Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Hayırlı cumalar kızlar:cool:
Bu hafta listeye gıren varmı dıye kontrol edıp lısteyı hazırlıcamEn Büyük TÜRKİYE
merhabalar kaptancım:KK68:
yazamadım uzun zamandır:KK17:dr işimi halletim şükürler olsun bugünde tahlillerim yapıldı bakalım herşey normale döner umarım.bu süreç beni çok yordu ve hala kilolar üzerimde ...

***8.TAKIM 374.ETAP***

Moni (104,5 / 103,9/0,6 /% 0,57)
Ceco34 (121,5/ 121,2 / 0,3/% 0,25)
Adayaren (71,2/72,0/-0,8/%-1,12)
Berkuras (102,3/ 101,0/ 1,3 /% 1,28)
Mavı_gunbatımı (65,5/64,7/0,4/% 0,61)yeni üye yüzdesı ikiye bolündü hedef kilo 60

8.TAKIM ORTALAMASI % 0,32

merhabalar kaptancım:KK68:
yazamadım uzun zamandır:KK17:dr işimi halletim şükürler olsun bugünde tahlillerim yapıldı bakalım herşey normale döner umarım.bu süreç beni çok yordu ve hala kilolar üzerimde ...
Geçmiş olsun canım kilo bildirseydın listeye alırdım bildirmemişsin haftaya alırız artık:KK56:Bu hafta bol paylaşım bekliyorum:KK15:

diyet dostlarına ithafen :KK24:

Eklentiler

• tumblr_n34h9i5ZmM1qfavcoo1_500.gif
    tumblr_n34h9i5ZmM1qfavcoo1_500.gif
    91,1 KB · Görüntüleme: 57
selam kızlar internet olmayınca telefonda giremiyorum malum işten eve istanbul trafiğinde gel yemek ye falan ancak sürüyor....

Kilo bildirimim

1 agustos Kilom 72
8 ağustos Kilom 71,20
Toplam tam 800 gr

Bu hafta kötü geldi işe başlayınca diyet falan kalmadı....

veee bugün 2 lt suyu bitirmeyi başardım.Günde 1 bardak zor içen şahsım adına bu heyecanımı hemen paylaşmak istedim ki paylaştığım için üstümde sosyal baskı oluşsun kendi kendime.O yüzden de hep içmek zorunda kalayım. :KK68:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK25::KK25::KK25::KK25:

Azda olsa bir sizlere bakayım dedim :KK48:
Eşim bir 10 dakikalığına dışarı çıkınca bende kendimi tekrar buraya attım :KK48:

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK66:

kahvaltı13.jpg akşam13.jpg

Akşam yemeğinde evde olanları meze tabağı gibi birşey yaptım :KK48:

Az daha unutuyordum;
Kadın Doğumcumla görüşmem güzel geçti :KK48: Çok şükür önemli birşey yokmuş, yumurtalıklar da iyi durumda birşey yok dedi yani üşütmeden dolayıymış bendeki akıntı sorunu :KK48:
Oda pko için kilo vermem gerektiğini söyledi tabi bende ondan sonra yaptıklarımın hepsini anlatınca böyle oldu adamcağız :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:
Pkoyu bir şekilde kazıyıp temizleyecek bir ameliyat yokmu sonuçta her yerde önüme çıkıyor diyince var ama ben direk ameliyat taraftarı değilim dedi :KK66: Hatta okadar çok konuştuk ki iş benim Obezite ameliyatınada geldi :KK48: senin durumun bence kesinlikle ameliyatlık değil dedi :KK48: moralim düzeldi valla :KK48:
Onu bence bir kaç sene içinde kilo veremezsen düşün ama şu an bence gereksiz dedi :KK48: Karatay yaptığımı söyleyincede ya tek düzey şeylere girme dedi bende yok benimki karatayımsı birşey sonuçta ekmek yemiyorum, protein ağrılıklı besleniyorum ve karbonhidratlarımı sayıyorum; kesinlikle yasaklarım yok ama kaçamakta yapmıyorum diyince süper aynen devam ozaman dedi :KK66:

Benim küçük cadı odayada girdi benimle :KK48: tabi muayene bölümü ayrı olduğundan :KK66:
Anam bıcır bıcır konuştu durdu hemşire ve doktorlar :KK48: Deniz bey bayıldı benim cimcimeye :KK48: Bu nasıl birşey yaa hiç ablasıyla alakası yok dedi :KK48:
Bir ara ben Buseye bak bu doktor amca seni doğurttu diyince heeeeeeeeeee iyi ozaman dedi cadı ve hepimiz koptuk :KK48:
Eğer akıntın giderse gelmene gerek yok ama baktın ilaç kullandığın halde gitmedi o zaman 10 gün sonra tekrar gel dedi :KK66: Umarım gerek kalmaz ama olursada giderim tabiki.

Bu arada önceki hastanesinde 65 lira muayene ödüyordum ve giderken o hastane parayı seviyor bakalım kaç lira harçıyacağım diye gergin gittim ama kadın 30 lira diyince az daha öpesim geldi :KK48::KK48::KK48::KK48:
Çok şükür baya az ücretide artık birşey oldumu parayı hesaplayıp ihmal etmem :KK66:

selam kızlar internet olmayınca telefonda giremiyorum malum işten eve istanbul trafiğinde gel yemek ye falan ancak sürüyor....

Kilo bildirimim

1 agustos Kilom 72
8 ağustos Kilom 71,20
Toplam tam 800 gr

Bu hafta kötü geldi işe başlayınca diyet falan kalmadı....

Yavaş yavaş toparlarsın geçiş döneminde stresten de tutamaz insan bir kaç gün içinde menülerini bekleriz.:)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK25::KK25::KK25::KK25:

Azda olsa bir sizlere bakayım dedim :KK48:
Eşim bir 10 dakikalığına dışarı çıkınca bende kendimi tekrar buraya attım :KK48:

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK66:

Eki Görüntüle 1218986 Eki Görüntüle 1218987

Akşam yemeğinde evde olanları meze tabağı gibi birşey yaptım :KK48:

Az daha unutuyordum;
Kadın Doğumcumla görüşmem güzel geçti :KK48: Çok şükür önemli birşey yokmuş, yumurtalıklar da iyi durumda birşey yok dedi yani üşütmeden dolayıymış bendeki akıntı sorunu :KK48:
Oda pko için kilo vermem gerektiğini söyledi tabi bende ondan sonra yaptıklarımın hepsini anlatınca böyle oldu adamcağız :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:
Pkoyu bir şekilde kazıyıp temizleyecek bir ameliyat yokmu sonuçta her yerde önüme çıkıyor diyince var ama ben direk ameliyat taraftarı değilim dedi :KK66: Hatta okadar çok konuştuk ki iş benim Obezite ameliyatınada geldi :KK48: senin durumun bence kesinlikle ameliyatlık değil dedi :KK48: moralim düzeldi valla :KK48:
Onu bence bir kaç sene içinde kilo veremezsen düşün ama şu an bence gereksiz dedi :KK48: Karatay yaptığımı söyleyincede ya tek düzey şeylere girme dedi bende yok benimki karatayımsı birşey sonuçta ekmek yemiyorum, protein ağrılıklı besleniyorum ve karbonhidratlarımı sayıyorum; kesinlikle yasaklarım yok ama kaçamakta yapmıyorum diyince süper aynen devam ozaman dedi :KK66:

Benim küçük cadı odayada girdi benimle :KK48: tabi muayene bölümü ayrı olduğundan :KK66:
Anam bıcır bıcır konuştu durdu hemşire ve doktorlar :KK48: Deniz bey bayıldı benim cimcimeye :KK48: Bu nasıl birşey yaa hiç ablasıyla alakası yok dedi :KK48:
Bir ara ben Buseye bak bu doktor amca seni doğurttu diyince heeeeeeeeeee iyi ozaman dedi cadı ve hepimiz koptuk :KK48:
Eğer akıntın giderse gelmene gerek yok ama baktın ilaç kullandığın halde gitmedi o zaman 10 gün sonra tekrar gel dedi :KK66: Umarım gerek kalmaz ama olursada giderim tabiki.

Bu arada önceki hastanesinde 65 lira muayene ödüyordum ve giderken o hastane parayı seviyor bakalım kaç lira harçıyacağım diye gergin gittim ama kadın 30 lira diyince az daha öpesim geldi :KK48::KK48::KK48::KK48:
Çok şükür baya az ücretide artık birşey oldumu parayı hesaplayıp ihmal etmem :KK66:

Bol stres faktörlü bir gün geçirmişsin ama neyseki işler istediğin gibi gittiği için sevindim :)

iyigeceler arkadaşlar:KK68:
bugünkü menümü paylaşayım;
kahvaltı:
1 dilim peynir
domates
salatalık
3 zeytin
2 fincan çay
ara:
1 kupa sütlü nescafe
öğlen:
çorba
salata
akşam:
yağsız tavada köfte
salata
karpuz

su:2 lt
spor:1 saat sahilde koşturmalı yürüyüş:emir_bebek::KK76:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK25::KK25::KK25:

Anam sabahtan beri yine koşturmaktan totom yer görmedi :KK48:
Daha doğrusu bir ara yer gördü ama o aradada içim geçmiş :KK48::KK48::KK48:
Bugün eşimin şirketteki meşhur sekretere yemeğe davetliyiz :KK48:
İki gün ısrarla işte gelin hepbirlikte yemek yer sohbet ederiz demiş eşime :KK53: bende ne gerek var zahmet etmesin diye kaytarmaya çalıştım ama sonunda hadi madem çok ısrar etti gidelim bari demek zorunda kaldım.
Sabahta eşimin amcası yarın pikniğe gidelim diye telefon açınca eşim ille yarın kahvaltıda gözleme yapalım diye tutturunca mecbur mutfağa attım kendimi bari iç harçlarını hazırlıyayımda gece gelince hemen hazır yufkayla gözlemeleri yapar kapalı birşeye koyarım dedim :KK66:
Baya erken çıkacağız sabahın 6sında kalkıp onla uğraşmım dedim :KK66:
Artık gece gelincede onları düzene sokar sepetimi hazırlarımki sabah ay bunu unuttum şunu unuttum olmasın :KK48:

Hesapta bugün Bakırköye gitmişken ( hatun orada oturuyor ) bir kaç saat erken gidip mağazaları bir dolaşayım diyordum ama okadar sıcakki kan ter içinde kalırım sonrada ter kokarım diye vazgeçtim :KK48::KK48::KK48::KK48:
Havanın biraz daha serin olduğu bir zaman giderim hem kendime hemde kıza birşeyler almak için :KK66:

Dolapta ıspanağım vardı onuda pişirdim iyice salmadan kendini :KK66: artık onuda yarın akşam piknikten dönünce yeriz :KK48:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK25::KK25::KK25:

Eve geldiğimizden beri yarınki piknik için hazırlık yaptım sabah uğraşmıyayım diye :KK66:
Daha yeni işim bitti :KK66:

Bugün malum eşimin iş arkadaşına yemeğe gittik. Gece gayet keyifli gitti hatta hatunun anneside oradaydı bizimle tanışmak için :KK66: Kadın çok bakımlı, kibar ve hoş sohbet biriydi gerçekten :KK66:
Şükür düzenimi bozmadım sayılır sadece giderken götürdüğümüz baton pastadan 2 kk kadar yedim :KK66:
Annesi mutlaka bir günde bize buyrun dedi ( annesini baktığından onun evinde kalıyormuş )

Aslında yarın sabah çok erken kalkmam lazım ama şu benim yan daireye taşınan komşu sağ olsun beni bu gece uyutmayacak anlaşılan :mad::mad::mad::mad:
Kadının iki çocuğu var ve sanırım kız olan 6 - 7 yaşlarında :KK57: rahatsızmı yoksa sadece şımarıklığından mı bilmiyorum ama şu saat oldu çocuk çığlık çığlığa bağırıp duruyor :mad:
Babası ve çocuğun dayısı balkonda hiç istiflerini bozmadan oturup sohbet ediyorlar ( ki onların bile sesi geliyor ) ve çocuk af edersiniz totoşunu yırttıkça onlar umursamıyorlar bile :KK62::KK62::KK62::KK62:

Bir ara kapıyı çalıp ya komşu çocuğun bir derdimi var diye soracaktım ama umursamadıklarına göre alışmışlar :KK57:
Hayır yaz günü camlar da açık resmen sanki odanın içinde çığlıkları basıyor :KK53::KK53:
Rahatsız olduğunu sanmıyorum çünkü bir ara sustu, balkona çıkıp gayet güzel bir şekilde dayısına birşeyler sordu ve içeri girdiği an yine başladı çığlık atmaya :KK62: sanırım istediği olmadığından çığlıkları basıyor :mad:

Eşim valla Rabbime şükür bize böyle bir evlat vermemiş yeminle gırtlağını sıkasım geldi dedi hatta bir ara :KK48:
Sabah erken kalkmak zorunda olacağımız için benimki yattı ama bu gürültüde nasıl uyuyor anlamıyorum :KK48:

İyi geceler kızlar ışte menum

Sabah
1 simit
1 sekersiz çay

Öğle
1 tavuk sinitzel az pure
1 tabak salata
1 dilimm karpuz

Akşam

1 tabak bezelye yemeği
4 kaşık pilav
1 kase yoğurt

selam millet ömrümdeki en berbat haftasonumdu diyebilirim.... Cumartesi mesai pazar da ses terapisi için doktora git... yorgunluktan ölüyorum resmen ve yarın iş başı.... sesim kısık oy oy... Bu arada bugün ki menüm

Sabah

2 tane tam buğday ekmeği tost (tost ekmeği büyüklüğünde)
1 bardak çay
4 zeytin

Öğle

1 dilim su böreği

Akşam

1 gobit ekmekle tavuk döner

(bugün fazla kaçırdım biliyorum ama dayanamadım ve psikolojim alt üsttü....)

selam arkadaşlar:KK68:
hemen menümü paylaşayım zira bugün çok yorucu bir gündü:KK8:
sabah:
1 dilim pizza
2 fincan çay
öğle:
1 simit
peynir ,zeytin
1 fincan çay
akşam:
son anda dışarda yemek yemekten vazgeçtik ve mutluyum yoksa benim için pek hoş olmayacaktı:KK24:
akşam:
karpuz ve peynir

spor:
2-2.5 saat yürüyüş
su:2 lt
herkese iyigeceler:KK55:

Selam kızlar
Bu haftasonu full evişi ile gecti desem yeridir bakıcı izinli kayınvalidem bende temizliğe gelen kadın da tatile gitti işler bana kaldı
Cumartesi sabah önce çocukları yedirdim sonra da esim kayınvalidem kalktı
Onlarla kahvaltı yaptım
Deniz börülcesi almıştım bozulmasın dedim kaynattım
Esim çıktı evi süpürdüm sildim çamaşır yıkadım topladım astım cocukları yıkadım yedirdim bulaşıklar yıkandı yerleşti börülcesi ayıkladım kayınvalideme yemek hazırladım sonra esime sonra cocuklara hazırladım sonra kek yaptık çocuklarla terasta çay içtik
Bugun de kahvaltıdan sonra kayınvalidem ve çocuklarla parka gittin cafesinde oturduk parkın kayınvalideme eve bıraktım eve geldik yemek yedik 2 saat ütü yaptım çamaşır yıkadım topladım vs daha yeni oturdum

X