Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Insallah canim ama diyetime siki siki tutunmazsam isin ucunu hemen kaciran biriyim oyuzden su aylar saglikli beslenme ve diyet arasi biseyler yapip hayat tarzimi tamamen degistirmeyi dusunuyorum
Yaklasik 1 yildir o 4kiloyu vermeye calisiyorum ve kendimi ne kadar sikarsam kacamaklarim o kadar buyuk olup bana verdigim herseyle birlikte geri donuyo
Umarim bu kez sizinle birlikte saglikli ve geri almayacak sekilde veririm su kilolari bidaha da tartida 57yi gormem

Insallah canim ama diyetime siki siki tutunmazsam isin ucunu hemen kaciran biriyim oyuzden su aylar saglikli beslenme ve diyet arasi biseyler yapip hayat tarzimi tamamen degistirmeyi dusunuyorum
Yaklasik 1 yildir o 4kiloyu vermeye calisiyorum ve kendimi ne kadar sikarsam kacamaklarim o kadar buyuk olup bana verdigim herseyle birlikte geri donuyo
Umarim bu kez sizinle birlikte saglikli ve geri almayacak sekilde veririm su kilolari bidaha da tartida 57yi gormem

hayat tarzını tamamen değiştimek istiyorsan karatay sağlılı beslenmesini öneiririm cnmm biraz da spor eklersen gitmemesi mümkün değil:13::13:

http://cloudpage.co/oneriler bu linkten faydalanabilirsin:nazar::nazar: kalıcı ve sağlıklı kilo vermenin tek yolu bence:KK12::KK12:

hayat tarzını tamamen değiştimek istiyorsan karatay sağlılı beslenmesini öneiririm cnmm biraz da spor eklersen gitmemesi mümkün değil:13::13:

http://cloudpage.co/oneriler bu linkten faydalanabilirsin:nazar::nazar: kalıcı ve sağlıklı kilo vermenin tek yolu bence:KK12::KK12:

Gunde 2 ogun tika basa yemek metabolizmayi yavaslatip gobek olusumunu arttiriyor diye duymustum karatay diyetiyle ilgili
Gunde 5 ogun yiyin az yiyin diyolardi ama bende anca 3 gun gitti 4.gun yine acgozlulukle saldirdim herseye
Ikisinin ortasi bi beslenme programi hazirlayip ona uyarsam bence hallederim gibi geliyo :KK70:

arkadaşlar bugün pirinç lapası yapmayı düşünüyorum yarınla birlikte....şok diyetlerin sağlıksız olduğu muhakkak ancak bana böyle birşey lazım gibi...:KK53:

Su bir haftadir 3 ana 3 ara ogun yapiyodum pek ise yaramadi
Artik haftaya cumaya kadar hic ara ogun yapmayarak deniycem eger kilomda istedigim dusme olursa oyle devam 👍
Bugunku Menum:

Kahvalti(250kcal)
-2 adet zeytin
-Dil peyniri
-Rafadan yumurta
-Tam tahil kizarmis tost ekmegi
-Zeytinyagli domates
-Light sut

Ogle(90kcal)
-Domates corbasi

Aksam(250kcal)
-Islim kebabi

2 bardak yesil cay

20dk egzersiz

3lt su

merhabalar ,

3 bucuk haftadır diyetteyim.. kalori sayma yöntemini uyguluyorum.
su ana kadar 4 kilo verdim.. ama takıldım kaldım resmen 1 gr ilerlemiyor..
ilk 2,5 hafta 1400 kalori uyguladım ama 1 haftadır 1100 e çektim...

şeker ve ekmek kesinlikle yok...

geri kalan herşeyi dozunda yemeğe çalışıyorum..

bende katılabilir miyim ?:nazar:

merhaba arkadaşlar:KK3:
hayırlı cumalar diliyorum herkese:KK16:
hayırlı cumalar tatlım:KK16:
kaptancım hoşgeldin:KK16:
hoşbuldum bitanem:KK16:

merhabalar ,

3 bucuk haftadır diyetteyim.. kalori sayma yöntemini uyguluyorum.
su ana kadar 4 kilo verdim.. ama takıldım kaldım resmen 1 gr ilerlemiyor..
ilk 2,5 hafta 1400 kalori uyguladım ama 1 haftadır 1100 e çektim...

şeker ve ekmek kesinlikle yok...

geri kalan herşeyi dozunda yemeğe çalışıyorum..

bende katılabilir miyim ?:nazar:
hoşgeldin katıldın bile:KK16:
1. Sayfadaki kurallarımızı okuyup kabul etmen gerekiyor tatlım ve birde şu anki kilon ve hedef kilonu yazmalısın:KK16:

Merhaba gelebilir miyimm :KK70:

merhaba canım tabiki:KK16:
Seninde 1. Sayfadaki kurallarımızı okuman kabul etmen ve hedef kilon ile şu anki kilonu yazman gerekiyor:KK16:

şekerlerim bayramdan sonra kurallarımız sıkı sıkıya uygulanacak şimdiden alıştırın kendinizi:nazar:

Kızlar bu sabah tartıldım 101,4 kılo çıktım 3 hafta 3 kılo vermiş oldum umarım yağ kas dengemi bozmuyorumdur bu hafta moni beni de ekliyor musun listeye ?

Arzu' dan sevgiler.

hayırlı cumalar tatlım:KK16:

hoşbuldum bitanem:KK16:

hoşgeldin katıldın bile:KK16:
1. Sayfadaki kurallarımızı okuyup kabul etmen gerekiyor tatlım ve birde şu anki kilon ve hedef kilonu yazmalısın:KK16:

merhaba canım tabiki:KK16:
Seninde 1. Sayfadaki kurallarımızı okuman kabul etmen ve hedef kilon ile şu anki kilonu yazman gerekiyor:KK16:

şekerlerim bayramdan sonra kurallarımız sıkı sıkıya uygulanacak şimdiden alıştırın kendinizi:nazar:

evet inceledim hepsi kabulum :KK1:
önce çok tesekkur ederim :)

diyete başladıgım kilom : 86 kg
bugun : 82 kg
hedefim : 75 kg
boyum : 175 cm

25 temmuz 2014 tarihli yediklerim :

sabah : 5 tane eti form kepekli
öğlen : 3 tane eti form kepekli bisküvi
öğlen arası : 2 tane eti form kepekli bisküvi
+ 1,5 litre su.
+ 1 şekersiz türk kahvesi

toplamda : 88 kalori .:26:

Son düzenleme:
Kızlar bu sabah tartıldım 101,4 kılo çıktım 3 hafta 3 kılo vermiş oldum umarım yağ kas dengemi bozmuyorumdur bu hafta moni beni de ekliyor musun listeye ?

Arzu' dan sevgiler.
bayram tatiline giriyoruz önümüzdeki cuma bildirim yapmıcaz daha sonraki hafta bildirim yapılcak.ramazandan çıkıyoruz ve büyük ihtimal giden kilolarımız değil vücudumuzdaki su ve bayram tatilindede illaki kaçamaklarımız olacak . Bunları göz önünde bulundurarak listeye deneme sürelerini dolduran üyeleri bayramdan sonra eklemeyi düşündüm arzucum:KK16:

evet inceledim hepsi kabulum :KK1:
önce çok tesekkur ederim :)

diyete başladıgım kilom : 86 kg
bugun : 82 kg
hedefim : 75 kg
boyum : 175 cm

25 temmuz 2014 tarihli yediklerim :

sabah : 5 tane eti form kepekli
öğlen : 3 tane eti form kepekli bisküvi
öğlen arası : 2 tane eti form kepekli bisküvi
+ 1,5 litre su.
+ 1 şekersiz türk kahvesi

toplamda : 88 kalori .:26:
hoşgeldin tatlım:KK16:
Direk menünü eleştirmekle başlıyım ben:KK1:
Kız bu ne hani menü:KK4:
Çok sağlıksız bile diyemicem çünkü ortada yemek yok:KK52:

Tatlım bu şekilde beslenmiyorsundur diye umuyorum yoksa kilo vermeyi bırak sağlığından olursun Allah korusun:KK45:

Senden sağlıklı menüler bekliyorum:KK34:

Bize kendini tanıtırmısın:nazar:

Ben ayşe takım kaptanıyım,43 yaşındayım evliyim 2 yetişkin oğlum var.aöf sosyoloji 4.sınıf öğrencisiyim . Bir çok kez güzel kilolar verip geri aldım:KK14: bu sefer inşallah son olacak:KK34:

26 yaşındayım . smmm yim , evliyim ve çocugum yok henüz...

evet bende farkındayım kesinlikle sağlıklı değil hemde ..

benim kahvaltı alışkanlıgım haftasonları hariç hiç yok denilebilir..öğlen başlıyorum yemek yemeğe onda da ofisten ayrılmak istemezsem eğer böyle şeylerle (bugun oldugu gibi) geçiştiriyorum..Ama normal günlerde salata , kepek gevrek , tavuk döner hatta bazen pizza (idi) yiyorum..

Akşam yemeğini de ne yemek varsa sadece 1 tabak ondan (zeytinyaglı olur , tavuk olur , et olur hatta makarna olur hiç farketmez ) yiyorum .

Abur cubur alışkanlıgım çok idi cips - kola ve çerez... onları hayatımdan çıkarmaya çalışıyorum..

Beslenme alışkanlıklarımda sorun var sanırım :KK1::KK1::KK1:

Şu an biraz fazla ölçülü gidiyorum malum bayram:KK1::KK1:

bugunluk böyle denk geldi... zaten hep böyle olsaydı bende böyle olmazdım :KK43::KK43::KK43:

tanıştıgıma cok cok cok cok memnun oldum :KK1::KK1::KK1::KK1:

hoşgeldin tatlım:KK16:
Direk menünü eleştirmekle başlıyım ben:KK1:
Kız bu ne hani menü:KK4:
Çok sağlıksız bile diyemicem çünkü ortada yemek yok:KK52:

Tatlım bu şekilde beslenmiyorsundur diye umuyorum yoksa kilo vermeyi bırak sağlığından olursun Allah korusun:KK45:

Senden sağlıklı menüler bekliyorum:KK34:

Bize kendini tanıtırmısın:nazar:

Ben ayşe takım kaptanıyım,43 yaşındayım evliyim 2 yetişkin oğlum var.aöf sosyoloji 4.sınıf öğrencisiyim . Bir çok kez güzel kilolar verip geri aldım:KK14: bu sefer inşallah son olacak:KK34:

benim kahvaltı alışkanlıgım haftasonları hariç hiç yok denilebilir..öğlen başlıyorum yemek yemeğe onda da ofisten ayrılmak istemezsem eğer böyle şeylerle (bugun oldugu gibi) geçiştiriyorum..Ama normal günlerde salata , kepek gevrek , tavuk döner hatta bazen pizza (idi) yiyorum..

Akşam yemeğini de ne yemek varsa sadece 1 tabak ondan (zeytinyaglı olur , tavuk olur , et olur hatta makarna olur hiç farketmez ) yiyorum .

Abur cubur alışkanlıgım çok idi cips - kola ve çerez... onları hayatımdan çıkarmaya çalışıyorum..

Beslenme alışkanlıklarımda sorun var sanırım

Şu an biraz fazla ölçülü gidiyorum malum bayram

bugunluk böyle denk geldi... zaten hep böyle olsaydı bende böyle olmazdım

tanıştıgıma cok cok cok cok memnun oldum ayşe ablacım.. inşallah başaracağızz :KK1:

Beslenme alışkanlıklarımda sorun var sanırım :KK1::KK1::KK1:

Şu an biraz fazla ölçülü gidiyorum malum bayram:KK1::KK1:

bugunluk böyle denk geldi... zaten hep böyle olsaydı bende böyle olmazdım :KK43::KK43::KK43:

tanıştıgıma cok cok cok cok memnun oldum :KK1::KK1::KK1::KK1:
hımm anladım tatlım bundan sonra inşallah daha sağlıklı besleneceksin:KK34:
Şu abur cuburlardan kurtulmaya çalışman çok güzel,tamamen bize zarar vermek için üretilmişler sanki:KK25:
Kahvaltı en önemli öğün aslında o alışkanlığıda kazandırırız umarım:KK34:

Bende çok memnun oldum tatlım :KK16:

X