82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

galiba ben gene az yiyorum size gore ama kalori hesabi yapiyorum 1180 kalori aldim bugun. Ilac kullaniyorum ben benim metabolizma yavas biraz bu yuzden galiba 1300-1350

Belki bugun ayni yere yolumuz duser gorusuruz bende seni tanidigima cok mennunum kuzum

AMİN kuzum INSALLAH

kuzum aynen evlenince sorunluluk artacak haklsn simdi verdim verdim yoksa ipin ucu kaciyor ben 72 kiloydim biliomusun doyetsyene gttgmde ha buugn ha yarin yapicam die die 82 oldum

Gecmis olsun neyin var
cikolata kistim var, ilaclar metabolizmami yavaslatti biraz galiba, ilactan sonra aldim kilo, birazda istahim acildi ama oncedende yerdim kilo almazdim cok. Bilmiyorum artik, insallah kurtulurum fazlaliklardan
Ben seni merak ediyorum pazartesi, kesin 70li sayilara dusersin :) insallah 79 dan az olur seviniriz

İnsallah canim. Ya kendimizi salinca aliyoruz işte. Dikkat etmemiz lazim.

Gecmis olsun. Dogum kontrol hapi mi verdi tedavi icin, eger oyleyse o da iştah açiyor. Havalar duzeliyor, yuruyusle metabolizmayi hizlandirabilirsin.

Biran evel sagligina kavusursun İNŞALLAH canim

INŞALLAH istedgmz kilolara duseriz hepimiz

Cok tesekkur ediyorum INŞALLAH mujdeleri veririz cok mutlu oldum çok sagol destek verdin kkuzum

yedklerinin buyuklugude onemli
ben haftaya kendi ekmegimi kendim yapicam. kepeli un alicam :) bir haftalik yapicam deneme :)
1 dilim ekmek 25 gram oldugu icin ben ekmegi tartarak yiyorum. Ya da uno'nun paketli ekmeklerinin de bir dilimi 25 gram oldugu icin, bazen de onu tercih ediyorum.

yedklerinin buyuklugude onemli
ben haftaya kendi ekmegimi kendim yapicam. kepeli un alicam :) bir haftalik yapicam deneme :)

Az ve oz porsiyon yiyiorum
bende yapicam ama firinda superr oluyormuş saglikli hemde haftasonu yaparım iyi düşündün

evet ekmeklerin icinde
Az ve oz porsiyon yiyiorum
bende yapicam ama firinda superr oluyormuş saglikli hemde haftasonu yaparım iyi düşündün
ekmeklerin icinde cok katki maddesi var ozellikle paket ekmeklerin icinde, en sagliklisi kendi ekmegimizi yapmak, kepekli undan yapalim hafta sonu bakalim nasil olacak :)kucuk bir tane ama, cok yemicaz

baktiniz mi gonderdigim videoya, kadin bizim kadar kilo vermis, Bir insan yukunu atmis ustunden :) 70 kilo vermis 1 yilda :) ve 48 kiloya dusmus, azmin ve kararliligin elinden hicbirsey kurtulamaz :) benim 15 kilo vermem lazim en az, sizinde benim gibi, yapariz arkadaslar :) pes etmeyelim hic

evet ekmeklyaparıinde

ekmeklerin icinde cok katki maddesi var ozellikle paket ekmeklerin icinde, en sagliklisi kendi ekmegimizi yapmak, kepekli undan yapalim hafta sonu bakalim nasil olacak :)kucuk bir tane ama, cok yemicaz

Tabi cok yeme yok

Tamam keoekli undan yapip ben foto paylasrm hafta sonu buyuk yaparsamda haftalik yerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…