82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canim gündüz bende uyudum valla ama şimdide aklima ne hareket gelirse yapiyorum

kızlar buarada hımalya tuzu aldım cok pahalıydı yarım kılosu 17 tl ama aldım saglık ıcın cok lazımmıs fıkrı olan varmı canlarr

Canim gündüz bende uyudum valla ama şimdide aklima ne hareket gelirse yapiyorum
ıs olmadıgında erken kalkarım ama oglende uyurum o uykuda super oluyor ya dımııı benım persembe gunlerı rahat ıs yok bende uykuyla degerlendırıyorum

Masallah eşimin bogazi hic durmuyor güya beraber diyete basladik az yiyormuş öyle diyo o zaman ben hiç yemiyorum

Tabi ki canim ya böyle azimli insanlarla bu yola cikmak çok muhtesem oldu. Bu kadar çabaliyosam bunda sizinde payiniz cok teşekkür ediyoruumm :* <3

valla sızın sayenıze bu gunluk benım ııcn muhtesem oldu eksık olmayalım cok sagolun
sıznde benım cabamda cok etkınız var bırbırımızı motuve ederek bu yolda mutlu sona ulasıcaz INSALLAH
Benım ıcnde senın gıbı guzel bı ınsanla tanısmak onur verıı muhtesem memnun oldum tatlım

Cok sagol canim benim bende ayni sekilde :)

kızlar meyve tukettım ya karatayda meyve yeme dıyoya ben yanlıs bısı yapmıyorum dımı myve tuketerek

Bence yemende fayda var hem asit yönünden hemde vucudunun vitamin almasi yönunden baska biseyden karsilayamazsin çunku kolaylikla. Ama abartmamak şartiyla
yok kuzum abartmıyorum zaten yemek yıyınce moralım bozuluyo artık ya dert oluyor

kuzum buarda bısıklet cok faydalı gercekten ıncecık olan bı arkım var benımde evde kondısyon bııskletı var dısarda oldugu gıbı olmazada bende evde surym ıı hatrlattın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…