82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

20160118_214619.jpg

menü paylaşımı
sabah:
2 avuç beyaz leblebi
1 haşlanmış yumurta
orta türk kahvesi

öğle:
8 adet ızgara köfte. çok oldu ama
2 kase yoğurt
orta türk kahvesi

akşam:
börülce salatası
haşlanmış brokoli
haşlanmış beyin
orta türk kahvesi

toplamda 1505 kalori aldım evet çok aldım ya
spor olarak 8000 adım atıldı. :KK200:

Kızlar akşam gezmeye gitmiştim giremedim üstün koru okudum yazdıklarınızı kusura bakmayın normalde aktif olmaya çalışırım bu ara arkadasta tabagi mi azaltıp kızıma yedirdim kalkardım ucundan ucundan pek bisey degil ama yedim işte söyleyim

Kızlar akşam gezmeye gitmiştim giremedim üstün koru okudum yazdıklarınızı kusura bakmayın normalde aktif olmaya çalışırım bu ara arkadasta tabagi mi azaltıp kızıma yedirdim kalkardım ucundan ucundan pek bisey degil ama yedim işte söyleyim
canım zamanla daha dikkatli olursun istediğin zaman gel:KK66:

Kızlar menüler yorum yapmak isterdim ama kafamı veremiyorum benim küçük uyucak huysuzluk ediyor onu yatıram lazım yarın görüşürüz iyi geceler :KK15:

menü paylaşımı
sabah:
2 avuç beyaz leblebi
1 haşlanmış yumurta
orta türk kahvesi

öğle:
8 adet ızgara köfte. çok oldu ama
2 kase yoğurt
orta türk kahvesi

akşam:
börülce salatası
haşlanmış brokoli
haşlanmış beyin
orta türk kahvesi

toplamda 1505 kalori aldım evet çok aldım ya
spor olarak 8000 adım atıldı. :KK200:

menum guzel findigim hic ciss yok harikasin :KK66: hele aksam Yemegin muthis:KK66:

hele 8000 adimmm mukemmel kuzum benim :KK66:

Kızlar menüler yorum yapmak isterdim ama kafamı veremiyorum benim küçük uyucak huysuzluk ediyor onu yatıram lazım yarın görüşürüz iyi geceler :KK15:

Estagfullah kuzum yarin beklerizzz hayirli geceler :KK66:

Hatuunnlar uyuyamıyorum kafayı yicem deli gibi uykum var ama kafamdada 500bin tane tilki dolaşıyor :KK43: gündüz uyuyorum o zamanda kafam saman gibi oluyor ne yapsam kurtulamıyorum galiba ben bu yüzden kilo veremiyorum :KK43: bana biseyler önerin çok ihtiyacım var

Günaydın kızlar:KK68::KK68:
Şükür bugün artılarimdan Kurtulmuşum aslında dünkü menüme geleyim listeye uygun yapmaya çalışıyorum yoksa ben bocaliyorum bu aralarda çok abarttım o yüzden yani
Masal perisi sen nereye gidiyordun tatlım ya kaçirmisim ben o bölümü insallh sağ salim varmissindir

Hatuunnlar uyuyamıyorum kafayı yicem deli gibi uykum var ama kafamdada 500bin tane tilki dolaşıyor :KK43: gündüz uyuyorum o zamanda kafam saman gibi oluyor ne yapsam kurtulamıyorum galiba ben bu yüzden kilo veremiyorum :KK43: bana biseyler önerin çok ihtiyacım var
Uykusuzluk çok sinir bozucu bilmiyorum belki zor bi hayatın problemlerin çoktur ama uykusuzluk ve stres kılo vermeyı engelliyor vücud ödem topluyor diğer grupta arkiler bana demişti kendimi takip ettim aynen öyle gündüz asla uyuma çay kahve azalt ve akşamları Melisa çayı iç mumkunse demleme olan inan bende kafa bole yapıyor çayı iç 2 saat önce falan yatmadan da kitap oku kafanı topla bunlar benim nacizane tavsiyelerim tabi insallh kafandaki Tilkiler neyse onlardan kurtulursun en kisa zamanda

X