Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Günaydın canlarım:KK54:
Çok güzel bir hava var bugün yine:KK70:
Bahçede oturuyoruz anacımla ara öğünümde bol incirli oldu babam sağolsun rejimdeyimya zafiyet geçiriyorum onların gözünde ha bire bişeyler yedirme çabasındalar:KK48:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

Dün gece nedense yine deli danalar gibi yatakta döndüm durdum :KK48: bir türlü uyku tutmadı birde eşim o arada hafif uyanır gibi olunca adamla yatak içinde sohbet etmeye başladım :KK70: daha doğrus ben konuştum o uyuklayarak ancak hıııı tabi diyip durdu :KK70: En son saatine baktı ve 03:30'u görünce lan karı yeter çenene tüküreyim sabah işe gideceğim diyip döndü totoşunu :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Tabi ona göre geç uyandım :oops: daha doğrusu sabah 8de eşim işe gittikten sonra benim küçük cadı 4 - 5 kere anneciğim hadi kalk dedi 6.cısında uyku sersemi Allah aşkına bir gün rahat ver be dedim :KK48::KK48::KK48: oda verdı :KK48::KK48::KK48: benimde uykudan uyanmam 11i buluyordu :oops: Neyse kahvaltıyla öğle bir oldu bugün :KK48:

Annemler iki gündür köydeydi dün gece dönmüşler bende bugün onları dolaşmaya gidiceğim bakalım ne yapmışlar hem benim arabayla gitmişlerdi onuda geri alayım :KK48::KK48::KK48::KK48: gündüz kafamız esince hadi şuraya gidelim diyemiyorum araba olmayınca :KK48:
ASlında her yere otobüs minibüs var ama çoğu arkadaşım çok ters yerlerde oturuyorlar üstelik ikide çocukla bazen arabayla gitmek hem daha rahat hemde daha uyguna geliyor :KK48:

Ma

masallh büyürmüşsün cocukları benim de 2 erkek biri 5 biri 3,5 40 yaşındayım 32 de evlenince geç kaldı cocuklar
Cocukların hepsi ayrı bir dünya benim büyüğü bu sene anasınıfına başladı cok girişken küçüğü ise ana kuzusu istegi olmasın hemen ağlar bir de sinirli herseye sinirle cevap veriyor uzun ömürleri oldun inşallah...

Maşallah canım Rabbim inşallah damatlıklarınıda gösterir :KK48:
Benim büyük ufağına rağmen biraz daha ciddi ve çekingen :KK66: Ufaklık tanımadıklarıyla konuşmaz ama eğer ben yanındayken birine selam vereyim hemen oda kendini tanıtma derdine girer :KK48:
Aslında sen en güzelini yapmışsın :KK66: bekarlığın tadını çıkararak :KK68: Ben hep diyorum Rabbim ne nasip etti bilemem ama ben kızımın benim gibi 19 yaşında evlenmesini istemem hatta kızıma bile diyorum sakın bana o yaşta evleniceğim diye gelme vermem diye :KK48: iyi yada kötü bir üniversitey bitir mesleğini eline al ondan sonra gençliğinin tadını çıkar, gerçekleştirebileceğin hayallerın varsa gerçekleştir, herşeyi doya doya ama dozunda yaşa ondan sonra evlenki evliliğinde keşkelerin olmasın diye :KK66::KK66::KK66::KK66:

Çok şükür benim eşim konusunda şanslıyım çünkü kalk gidelim dediğim an saat kaç olursa olsun hadi ben hazırım diyen biri yeterki gezme olsun hele birde uzun yolsa benden fazla hevesli :KK66: Hep diyoruz Rabbim inşallah maddi olanak versin tüm Türkiyeyi gezmek istiyoruz hatta birde Amerika hayalimiz var ( 10 gün tatil için ama tabi o biraz tuzlu :KK70: )
Evlatlarımızada RAbbim hayırlı eşler nasip eder inşallah ki onlarda ömür boyu çok mutlu ve huzurlu olurlar....Aminnnnnn

Günaydın canlarım:KK54:
Çok güzel bir hava var bugün yine:KK70:
Bahçede oturuyoruz anacımla ara öğünümde bol incirli oldu babam sağolsun rejimdeyimya zafiyet geçiriyorum onların gözünde ha bire bişeyler yedirme çabasındalar:KK48:

:KK68::KK68::KK68: Ohhh ne güzel doğayla baş başa bol oksiyenli keyif:KK66:
Valla bu ana baba alem :KK48: yersin suç yemezsin suç :KK48::KK48::KK48::KK48:
Umarım bol bol yürüyüş yapmaya fırsatın olur :KK66: tadını çıkar canım günlerin :KK66:

:KK68::KK68::KK68: Ohhh ne güzel doğayla baş başa bol oksiyenli keyif:KK66:
Valla bu ana baba alem :KK48: yersin suç yemezsin suç :KK48::KK48::KK48::KK48:
Umarım bol bol yürüyüş yapmaya fırsatın olur :KK66: tadını çıkar canım günlerin :KK66:
Sorma banum yav anne baba olmak çok enteresan bişi:KK48:
Yürümeye çalışıyorum yediklerimede dikkat ediyorum sonuc sürpriz olcak eve dönüşte bakalım:p

Kızlar kendime hedef koyuyorum hızlı bir sekilde Zayıflamak istemiyorum bunu yapamıyorum zaten önümde tam 10 ay var haziran ayının sonuna kadar ayda 2 kilo vererek toplamda 20 kilo verecegim kendime güveniyorum
Çok doğru bir karar vermişsin canım az az gitsin ama kalıcı olsun kilolar:KK54:bende aynı şeyi düşünüyorum haxirana kadarda çok uzun zaman var inşallah bu sefer başarıcaz:KK70:

Kızlar kendime hedef koyuyorum hızlı bir sekilde Zayıflamak istemiyorum bunu yapamıyorum zaten önümde tam 10 ay var haziran ayının sonuna kadar ayda 2 kilo vererek toplamda 20 kilo verecegim kendime güveniyorum
Selam canım ben önce ayda 4 kilodan hesapladım ama ortalama 2 kılo gidiyor ayda insülin direnci olunca kılolar da direniyor en iyi ve mantıklı hedefi koymussun bence umarım hedefine ulaşırsın :KK9:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

Dün gece nedense yine deli danalar gibi yatakta döndüm durdum :KK48: bir türlü uyku tutmadı birde eşim o arada hafif uyanır gibi olunca adamla yatak içinde sohbet etmeye başladım :KK70: daha doğrus ben konuştum o uyuklayarak ancak hıııı tabi diyip durdu :KK70: En son saatine baktı ve 03:30'u görünce lan karı yeter çenene tüküreyim sabah işe gideceğim diyip döndü totoşunu :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Tabi ona göre geç uyandım :oops: daha doğrusu sabah 8de eşim işe gittikten sonra benim küçük cadı 4 - 5 kere anneciğim hadi kalk dedi 6.cısında uyku sersemi Allah aşkına bir gün rahat ver be dedim :KK48::KK48::KK48: oda verdı :KK48::KK48::KK48: benimde uykudan uyanmam 11i buluyordu :oops: Neyse kahvaltıyla öğle bir oldu bugün :KK48:

Annemler iki gündür köydeydi dün gece dönmüşler bende bugün onları dolaşmaya gidiceğim bakalım ne yapmışlar hem benim arabayla gitmişlerdi onuda geri alayım :KK48::KK48::KK48::KK48: gündüz kafamız esince hadi şuraya gidelim diyemiyorum araba olmayınca :KK48:
ASlında her yere otobüs minibüs var ama çoğu arkadaşım çok ters yerlerde oturuyorlar üstelik ikide çocukla bazen arabayla gitmek hem daha rahat hemde daha uyguna geliyor :KK48:

Maşallah canım Rabbim inşallah damatlıklarınıda gösterir :KK48:
Benim büyük ufağına rağmen biraz daha ciddi ve çekingen :KK66: Ufaklık tanımadıklarıyla konuşmaz ama eğer ben yanındayken birine selam vereyim hemen oda kendini tanıtma derdine girer :KK48:
Aslında sen en güzelini yapmışsın :KK66: bekarlığın tadını çıkararak :KK68: Ben hep diyorum Rabbim ne nasip etti bilemem ama ben kızımın benim gibi 19 yaşında evlenmesini istemem hatta kızıma bile diyorum sakın bana o yaşta evleniceğim diye gelme vermem diye :KK48: iyi yada kötü bir üniversitey bitir mesleğini eline al ondan sonra gençliğinin tadını çıkar, gerçekleştirebileceğin hayallerın varsa gerçekleştir, herşeyi doya doya ama dozunda yaşa ondan sonra evlenki evliliğinde keşkelerin olmasın diye :KK66::KK66::KK66::KK66:

Çok şükür benim eşim konusunda şanslıyım çünkü kalk gidelim dediğim an saat kaç olursa olsun hadi ben hazırım diyen biri yeterki gezme olsun hele birde uzun yolsa benden fazla hevesli :KK66: Hep diyoruz Rabbim inşallah maddi olanak versin tüm Türkiyeyi gezmek istiyoruz hatta birde Amerika hayalimiz var ( 10 gün tatil için ama tabi o biraz tuzlu :KK70: )
Evlatlarımızada RAbbim hayırlı eşler nasip eder inşallah ki onlarda ömür boyu çok mutlu ve huzurlu olurlar....Aminnnnnn
sağol bazen diyoruz biz de erken evlenir erken olsalardı 20 yaşarında biz 60 larda olacağız esim de ben de kıloluyuz saglık problemleri de var o zamana ne oluruz diye de düşünüyoruz

Herseyin hayırlısı Alllahtan umarım güzel atlatırız o seneleri

günaydın kızlar yine geldim okula ama aklım evde.kızımı bakıcısıyla yalnız bırakmak zorunda kaldım.ama tabi gizli kameramı koydum.aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum ama tedbiri elden bırakmamak lazım.ben evden çıkarken uyuyordu miniğim.eve her dönüşümde anneee deyip boynuma sarılıyo.daha bir bucuk yasında.

Selam canım ben önce ayda 4 kilodan hesapladım ama ortalama 2 kılo gidiyor ayda insülin direnci olunca kılolar da direniyor en iyi ve mantıklı hedefi koymussun bence umarım hedefine ulaşırsın :KK9:
teşekkür ederim canım bende de hem insülin direnci var hem de tiroidim az çalışıyor.ama kararlıyım yaza eski gülşen olarak gireceğim.inşallah hepimiz başarırız.

günaydın kızlar yine geldim okula ama aklım evde.kızımı bakıcısıyla yalnız bırakmak zorunda kaldım.ama tabi gizli kameramı koydum.aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum ama tedbiri elden bırakmamak lazım.ben evden çıkarken uyuyordu miniğim.eve her dönüşümde anneee deyip boynuma sarılıyo.daha bir bucuk yasında.
İnşallah iyi biridir ve bebişine çok özenle bakıyordur kalbini ferah tut görüntüleri izledikten sonrada için daha rahat eder.aynı durumda olsam evin her tarafına kamera yerleştirirdim bende o yüzdende suçluluk duyma çıcuklar konu olunca gerisi teferruat kalıyor.bakıcılarda insan evladı olup gerektiği gibi ilgilensinler .

Benim de evde bakıcı var 3 senemiz bitiyor daha önce 4-5 bakıcı değiştik. Şimdikine güveniyoruz hem temiz hem iyi ahlaklı cocuklara da iyi bakıyor ama masraf cok hem okul küçüğün yuva bakıcı parası vs ne zaman bakıcı olmadan idare edebilirler acaba ? Ben hiç kamera gereği duymadım
Ama bir öncekini karşı apart.komşu görmüş iyi davranmıyormuş cocuklara bıraktırdık işi ona
Şimdiki tanıdık ve öyle bir sorun yasamadık zaten cocuklar da büyüyünce ne oldu bitti anlatıyorlar

İyi akşamlar hanımlar
Menüm

Sabah
Melemen
B peynir
Domates
Salatalık

Ara
İncir

Öğle
Üç adet zeytinyağlı dolma
Yoğurt

Akşam
Şehriyeli domates çorbası
3 sdet zeytinyağlı dolma
Yoğurt

Su 2 litre
Spor yüzme ve yürüyüş

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

İki gün aradan sonra tekrar merhabalar :KK31::KK31::KK31:

Dün sabahtan baya işim vardı zaten hadi akşamda rahat rahat girer sohbet ederim derken eşimin kuzenleri çat kapı yaptılar :KK48: Biri yarın sabaha karşı Londraya benim görümcenin yanına uçuyor 15 günlüğüne ve eşim birşeyler almıştı giderken götürsün diye onları almaya gelmiş:KK66: erkek olanda bunu duyunca bende geliyorum birazdan diye mesaj atmış hatta yengem birşeyler hazırlayabilirmi demiş kızıma ( ana babası hala akçayda çocuk ev yemeğine hasret kalmış :KK43: )
Neyse biz akşamlık yemeğimizi yemiştik ki haber gelince hemen girip onlara birşeyler pişirdim ( biz akşamlık sadece öğleden kalanları yiyince nasılsa eşim yok diye yemekte yapmamıştım )
Hadi onlar yemeklerini yedikten sonra şekersiz sütlü birer kahve içtik ve bol bol sohbet ettik :KK66: tabi o arada bakma şansım yoktu :KK22: ama aklım hep buralardaydı :KK48:
Kız yarın uçacağı için zaten fazla oturmadı ( 11 gibi gitti ) oğlan yenge dayımı görüp öyle giderim diyince eşiminde gelmesi 12yi geçince az daha sohbet derken baktık saat 1i geçiyor :KK57: eee o saattede ben 19 yaşında da olsa çocuğu evine salmam :KK48:

Tabi oradan buradan sohbete devam ederken ( çocuğun konuşmaya ihtiyacı varmış :KK48: ) yaptık saati 3
Bende tabi baygın düştüm ama sabah yine 10a doğru uyandığımda baktım benim büyük cadıyla kuzen uyumamışlar bile :KK70::KK70::KK70: oturup benden sonra oyun konsoluyla oynamışlar ve sabahı yapıncada bari kahvaltı edip öyle yatarız demişler :KK48: Kahvaltıdan sonrada kuzen az daha oturdu ( anam aramasaydı hadi bekliyoruz gel diye kesin daha otururdu :KK70: ) O gider gitmezde duşumu alıp mecbur anneme geçtim beni bekliyorlar diye ve iki günlük bir devamsızlık rekorum oldu :KK70::KK70::KK70:

Neyseki bu akşam eşim rahat veriyor bana :KK48: içerisi sıcak diye oda balkonda oturuyor banada tembihledi bu gece uyumada sabah 4de uyandır beni kuzeni havalanına bırakacağım diye :KK66:
Kızcağız arkadaşlarına rica etmiş ama bir iki tanesi kıvırmış diğerinden de kesin cevap alamamış bende kızdım hatta aşk olsun burada dayın dururken niye onlara söylüyorsun diye :KK68: Artık onu bıraktıktan sonra direk şirkete gider oradaki koltukta bir iki saat daha uyurum dedi :KK48:
Baya bir yorulacak uykusuz kalacak belki ama sevaptır sonuçta o saatte genç bir kıza ne halin varsa gör denmez :KK20:
Ben dün dayın götürür diyince inanılmaz sevindi kuzum yaa :KK68: Gerçekten eşimin o iki kuzeninide kendi evlatlarım gibi görüyorum :KK66: ikisede daha 15 sene içinde bir kere bile bana tek bir ters laf etmediler ( ki başkalarına yeri geldimi canları sıkılan bir durum olduğumu çata çat laf söylerler :KK70: )

SAğ olsunlar hep derler yengeciğim sen birtanesin diye :KK68::KK68::KK68::KK68:

Canım Ayşeminde dediği gibi yüreğini ferah tut sen sonuçta tedbirinide almışsın :KK66: henüz ana kuzusu olduğu için ne kadar iyide bakılsa anneciğinin yerini kimse tutamaz :KK66:
Rabbim herşeyi gönlüne göre verir inşallah ....Aminnnn

Bu arada hazır aklımdayken menüleride hatırlatayım
:KK31::KK31::KK31::KK31:

Aklımdayken bende bugünki menümü yazayım :KK66:

kahvaltı26.jpg Bu kahvaltım hatta sonradan zeytin eklemeyi unuttuğumu fark ettim ama neyse :KK48:

Akşam yemeğimi çekmeyi unuttum ki zaten pek hayırlı sayılmazdı :KK48:
1 kase cacık
3 ufak parça anne böreği :KK22:
( kadın ha bire benin baltalar oldu ama sofradan ilk kalkan ben oluncada kızım sen yemedin doğru dürüst dedi :KK48: )

Önümüzdeki hafta kesin kararlıyım karataya uymayan birşey yemeyeceğim :KK20:
O sporada başlanacakkkkkk :KK67: ( kendime diyorum :KK48: )

Merhaba 8. grubun sevgili üyeleri,

Gece 02:10 olduğuna göre cumaya girmiş olduğumuzdan (bu saatte de tartılınmaz ama) 63.3 çıktım..Almışım biraz, zaten şiştim de bakınca yüzüme hissediyorum yanaklar sağolsun.

Neyse bir kaç gün sonra ev yemeklerinden uzak kendi acemi aşçılığıma talim vaziyette olacağımdan, muhtemelen beceremeyip kraker meyvesuyuyla geçirilen hareketli günler neticesinde kilo kaybımın hızlanacağını hissediyorum, :) :KK43: hem mutlu hem mutsuzum.
Bakıcı tutan arkadaşım, önlem alarak iyi yapmışsın ne olur ne olmaz insanların kötülük seviyesi şaşırtıyor beni artık.Aslında şaşırtmıyor da.Ne günlere kaldık.

Hepinize yağlara veda ettiğiniz güzel haftalar :)

X