82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Sagol balimmmm bende esimin is nedeniyle cikti bende yanina atladim kutahya eskisehir bursa dolandik şimdi eve gidioz normalse hep burdayim yolculuktan hemen giremedim kuzummm cok sagolasin

O sorun bendede var uyku tutmuyor ben gec yatiyom erken kalkiyom kuzum diyetteykrn en cok gece bastiriyor migde

Guzel oneriler kuzum

Akşam im köfte olacak diye az tuttum ama duydum şükür

Bu arada bayanlar bugun dışardaydım kahvaltı yok öğle yemeği yok sadece bi kahve bi cay bu kadar aksamada ne yiyeceğimi bilmiyorum canim pek istemiyor

Bu arada bayanlar bugun dışardaydım kahvaltı yok öğle yemeği yok sadece bi kahve bi cay bu kadar aksamada ne yiyeceğimi bilmiyorum canim pek istemiyor
canım mutlaka birşeyler yemelisin. gece geç yatıyorsun kalorili şeylere saldırma ihtimalin açlıkla birlikte çok yüksek kendimden biliyorum

canım uyku düzeni problemini çok sık yaşayan biriyim. naçizane tavsiyem gündüz tam uyku bastırınca eğer gündüz uyuyorsan hemen kendini dışarı at diren uyumamak için akşam ılık bir duş, biraz bitki çayı vs. o uykusuzlukla uyursun canım.

Dıyet yapanlar genelde tarcınlı süt içiyor gece öğünu ama bilmiyorum benim eşim kilo almak icin gitti diyetisyene onada gece yatmadan sut vermiş o yüzden kafam karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…