Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

İyi akşamlar şekerler:KK25:
Bugünkü menülerim:KK72:
Sabah
Zeytin
Peynir
Domates
Salatalık
Yımurta

Ara
2 incir
2 yemek kaşığı yoğurt

Öğlen
Çorba
Domatesli zeytinyağlı malarna

Ara
7 çilek
2 kaşık yoğurt

Akşam
Çorba
Zeytinyağlı bamya
Yoğurt

Su 2.5 litre
Spor biraz yüzme ve yürüyüş

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Benim koca yatar yatmaz kendimi buraya attım yine :KK48:
Aslında daha evvel yatacaktıda ablasıyle görüştüler internetten :KK66:
Öncesinde uyanıksanız görüşelim birşey konuşacağız sizinle demiş mesajda.
Bu kış benim büyük kız Londraya halasının yanına gidecek 15 tatilde hatta geçen gün biletini almıştım. O görüştüğümüzde ille sizde gelin demişti ama pahalıya patlar diye biz kızı tek göndericeğiz demiştik mecbur.
Tabi mesajda birşey konuşacağız diye yazınca bir an heveslendim ulen yoksa enişten bizim biletlerimi üstlenecek diye :KK70::KK70::KK70::KK70: Adamcağız Allah için çok bonkördür ama olay bizimle ilgili değilmiş :KK48:
Meğer küçük görümcemin kızınada sende gel 15 tatilde demişlerde bizede işte aynı uçağa bileti alırmısınız diye soracakmış :KK48: o arada bizim ufaklık ablasının kuzenleriyle çekilmiş bir resmini gösterdi onlara ve o anda eniştesi aaa amcakızıda gelse ya falan diyince onuda dahil etti :KK48: Uçak biletlerini siz alın ben hemen sana parasını gönderiyorum onların bileti benden dedi :KK48:
Tabi benim cadının bileti bizden çıktı ama hiç dert değil sonuçta kız ne zaman bir daha böyle bir fırsatı yakalayacak :KK66:

Büyük kızım şu an havalarda uçuyor kuzenleride elecek diye :KK48:
Amcakızı için eşimin yengesini aradım oda şok oldu :KK48: ama hatun pasaport masrafı çıkacak diye biraz kem küm yaptı bende resmen dedim Allah aşkına bir daha böyle bir fırsat ne zaman gececek eline ( normalde kızı yanlız değil tatile başka semte bile pek göndermez daha doğrusu onlara göre gereksiz :KK53: 150 lira pasaport masrafına karşılık 15 gün tatil daha ne olsun hem herşeye para ayarlıyorsun diye ufaktan bir laf soktum :KK48: tamam dedi sonrasında )

Umarım bir aksilik olmazda o kızcağızda gider yoksa kocaya gidene kadar bir daha nah görür başka Ülke :KK70::KK70::KK70::KK70:

Günaydın kızlar nasılsınız
Bugun midem gene nane molla
Umarım az yerim hem öğlen dolgu da yaptıracağım dişçide o yüzden de kaçırmam sanırım

Dünkü menüm

Sabah 2 dilimçok tahıllı ekmek peynir maydanoz

Öğlen sandviç süt grisini

Ara kuruyemiş
Aksam bamya 1 dilim ekmek
5-6 hurma 2 parça köme bir parça da kadayıf tatlısı ( alt komşu almış bize de dolapta olunca dayanamadım olmasa yemiyecektim:KK43:(

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Bugün biraz geçiktim ama öğle yemeğimi bile yedim de geldim :KK66:
Uyandığımdan beri dur şunu da yapayım bunuda yapayım derken bu saat oldu :KK66: Şimdi Bilgisayar başına oturunca dalar yemek saatim geçer diye de öğle yemeğinide aradan çıkardım :KK48:

Benim küçük cimcime dünden beri kuduruyor :KK48: neymiş ablası kuzenleriyle gidecekmişde oda istiyormuş :KK70::KK70::KK70: anam bu kız büyümüşte küçülmüş kendini ablasıyla bir tutuyor :KK48:
Büyük kız arkadaşıyla annesini kahve içmeye çağırmak istediğini söyledi 2 saat sonra için tabi benimki yine bombayı patlattı ; Anneciğim şimdi ablamın arkadaşı gelicek ya, bende kendi arkadaşlarımı ( hayali ) çağırabilirmiyim:KK48: senin için mahsuru yok dimi diyor bide bacak kadar boyuyla :KK70::KK70::KK70::KK70:

Her gün yeni bir bomba patlatıyor :KK48:
Ben onun yaşındayken baya bir safmışım :KK70: hiç aklıma mahsuru yoksa falan gibi cümleler kurmak gelmezdi :KK48:
Yeni nesil bangır bangır geliyor kolayın kendinizi :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Uyandığımdan beri dur şunu da yapayım bunuda yapayım derken bu saat oldu :KK66: Şimdi Bilgisayar başına oturunca dalar yemek saatim geçer diye de öğle yemeğinide aradan çıkardım :KK48:

Benim küçük cimcime dünden beri kuduruyor :KK48: neymiş ablası kuzenleriyle gidecekmişde oda istiyormuş :KK70::KK70::KK70: anam bu kız büyümüşte küçülmüş kendini ablasıyla bir tutuyor :KK48:
Büyük kız arkadaşıyla annesini kahve içmeye çağırmak istediğini söyledi 2 saat sonra için tabi benimki yine bombayı patlattı ; Anneciğim şimdi ablamın arkadaşı gelicek ya, bende kendi arkadaşlarımı ( hayali ) çağırabilirmiyim:KK48: senin için mahsuru yok dimi diyor bide bacak kadar boyuyla :KK70::KK70::KK70::KK70:

Ben onun yaşındayken baya bir safmışım :KK70: hiç aklıma mahsuru yoksa falan gibi cümleler kurmak gelmezdi :KK48:
Yeni nesil bangır bangır geliyor kolayın kendinizi :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Aynen banucum yeni nesil fena:eek:
Ayy yerim ben o cimcimeyiiii:nazar::p

Kaç y

Maşallah cocuklarına kaç yaşındalar?

Selam kızlar servisteyim eve dönüş yolu
Bugun dediğim gibi dolgu yaptırdım gene birsey yemedim pek aksama da kaçırmasam super olur
Karnım zil çalıyor gerçi
Bu hafta 99 şu rakamları göreceğim inşallah ondan sonra da hızlıca inerim umarım bi spor yapabilsem daha güzel olacak ama yapamıyorum bir türlü

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

Akşam yemeğimi yedim, bulaşık faslını halledip hemen kendimi buraya attım :KK66:
Bugün bir posta çamaşır yıkayıp az iş yaptıktan sonrada oturdum uzun zamandan sonra kendime vakit ayırdım ve aylar önce başladığım seccadeyi işledim :KK48:
İnanılmaz rahatlatıyor beni üstelik yarısından çoğu bitti bile :KK66: Eminim iki yada üç güne kadar kesin biter sonrada bir tane daha yapacağım aynısından :KK48:
Kızçelerime hem hatıra hemde ceyiz :KK48:

Aslında farkındayım şimdiki kızlar pek çeyiz istemiyor ama boş kaldıkça hem kendimi rahatlatmak hemde onlara hatıra birşeyler yapmak istiyorum :KK66:
Bilmediğim şeyleride artık internette videosunu bulup izler öyle denerim :KK48: olursa ceyize olmazsa günlük kullanıma bana olur :KK48:

Beslenme şükür güzel gitti diyebilirim :KK66:
Hemen aklımdayken onlarıda paylaşayım :KK28:

öğlen26.jpg akşam26.jpg

Öğlende patlıycan ve kabağı yağsız tavaya çok az yağ gezdirerek pişirdim yanınada kırmızı lahana salatası yaptım :KK66: Tabi sebzelerin üzerine sarımsaklı yoğurt :KK48:

Akşamda kendime koca bir salata yaptım çok az hakiki zeytinyağ ve bol limonla birde tabi soya soslu tavuk etrafına :KK66:
Aslında birazda sarımsaklı yoğurt dökmeyi düşünmüştüm ama soya sosuyla tadı güzel olmaz diye vazgeçtim :KK66: bir dahakine denerim artık :KK48:

Bir tek sabah çok acıkmıştım işlerimde fazla aksamasın diye yumurtalarım pişene kadar 1 koca bardak ayran içtim sonrada iki haşlanmış yumurta yedim :KK66:

Kaç y

Maşallah cocuklarına kaç yaşındalar?

SAğ ol canım darısı tüm isteyenlerin başına...Aminnnnnnnn
Benim büyük kız 14 yaşında ufaklıkta 4 yaşında ama konuşmalara bakarsan ufaklık ablasından daha büyük :KK70::KK70::KK70:Büyük kızım biraz dürüstlüğün cılkını çıkarmış cinsten :KK48: hiç yağcılığı sevmez ve istediği birşey bile varsa sadece bir kere söyler sonra tenezzül edip ikilemez :KK48: ufaklık tam tezatı :KK48: istediğini elde edene kadar ağzımızdan girer burnumuzdan çıkar üstelik çok çok fazla tatlı dilli :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: Hani hayır desek bile yine saatlerce uğraşır onu güzellikle evete cevirir ( özellikle babada çok işe yarıyor :KK48: )
He çok şükür edepsizlikleri yok hani ağlayarak elde edeyim falan diye düşünmez ikiside :KK68:
Ufaklık sadece ikna olursa istediğinin neden olmaması gerektiğine dair ancak o zaman vazgeçer hemen peki anneciğim der :KK48:

İyi akşamlar kızlar
Bugünkü menüler
Sabah
Peynirli yumurta
Zeytin
Salatalık
Domates

Ara
2incir
2 kaşık yoğurt

Öğlen
Zeytinyağlı barbunya
Yoğurt

Ara
Çilek

Akşam
Barbunya
Bulgur pilavı
Yoğurt

Su 2 litre
Spor yüzme ve yürüyüş

İyi akşamlar kızlar
Bugünkü menüler
Sabah
Peynirli yumurta
Zeytin
Salatalık
Domates

Ara
2incir
2 kaşık yoğurt

Öğlen
Zeytinyağlı barbunya
Yoğurt

Ara
Çilek

Akşam
Barbunya
Bulgur pilavı
Yoğurt

Su 2 litre
Spor yüzme ve yürüyüş

Canım süper gidiyorsun :nazar::nazar::nazar::nazar:
İnşallah bu cuma sendende eksi gördüm cümlesini duyacağıma adım gibi eminim :KK66:

Canım süper gidiyorsun :nazar::nazar::nazar::nazar:
İnşallah bu cuma sendende eksi gördüm cümlesini duyacağıma adım gibi eminim :KK66:

Sağol canım benim:KK19:
Burda tartı yok eve dönünce tartılabilicem anca ama evet eksilerde gibiyim:KK70:annemle babamın tüm ısrarlarına karşı:cool:
Anne ve babalık nası değişik bi duygudur yarabbim:-)yeme kızım az ye kızım ekmek yeme kızım diye telkinde bulunan annecimle babacım rejimdeyim ya hani, dikkat ediyorum;ay ekmeksiz olurmu ye ,kabuğundan azcık verimmi.bi seferden bişi olmaz demekten usanmadılar:KK70:yanlışlıkla rejimde olmasam varyaaa hepsi profösör diyetisyen kesilir başıma:KK70:böyle garip bişi işte:KK69:
Bu arada 20 gündür görmediğim oğluşumu tvde basket milli maçımızda gördüm:KK71:yenildik ama bu bana teselli oldu:KK73:

Sağol canım benim:KK19:
Burda tartı yok eve dönünce tartılabilicem anca ama evet eksilerde gibiyim:KK70:annemle babamın tüm ısrarlarına karşı:cool:
Anne ve babalık nası değişik bi duygudur yarabbim:-)yeme kızım az ye kızım ekmek yeme kızım diye telkinde bulunan annecimle babacım rejimdeyim ya hani, dikkat ediyorum;ay ekmeksiz olurmu ye ,kabuğundan azcık verimmi.bi seferden bişi olmaz demekten usanmadılar:KK70:yanlışlıkla rejimde olmasam varyaaa hepsi profösör diyetisyen kesilir başıma:KK70:böyle garip bişi işte:KK69:
Bu arada 20 gündür görmediğim oğluşumu tvde basket milli maçımızda gördüm:KK71:yenildik ama bu bana teselli oldu:KK73:

Ay sorma bizde de diyetisyen kaynıyor :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Hele babam o konuda Canan hocaya bile kafa tutar olduğunu idda ettiği bilgiyle :KK70:
En son karataya başlamadan önce kapışmıştık o yüzden hatta ama o oldu artık karışmıyor :KK48: zaten bende diyorum ben diyette değilim sağlıklı besleniyorum giderse amenna ama gitmezsede kaderimse çekerim diyeceğim diye o zamanda ses etmiyor :KK48: ancak çok üstüme gelirsede hemen lanet olsun gidip bıcak altına yatayım sende kurtul bende kurtul dediğim an Annem araya girip sen kendi göbeğine bak kıza laf söyleyeceğine der sonrada bana dönüp boşver anneceğim veremezsende sorun değil daha çok alma yeter diye birde tesseli ediyor beni :KK48::KK48::KK48:
Bilse en son blöf yaptımı kesn yolar beni :KK70::KK70::KK70::KK70:

Oyy bugün çok sıcaktı yüzüm yanmış botokslu gibi gerim gerim gergin:KK57:

Burada çok tuhaftı hava yağsammı yağmasammı diye kararsız :KK48:
Geçmiş olsun canım evde varsa vazelin sür biraz yumuşatır yada silverdin olsaydı daha da rahatlardın :KK66:
Yarın yüzünü kolla çıkacaksanda :KK66: yokmu hasır şapka gibi birşey :KK66: bazen görüyorum tesettürlü bayanlar bile yazlık yerlerde takıyorlar güzelde duruyor :KK68:

Ma
Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

Akşam yemeğimi yedim, bulaşık faslını halledip hemen kendimi buraya attım :KK66:
Bugün bir posta çamaşır yıkayıp az iş yaptıktan sonrada oturdum uzun zamandan sonra kendime vakit ayırdım ve aylar önce başladığım seccadeyi işledim :KK48:
İnanılmaz rahatlatıyor beni üstelik yarısından çoğu bitti bile :KK66: Eminim iki yada üç güne kadar kesin biter sonrada bir tane daha yapacağım aynısından :KK48:
Kızçelerime hem hatıra hemde ceyiz :KK48:

Aslında farkındayım şimdiki kızlar pek çeyiz istemiyor ama boş kaldıkça hem kendimi rahatlatmak hemde onlara hatıra birşeyler yapmak istiyorum :KK66:
Bilmediğim şeyleride artık internette videosunu bulup izler öyle denerim :KK48: olursa ceyize olmazsa günlük kullanıma bana olur :KK48:

Beslenme şükür güzel gitti diyebilirim :KK66:
Hemen aklımdayken onlarıda paylaşayım :KK28:

Eki Görüntüle 1238600 Eki Görüntüle 1238601

Öğlende patlıycan ve kabağı yağsız tavaya çok az yağ gezdirerek pişirdim yanınada kırmızı lahana salatası yaptım :KK66: Tabi sebzelerin üzerine sarımsaklı yoğurt :KK48:

Akşamda kendime koca bir salata yaptım çok az hakiki zeytinyağ ve bol limonla birde tabi soya soslu tavuk etrafına :KK66:
Aslında birazda sarımsaklı yoğurt dökmeyi düşünmüştüm ama soya sosuyla tadı güzel olmaz diye vazgeçtim :KK66: bir dahakine denerim artık :KK48:

Bir tek sabah çok acıkmıştım işlerimde fazla aksamasın diye yumurtalarım pişene kadar 1 koca bardak ayran içtim sonrada iki haşlanmış yumurta yedim :KK66:

SAğ ol canım darısı tüm isteyenlerin başına...Aminnnnnnnn
Benim büyük kız 14 yaşında ufaklıkta 4 yaşında ama konuşmalara bakarsan ufaklık ablasından daha büyük :KK70::KK70::KK70:Büyük kızım biraz dürüstlüğün cılkını çıkarmış cinsten :KK48: hiç yağcılığı sevmez ve istediği birşey bile varsa sadece bir kere söyler sonra tenezzül edip ikilemez :KK48: ufaklık tam tezatı :KK48: istediğini elde edene kadar ağzımızdan girer burnumuzdan çıkar üstelik çok çok fazla tatlı dilli :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: Hani hayır desek bile yine saatlerce uğraşır onu güzellikle evete cevirir ( özellikle babada çok işe yarıyor :KK48: )
He çok şükür edepsizlikleri yok hani ağlayarak elde edeyim falan diye düşünmez ikiside :KK68:
Ufaklık sadece ikna olursa istediğinin neden olmaması gerektiğine dair ancak o zaman vazgeçer hemen peki anneciğim der :KK48:
masallh büyürmüşsün cocukları benim de 2 erkek biri 5 biri 3,5 40 yaşındayım 32 de evlenince geç kaldı cocuklar
Cocukların hepsi ayrı bir dünya benim büyüğü bu sene anasınıfına başladı cok girişken küçüğü ise ana kuzusu istegi olmasın hemen ağlar bir de sinirli herseye sinirle cevap veriyor uzun ömürleri oldun inşallah...

X