82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

bugun dıyetımın 2.ayı doldu 3.ay oldu cok sukur bakalım temmuza kadar neler olcak hayrlısyla haydı BISMILLAH
canım sen diyete başlayalı tam 3 ay oldu ve 16 kilo verdin bile 16/3=5.3 kilo ay ortalaması
66.1-5.3=60.8 22 haziranda en az 60 kilosun ben şimdiden söyleyim
sporunu da çok güzel yapıyorsun canım 59 u görürsün bence 22 haziranda hatırlatıcam bu yazdıklarımı

agzından bal damlıyor sekerparemmmm OYLE COK SUKUR KUZUMMMM INSALLAH DEDGIN GIBI OLUR TEMUZUN SONUNA KADAR 5LILERI GORURUM INSALLAH

BENDE SENI OZLEMISIM BIRAKMA BIZI EMI SEVIYORUZ SENI BEN SANA BUTUN KALBIMLE INANIYORUM FISTIGIM HAYRLSYLA BASARICAZ EL BIRLIGYLE BALLI LOKMAM

merhaba kızlar bende aranıza katılmak istiyorum :) 2 haftadır diyet yapıyorum 75 kg dan 72 ye geldim . tartıda geldimde vucutta bi değişiklik göremiyorum o ayrı . boyum 159 hedefim 45kg olmak . bugün yediklerimi yazıyorum
sabah : 1 haşlanmış yumurta ,maydonoz ,domates,yeşil biber ,1 kk peynir ,1 dilim tam buğday ekmeği
ara : 3 tane yeni dünya ,1 bardak yarım yağlı süt
öğlen : 3 kaşık yeşil fasulye ,5 kaşık yoğurt , salata (tuzsuz ,limon ve sirkeli),3 köfte,1 dilim tam buğday ekmeği
akşama karar vermedim daha bu arada öğlen yediklerim çok mu olmuş sizce ?

Sabah
  • Tam tahil ekmeğine peynirli tost
  • 1 bardak yesil cay
Öğlen
  • 1 kase sebze corbasi
  • 1 kase semizotlu yogurt
Aksam
  • 1 tabak patlican yemegi
  • 1 kase cacik
Ara öğün
  • 2 adet ceviz
  • 1 dilim karpuz
Spor
  • 1 saat tenis oynadim(cok yoruldum
  • yarim saat bisiklet
Su 2litre

Canim sabah super olmuş oglen ben sadece fasulye yerdim kofte yemezdimm kofteyide aksam yerdim bi kase yogurtla hosgeldin buarada INŞALLAH hedefine ulasman dilegiyle

merhaba diyet canlarım
sabah: 1 bardak süt, tek şekerli türk kahvesi
öğle: yarım ızgara balık, yeşil salata
akşam: 1 kase yoğurt, 1 haşlanmış patates
diyete ara vermiştim canlarım bugün mümkün olduğunca az kalorili bir başlangıç yapmaya çalıştım. sporum yok maalesef canlar yarın acısını çıkarırım. öpüyorum hepinizi

merhaba canım hoş geldin öncelikle sabah süper olmuş canım en ideal diyet kahvaltısı. öğle evet biraz fazla olmuş. en azından ekmeği yemeyip, köfteden de çok canın çektiyse 1 tane ile geçebilirdin. ama sağlık olsun canım çok ta cıss olmamış öğle fazla kaçırdığında akşamı az yiyerek dengeleyebilirsin. çorba, salata gibi.
kilomuz birbirine yakın canım umarım en güzel sonuçları alırız

Guzel olmus kuzum baslangica az kalori olmasini iyi dusunmussun canim

Kizlar ramazanda nasil bi diyet onerirsiniz az kaldı ramazana nasil yapsam ornek menunuz varmi

menülerin her gün ayrı güzel, dengeli ve istikrarlı canım. umut kaynağı oluyorsun bana

Sabah
  • 4 yemek kasigi menemen
  • 1 dilim tahil ekmek
  • 1 yemek kasigi lor peyniri
Öğlen
  • 3 adet köfte
  • 1 kase yogurt
Aksam
  • 1 tabak yesil fasulye
  • 1 kase yoğurt
Ara öğün
  • Tarcinli 1 tane elma
Spor
  • 1 saat tenis oynadim
  • 1 saat tempolu sahilde yürüyüş
Su 2litre

çok güzel canım menüye de spora da bayıldım.az kaldı 59 a çok az

merhaba canlarım biraz geç kaldım
sabah: 1 bardak süt, domates salatalık, 1 dilim peynir
öğle: közlenmiş patlıcan salatası, 1 kase yoğurt, 1 haşlamış yumurta
akşam: 1 tabak şehriye çorbası, 2 bardak ayran, 2 kaşık makarna
sporum yine yok canlarım hafta sonu pek olmuyor. öpüyorum hepinizi

Maşallah canım ya 3 ay olmuş ve 16 kilo süper bir şey seni takip edicem o zaman allahım banada nasip eder inşallah...
Siz günlük besinlerinizi ve sporlarınızı paylaşıyorsunuz değil mi ?

Arkadaşım tebrikler, istikrarla çok güzel ilerlemişsin. Önceki sonra ki fotoların var mı?

Merhaba prensesler...

Hafta sonu misafirim vardi...
Cok dikkat ettim öğünlerimi ama yogun gecti..
Bugun ki menum..

● sabah
1 haşlanmis yumurta
1 domates
1 biber

●öğlen
Ayran aşı

●aksam
Ayran aşı

Araogun 3 hurma 1 bardak yagsiz süt

Spor 1.5 saat yuruyus tempolu 8.5 km

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…