Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günlük rapor:
sabah:yok
Öğle:yok
akşam: 100 kuşkonmaz,1 kahve kaşığı mayonezle
1 tabak marul salatası
spor:2 saat yürüyüş
su:3 litre

Gençlik dediğin böyle bişey oluyo dimi... Bi zamanlar bende senin gibiydim. Dağ olsa yüklenirim sanırdım ama gel gör şimdi hımbıllıktan yerimden zor kalkıyom

haydi hanımlarrrr sporaaa

Ben yaptım! Ben yaptım! Nihayet ben de spor yaptım!!! Ne yaptın diye soruyosan 1 saat çarşı pazar dolaştım. Benim için büyük nimet

Az gulelim http://touch.dailymotion.com/video/xvhmeu_sivas-esnafinin-isyani-nereye-sicacaklar-ya_fun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ay ben bunu biliyorum. Hatta ailecek biliyoz. Ne güldük yavvvv... Hakkatten nereye şey etseler acaba

Bu gün neler yedim

Sabah: 1 bardak su, 1 çikolatalı krep, 1 kibrit kutusu kaşar peyniri, çeyrek dilim ekmek, 1 bardak şekersiz çay

Öğle: 1 tabak etli patatesli barbunya yemeği, yarım kase yoğurt

Ara: elma,portakal, greyfurt ve havuç sıkıp suyunu içtim

Akşam: 5 adet köfte, yarım kase yoğurt

Spor: 1 saat yürüyüş

Su: 2 litre

Kitap: Aynen devam...

Oleyyyyyyyyyy!!!!!! Heheyyytt bee.... Menümü yazarken koşu bandım geldi. Acayip mutluyum şu an. Çok yorgunum ama kalkıp yarım saatte olsa yürüyüş yapasım var. Özlemişim annem yaaaa

Hayirli olsun :) ben de istiyorum kosubandi ama annem nereyw koyacagiz diye aldirttirmiyor. Sizler de birer annesiniz ne de olsa annemi nasil kandirabilirim bu konuda tüyo verseniz ablalar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tatlım. Aslına bakarsan dışarıdaki yürüyüşün ya da koşmanın keyfi hiç birşeyde yok. Yaz kış sağlık yetsede açık havada yapsak sporumuzu. Açıkçası koşu bandında yürümek çok sıkıcı. Ben dahil alan bi çok kişi bi köşeye dayıyo, öyle paslanıp gidiyo alet... Şimdi mecrubum egzersize o yüzden bu kadar sevindim. Ama illa alıcam diyosan ve annenin istememesinin sebebi koyacak yer bulamamasıysa, aslında kapalıyken çok ta yer kaplamıyo. Bi duvara daya tamamdır. Gerçi bende kızım istese almazdım. Yaşın kaç başın kaç çık dışarıya yürü derdim...

Selamun Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Anam bugün neler oldu neler inanamazsınız
Sabahtan komşuyla bir döşemeciye akdar gittik koltuğunu kaplatacaktıda onun telefonunun fotograf makinesi yokmuş çektik resmi götürdük Sonra direk anneme geçtik pazara çıkacağız diye.
Neyse öğlende kardeşimle buluştuk pazarın başında hatta o ara benim küçük cadı arabasında oturuyordu ve su almaya markete giden teyzesinin peşinden ağlıyordu
Çocuk kaykıldı diye uzat ellerini seni dikelteyim dedim demez olaydım
REsmen çıt diye ses geldi ve benim cimcimem daha beter ağlamaya başladı bu sefer elim elim diye
Dedim herhalde kırıldı ama annem naz yapıyor markete teyzesiyle salmadın diye birazdan susar hem okadar çabuk kırılırmı bilek dedi ki devamlı yaptığım birşeydi o zaten
Neyse pazarda dolaştık alışverişimizi yaptık ama ara ara kıza birşey uzatıyorum inatla o elini kullanmıyor :26:
En sonunda pazarı kısa kesip aldığım gibi hastaneye gittim Meğer kızın bileği çıkmış yerinden

İnanamadım :26: yavrum birde durup durup anneciğim sen çekmeseydin iyi olardı dedikçe ağlamamak için zor tuttum kendimi :26:
Allahtan hemen aynı gün doktora gitmişim doktor iki kıvırdı yerine oturttu bileğini çok şükür ve anında ağrısı kesildi kuzumun
Doktor hatta dedi eğer bir gün daha bekleyip getirseydin o zaman çok daha fazla canı yanardı ve çiyak çiyak bağırtmak zorunda kalırdık dedi meğer bu çıkıklarda sıcağı sıcağına doktora gidilince hiç canı yanmadan yerine oturtuluyormuş fakat zaman geçtikçe düzeltilmesi daha çok can yakıyormuş

Çok şükür kuzumun hiç birşeyi kalmadı hatta sanki hiç öyle birşey olmamış gibi oyun oynamaya döndü tabi benim ömrümden ömür gitti
hatta babasına anlatırkende annem çekmiyeydi iyi olardı ama bir daha yapmayacak diyor cadı
Çok büyük ders oldu bana bir daha asla bileğinden tutup kaldırmam çocuğu eşimde diyor iyiki hemen götürmüşsün bir dahayada dikilmesini sağlayacaksan koltuk altından tutup kaldır

Dönüşte ilk gördüğüm mendil satan bir çocuğa ufakta olsa birşey verdim başımızın gözümüzün sadakası olsun diye
Akşam yemeğinide kızkardeşimde hepbirlikte yedikten sonrada eve geldik

Al benimkilerdende okadar
Sanki benim cadıları tarif ettin
Büyüğü evde yanlız kalsın müzik dinlesin bayılır öbürü daha gözünü açar anneciğim bugün ne yapacağız der
Bugün hastane yolunda bile park gördükçe anneciğim dönüşte buraya gelirmiyiz diyor
Biri sabah Rus askeri gibi beş karış surat uyanır 1 saat kendine gelemez öbürü daha tek gözü kapalıyken sırıtarak en tatlı haliyle günaydın anneciğimmmmmmm der
Bazen diyorum büyüğü benim klonum gibi DNAya gerek yok kesin benim ( hastanede karışma şansıda yok çünkü doğurur doğurmaz bana verdiler ve bir daha almadılar )
Ufaklık içinde DNAya gerek yok oda huy olarak benim kopyam diyorum ikisi bir arada olsaydı tadından yenmezdi diyorum eşim hemen kendine pay çıkar diyor
Benim büyük kızın adı Beyzanur ( iki isim olarak koymuştuk ama memur birleşik yazmış ) ufaklıkta BUse Ceren
Büyük yüzünü sabahları zorla yıkar ufak yatarken bile krem sürer ben dünya güzeliyim anneciğim krem sürmem lazım diye

İlerisini düşündükçe ikisinden de çekeceğim var ama ufaklık bir tık önde diyorum

Bugünkü menüm
Sabah: 1 haşlanmış yumurta
1er domates salatalık
Yeşillik
Çeçil peyniri
2dilim ekmek

Ara: 1elma

Öğle: 8kaşık yeşil fasulye patatesli
1su bardağı yoğurt
4kaşık pilav
Yeşillik

Ara: 1elma
1bardak yarım yağlı süt

Akşam: hatioz saolsn onn soğan çorbası bi kase
2küçük gofret

Gece: 1 bardak ayran
Yeşilçay

Su:4lt
Spor: 4km hızlı yürüyüş
Kitap: yok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok geçmiş olsun canım, sadaka vermen iyi olmuş..

günaydın hanımlar dün ne yedim bakalım
sabah 1 haşlnmış yumurta
peynir 5 zeytin biraz ceviz
ara: yeşil çay
ögle :kabak yemegı
ayran salata
ara yeşilçay
çok az bitter
çubuk kraker
akşam kıyma yeşillik bol
ara:yeşilçay biraz ceviz
spor 60 dk
su 3-4 lt
haydi bakalımmm​
:118::118::118:

Kızlar hani nerde kilolar, hemen kilo bildirimi yapalım lütfen ....

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr

Ay çok geç oldu biliyorum ama şu anda kahvaltımı ediyorum buraya bakarken
Gece yine istiharede birşey göremedim nedense sabahta namaza kalkıp tekrar yatınca saat 10da ancak kalktım
Yımırtam haşlanırkende evi toparlayayım derken bu saat oldu neyse nasılsa karatay hoca günde 2 öğün yiter diyor

Bugün evdeyim ama çok işim var
Dün gezmekten hiç birşey yapmadım gecede amannn boşver yarın yaparsın diye kendi kendimi gaza getirdim ve sonuç bugün temizlik şart

Bu hafta bildirim yapacağım dedim ama hiç fark yok
Normaldir daha yeni başladım karataya ve suyumu yeterli içmediğiminde farkındayım :44:

Başlangıç; 120 kg
Bu hafta; 120 kg

Fark 0 kg

Söz haftaya kesin eksi olacak kilom ve bol bol suyumuda içeçeğim

kilommm
geçen hafta :98.2
bu hafta:97.5
fark 700 gr
spor 400 dk
çok kötüyüm ya niye ben bu kadar spora ragmen haftalık 1 klo 1.5 kilo falan göremiyorumm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…