82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Hayırlı Cuma'lar prensesler
Şükürler olsun 64 net olarak gördüm
Bu rakam kendime doğum günü hediyem olsun
Geçen hafta 65.2 idi
Fark 1.2

Eklentiler

• image.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 32
kızlar hepinizi tebrik ederim maşallah size nazar değmesin
Geçenhafta 73,100
bu hafta 73
bu hafta çok dikkat edemedim işlerim hala bitmedi yarın boyacı gelicek ama biter bitmez sporumu menümü düzenli yazıcam inşallh @zayıflıcam çok güzel bir gelin olucaksın inşallah azmine hayranım durmak yok yola devam prenses

merhabalar kızlar,
Kilom 78.9
Boy 1.60
Hedefim 65 kilo olmak fakat sanki yapamayacakmışım gibi geliyor, sizler ne kadar kilo kaybettiniz şuana kadar yardımcı olabilir misiniz ?
Bu durumda olup kilo verebileniniz var mı acaba ?

Selam prenseslerrr...
Bu hafta süper başladı havalar güzel azmim son hatta
Bugün ki menum
●sabah
1 yumurta kuru suvan ve maydonoz ile omlet
1 esmer etimek

●öğlen
Bol yeşillik salata bir yemek kaşığı cökelek peynir ile

●akşam
Bir porsiyon kabak yemeği
1 kase yoğurt

Araöğün 1 bardak süt, 1 elma
2 litre su
2 bardak yeşil cay
2 bardak limonlu su

Ve sporummm süper bugün
Yarin görüşmek üzere sağlıcakla zayıf kalın

Eklentiler

• Screenshot_2015-05-22-12-33-01.png
    50,8 KB · Görüntüleme: 55
Hayırlı Cuma'lar prensesler
Şükürler olsun 64 net olarak gördüm
Bu rakam kendime doğum günü hediyem olsun
Geçen hafta 65.2 idi
Fark 1.2
muhtesem ballı lokmam MASALLAH GONUL DOSTUMAAAA BUGUN DOGUM GUNUN MU KUZUMMMM NICE SENELERE INSALLAH CANIM KARDESIM DOGUM GUNUN KUTLU OLSUNNN SEVIYOYUM SENIIIII

bebeğimmmmmmmmmmm süpersin ya maşaAllah sana
ne kaldı şurda 65 e ballı lokmammmm
INSALLAH KUZUM 65 OLAYIM SONRADA 60 ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN HEPIMIZIN KUZULAR AMIN COK SAGOL BTANEM

COK SAGOL ABLAM INSALLAH HEP BERABER YOLA DEVAMMM CANLARIM

merhabalar kızlar,
Kilom 78.9
Boy 1.60
Hedefim 65 kilo olmak fakat sanki yapamayacakmışım gibi geliyor, sizler ne kadar kilo kaybettiniz şuana kadar yardımcı olabilir misiniz ?
Bu durumda olup kilo verebileniniz var mı acaba ?
TATLIM BEN SUBAT 23NDE BASLADIM TATLIM BUGUN 3.AY OLDU 82.100DEN SIMDI 66.100 OLDUM 16 KILO GITTI ALLAHIMA COK SUKUR SENDE BASARIRSIN TATLIM BEN SENDENDE COK KILOLUYDUM BAK OLDU ALLAHIN IZNIYLE SENDE BASARIRSIN ILK BASTA INAN SONRA YOLA CIK YOLUN ACIK OLSUN HEDEFINE ULASMAN DILEGIYLE INSALLAH

HARIKASINNN SEKERPAREM ABLAMMMM SUPER GIDIOSUN MASALLAH SPORUNADA MENUNEDE BAYLDM

Sabah
  • Tam tahilli peynirli tost
  • 1 domates
  • 1 salatalik
  • 1 bardak yesil cay
Öğlen
  • Bir kase Tavuklu yesil salata
  • 1 bardak ayran
Aksam
  • 1 tabak Patlican yemegi
  • 1 kase semizotlu yogurt
Ara öğün
  • 2 ceviz
  • bir yesil elma
Spor
  • 1 bucuk saat yuruyus (tempolu)
  • yarim saat bisiklet
Su 2litre

BUTUN PRENSESLERI TEBRIK EDERIM KILOLARDAN BERABER KURTULUYORUZ ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN YOLUMUZ ACIK OLSUN TARTIMIZ 5LI SAYLARI GOSTERSIN INSALLAH

BUGUN 2.AYIM DOLDU 3.AY OLDU COK SUKUR INSALLAH TEMUZA KADAR BAKALIM NELER OLCAK HAYDI BISMILLAH CANLAR
canım seni canı gönülden tebrik ederim16 kilo gitti canım. her tartı günü sen kilo verdikçe benimde umudum artıyor. ne güzel diyorum keşke bende yapabilsem.
sen neden yoksun dersen aranıza gelip ne kadar düzensiz beslendiğimi anlatarak sizinde motivasyonunuzu bozmak istemiyorum
her akşam günlüğü okuyorum herkes ne kadar azimli ve iradeli. ama ben o kadar iradesizce davranıyorum ki.
bugün bir spor merkezinde ölçüm yaptırdım
kilo: 74.2
boy 1.70
vücudumdaki yağ birimi: 33.2 olası gereken: 20
su oranı:47.4 olması gereken: 55
kas: 47.1 bu tam fazlası olmamalı.
çok mutsuzum canlarım. tekrar başlıyorum herşeye yeniden. desteklerinizi esirgemeyin güzellikler
hepinizi çok seviyorum. sizden 1 hafta ayrı kaldım 1.2 kilo aldım hemen

SAGOL BITANEMMM BENDE GITTIN SANDIM COK UZULMUSTUM TEKRARDAN HOSGELDIN CANIMIN ICI DESTEGIM SENINLE TEKRRDAN TESEKUR EDERIM INSALLAH VERICEZ KILOLARI BEN BIZE INANIYORUM ALLAHIN IZNIYLE BALIMMM BENDE SENI COK SEVIYOYUMMMMM SEKERPAREMMMM

SAGOL BITANEMMM BENDE GITTIN SANDIM COK UZULMUSTUM TEKRARDAN HOSGELDIN CANIMIN ICI DESTEGIM SENINLE TEKRRDAN TESEKUR EDERIM INSALLAH VERICEZ KILOLARI BEN BIZE INANIYORUM ALLAHIN IZNIYLE BALIMMM BENDE SENI COK SEVIYOYUMMMMM SEKERPAREMMMM
ballı bademim benim çok teşekkür ederim desteğin için. her gün bakıyorum günlüğe her gün iradesizce yaptığım şeyleri yazmaya utanıyorum
sana söz bebeğim bundan sonra kesinlikle aynı hataları tekrarlamak yok. çek kulağımı prenses
özlemişim seninle yazışmayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…