82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

oglen bırazda uyudum basım agrıdı bugun sonra kalktım hava soguktu bende ıp atladım 100 kere
sımdı hıc uykum yok :KK43: uyudugum ıcın

bende yatmadan leslıe yaparımmm :KK66:
mekıgımı cekerım oh mıs olcak :KK66:
spor yapmayınca moralım bozuluyor kızlar :KK43: sanırım artık buyola tamamen yol aldımmmm tam gaz ılerı

Canim gündüz bende uyudum valla :KK43: ama şimdide aklima ne hareket gelirse yapiyorum

kızlar buarada hımalya tuzu aldım cok pahalıydı :KK43: yarım kılosu 17 tl ama aldım saglık ıcın cok lazımmıs fıkrı olan varmı canlarr

Canim gündüz bende uyudum valla :KK43: ama şimdide aklima ne hareket gelirse yapiyorum
ıs olmadıgında erken kalkarım ama oglende uyurum o uykuda super oluyor ya dımııı :KK66: benım persembe gunlerı rahat ıs yok bende uykuyla degerlendırıyorum:KK66:

Masallah eşimin bogazi hic durmuyor güya beraber diyete basladik az yiyormuş öyle diyo o zaman ben hiç yemiyorum :KK70:

Tabi ki canim ya böyle azimli insanlarla bu yola cikmak çok muhtesem oldu. Bu kadar çabaliyosam bunda sizinde payiniz cok teşekkür ediyoruumm :* <3

valla sızın sayenıze bu gunluk benım ııcn muhtesem oldu eksık olmayalım cok sagolun :KK66:
sıznde benım cabamda cok etkınız var :KK66: bırbırımızı motuve ederek bu yolda mutlu sona ulasıcaz INSALLAH :KK66:
Benım ıcnde senın gıbı guzel bı ınsanla tanısmak onur verıı muhtesem memnun oldum tatlım :KK66:

valla sızın sayenıze bu gunluk benım ııcn muhtesem oldu eksık olmayalım cok sagolun :KK66:
sıznde benım cabamda cok etkınız var :KK66: bırbırımızı motuve ederek bu yolda mutlu sona ulasıcaz INSALLAH :KK66:
Benım ıcnde senın gıbı guzel bı ınsanla tanısmak onur verıı muhtesem memnun oldum tatlım :KK66:

Cok sagol canim benim bende ayni sekilde :)

kızlar meyve tukettım ya karatayda meyve yeme dıyoya ben yanlıs bısı yapmıyorum dımı myve tuketerek :KK51::KK17:

Bence yemende fayda var hem asit yönünden hemde vucudunun vitamin almasi yönunden baska biseyden karsilayamazsin çunku kolaylikla. Ama abartmamak şartiyla :KK66:
yok kuzum abartmıyorum zaten yemek yıyınce moralım bozuluyo artık ya dert oluyor:KK43:

kuzum buarda bısıklet cok faydalı gercekten ıncecık olan bı arkım var benımde evde kondısyon bııskletı var dısarda oldugu gıbı olmazada bende evde surym ıı hatrlattın :KK66:

X