Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Ay çok geç oldu biliyorum ama şu anda kahvaltımı ediyorum buraya bakarken :KK1:
Gece yine istiharede birşey göremedim nedense :KK1: sabahta namaza kalkıp tekrar yatınca saat 10da ancak kalktım :KK1:
Yımırtam haşlanırkende evi toparlayayım derken bu saat oldu :KK1: neyse nasılsa karatay hoca günde 2 öğün yiter diyor :KK1:

Bugün evdeyim ama çok işim var :KK52:
Dün gezmekten hiç birşey yapmadım :KK1: gecede amannn boşver yarın yaparsın diye kendi kendimi gaza getirdim ve sonuç :KK1: bugün temizlik şart :KK1:

Bu hafta bildirim yapacağım dedim ama hiç fark yok :KK52::KK52::KK52:
Normaldir daha yeni başladım karataya ve suyumu yeterli içmediğiminde farkındayım :44:

Başlangıç; 120 kg
Bu hafta; 120 kg

Fark 0 kg :KK17:

Söz haftaya kesin eksi olacak kilom ve bol bol suyumuda içeçeğim :KK34:
hadi ablammm yapabilrsinnnn :KK19::KK19:

arkadşlar sizce kilo verirken diyetisyen gitmek şart mı:44::44::44: ben çok fazla diyetisyene gittim :KK53::KK53:ve çok fazla deneyimim var ama karar veremiyorum:44: çok yavaş kilo veriyorum:KK52::KK52: ya acaba gitsem mi diye düşünüyorum ama bakarsan evde 10 tane diyetisyenin listesi var:KK53::KK53::KK53:

Selamun Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Anam bugün neler oldu neler inanamazsınız :KK52::KK52::KK52::KK52:
Sabahtan komşuyla bir döşemeciye akdar gittik :KK34: koltuğunu kaplatacaktıda onun telefonunun fotograf makinesi yokmuş :KK1: çektik resmi götürdük :KK34: Sonra direk anneme geçtik pazara çıkacağız diye.
Neyse öğlende kardeşimle buluştuk pazarın başında hatta o ara benim küçük cadı arabasında oturuyordu ve su almaya markete giden teyzesinin peşinden ağlıyordu :KK1:
Çocuk kaykıldı diye uzat ellerini seni dikelteyim dedim :KK53: demez olaydım :KK30:
REsmen çıt diye ses geldi ve benim cimcimem daha beter ağlamaya başladı bu sefer elim elim diye :KK14:
Dedim herhalde kırıldı ama annem naz yapıyor markete teyzesiyle salmadın diye birazdan susar hem okadar çabuk kırılırmı bilek dedi :KK53: ki devamlı yaptığım birşeydi o zaten :KK34:
Neyse pazarda dolaştık alışverişimizi yaptık ama ara ara kıza birşey uzatıyorum inatla o elini kullanmıyor :26:
En sonunda pazarı kısa kesip aldığım gibi hastaneye gittim :KK53: Meğer kızın bileği çıkmış yerinden :KK52::KK52::KK52::KK52:

İnanamadım :26: yavrum birde durup durup anneciğim sen çekmeseydin iyi olardı dedikçe ağlamamak için zor tuttum kendimi :26:
Allahtan hemen aynı gün doktora gitmişim :KK34: doktor iki kıvırdı yerine oturttu bileğini çok şükür ve anında ağrısı kesildi kuzumun :KK16::KK16::KK16:
Doktor hatta dedi eğer bir gün daha bekleyip getirseydin o zaman çok daha fazla canı yanardı ve çiyak çiyak bağırtmak zorunda kalırdık dedi :KK50: meğer bu çıkıklarda sıcağı sıcağına doktora gidilince hiç canı yanmadan yerine oturtuluyormuş fakat zaman geçtikçe düzeltilmesi daha çok can yakıyormuş :KK34:

Çok şükür kuzumun hiç birşeyi kalmadı hatta sanki hiç öyle birşey olmamış gibi oyun oynamaya döndü :KK34: tabi benim ömrümden ömür gitti :KK1:
hatta babasına anlatırkende annem çekmiyeydi iyi olardı ama bir daha yapmayacak diyor cadı :KK60:
Çok büyük ders oldu bana bir daha asla bileğinden tutup kaldırmam çocuğu :KK34: eşimde diyor iyiki hemen götürmüşsün bir dahayada dikilmesini sağlayacaksan koltuk altından tutup kaldır :KK34:

Dönüşte ilk gördüğüm mendil satan bir çocuğa ufakta olsa birşey verdim başımızın gözümüzün sadakası olsun diye :KK34:
Akşam yemeğinide kızkardeşimde hepbirlikte yedikten sonrada eve geldik :KK34:

Al benimkilerdende okadar :KK1:
Sanki benim cadıları tarif ettin :KK1:
Büyüğü evde yanlız kalsın müzik dinlesin bayılır öbürü daha gözünü açar anneciğim bugün ne yapacağız der :KK1:
Bugün hastane yolunda bile park gördükçe anneciğim dönüşte buraya gelirmiyiz diyor :KK1:
Biri sabah Rus askeri gibi beş karış surat uyanır 1 saat kendine gelemez öbürü daha tek gözü kapalıyken sırıtarak en tatlı haliyle günaydın anneciğimmmmmmm der :KK1:
Bazen diyorum büyüğü benim klonum gibi DNAya gerek yok kesin benim :KK60: ( hastanede karışma şansıda yok çünkü doğurur doğurmaz bana verdiler ve bir daha almadılar :KK1: )
Ufaklık içinde DNAya gerek yok oda huy olarak benim kopyam diyorum :KK60: ikisi bir arada olsaydı tadından yenmezdi diyorum eşim hemen kendine pay çıkar diyor :KK60:
Benim büyük kızın adı Beyzanur ( iki isim olarak koymuştuk ama memur birleşik yazmış :KK1: ) ufaklıkta BUse Ceren :KK1:
Büyük yüzünü sabahları zorla yıkar ufak yatarken bile krem sürer ben dünya güzeliyim anneciğim krem sürmem lazım diye :KK60:

İlerisini düşündükçe ikisinden de çekeceğim var ama ufaklık bir tık önde diyorum :KK60:

Kuzum benimmm. Çok geçmiş olsun. Allahtan hemen doktora götürmüşsün. Benimkilerin üçününde kolları dirsekten 1 er kez çıkmıştır. Çıkar çıkmak hemen askıya alıp hastaneye koşardım. Hatta ortancanınki hastanede çıktı. Küçüktü, boğaz enfeksiyonu oldu, hastaneye götürdüm. Hasta ama yerinde durmuyo. Öldürdü beni o gün. Sıra bekliyoruz. Sıkıldı. Eli elimde sıkı sıkı tutuyorum onu... Derken kendini yere bi attı. Atmasıyla çığlığı basması bir oldu. Bi yokladım, kolu çıkmış. Askıya alayım dedim, bi teyzenin elinde poşet gördüm. Aldım onu yırtıp kolunu astım. Anında ağrısı kesildi. Hadi bakalım ortepediye. Doktor çok gülmüştü. Bi çekti, çıt yerine girdi. Anında keyiflendi başladı atlayıp zıplamaya.... Çocuk olmak güzel şey. Bizde olsa ağrı geçsede korkumuzdan günlerce kullanmayız o eli dimi... onlar hemen unutuveriyolar. Kıyamam ben onlara. Tekrar geçmiş olsun. Bi kere çıktı ya aynı yerden tekrarlayabilir. Aklında bulunsun. Öyle bi durum olursa elini koluyla birlikte yazma gibi bişeyle askıya al sabitle öyle götür doktora. En azından acı çekmez. Gerçi Allah bi daha göstermesinde... Senin ufaklıkla benimki bi yerde olsalar acayip arkadaş olurlar. Bizimkide alev ateş yanarken hastaneye yolunda gördüğü parkta oyun oynamak ister. Zaten çıkışta illa bi uğrarız parka. İstersem uğramayayım, canımı alır benim cadııı :KK30:

Bizim aileyi anlatıyon sanki kız... Benim büyük kızda benim klonum gibi bişey. Çocuğa baktıkça gençilğimi görüyorum. Ama huylarımdan bi inadı bana çekmiş. Bazen soruduk süleyman derim ona. Öyle yataktan suratsız kalkar, yatağa suratsız girer. Aslında acayip zeki bi çocuk ama her bişeyleri kendine dert edinme gibi bi huyu var. Ufaklıkta dünya yıkılsa umrunda değil. Onu da bana benzetiyolar. İnşallah huydan da benzer.

Bilmiyorum senin kızın huyu suyu nasıl ama Beyzalar accık bilmiş olurlar. Bişey oldumu çatır çatır sayarlar. Buseleri çok bilmiyorum ama Cerenler çok iyi kalpli oluyo. Her durumun insanı oluyolar. Bakalım senin cimcime nasıl olucak...

Allah huylarınıda, bahtlarınıda, ahlaklarınıda güzel eylesin inşallah.

Bugünkü menüm
Sabah: 1 haşlanmış yumurta
1er domates salatalık
Yeşillik
Çeçil peyniri
2dilim ekmek

Ara: 1elma

Öğle: 8kaşık yeşil fasulye patatesli
1su bardağı yoğurt
4kaşık pilav
Yeşillik

Ara: 1elma
1bardak yarım yağlı süt

Akşam: hatioz saolsn onn soğan çorbası bi kase
2küçük gofret:KK43:

Gece: 1 bardak ayran
Yeşilçay

Su:4lt
Spor: 4km hızlı yürüyüş
Kitap: yok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tatlım, soğan çorbasını ilk gün çok güzel yedim. 2. gün ne olduysa bi tiksinti geldi yiyemedim. Sanırım kullandığım ilaçtan. İnşallah sen devam edebilirsin de (sadece 3 gün öğle ve akşam yemek gerekiyo, yanında da dilediğin kadar meyve yiyebilirsin) iddia edilen kiloyu verirsin. İşe yarıyomuymuş sende görürüz...

Evvet kilo bildiriminde bulunuyorum. Çok heyecanlıyım. Vatana millete hayırlı olsun :KK16:(gerçe hedefimin altında oldu ama buna da şükür)

başlangıç: 65 kg
bitiş: 63.600 gr
fark: 1.400 gr
haftalık ortalama: 2.2
Spor: 125 dk :26:
toplam mesaj sayısı: 80 (bu mesaj içinde)
önümüzdeki hafta için hedef: 62.500 gr

Unuttuğum bişey yok sanırım. En Büyük TÜRKİYE

Evvet kilo bildiriminde bulunuyorum. Çok heyecanlıyım. Vatana millete hayırlı olsun :KK16:(gerçe hedefimin altında oldu ama buna da şükür)

Kilo bildirimi cuma değil miydi

Kızlar hani nerde kilolar, hemen kilo bildirimi yapalım lütfen ....

Akrepcim ya biz cumaya o kada alismisiz ki mesela benim sabah 6ds evden cikmam gerekiyo persembeleri aksam 7de donuyorum.. İstersen cuma sabahlari listeyi hazirliyim ben cunku hesaplamadan anlarim yani muhendis yetisiyoruz ne de olsa :KK1: bide dersim yok hem bizim duzenimiz bozulmaz hem de sana fazladan is cikmaz ne dersiiin

Akrepcim ya biz cumaya o kada alismisiz ki mesela benim sabah 6ds evden cikmam gerekiyo persembeleri aksam 7de donuyorum.. İstersen cuma sabahlari listeyi hazirliyim ben cunku hesaplamadan anlarim yani muhendis yetisiyoruz ne de olsa :KK1: bide dersim yok hem bizim duzenimiz bozulmaz hem de sana fazladan is cikmaz ne dersiiin

Hesaptan anlarım dedin ve aldın görevi :KK34:

Tatlım sen perşembe sabahı tartıl yine, Cuma sabahı listeyi düzenlerken yazarsın...Liste görevini zaten sıraya koyucaz herkes sırayla sorumluluğu alıcak inş. ama bana hesaptan anlayan bi yardımcı lazımdı ve sizleri de tanımaya çalışıyorum bi yandan, sanırım istediğimi buldum :KK54:

Evet listeden sorumlu bakanım, liste sırası başkalarında olsa bile sen takibinde ol hep, bu hafta da görelim bakalım liste yapma sorumluluğunu :KK19:

İlk kilo bildirimim :-D
92 idim 3 gün oldu89.8 ım :-D

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Ay çok geç oldu biliyorum ama şu anda kahvaltımı ediyorum buraya bakarken :KK1:
Gece yine istiharede birşey göremedim nedense :KK1: sabahta namaza kalkıp tekrar yatınca saat 10da ancak kalktım :KK1:
Yımırtam haşlanırkende evi toparlayayım derken bu saat oldu :KK1: neyse nasılsa karatay hoca günde 2 öğün yiter diyor :KK1:

Bugün evdeyim ama çok işim var :KK52:
Dün gezmekten hiç birşey yapmadım :KK1: gecede amannn boşver yarın yaparsın diye kendi kendimi gaza getirdim ve sonuç :KK1: bugün temizlik şart :KK1:

Bu hafta bildirim yapacağım dedim ama hiç fark yok :KK52::KK52::KK52:
Normaldir daha yeni başladım karataya ve suyumu yeterli içmediğiminde farkındayım :44:

Başlangıç; 120 kg
Bu hafta; 120 kg

Fark 0 kg :KK17:

Söz haftaya kesin eksi olacak kilom ve bol bol suyumuda içeçeğim :KK34:
Sizleri listeye haftaya alıyorum hanımlar, tabii bu şekilde devam, cecom yalnız haftaya da 0 fark olursa yine bekletirim, biraz daha gayret et ve lütfen hafta sonu diye kaçamak olmasın olurmu şeker :KK19:
kilommm:KK9:
geçen hafta :98.2
bu hafta:97.5
fark 700 gr:KK50::KK50::KK50:
spor 400 dk
çok kötüyüm ya niye ben bu kadar spora ragmen haftalık 1 klo 1.5 kilo falan göremiyorumm
:KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım sen iyimisin, 700 gr çok güzel bi kilo, harikasın ve hep böyle devam et :KK9:

Tatlım sen de çok iyi gidiyosun bravo hadi bakalım haftaya listemiz şenlenicek inş..:KK9::KK9::KK9::KK9:

Listede şişmanvemutsuz var burukcay var nice15 var...
Paylaşım konusunda nice15 i pek göremiyorum geçerli bi mazeretimi var bilmediğim ?

Selamün Aleyküm kızlarrrr :KK3:

Hesapta iş yapacağım :KK1: ama canım hiç istemiyor :KK1:
Neyse yinede mecbur yapacağım sonuçta otur otur nereye kadar :KK1:

arkadşlar sizce kilo verirken diyetisyen gitmek şart mı:44::44::44: ben çok fazla diyetisyene gittim :KK53::KK53:ve çok fazla deneyimim var ama karar veremiyorum:44: çok yavaş kilo veriyorum:KK52::KK52: ya acaba gitsem mi diye düşünüyorum ama bakarsan evde 10 tane diyetisyenin listesi var:KK53::KK53::KK53:

Sorma canım aynı sorun bende de var :KK53: hatta diyetisyene gittiğimde verdiği listeye uyup 3 kilo almış insanım :KK1: nasıl bir metabolizmaysa artık :KK1:
Bakalım haftaya ne göreceğim tartıda :KK34: kaçamaksız devam edeceğim inşallah :KK34:
Dün aslında daha az görmüştüm tartıda ama bugün yine 120i gördüm :KK14: sinir oluyorum ama pes etmiyorum :KK34:
Sende nasıl daha rahat hissedeceksen kendini öyle devam et :KK34: madem bir sürü liste var elinde hoşuna gideni en azından bir 10 - 15 gün dene baktın fark yok ondan sonra başka bir listeyi dene yada başka bir diyetisyene git :KK34:
Sonuçta iş bizde bitiyor onlar listeyi verip parayı aldıktan sonra gönderiyor :KK1: metabolizmamızı kendimiz bir tanıyabilsek ne yarar ne zarar ona göre beslenirdik zaten :KK34:

Kuzum benimmm. Çok geçmiş olsun. Allahtan hemen doktora götürmüşsün. Benimkilerin üçününde kolları dirsekten 1 er kez çıkmıştır. Çıkar çıkmak hemen askıya alıp hastaneye koşardım. Hatta ortancanınki hastanede çıktı. Küçüktü, boğaz enfeksiyonu oldu, hastaneye götürdüm. Hasta ama yerinde durmuyo. Öldürdü beni o gün. Sıra bekliyoruz. Sıkıldı. Eli elimde sıkı sıkı tutuyorum onu... Derken kendini yere bi attı. Atmasıyla çığlığı basması bir oldu. Bi yokladım, kolu çıkmış. Askıya alayım dedim, bi teyzenin elinde poşet gördüm. Aldım onu yırtıp kolunu astım. Anında ağrısı kesildi. Hadi bakalım ortepediye. Doktor çok gülmüştü. Bi çekti, çıt yerine girdi. Anında keyiflendi başladı atlayıp zıplamaya.... Çocuk olmak güzel şey. Bizde olsa ağrı geçsede korkumuzdan günlerce kullanmayız o eli dimi... onlar hemen unutuveriyolar. Kıyamam ben onlara. Tekrar geçmiş olsun. Bi kere çıktı ya aynı yerden tekrarlayabilir. Aklında bulunsun. Öyle bi durum olursa elini koluyla birlikte yazma gibi bişeyle askıya al sabitle öyle götür doktora. En azından acı çekmez. Gerçi Allah bi daha göstermesinde... Senin ufaklıkla benimki bi yerde olsalar acayip arkadaş olurlar. Bizimkide alev ateş yanarken hastaneye yolunda gördüğü parkta oyun oynamak ister. Zaten çıkışta illa bi uğrarız parka. İstersem uğramayayım, canımı alır benim cadııı :KK30:

Bizim aileyi anlatıyon sanki kız... Benim büyük kızda benim klonum gibi bişey. Çocuğa baktıkça gençilğimi görüyorum. Ama huylarımdan bi inadı bana çekmiş. Bazen soruduk süleyman derim ona. Öyle yataktan suratsız kalkar, yatağa suratsız girer. Aslında acayip zeki bi çocuk ama her bişeyleri kendine dert edinme gibi bi huyu var. Ufaklıkta dünya yıkılsa umrunda değil. Onu da bana benzetiyolar. İnşallah huydan da benzer.

Bilmiyorum senin kızın huyu suyu nasıl ama Beyzalar accık bilmiş olurlar. Bişey oldumu çatır çatır sayarlar. Buseleri çok bilmiyorum ama Cerenler çok iyi kalpli oluyo. Her durumun insanı oluyolar. Bakalım senin cimcime nasıl olucak...

Allah huylarınıda, bahtlarınıda, ahlaklarınıda güzel eylesin inşallah.

Çok sağ ol canım :KK71:
Hakikaten kızlarımız birbirine benziyor :KK1: Aynen dediğin gibi benim büyük tam adının hakkını veriyor :KK1: bazen eşim bana birşey danışır şöylemi yapsak böylemi yapsak diye :KK1: daha ben ağzımı açmadan benim büyük kız araya girer aaa şöyle olursa daha iyi olur diye atlar :KK60: bende hep derim kumam gerekeni söyledi ben sessiz kalayım diye :KK1: felaket kızar bana ama yinede cenesi durmaz :KK1:
Kolay kolay kimseyle samimi olmaz hele birde birine gıcık olsun aşırı belli eder :KK1:
Bir ara bir sınıf arkadaşının annesiyle çok sık görüşüyorduk ( hatun her Allahın günü bendeydi :KK1: ) en sonunda dayanamadı kadının duyacağı şekilde aaa yinemi geldi bu dedi :KK1: hoşlanmadığı insanı görmeye bile tahammül edemez :KK1:
Çokta pasaklıdır :KK1: odasını topladığımda söylenir niye karıştırdın ben dağınıklığımda herşeyimi daha rahat buluyordum diye :KK1: ama kafa zehir gibi :KK1: hee işine gelince kullanır :KK1:

Ufaklık desen aynı dediğin gibi çok iyi kalpli :KK16: sokakta kedi görse eve almaya kalkışır :KK1: ablasıda hayvanları sever ama sokak kedilerini sevdirmek bile istememez kardeşine pis mikrop kapacaksın diye :KK1:
Ben bir şeye üzüldüğümde ufaklık anında hisseder gelir sarılır anneciğim ne oldu niye üzüldün diye büyük hiç umursamaz bile :KK1:
İki ayrı dünyalar resmen :KK9:
Rabbim evlatlarımızı hayırlı olanlardan eylesin ve bizleri evlatlarımızla sınamasın....Aminnnnnnnnnnnn

Sizleri listeye haftaya alıyorum hanımlar, tabii bu şekilde devam, cecom yalnız haftaya da 0 fark olursa yine bekletirim, biraz daha gayret et ve lütfen hafta sonu diye kaçamak olmasın olurmu şeker :KK19:

Canım benim metabolizma direniyor resmen ( insülin direncim tavan yapmış hatta doktor bile dedi sen bu şekilde kilo veremezsin diye ama elbet kırılacak o direnç :KK34: )
Bu cumartesi akrabalarla bir araya geliceğiz ama ne olursa olun kaçamak yapmayacağım :KK34: Sabah karataya uygun sağlam bir kahvaltı yaparım sonra baktım zararlı şeyler var midem ağrıyor bahanesiyle birşey yemem diye düşünüyorum :KK34: hem ev sahibi alınmamış olur hemde benim diyet güme gitmemiş olur diye düşünüyorum :KK34: )
İnşallah haftaya az da olsa eksi görürüm :KK34:

Unuttuğum bişey yok sanırım. En Büyük TÜRKİYE[/QUOTE]

Listede şişmanvemutsuz var burukcay var nice15 var...
Paylaşım konusunda nice15 i pek göremiyorum geçerli bi mazeretimi var bilmediğim ?

cancazımmm:KK19::KK19: biliyorum güzel ama şöyle diger grupları kontrol ediyorum benim kilomda olnalr genelde 1.5 -2:KK53:kilo arası vermişler bense iki hafta da veriyom o yüzden üzülüyom:KK50::KK50::KK50: yani ne bilem işte aç gözlüde olabilirimm:KK14::KK14::KK14:

Son düzenleme:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

Bu benim değil hatiozfan kopyalayıp doldurayım dedim bu i phonela başım belada

Selamün Aleyküm kızlarrrr :KK3:

Hesapta iş yapacağım :KK1: ama canım hiç istemiyor :KK1:
Neyse yinede mecbur yapacağım sonuçta otur otur nereye kadar :KK1:

Sorma canım aynı sorun bende de var :KK53: hatta diyetisyene gittiğimde verdiği listeye uyup 3 kilo almış insanım :KK1: nasıl bir metabolizmaysa artık :KK1:
Bakalım haftaya ne göreceğim tartıda :KK34: kaçamaksız devam edeceğim inşallah :KK34:
Dün aslında daha az görmüştüm tartıda ama bugün yine 120i gördüm :KK14: sinir oluyorum ama pes etmiyorum :KK34:
Sende nasıl daha rahat hissedeceksen kendini öyle devam et :KK34: madem bir sürü liste var elinde hoşuna gideni en azından bir 10 - 15 gün dene baktın fark yok ondan sonra başka bir listeyi dene yada başka bir diyetisyene git :KK34:
Sonuçta iş bizde bitiyor onlar listeyi verip parayı aldıktan sonra gönderiyor :KK1: metabolizmamızı kendimiz bir tanıyabilsek ne yarar ne zarar ona göre beslenirdik zaten :KK34:

Çok sağ ol canım :KK71:
Hakikaten kızlarımız birbirine benziyor :KK1: Aynen dediğin gibi benim büyük tam adının hakkını veriyor :KK1: bazen eşim bana birşey danışır şöylemi yapsak böylemi yapsak diye :KK1: daha ben ağzımı açmadan benim büyük kız araya girer aaa şöyle olursa daha iyi olur diye atlar :KK60: bende hep derim kumam gerekeni söyledi ben sessiz kalayım diye :KK1: felaket kızar bana ama yinede cenesi durmaz :KK1:
Kolay kolay kimseyle samimi olmaz hele birde birine gıcık olsun aşırı belli eder :KK1:
Bir ara bir sınıf arkadaşının annesiyle çok sık görüşüyorduk ( hatun her Allahın günü bendeydi :KK1: ) en sonunda dayanamadı kadının duyacağı şekilde aaa yinemi geldi bu dedi :KK1: hoşlanmadığı insanı görmeye bile tahammül edemez :KK1:
Çokta pasaklıdır :KK1: odasını topladığımda söylenir niye karıştırdın ben dağınıklığımda herşeyimi daha rahat buluyordum diye :KK1: ama kafa zehir gibi :KK1: hee işine gelince kullanır :KK1:

Ufaklık desen aynı dediğin gibi çok iyi kalpli :KK16: sokakta kedi görse eve almaya kalkışır :KK1: ablasıda hayvanları sever ama sokak kedilerini sevdirmek bile istememez kardeşine pis mikrop kapacaksın diye :KK1:
Ben bir şeye üzüldüğümde ufaklık anında hisseder gelir sarılır anneciğim ne oldu niye üzüldün diye büyük hiç umursamaz bile :KK1:
İki ayrı dünyalar resmen :KK9:
Rabbim evlatlarımızı hayırlı olanlardan eylesin ve bizleri evlatlarımızla sınamasın....Aminnnnnnnnnnnn

Canım benim metabolizma direniyor resmen ( insülin direncim tavan yapmış hatta doktor bile dedi sen bu şekilde kilo veremezsin diye ama elbet kırılacak o direnç :KK34: )
Bu cumartesi akrabalarla bir araya geliceğiz ama ne olursa olun kaçamak yapmayacağım :KK34: Sabah karataya uygun sağlam bir kahvaltı yaparım sonra baktım zararlı şeyler var midem ağrıyor bahanesiyle birşey yemem diye düşünüyorum :KK34: hem ev sahibi alınmamış olur hemde benim diyet güme gitmemiş olur diye düşünüyorum :KK34: )
İnşallah haftaya az da olsa eksi görürüm :KK34:
Tamam canım ben seni anlıyorum, 100 gr da olsa verilen kilo bu benim için çok güzel bi kilodur..İstikrar varsa damlaya damlaya göl olucak demektir..Biz bu kiloları bir gecede almadıkki bir haftada bitirelim işi..O yüzden sabırla istikrarla ve hep birlikte destek olarak birbirimize başarıcaz inş.

Tatlım bu senin kilomu? Ben seni 97 olarak not almışım ama iyice kafam karıştı :KK37:

Tamam canım ben seni anlıyorum, 100 gr da olsa verilen kilo bu benim için çok güzel bi kilodur..İstikrar varsa damlaya damlaya göl olucak demektir..Biz bu kiloları bir gecede almadıkki bir haftada bitirelim işi..O yüzden sabırla istikrarla ve hep birlikte destek olarak birbirimize başarıcaz inş.

Tatlım bu senin kilomu? Ben seni 97 olarak not almışım ama iyice kafam karıştı :KK37:

Yok canm hatiozdan kopyalayıp yazacaktım cevaplaya bastım gittim yanlış olduğunu söylemiştim yukarda

Geçen hafta: 61,5 kg
Bu hafta: 59,1 kg
Toplam fark: 2,4 kg
Spor:350 dkk
Mesaj: saymayı düşünmedim özür dilerim bundan sonra sizler gibi bende numaralandıracağım.

kusura bakmayın geç oldu :S

Son düzenleme:
X