Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

O kadar uğraşıp kılo verememek motivasyon kırıcı da olsa pes etmek yok şirkete ekranın yanına en zayıf halimi koyacağım baktıkca motive olacağım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın inş artık bende aranızdayım.
kısaca tanıtayım kendimi 28 yasındayım 82 kiloyum su an siteye cuma takımlarına katılıp motıvasyon kazanmak ıcın uye oldum . bırde monı sana msj atmam gerekıyor sanırım ama yenı uyeyım msj sayım yeterlı degılmıs aranıza benı kabul edersenız mutlu olurum

Günaydın kızlar
Kılom 103 hatta 300 gr almışım bu hafta o kadar da dikkat ettim neden böyle oldu anlamadım:KK43:

Dün yediklerim
Sabah
Peynirli maydanozlu sandviç çay
Öğlen
Salata 2 biber dolma yoğurt az saksuka erik
Ara yoğurtlu kuru üzümlu yulaf
Aksam
2 tavuk kanat bezelye 1 dilim Çavdar ekmeği salata 2 çatal makarna cocuklardan kalan:KK43:

Tatlım ne kadardır kilo vermeye çalıştığını bilmiyorum ama 3-4 hafta olduysa vücut kendini korumaya mı aldı acaba.Bende normalde haftada 1-1,5 kilo veririm bu hafta sadece 300-400 gr verebildim.İnşallah hıza kilolarından kurtulursun

Son düzenleme:
O kadar uğraşıp kılo verememek motivasyon kırıcı da olsa pes etmek yok şirkete ekranın yanına en zayıf halimi koyacağım baktıkca motive olacağım

ablacım ya hiç sıkma canını ve kendine motive edecek böyle şeyler bul.Ben de motivasyon için Murat Dalkılıç'ın Bir hayli ve Bu nasıl aşk şarkılarını kullanıyorum. Buradan inşallah hepimiz normal kiloda ayrılacağız.Bazen belki uzun sürecek ama asıl başarı onca çaban sonra yılmayarak azimle hedefimize ulaşmak.

kilo bildirimim

geçen hafta : 80,3
bu hafta :79,9
aradaki fark :0,4
hesaplanmış hali : %0,49

bu haftaki toplam sporum :165 dk
bu haftaki toplam mesaj sayım :27-sanırım biraz geç başladığım için oldu pardon-

görüşmek üzere

***8.TAKIM 370.ETAP***

Moni (105,2 /104,8/0,4 /%0,38)

8.TAKIM ORTALAMASI % 0,38

Son düzenleme:
günaydın şekerler hayırlı cumalar:KK16:
Bu hafta listede tekim,şu anda paylaşımlarınız çok iyi gidiyor ama geçmiş tecrübelerden ağzım yandığı için bu haftada listeye almadım.bir hevesle takıma gelip bol paylaşım yapıp listeye girdikten sonrada bir daha takıma uğramayanlar yüzünden takım kapanma noktasına geldi.zar zor toparlamaya çalışıyoruz,o yüzden listeye alırken iki kez düşünüyorum:nazar:
İnşallah sizlerle böyle sorun yaşamıcaz:KK16:

Günaydın inş artık bende aranızdayım.
kısaca tanıtayım kendimi 28 yasındayım 82 kiloyum su an siteye cuma takımlarına katılıp motıvasyon kazanmak ıcın uye oldum . bırde monı sana msj atmam gerekıyor sanırım ama yenı uyeyım msj sayım yeterlı degılmıs aranıza benı kabul edersenız mutlu olurum
hoşgeldin tatlım:KK16:inşallah hep birlikte başarıcaz:KK34:
1.sayfadaki kurallarımızı okumanı ve bildirimlerini ona uygun yapmanı rica ediyorum :nazar:
Artık bizimle deneme süresindesin:KK34:

zaman zaman kilo vermede duraksamalar olacak asla pes etme tatlım:KK16:

Tatlım ne kadardır kilo vermeye çalıştığını bilmiyorum ama 3-4 hafta olduysa vücut kendini korumaya mı aldı acaba.Bende normalde haftada 1-1,5 kilo veririm bu hafta sadece 300-400 gr verebildim.İnşallah hıza kilolarından kurtulursun
moni bunu beğendi:KK54:

ablacım ya hiç sıkma canını ve kendine motive edecek böyle şeyler bul.Ben de motivasyon için Murat Dalkılıç'ın Bir hayli ve Bu nasıl aşk şarkılarını kullanıyorum. Buradan inşallah hepimiz normal kiloda ayrılacağız.Bazen belki uzun sürecek ama asıl başarı onca çaban sonra yılmayarak azimle hedefimize ulaşmak.
moni bunuda beğendi:KK1:

kilo bildirimim

geçen hafta : 80,3
bu hafta :79,9
aradaki fark :0,4
hesaplanmış hali : %0,49

bu haftaki toplam sporum :165 dk
bu haftaki toplam mesaj sayım :27-sanırım biraz geç başladığım için oldu pardon-

görüşmek üzere
oy oy oy moni bunu çok fazla beğendi:KK16:

hoşgeldin tatlım:KK16:inşallah hep birlikte başarıcaz:KK34:
1.sayfadaki kurallarımızı okumanı ve bildirimlerini ona uygun yapmanı rica ediyorum :nazar:
Artık bizimle deneme süresindesin:KK34:

zaman zaman kilo vermede duraksamalar olacak asla pes etme tatlım:KK16:

moni bunu beğendi:KK54:

moni bunuda beğendi:KK1:

oy oy oy moni bunu çok fazla beğendi:KK16:

Sevenbirkalp bunların hepsini çok beğendi.

Son düzenleme:
merhaba hanımlar...sevgili Moni benide takımınıza dahil edersen çok memnun olurum...38 yaşındayım,160 cm boy ve 55 kg ye ramak kaldı...hedef 46 kg...
sevgiler...

merhaba hanımlar...sevgili Moni benide takımınıza dahil edersen çok memnun olurum...38 yaşındayım,160 cm boy ve 55 kg ye ramak kaldı...hedef 46 kg...
sevgiler...

hoşgeldin canım:KK16:
Bir çoğumuzun hedef kilosundan daha az kilon:KK1:
1.sayfada kurallarımız ve paylaşımlarını nasıl yapacağın yazıyor,hepsini okumanı ve ona uygun bildirimde bulunmanı rica ediyorum :KK34:

hoşgeldin canım:KK16:
Bir çoğumuzun hedef kilosundan daha az kilon:KK1:
1.sayfada kurallarımız ve paylaşımlarını nasıl yapacağın yazıyor,hepsini okumanı ve ona uygun bildirimde bulunmanı rica ediyorum :KK34:
çok teşekkür ederim Moni'cim...hoşbuldum ...kuralları okudum canım...umarım hep birlikte keyifle ve sağlıkla istediğimiz kilolara ulaşırız.

Daha iki hafta oldu 104,4 ile başladım 103 teyim spor yApamıyorum sen iyi verebiliyormuşsun maşallah sana toplam kaç kılo verdin kavram kaça ne kadar zamanda dustun

selamlar:KK16:herkese hayırlı ramazanlar diliyorum öncelikle...
ben oruç tutamıyorum malesef arkadaşlar ,sağlık sebebiyle...

Ben de mutlu haftasonları diliyorum dün aksam pizza ve LİMONCU gazoz içerek diyetini bozmuş oldum:KK43:

selam arkadaşlar:KK3:keyifli ve kaçamaksız bir hafta sonu diliyorum hepimize:KK16:

bende dünkü bisküvi ve aburcubur patlamasından sonra bugün düzene girdim inşallah...

Ben de mutlu haftasonları diliyorum dün aksam pizza ve LİMONCU gazoz içerek diyetini bozmuş oldum:KK43:

afiyet olsun canım....diyeti bozdum diye düşünme ,hafta ödülü diye düşün ben öyle yapıyorum en azından daha motive edici oluyo bence:KK9:...

haftalardır bende birkaç kiloyla uğraşırken üstüne birde dahada kilo aldım ve moral yerlerdeydi ,taki düne kadar ama bugün yeniden toparlıyorum kendimi inşallah...

Daha iki hafta oldu 104,4 ile başladım 103 teyim spor yApamıyorum sen iyi verebiliyormuşsun maşallah sana toplam kaç kılo verdin kavram kaça ne kadar zamanda dustun

sporsuz iyi yapıyorsun ben Ramazanda başladım 3 hafta 5 kilo ya yakın verdim.Buraya 80,3 te başladım Şimdi 79,9'um.Yavaş yavaş hepimiz veririz inşallah.

X