82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Menu super bende baligi seviyorum baligi ekmek siz yiyemiyorum cok ekmek yediriyo bana kuzum tabi balık cok sağlıklı

Menu super bende baligi seviyorum baligi ekmek siz yiyemiyorum cok ekmek yediriyo bana kuzum tabi balık cok sağlıklı
Canim artik salata yiyerek ekmegi azaltmaya calisacagiz. Ben de salata yapmaya cok üsenirim
Ama mecburen yapiyorum artik. Bende kansizlik vardi ilac kullandim, ilacim yeni bitti, doktor üç ay sonra yeniden gel ama bu demir seviyesini korumak icin et balik yumurtayi ihmak etme diyet yapiyorum diye dedi. Ben diyet yapan herkese tam kan tahlili yaptirmalarini tavsiye ediyorum. Kansizlik mesela basit bir sey gibi gorulebilir ama o da kilo aldiriyor...

Kizlar benim nisanlim 85 kilo ben 82 kiloyum sagolsun hep destekcim cok sukue sknti yok ama ben kendimi kotu hisediyorum yaninda incecik narin olmak istiyorum nerdeyse ayni kilodayiz

Kesinlikle canim ihmal etme cok gecmis olsun aslinda diyeteyiz butun vitminleride almamiz lazim.haklsn bende balik yapym hafata sonu firinda miss
bende salata yaparken yoruluyorum

Ozmn bende sutumu meyvemi ihmal etmym cok sagol ilgin icin
yarim porsiyon eden meyve varmi
http://diyetedair.blogspot.com.tr/2011/02/meyve-degisim-listesi-1-porsiyon.html

İşte meyvelerin porsiyonuna dair bir link. Emin olmadigimizda internetten arastirip ona gore porsiyon ayarlamasi yapabiliriz.
Benim sık yediklerimden 5 kuru hurma, 4 kuru kayisi, 1 kuru incir, 1 kivi, 1 portakal, 1 elma hep birer meyve sayiliyor. Sen eger istiyorsan bunlarin yarisini yiyerek daha az tüketebilirsin canim.

Canim.ya iyiki varsin cok yardimci oldun cok sagol listeyi inceleyim iyestsyende soylemisti ama ben tam.kapsamli bbilmiyordum saol

Kizlar benim nisanlim 85 kilo ben 82 kiloyum sagolsun hep destekcim cok sukue sknti yok ama ben kendimi kotu hisediyorum yaninda incecik narin olmak istiyorum nerdeyse ayni kilodayiz

Biz de eşimle neredeyse ayni kilodayiz, eşofmanlarimiz oluyor birbirimize sadece boy farki var. Azicik verelim kilolari ya, zayiflamak iyidir. Kısmetse dugun ne zaman canim
Kesinlikle canim ihmal etme cok gecmis olsun aslinda diyeteyiz butun vitminleride almamiz lazim.haklsn bende balik yapym hafata sonu firinda miss
bende salata yaparken yoruluyorum
Sag olasin kuzum. Evet, az ve öz yemek lazim.

Biz de eşimle neredeyse ayni kilodayiz, eşofmanlarimiz oluyor birbirimize sadece boy farki var. Azicik verelim kilolari ya, zayiflamak iyidir. Kısmetse dugun ne zaman canim

Sag olasin kuzum. Evet, az ve öz yemek lazim.

Kuzum temuzun 30u INŞALLAH
Prenses olcaz saglikca verelimde geri donmesin kilolar

Canim.ya iyiki varsin cok yardimci oldun cok sagol listeyi inceleyim iyestsyende soylemisti ama ben tam.kapsamli bbilmiyordum saol
Sen de sag ol canim. Sayfamda tek kalmistim, burada sohbet etmek motive edici oluyor. Sonucta gunluklerin amaci bu, birbirimize destek olmak.
Bugun hava gunesli, sabah ayazi geçsin insallah yuruyus yapacagimm

Sen de sag ol canim. Sayfammutluyumalmistigünda sohbet etmek motive edici oluyor. Sonucta gunluklerin amaci bu, birbirimize destek olmak.
Bugun hava gunesli, sabah ayazi geçsin insallah yuruyus yapacagimm

Bi nisan gelse hergun disarda yururuz ya mis gibi olur benim evde kosu bandi var ama disarsa yurumek saha baska oluyor aynen canim bende yaninda olsaydım berbaer yururduk valla super olurdu sanada iyi sporlar simdiden canim guzel havayi degerlendir

ayni yolda yurumek tabiki motive edici gunluk iyiki acmisim sizlerle tanistim mutluyum

demlicaykeyfi

AMİN kuzumm INSALLAH herkes sevdigine kavusur sanada mutluluklar dilerim canim yuvanda huzur mutluluk saglik eksik olmasin INSALLAH

kosturmaca tatli heyecan cok sukur hersey yolunda kuzum hayrlisyla yuvami kursaydim bi

haftada iki gun yumurta yiyorum sabahlari, gece yatmadan ayran ictm. Biyerde okumustum yogurdu yemeklerde degilde yemek aralarinda yeyin diyordu. gunduz disarda sutlu kahve filan icemedim, cream var genelde

Aynen canim, iyi ki açmissin gunluk. Seni tanidigima cok memnunum. Gercekten ayni yerde olsaydik yuruyus yapardik gorusurduk ya...

Günaydin herkeze, Allah tamamini erdirsin canim dügüne az kalmis :)
Tartildim ve sok oldum 82 kiloyum offf
Olsun canim, birer birer verecegiz. Biraz spor biraz sabirla aşacagiz bugünleri.

Amin canim benim, cümlemize nasib olsun güzel dileklerin.
Az kalmis, son bekarlik gunlerin. Dugun oncesi iyi kilo veriliyor. Ben evlenirken 75tim hem de yediklerime dikkat etmeden. Ama evlenince aldim ya. Hani birkac kilo aldigimi gorunce tedbir almadim, sonu bu oldu. İnsan bir kilo aldigini gorse hemen onu vermeye calismali. O zaman daha kolay olur her sey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…