82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Bence yaşanılası bir yer. Ben de orada okumuştum ünv. yi.Çok özledim

45 dk yurudum, sonra markete ugrayip geldim. Ogle yemegimi pisirdim ve az once yedim.
Oglen: 1 tahil, tüm et hakkimi bitirdigim yagsiz tavada balik ve yagsiz bol limonlu salataaa
Ben bu ayca kaya'nin sistemine baslamadan once gunduz ac ac oturuyordum, bir kahvalti bir de aksam yemegi yiyordum arada en fazla abur cubur kek vs yerdim. Çok şükür ki bu sisteme başladim, öğünlerim düzene girdi. Ama öğün sayisi yok. Acıkmadan yemiyoruz ve acıkınca ertelemeden yiyoruz.

ck tesekkur ederım bende ıp atlıyorum ama 100 kere cogalcam 300 super olur

supersın kuzum boyl gıdersek yaza bomba gıbı gırıcez duzene sokmak cok ıyı kuzun bende menume meyve ekledım demsıtın ya 1 bardakta fazladan ayran ıctım 100 kere ıp atladım ama sımdı yne mekıktı leslıe yapıcam 1 saate onu yaparım ohh mıs ozledım sızı
yarın sınav kagıdı hazrladım gelemedım kızlar kusura bkmayın

yarın ıcın sınav kagıtları hazrıladım skntıdankende sey yedım hanı mısır patlagı varya formun dıyestyen yıyeblrsn dedı 3 adet onu yedımmm acaba cokkk muu oldu tatsız tuzsuz bısı

oglen bırazda uyudum basım agrıdı bugun sonra kalktım hava soguktu bende ıp atladım 100 kere
sımdı hıc uykum yok uyudugum ıcın

bende yatmadan leslıe yaparımmm
mekıgımı cekerım oh mıs olcak
spor yapmayınca moralım bozuluyor kızlar sanırım artık buyola tamamen yol aldımmmm tam gaz ılerı

Bu azimle gidersen en az bunun kadar olacagina eminim canim ama tabi vücudumuz bu kadar sıkı olur mu bilemem

sagol kuzum bu kız super spor yapmıs dımı kaslı falan resmen bole resımler buldukca atalım motıve oluor saol buarda resım ıcn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…