Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Dün

Sahur:
Poğaça-Peynirli-
Domates
Peynir
Salatalık

-İftar
2 kase Yoğurt çorbası
Et-bir miktar-
Karpuz

Su:2 lt
Spor:maalesef yok

herkese iyi hafta sonları.

afiyet olsun canım....diyeti bozdum diye düşünme ,hafta ödülü diye düşün ben öyle yapıyorum en azından daha motive edici oluyo bence:KK9:...

haftalardır bende birkaç kiloyla uğraşırken üstüne birde dahada kilo aldım ve moral yerlerdeydi ,taki düne kadar ama bugün yeniden toparlıyorum kendimi inşallah...

Ben de dün pizza yedim ben de hafta ödülü diye baktım cuma tartım gunu ya sanki çok kılo vermiştim gibi akşamına kendimi ödüllendirdim:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hafta içi işyerinde bir sekilde idare ediyorum da hafta sonu ister istemez kaçıyor:)

iyi akşamlar kızlar
Bu ara pek paylaşımda bulunmayabilirim bilginiz olsun siz takımı boş bırakmayın.malum pazartesi oğlum teskere alıyor Allahın izniyle,gelinimde gelcek malum bayramada bişe kalmadı temizlik hazırlık derken uğrayamayabilirim.

iyi akşamlar kızlar
Bu ara pek paylaşımda bulunmayabilirim bilginiz olsun siz takımı boş bırakmayın.malum pazartesi oğlum teskere alıyor Allahın izniyle,gelinimde gelcek malum bayramada bişe kalmadı temizlik hazırlık derken uğrayamayabilirim.

ne güzel ne mutlu bir haber monicim, gözünüz aydın ...bu bayram çifte bayram olacak desene...Allah mürvetinide göstersin inşallah.......

Hafta içi işyerinde bir sekilde idare ediyorum da hafta sonu ister istemez kaçıyor:)

aynen bende de haftasonu kaçamaklar oluyor ve ben bunlara ödül diyorum yoksa moral yerlerde ve toprlayamıyorum sonrasında...abartmadan yer ,su ve sporla da desteklersek bence çok sorun olmaz bu kaçamaklar..(çok mu iyimserim :21:)

19/07/2014

kahvaltı:
domates
az pide
3zeytin
peynir
2 finncan çay

ara:
sade türk kahvesi
(halsizliğim için içtim )

öğle:
1 kase çorba

akşam:
1 kase çorba
1/2 kase makarna
biraz karpuz

su:2 lt
spor:öğleden sonra dip köşe temizlik yaptım ..spordan sayılırsa
:KK52::KK8::KK16:

Dünkü menüm
Sabah yumurta peynir 2 dilim ekmek salatalık domates bal ttereyag 2 küçük lokma
Öğlen bezelye 1 dilim ekmek
Aksam
Yarım çorba tavuk paçanga Güllac çay
Biraz kaçtı ama hafta işçi toparlayacağım inşallah:KK66:

Slm 5, takımın fıstıklarıııı :KK3::KK3: iyi pazarlar dilerim hepinize:KK16::KK16:

Monicim gözünaydın bitanemmm oğluşuna kavuşuyorsun demek:KK9::KK9: ne mutlu sana vatani görevini yerine getirdi geliyor:KK19::KK19:

Yeni gelen fıstıklar hepiniz hoşgeldiniz:KK16::KK16::KK16: bu ara fazla uğrayamadımmm özür monicimmm :KK17::KK17:

herkese sağlıklı kalıcı kilo vermeler dilerimmm:KK54::KK54:

Bu gruba yonlendirildim, teshekkur ederim Sweetdimple!

Arkadashlar, Ramazan ayinda pek yedigimi ichtigimi anlayamiyorum. Tartida da bi fazla goruyorum, bi bekledigimden az. Bu yuzden Ramazanin bitmesini bekliyorum bu grupta olmak ichin. :KK16:

Shunun shurasinda ne kaldi, bekleyin beni kizlar :KK34:

Arkadashlar, Ramazan ayinda pek yedigimi ichtigimi anlayamiyorum. Tartida da bi fazla goruyorum, bi bekledigimden az. Bu yuzden Ramazanin bitmesini bekliyorum bu grupta olmak ichin. :KK16:

rica ederim bitanemmm hoşgeldinnn:KK16::KK16: umarımmm bu grup sana şans getirir sağlıklı ve kalıcı olarak kurtulursun kilolalarından bitanem takım kaptanınız Moni kendisinin askerden oğlu geldiği için bu ara biraz telaşlı ilk sayfadaki kuralları okuyp kabul etmen şu anki kilonu ve hedef kilonu kayıtlar için buraya yazman gerekli bitanemm deneme süresi iki hafta katılımın paylaşımın yeterli olursa takım listesine girebilirsinn :21::21: neden ramazandan sonra kuzum:26: bence hemen başla menülerini paylaşmaya kaybedecek zamanımız yok artrık değilmi ne yediğini ne içtiğini hangi sporu ne kadar yaptığını düzenli paylaşmalısın cnm sağlıklı ve kalıcı kilo vermeler dilerim ben 6, takım kaptanıyım herhangi bir sorun olduğunda tıklatman yeterli anında bulurum seni:KK16::KK16::KK16:

Slm 5, takımın fıstıklarıııı :KK3::KK3: iyi pazarlar dilerim hepinize:KK16::KK16:

Monicim gözünaydın bitanemmm oğluşuna kavuşuyorsun demek:KK9::KK9: ne mutlu sana vatani görevini yerine getirdi geliyor:KK19::KK19:

Yeni gelen fıstıklar hepiniz hoşgeldiniz:KK16::KK16::KK16: bu ara fazla uğrayamadımmm özür monicimmm :KK17::KK17:

herkese sağlıklı kalıcı kilo vermeler dilerimmm:KK54::KK54:

merhabalar canım :KK3:hoşbulduk:KK16:

hoşgeldin canım:KK16:

rica ederim bitanemmm hoşgeldinnn:KK16::KK16: umarımmm bu grup sana şans getirir sağlıklı ve kalıcı olarak kurtulursun kilolalarından bitanem takım kaptanınız Moni kendisinin askerden oğlu geldiği için bu ara biraz telaşlı ilk sayfadaki kuralları okuyp kabul etmen şu anki kilonu ve hedef kilonu kayıtlar için buraya yazman gerekli bitanemm deneme süresi iki hafta katılımın paylaşımın yeterli olursa takım listesine girebilirsinn :21::21: neden ramazandan sonra kuzum:26: bence hemen başla menülerini paylaşmaya kaybedecek zamanımız yok artrık değilmi ne yediğini ne içtiğini hangi sporu ne kadar yaptığını düzenli paylaşmalısın cnm sağlıklı ve kalıcı kilo vermeler dilerim ben 6, takım kaptanıyım herhangi bir sorun olduğunda tıklatman yeterli anında bulurum seni:KK16::KK16::KK16:

kesinlikle katılıyorum canım..sağlık açısından bir sorun yoksa eğer kilo vermek için ertelenecek bir zaman yok bence...burda hepbirlikte bu işi başaracağız:KK52:

benide aranıza kabul ettiğiniz için teşekkürler

hoşgeldin canım

Slm fıstıklar:KK3::KK3::KK3:

hoşgeldin canım:KK16:

kesinlikle katılıyorum canım..sağlık açısından bir sorun yoksa eğer kilo vermek için ertelenecek bir zaman yok bence...burda hepbirlikte bu işi başaracağız:KK52:

hoşgeldin canım

elbette başaracağız cnmmm benimmm:KK76::KK76::KK76: şüphen olmasın:KK34:

merhabalar arkadaşlar:KK16:
yeni bir hafta ,yeni bir başlangıç ve yeni bir umut olsun bu hafta hepimize:KK9:

Aminn damlacımm yeni başlangıçlara o zaman:nazar::nazar:

benide aranıza kabul ettiğiniz için teşekkürler

ne demek tatlım hoşgeldin :KK16::KK16: biraz kendinden bahsedermisin ilk sayfadaki kuralları okuyup kabul etmen gerekli bir de şu anki kilonu ve hedefini kayıtlar için yazmalısın bitanem

Selam arkadaslar hayırlı iftarlar hepinize dünkü menümü yazayım
Sabah
Tereyağlı yumurta kasar peynir 2 dilim ekmek domates salatalık zeytin
Öğlen
Zeytinyağlı barbunya 1 dilim ekmek
Erik
Akşam
Kavun başlanmış Mısır
Cuma gunu 103 idim bu sabah 102,3 çıktım :)

Arzu' dan sevgiler.

selam arkadaşlar;

bir süredir anlam veremediğim bir iştah patlaması yaşıyorum...buna geciken regliminde çok büyük etkisi var sanırım ama hiçte iç açıcı bir durumda değilim...bir kaç gün daha bekleyip sanırım dr'A GİDECEĞİM ..BENDE HABERLER BÖYLE ŞİMDİLİK...SİZLER NE DURUMDASINIZ...

X