Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kizlar oncelikle ozur dileyerek baslayayim pek ugrama vaktim olmuyor. Yazdiklarinizi hizlica okuyorum ama yorum yapmamin pek saglilli olacagini dusunmuyorum o yuzden sadece bugun yaptiklarimi bildirecegim:
Sabah: 1 elma
Ogle:2tabak salata
Aksam:1 kase yogurtlu kereviz salatasi
Spor:1 saat yuruyus
30 dkk volleyball

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben bu gazla aya da gidebilirim bak demedi demeyin
Ayy akşam yemeğini yemiş üzerine bir saat yürüyüşünü yapmış ve de artı parkta ki bütün spor aletlerini en ay beşer dakika kullanarak günün temposunu bitirmiş biri olarak sevgilerimi fışkırtiyorum..
Her zaman ilk günler böyle azimli olmazdım bu sizlerin sayesinde oldu .. İyiki gelmişim buraya :21:
Biraz da dantel örim :KK6:

Kızlar soğan çorbası beni çok fena etti. Daha yerken midem kazınıyo. Neyse yine menü dışına çıktım.

SABAH: Aç karna 1 bardak keten tohumu ve suyu
1 portakal, 1 elma, 2 bardak şekersiz çay

ÖĞLE: 1 tabak soğan çorbası
1 greyfurt, yarım portakal

AKŞAM: 2 dilim ekmek (ekmeklerimi kendim yapıyorum, sıcacık çıkınca dayanamadım)
3 kibrit kutusu peynir, 2 yemek kaşığı portakal k. reçeli :KK43:(

SPOR: Temposuz ev işleri
SU: Yatana kadar 2 litreyi geçer
KİTAP: Bu gece başlayacağım Tess Gerrıtsen'den Asla Arkana Bakma

Kizlar oncelikle ozur dileyerek baslayayim pek ugrama vaktim olmuyor. Yazdiklarinizi hizlica okuyorum ama yorum yapmamin pek saglilli olacagini dusunmuyorum o yuzden sadece bugun yaptiklarimi bildirecegim:
Sabah: 1 elma
Ogle:2tabak salata
Aksam:1 kase yogurtlu kereviz salatasi
Spor:1 saat yuruyus
30 dkk volleyball

Hiç bişey yemeyince kilo verilmezmi hiç... Allah'ım ben niye doyamıyorum. Bu aralar bişey oldu bana kendimi tutmakta zorlanmaya başladım yavvfff.... Kız nasıl duruyon ayakta :26:

Hiç bişey yemeyince kilo verilmezmi hiç... Allah'ım ben niye doyamıyorum. Bu aralar bişey oldu bana kendimi tutmakta zorlanmaya başladım yavvfff.... Kız nasıl duruyon ayakta :26:

Ya bir suredir midemden rahatsizim. Aldigim ilaclar agir geliyor . İstahim iyidir normalde ama bu aralar yiyemiyorum. Salata en sevdigim sey olunca iyi gidiyor. Yogurtta mideme iyi geliyor.

Kızlar soğan çorbası beni çok fena etti. Daha yerken midem kazınıyo. Neyse yine menü dışına çıktım.

SABAH: Aç karna 1 bardak keten tohumu ve suyu
1 portakal, 1 elma, 2 bardak şekersiz çay

ÖĞLE: 1 tabak soğan çorbası
1 greyfurt, yarım portakal

AKŞAM: 2 dilim ekmek (ekmeklerimi kendim yapıyorum, sıcacık çıkınca dayanamadım)
3 kibrit kutusu peynir, 2 yemek kaşığı portakal k. reçeli :KK43:(

SPOR: Temposuz ev işleri
SU: Yatana kadar 2 litreyi geçer
KİTAP: Bu gece başlayacağım Tess Gerrıtsen'den Asla Arkana Bakma

Ablacim ya sevmeye sevmeye yeme birseyi bence tiksinip baska seyleri yemeye baslarsin ve tiksindigin seyi birakinca en sevmedigin sey bile o kadar guzel gelir ki miktarda abartmaya baslarsin.

Ya bir suredir midemden rahatsizim. Aldigim ilaclar agir geliyor . İstahim iyidir normalde ama bu aralar yiyemiyorum. Salata en sevdigim sey olunca iyi gidiyor. Yogurtta mideme iyi geliyor.

çok çok geçmiş olsun canım. Aslında bende iradesiz değilim ama aldığım ilaç feci zorluyor beni :KK55: felaket iştah açıyor.

Ablacim ya sevmeye sevmeye yeme birseyi bence tiksinip baska seyleri yemeye baslarsin ve tiksindigin seyi birakinca en sevmedigin sey bile o kadar guzel gelir ki miktarda abartmaya baslarsin.

Hakkatten öyle oldu canım yaaa... Yok tövbe billah daha yemem onu. Gerçi büyük konuşmayayım. Dün daha iyi gibiydi. Bu gün yedikçe canım başka şeyler çekti. Ve gerçekten abarttım.

Eveeet evde açılmadı yaa, bende dailymation dan baktım, 25 dk yaptım acaip oldum, ilk günlük yeter bu kadar :KK37::KK37:

Yavff ne fena alışmışız youtube a. Büyük kolaylıkmış valla. Bu arada ne mutlu sana, 25 dakkada epey bişey yani. Ben lök gibi oturdum kaldım. Gözü kör olmayasıcanın beli aman vermiyo ki spor yapayım.

Şey kem küm :KK1: şaka bir yana ama bir ara çok daralmıştımda sağ olsun Ayşem beni izinli yazdı :KK34: en azından takıma zararım olmasın dedim devamlı artı görünce :KK1: ama dünden beri karatay yapıyorum :KK34: çokda rahatım o yüzden inşallah cuma günü yine listede olurum tabi sizlerede uygunsa :KK34:

Sorma canım büyük biraz hot hot hiç müdanası yok valla :KK35: ama ufaklık tam düzenine adamı ( öyle diyorum ben :KK1: ) istediğini elde etmek için yapmayacağı yalakalık yok :KK60: demin kahvaltısını bitirmediği halde bitirdim hadi ver dedi getir tabağını göreceğim diyince yok yok kalsın süpriz olsun sana diye :KK60: meğer sadece yumurtasıyla az ceviz yemiş :KK1: tabi sucunu bildiği için hemen şakasına yedim dedim anneciğim dedi sessizce odasına kaçtı :KK1: dondurmanın lafı olmuyor artık :KK1: suçlu ya hanım :KK1:

Valla çok cadı bu ufaklık :KK34: eşim bile hep diyor büyükten yana rahatım ama ufaklık benim anamı ağlatacak diye .1:

Canım bence istihareye erkek arkadaşın için bile olsa yatabilirisin :KK34: sonuçta millet kocaya gitmeden evvel istihareye yatıyorlar :KK34:
Kız benim görümcemi görücü usulü istemişler bir zamanlar istihareye yatmış ve hayır olarak görüp daha yeni tanıştığı adamla 3 ay sonra evlendi :KK1: İlk okul mezunu bile değilken mühendisle evlendi hatun :KK1: İstanbulda semt dışına çıkmazken şu anda dünyayı geziyor :KK1: eşi desen üzerine titriyor :KK34:
Paraya para bile demiyor o derece yani :KK1: ve hep der istihare çok önemlidir belki daha evvel isteyenlerde de istihareye yatıp red kararı vermemiş olsaydım daha hayırlısına deng gelemezdim diye :KK34:

Hadi benim herif için istihareye yatmak için çok geç kaldım :KK1: hayır yada şer herifi aldık bir kere :KK60: şaka bir yana çok şükür eşimden yana beni bazen dellendirsede memnunum :KK34: o yüzden şu ameliyat işini Rabbime danışayım istedim ( sonuçta bu istihare Yaradandan yardım istemek gibi birşey :KK34: )

Hahahah kiyamam ya tam bi oyuncu senin ufaklikk :)) tam boyle yemelik fotograflari filanda zaten tam cimcime :KK4: :nazar:
Valla buyuyunce cok cektircek cook suslu filan nazli bi de babasina cook zor :KK1:
Allah mutlulugunuzu daim etsin canim cidden arada atisiyosunuz filan ama cok mitlu bi evliliginiz var :nazar: sen sanslilardansin :KK66: istiyorum da off ne biliyim erkek arkadasimla nolcak hayirlimi diye sonucta evlilik yolunda giden bisey yok daha cok kucugum :KK1: kucugum daha da 3 yil oldu naapmaliyim off moralim yerine gelince uzun uzun yazatrim sizin fikrinizi de alirim bi :))

Yavff ne fena alışmışız youtube a. Büyük kolaylıkmış valla. Bu arada ne mutlu sana, 25 dakkada epey bişey yani. Ben lök gibi oturdum kaldım. Gözü kör olmayasıcanın beli aman vermiyo ki spor yapayım.

Hatice abla sen iyice iyilesmeden bisey yapma ya mazallah bel filan kayar al basina belayi :KK43:( sonrasinda yoga plates filan yaparsin pilates de cok rahatlayiyo onu da seversin bencee :))

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr :KK3:

Çok şükür maç varda benimki TVye dalınca bende buraya attım kendimi :KK1: ( yabancı takımların maçı ama olsun :KK1: bana yaradı nasılsa :KK1: )
Eşim sağ olsun iki akşamdır yorgunda olsa yine biraz yatak odasıyla uğraşıyor :KK34: dolabı koyacağımız duvarla bir duvar daha bitti bile hatta dolabı dün gece kurdu bugün bitirince birlikte yerleştirdik :KK16:
Ufak tefek değişiklikler yapınca daha kullanışlı oldu hatta yerleştirirken ulen birde kıyafetim yok dersin 5 kapaklı dolabın 3ünü doldurdun benimkiler ancak 1 kapağı dolduruyor :KK1: sırf çok görünsün diye ferah ferah koydum diyor birde :KK60:
Aslında çoğunu giymiyorum ama bir türlüde vedalaşamıyorum :KK1: neyse eşim yarın o kıyafetlerin yarısı ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere ayrılacak diye tutturdu :KK34: doğru diyor sonuçta zayıflayıncada yenisini isterim yine onlar kalır bari başkaları sebeplensin :KK34:
Bazılarının daha etiketi üzerinde :KK1: anam almış getirmiş bende olmuyor diye kenara koymuşum :KK1:

Yatak odasının yarısı bitti sayılır hatta yatağın üzerindeki ıvır kıvırı boşalttık sayılır :KK34: artık inşallah yarın kendi yatağımıza dönmüş oluruz :KK1: koltukta rahat edemiyorum sert diye :KK34:

Bu arada bugün yediklerimide aklımdayken yazayım :KK34:

Malum karatay yapıyorum :KK1:

Sabah;
5 adet ceviz
1 büyükçe parça yarım yağlı beyaz peynir
5 siyah zeytin
5 yeşil zeytin
2 haşlanmış yumurta
1 domates
1 salatalık

1 fincan şekersiz çay

ara;
1 fincan şekersiz meyveli oralet ( sıcak )

Akşam;
1 tabak zeytinyağlı patlıycan oturtma
1 koca kase naneli, dereotlu, maydanozlu salata
2 Kaşık yoğurt
1 bardak zero ( bir onu içmiyeydim iyidi :KK1: )

Kahvaltımı geç yaptığım ve hiç acıkmadığım için öğlen yemedim :KK34: zaten karatay hocada demiyor mu günde 2 öğün neyine yetmiyor diye :KK1:

Gerçekten de Rabbim tüm dileyenlere evlat nasip etsin. Aminnnn....
İsimler konusunda aynı fikirdeyiz. Kesinlikle ismin anlamı çok önemli. Kişi karakterinde taşıyo. Benim öyle çok analizlerim vardır. Ayşeler şöyle olur Fatmalar böyle olur gibi. Yaşadıkça bu tecrübede birikiyo. Hamilelere isim verme konusunda dikkatli olmalarını tavsiye ederim. Kimsede olmasın benim bebişimin adı diye öyle antin kuntin isimler koymasınlar. :KK51:

Aynen hatta hep diyorum ben kızımın adı kuranda geçmiyor diye arkasına NUR koydum :KK1: kesinlikle Nur koymayın sonuna diyorum :KK1: çünkü adında nur olan bütün tanıdıklarım asabi oluyorlar ve çok somurtuyorlar :KK1:
Anlamı çok güzel, kuranda da geçiyor ama maalesef benim tanıdıklarımın hepsi öyle :KK1:
O analızlerden bende çok yapıyorum :KK1: ve gerçektende doğru çıkıyor genelde :KK1:

ya bende youtube niye açılmıyo. Öyle parsel parselmi açıyolar. Açılınca tüm Türkiye bi anda giremiyomu... Sistemi ne bunun yaaaaa:KK36:

Yasssakkkk annnem yasaaaakk :KK1:
Kız mahkeme kararıyla kapatıldı ya :KK34: bakalım inşallah yakında açılır :KK34: benim küçük kuzu tabletten youtube a girip mr.bean ve çizgi filmler izliyordu kaç gündür giremiyor diye söyleniyor saçmalık bu anne saçmalık kim kapattı bunu düzelt diye :KK1:

Ben bu gazla aya da gidebilirim bak demedi demeyin
Ayy akşam yemeğini yemiş üzerine bir saat yürüyüşünü yapmış ve de artı parkta ki bütün spor aletlerini en ay beşer dakika kullanarak günün temposunu bitirmiş biri olarak sevgilerimi fışkırtiyorum..
Her zaman ilk günler böyle azimli olmazdım bu sizlerin sayesinde oldu .. İyiki gelmişim buraya :21:
Biraz da dantel örim :KK6:

İnşallah canım:KK71:
Ne güzel sevgini fışkırtacak kıvama getirmişiz seni :KK1: halbuki birşey yapmadık :KK1:

Hadi bakalım perşembe sabahı bildirimini bekliyoruz o zaman ( iki hafta denem süreside olsa sen bildirimini yap ki gazın daim olsun ve 3.cü hafta sende listeye girebil :KK34:

Hahahah kiyamam ya tam bi oyuncu senin ufaklikk :)) tam boyle yemelik fotograflari filanda zaten tam cimcime :KK4: :nazar:
Valla buyuyunce cok cektircek cook suslu filan nazli bi de babasina cook zor :KK1:
Allah mutlulugunuzu daim etsin canim cidden arada atisiyosunuz filan ama cok mitlu bi evliliginiz var :nazar: sen sanslilardansin :KK66: istiyorum da off ne biliyim erkek arkadasimla nolcak hayirlimi diye sonucta evlilik yolunda giden bisey yok daha cok kucugum :KK1: kucugum daha da 3 yil oldu naapmaliyim off moralim yerine gelince uzun uzun yazatrim sizin fikrinizi de alirim bi :))

Çok şükür bakma ara ara bende çekilmez oluyorum :KK1: hatta hep diyorum beni eşimden başkası çekmez diye :KK1: tabi oda aynı şeyi kendi için söylüyor :KK1:
Bu ara yine aşka geldik :KK1: bugün whatsuppdan birbirimize yazdık durduk sanki çıkıyormuşuz gibi :KK1: büyük kız hatta anneeee kimle yazışıyorsun öyle sırıtarak demezmi :KK60: dedim babanla kimle olucak :KK1: ayyy anneee ne alaka diyor cadı :KK1:
Şöyle söylim ben biraz fazla ilgiye alışkınım az kesilince psikopata bağlıyorum :KK60: adamcağızda ben psikopata bağladıkça inadına beni sinirlendirmeye çalışıyor :KK1:
Bazen diyorum biz ne bir arada nede ayrı yapamıyoruz diye oda gülüyor :KK60:

Rabbim herkesin huzurunu daim etsin ...Aminnnnnnn
Sende emin olmak istiyorsan gerçekten istihareye yatmayı dene :KK34: valla benim görümce kaptı kocanın iyisini :KK60: önceki görücülerin hepsini istihareye yatarak red etmiş bir bunu kabul etti :KK1: şimdi hem maddi hem manevi rahat hatun :KK34:
Geçen eşimede diyorum ulen senin için yatmadım ama bu saatten sonra yatsam ne yazar almışım bir kere seni iade edecek halim yok diye :KK60: nasıl gülüyor boşver şer falan çıkarsa bu sefer sen beni yersin diye :KK60:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr :KK3:

Çok şükür maç varda benimki TVye dalınca bende buraya attım kendimi :KK1: ( yabancı takımların maçı ama olsun :KK1: bana yaradı nasılsa :KK1: )
Eşim sağ olsun iki akşamdır yorgunda olsa yine biraz yatak odasıyla uğraşıyor :KK34: dolabı koyacağımız duvarla bir duvar daha bitti bile hatta dolabı dün gece kurdu bugün bitirince birlikte yerleştirdik :KK16:
Ufak tefek değişiklikler yapınca daha kullanışlı oldu hatta yerleştirirken ulen birde kıyafetim yok dersin 5 kapaklı dolabın 3ünü doldurdun benimkiler ancak 1 kapağı dolduruyor :KK1: sırf çok görünsün diye ferah ferah koydum diyor birde :KK60:
Aslında çoğunu giymiyorum ama bir türlüde vedalaşamıyorum :KK1: neyse eşim yarın o kıyafetlerin yarısı ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere ayrılacak diye tutturdu :KK34: doğru diyor sonuçta zayıflayıncada yenisini isterim yine onlar kalır bari başkaları sebeplensin :KK34:
Bazılarının daha etiketi üzerinde :KK1: anam almış getirmiş bende olmuyor diye kenara koymuşum :KK1:

Yatak odasının yarısı bitti sayılır hatta yatağın üzerindeki ıvır kıvırı boşalttık sayılır :KK34: artık inşallah yarın kendi yatağımıza dönmüş oluruz :KK1: koltukta rahat edemiyorum sert diye :KK34:

Bu arada bugün yediklerimide aklımdayken yazayım :KK34:

Malum karatay yapıyorum :KK1:

Sabah;
5 adet ceviz
1 büyükçe parça yarım yağlı beyaz peynir
5 siyah zeytin
5 yeşil zeytin
2 haşlanmış yumurta
1 domates
1 salatalık

1 fincan şekersiz çay

ara;
1 fincan şekersiz meyveli oralet ( sıcak )

Akşam;
1 tabak zeytinyağlı patlıycan oturtma
1 koca kase naneli, dereotlu, maydanozlu salata
2 Kaşık yoğurt
1 bardak zero ( bir onu içmiyeydim iyidi :KK1: )

Kahvaltımı geç yaptığım ve hiç acıkmadığım için öğlen yemedim :KK34: zaten karatay hocada demiyor mu günde 2 öğün neyine yetmiyor diye :KK1:

Aynen hatta hep diyorum ben kızımın adı kuranda geçmiyor diye arkasına NUR koydum :KK1: kesinlikle Nur koymayın sonuna diyorum :KK1: çünkü adında nur olan bütün tanıdıklarım asabi oluyorlar ve çok somurtuyorlar :KK1:
Anlamı çok güzel, kuranda da geçiyor ama maalesef benim tanıdıklarımın hepsi öyle :KK1:
O analızlerden bende çok yapıyorum :KK1: ve gerçektende doğru çıkıyor genelde :KK1:

Yasssakkkk annnem yasaaaakk :KK1:
Kız mahkeme kararıyla kapatıldı ya :KK34: bakalım inşallah yakında açılır :KK34: benim küçük kuzu tabletten youtube a girip mr.bean ve çizgi filmler izliyordu kaç gündür giremiyor diye söyleniyor saçmalık bu anne saçmalık kim kapattı bunu düzelt diye :KK1:

İnşallah canım:KK71:
Ne güzel sevgini fışkırtacak kıvama getirmişiz seni :KK1: halbuki birşey yapmadık :KK1:

Hadi bakalım perşembe sabahı bildirimini bekliyoruz o zaman ( iki hafta denem süreside olsa sen bildirimini yap ki gazın daim olsun ve 3.cü hafta sende listeye girebil :KK34:

Çok şükür bakma ara ara bende çekilmez oluyorum :KK1: hatta hep diyorum beni eşimden başkası çekmez diye :KK1: tabi oda aynı şeyi kendi için söylüyor :KK1:
Bu ara yine aşka geldik :KK1: bugün whatsuppdan birbirimize yazdık durduk sanki çıkıyormuşuz gibi :KK1: büyük kız hatta anneeee kimle yazışıyorsun öyle sırıtarak demezmi :KK60: dedim babanla kimle olucak :KK1: ayyy anneee ne alaka diyor cadı :KK1:
Şöyle söylim ben biraz fazla ilgiye alışkınım az kesilince psikopata bağlıyorum :KK60: adamcağızda ben psikopata bağladıkça inadına beni sinirlendirmeye çalışıyor :KK1:
Bazen diyorum biz ne bir arada nede ayrı yapamıyoruz diye oda gülüyor :KK60:

Rabbim herkesin huzurunu daim etsin ...Aminnnnnnn
Sende emin olmak istiyorsan gerçekten istihareye yatmayı dene :KK34: valla benim görümce kaptı kocanın iyisini :KK60: önceki görücülerin hepsini istihareye yatarak red etmiş bir bunu kabul etti :KK1: şimdi hem maddi hem manevi rahat hatun :KK34:
Geçen eşimede diyorum ulen senin için yatmadım ama bu saatten sonra yatsam ne yazar almışım bir kere seni iade edecek halim yok diye :KK60: nasıl gülüyor boşver şer falan çıkarsa bu sefer sen beni yersin diye :KK60:

Hahahahayyyy.... Bayılıyorum senin muhabbetine. Valla her fırsatta yaz. Çok eğlencelisin. Kız senin kocan hayatta kocamaz.
Bu arada epey azlamışsınız boya işini. Çok zordur eşyalı evde inşaat, boya işleri. Ben çok çektim o işlerden. İnşallah bi an evvel biterde rahatlarsınız. Bi de dediğin gibi alıştığın yatağı terket kanepelerde yat. Hakkatten çok zor oluyo.
Şu Nur tespitin gerçekten doğru. Bi gergin bi agrasif oluyolar. Bi de nazlı... Dediğin gibi anlamı güzel ama iyi gözlem yapmak lazım. Mesela benim ufaklığın adı Beren. Daha önce hiç rastlamadıydım Beren adına. Benim büyük kız adına uygun olsun diye koydu. Hanımefendinin adı İrem'dir de... Epey uygun oldu. Büyük antisosyal bişey, bu aşırı sosyal. Allahım oyun oynamaya doymuyo. Mesela şu anda hala oyun oynuyo. Hatta babasını esir almış durumda. Belki yorulur diye bi umut gözünün içine bakıyorum ama nerdeee... Babasının canı çıktı onda bi numara yok.

Hatice abla sen iyice iyilesmeden bisey yapma ya mazallah bel filan kayar al basina belayi :KK43:( sonrasinda yoga plates filan yaparsin pilates de cok rahatlayiyo onu da seversin bencee :))

ah nerdeee... daha sağlam hallerimde denedim platesi. bir hafta pert oldum. daha tövbe bismillah yapmam. aslında ben doğuştan sporcuyum. belimdeki dert olmasa amuda kalkar ellerimin üstünde yürürürm. hani yapmadığım şey değil :KK45:. ama gel gör ki şimdi yürümek bile ızdırap veriyo. iki dolanıp bi oturuyorum.

neyseki yarın -inşallah bu sefer de iptal etmezler- koşu bandım geliyo. birine emanet verdik. yıl oldu halaa gelicek. bi de kendi getiremiyo, biz gidip alıcaz. zaten yerinden kalkmıyo, eşşek ölüsü gibi ağır. artık evimin erkekleri edip eyleyip getiricek. bu sayede yavaş tempoda olsa yürürüm.

Hayatım. Ben ilk hamileliğimde 17 yaşındaydım. Tabi kemikler tam gelişmemiş. Bebişte maşaallah 4 kiloydu. Belimde fıtıklaşma oldu. Yıllar içinde ağır yükler kaldırmak, stress vs derken ilerledi gitti. Yıllardır egzersizlerle ayakta duruyodum. İki sene önce iş kurdum. Çok yorucu ve tempolu bi iş bizim yaptığımız. Derken erkek işine koş, kendi işine koş, bankası, alacaklısı, vereceklisi.... Kendime aşırı yüklendim. Şimdi hem merkezde ilerlemiş bel fıtığı (sağlı,sollu), kemik çökmesi, kemik fıtığı ve bel kayması.... Hepsi birden ve bi anda nüksetti. Fizik tedavi gördüm, hiç bir işe yaramadı. Özel masaja gittim. Belim haricinde tüm kaslarım pamuk gibi oldu. Rahatladım ama bel ağrıma bi etkisi olmadı. Doktorun önerdiği ameliyat çok riskli. Fıtık ameliyatı gibi değil. Şimdi teeyyyy Trabzon'dan Adana'ya proloterapiye gidiyorum. İlk seansımı 15 gün önce yaptırdım. 2. seans için önümüzdeki pazartesi günü Adana'ya gidicem. Şimdiden korkusu çöktü üstüme. Tekrar o iğneler... offffff offffffff :KK59:
Geçmiş olsn valla bendede fıtık var ama ileri derecede değil ben şimdiden önlem alayım bari.. Ve de ilk iş zayıflayın:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bugünkü menüm valla çok berbat çocuk uyutmayınca nasl uyuduğumu uyandığımı bilmiyorum ama yazayım yinede
Sabah: 2bardak ılık su
1yumurta çeyrek ekmek
Az çeçil peyniri az tuzlu
Ara:yok
Öğle: Yeşillik
1dilim ekmek
Ara: 1 bardak süt
Akşam: Tereyağ ve 1 yumurta ile yapılmış omlet
2 bardak tuzsuz ayran
Ara: 1 elma
1 kupa yeşil çay

Spor: yok ama temizlik yaptım 5saat :)) o sayılmıyo demi:)
Kitap olayınıda anlamadm akrep?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X