82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Haziranda da son halimi paylascam bakalim ne olcak cok Fark olsun INŞALLAH :KK66: suan xl giyiyorum m olsam super olur

Cidden ya süper resmen bizde veririzyao cok spor yapmış baksnaa videoda
bunlar ozel kampa aliniyor yanilmiyorsam 6 ay sonra evde yapiyorlar, calisma yok sadece spr ve kilo vermeye odakli. Bizim okadar cok kilomuz yok cok sukur. oyuzden biz normal sporlada veririz insallah, yeterki birakmayalim, ara vermeyelim, ben verdim 1 hafta ara 2 kilo aldim geri, gene abartmistim yemeyide :) ama simdi siz varsiniz birakmam insallah verene kadar

saglikli beslenmeye basladik, saglikli beslenen insanlar small giyiyor, sende diyorsun benim gibi zevk icin yiyormussun aciktigindan degilde, onun icin buyuk beden giyiyoruz simdi.

Biz
bunlar ozel kampa aliniyor yanilmiyorsam 6 ay sonra evde yapiyorlar, calisma yok sadece spr ve kilo vermeye odakli. Bizim okadar cok kilomuz yok cok sukur. oyuzden biz normal sporlada veririz insallah, yeterki birakmayalim, ara vermeyelim, ben verdim 1 hafta ara 2 kilo aldim geri, gene abartmistim yemeyide :) ama simdi siz varsiniz birakmam insallah verene kadar

Biz hep yanindayiz birlik olup kurtulcaz :KK66:

Bende asla ara vermem motivasyonum kaybolur zaten yaza ne kaldi ara vercek zmanimz yok artik yola devam kuzum
tabi bizm sporumuzda guzel beslenmemizde cok şükür INŞALLAH herkes kilo verip nole sagligina kavusur

Biz

Biz hep yanindayiz birlik olup kurtulcaz :KK66:

Bende asla ara vermem motivasyonum kaybolur zaten yaza ne kaldi ara vercek zmanimz yok artik yola devam kuzum
tabi bizm sporumuzda guzel beslenmemizde cok şükür INŞALLAH herkes kilo verip nole sagligina kavusur
insallah canim, ben skintidan yiyenlerdendim, simdi daha farkli seyler bulmaya calisiyorum skintimi giderecek. Insallah guzellesicaz. bana musaade simdi cikmam lazim

insallah canim, ben skintidan yiyenlerdendim, simdi daha farkli seyler bulmaya calisiyorum skintimi giderecek. Insallah guzellesicaz. bana musaade simdi cikmam lazim

Tamam tatlim yine gel ozletme kendini:KK16:

Biraz az sanirim daha besinlerimi arttririm canim :KK66: ip atliyorum bacak basen erisinnn benim altta sorun daha fazla :KK43: gunde kac kere atladiniz acaba gerçekten denildigi gibi faydalımi
İNŞALLAH canım hepimiz başarıriz:KK66:
Ne demek denildiği gibi faydalı mı? Ben kendim atladım diyorum ya.:KK49::KK49:Ben faydasını gördüm.Ama hergün düzenli yapmanız lazım. 200-300 kere atladım. Zaten daha fazlasına ne kalbiniz ne de kaslarınız dayanabilir :KK48::KK48:

bugunki menum
sabah: peynir ,3 zeytin, domates, salatalik, ince bir dilim ekmek , cay
ara: yarim elma, cay ictim bir tane kuru kayisi ile
oglen: bol limonlu pirasa yeegi, nce bir dilim ekmek ( onceden pirasa cok yemezdim, 3 sene hic agzima surmedim bu aralar canim istiyor iki kez pisirdim :))
ara: patlamis misir, 3 tane cubuk yedim, yuvarlak olanlardan
aksam;pirincli yogurt corbasi, salata, ince bir dilim ekmek
yatmadanda bir bardak ayran, icine limon ve kirmizi biber katip
cayin yaninda bir hurma
Hem pirinç çorbası hem ekmek :KK20:İkisi de karbonhidrat tatlım.Öğünlerden birinde protein alman lazım.Hem seni tok tutar. Vejetaryen misin?

X