82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

kuzum buarda bısıklet cok faydalı gercekten ıncecık olan bı arkım var benımde evde kondısyon bııskletı var dısarda oldugu gıbı olmazada bende evde surym ıı hatrlattın

Ooo evde varsa niye degerlendirmiyorsun canim benim ya.. Dayim kondisyon bisiklet sayesinde 25 kilo verdi 3 ayda.. Ben sirf yerim olmadigi icin almiyorum

Merhaba canım, dediğin gibi inanmak başarmanın yarısıdır ve sen kendine inanmışsın bence:)
umarım o kendine koyduğun kuralları hiç çiğnemezsin.
nickini bile zayıflıcamm yaptığına göre azmin doruklarındasın, senden güzel bir incelme bekliyorum

tatlı sozlerın ıcın cok tesekkur ederım canım benım ınan bu szoler benı dha ok mutlu ettı ve motıve ettı
bu sefer kendıme guvenıyorum canım azımlıyım INSALLAH hazıranada kadar emelıme ulasırım
nıckmde bana ugur getrsın dıye sectım cok tesekkur ederım canım

ne demek:)) daha da motive ettiysem ne güzel:) ben de topikler sayesinde eski irademi kazandım çok mutluyum:)

ne demek:)) daha da motive ettiysem ne güzel:) ben de topikler sayesinde eski irademi kazandım çok mutluyum:)

cok sagol mutlu ettın benı
ıyıkı bu gunlukler var cok motıve edıcı gercekten
hosgeldın buarada kac kılosun canım hedefın ne acaba

cok sagol mutlu ettın benı
ıyıkı bu gunlukler var cok motıve edıcı gercekten
hosgeldın buarada kac kılosun canım hedefın ne acaba
ben buraların eskisi sayılırım artık:))
90dan 59 civarına indim 3-4 ay aradan sonra yeniden topik açtım ve devam ediyorum hedefim 48:)

ben buraların eskisi sayılırım artık:))
90dan 59 civarına indim 3-4 ay aradan sonra yeniden topik açtım ve devam ediyorum hedefim 48:)

topıgının adı ne canım arada ugrarım zıyaretıne 90dan 59 super ınmıssın nasıl basardın ya asıl senı tebrık etmek lazım
48 az degılmı kuzum sanırım cok zayf ıstıosun

topıgının adı ne canım arada ugrarım zıyaretıne 90dan 59 super ınmıssın nasıl basardın ya asıl senı tebrık etmek lazım
48 az degılmı kuzum sanırım cok zayf ıstıosun
dal gibi gezmek istiyorum çok şişman gezdim hahah
topiğim "yaza fıt girmek istiyorsanız tıklayınız" :)
nasıl başladığım falan da başarı öykümde var:) topiğin ilk sayfasına da koydum zaten:)
uğra tabi geçen pazartesi başladık orada:) bu pazartesi ilk tartı günümüz ve hiç bozmadık iyi gidiyoruz yani:)

bende bu pazrtesı basladım tatlım tartı gunumuz pazaretsı bızımde oo pazartesı mujdeler gelsınnn ozmn hepmz cnm
basarı oykunu okucam tatlım azmıme azım katacagına emınım INSALLAH 48 olursun bende 55 olurumm gunlugune gelıcem canım kolay gelsın buarada bı yol zor bı yol ama basarmak ıcn emeksız bısı olmuyo

kesinlikle:) umarım azmine azim katabilirim ve hedefine ulaşırsın:)

kızlar meyve tukettım ya karatayda meyve yeme dıyoya ben yanlıs bısı yapmıyorum dımı myve tuketerek
Bosver karatayi sunu bunu.meyve yeme diyen diyeti okumam bile ben.o ne oyle. Allah insanlar yesin diye yaratmis meyveleri, cok bilir o diyetisyenler :) kek borek corek tamamda meyve yenmeMi

bugunki yediklerim
sabah: Peynir, 2 tane zeytin, domates, yumurta, ekmek
ara: yarim elma
oglen: pirasa, ekmek
ara: yogurt, bir kac tane cubuk kreker, bir tane hurma
aksam: tavuklu corba+ salata+ekmek (icine havuc ve sehriye kattim corbanin ) yeni tarifler uyduruyorum :)
yatmadan, cay ve hurma, bir tane kayisi
Bugunki menum nasil arkadaslar :) dediginiz gibi yumurta ve tavuk yiyorum

Guzel menun tatlim

Bosver karatayi sunu bunu.meyve yeme diyen diyeti okumam bile ben.o ne oyle. Allah insanlar yesin diye yaratmis meyveleri, cok bilir o diyetisyenler :) kek borek corek tamamda meyve yenmeMi

Tamam haklsn canimmm onu yeme bunu yeme biz neyicez bari meyveye karsmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…