Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

iyi geceler hanmlarrr
mönüm
sabah :biraz ceviz
az peynir
bol maydonoz dereoto
8-10 zeytin
ara yeşil çay
ögleırasa pirinçsiz
salata
ara.yeşil çay bir elma
kaçamak bitter
akşam:
kuru fasulye
salata cacık
spor 60 dk
su 3-4 lt
:118::118::118:

Geçmiş olsn valla bendede fıtık var ama ileri derecede değil ben şimdiden önlem alayım bari.. Ve de ilk iş zayıflayın:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet kesinlikle zayıflamam lazım. Bu kadar hareketsizken zayıflamak kolay olmuyo ama, edip eyleyip eriticem bu yağları.
Önlemini al. Egzersiz yapmayı ihmal etme. Ağır kaldırmaktan kaçın. Uzun süre oturmaktan, uzun süre sabit ayakta durmaktan kaçın. Ve en önemlisi dünya yıkılsa umursama. Fıtığın en büyük düşmanı strestir.

günaydın çıtır kıslarrrr
bugun de güne erken başladım cok sukur..

alışmak babında ben de dünkı menumu yazım

kahvaltı 06.07 arası
2 haşlanmış yumurta
1 salatalık
1 domates
kıbrıt kutusunun yarısı kadar peynır
3 ince dılım salam

ara mügeyı ızlerkene yeşil çay

öğle 1 suları
1 elma
1 portakal(her nekedar bı kac dılımını oğlum yese de tam dıyelım
mor lahana küçük bi kase limon katkılı
2 yumurta

ara öğün yok

akşam 16.30 suları
unonun lıgt ekmeğiyle bı sandviç ve portakal 1 yumurta

bu kadar yumurtayı bı ayda yemeyen ben bi günde yedim
ayıptır söylesi proteın lık sey yoktu evde
bugun sütçüm gelır yoğurdum sütüm hazırlarım evelAllah
su ne kadar içtim bilmiyorum ama her yemekten önce mutlaka 2 bardak içerim aralda içtıklerımle 2 litre
spor sabah 1 saat plates 20 dk yürüyüş öğlen oğlumla top oynadım parka gıttım aksam 17 de 1 saat yürüyüş ve de 20 dakıka spor aletlerı

çok az değil mi... nasıl dayanıyosun...

Gunaydinlar :) yine kahvalti yetismedi. umarim iyi bir gun geciririz. Dun aksam kacamak yapip bir kinder cikolata yedim :) aferin bana... Bence kacamaklara belirli bir mekik sayisi ceza verelim ki caydirici olsun :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kaçamaksız diyet mi oldu yavvv

Son düzenleme:
.youube .com.türkiye deyincc acildi bende
Tamam canım akşam evde denerim..
yok gülüm ya benimkine ne desen açılmıyo
Benim iş yerinde açılıyo ya sabah aklıma geldi tweete gireyim bakalım dedim o da açıldı Bu pcyi evemi taşısamki
Yaa benim kızda da var nur eki ve cidden çok nazlı ve çok da gergin tabi babaya yapıyor hep.Benle iken gayet ılımlı ve olumlu
Temizlik de sayılır tabı canım.. Kitap olayı hemen anlatayım, günlük okuduğumuz kitabın adını da yazıyoruz menü altına, okumuyorsak okumaya başlıyoruz bu yani

Normalde kitap kurduyumdur ama evlilik ve bu oğlumla sanki fabrikadan başka biri çıkmoş gibi sürekli yorgun ve halsiz hatta uykusuzum azda olsa okurum belki.fabrika ayarlarına dönme tuşumuz olsa keşke:)

Günaydın bu arada. Herzamanki gibi uykusuz olunca selam sabah demeden dalmışım topiğe. Spor yapcaktım ama artık akşam yapayım.oğlum geceyle gündüzü karıştırmış gibi gündüz uyuyp gece uyanıyo napcam ben ya(

Tünaydın kızlar. Dün gecenin bi vakti doğal yöntemlerle bulaşık makinesi deterjanı yaptım. İlk denememdi. Hemen denemek istedim. Sanki sabaha kalsa bişey olucakmış gibi. Bende bi heyecan bi heyecan. Yılın kimya ödülünümü alıcam sandım ne .... Makineye yığdım yağlı bulaşıkları. Başladım beklemeye... Hani fırın başında kek pişerken seyreden çocuklar gibi. Derken gecenin 3'ünde bulaşıklar yıkandı. Gözlerime inanamadım. Herşey tertemiz olmuş, mis gibi de kokuyo. Aman bi mutlu oldum bi mutlu oldum sormayın. Daha uyku tutmadı. Dolayısıyla bu gün 11 de kalkabildim .

kaçamaksız diyet mi oldu yavvv
Yaz kızzz. Bu ara full kaçamak olan ben pek bi mutlu oldum bu yorumdan

Kitap olayı hakkatten süper. Bu kararı kim verdiyse içine mi doğdu ne, dün forumda kitap okuyanlarla ilgili bi foruma girmiştim. Devam ederim diye düşünüyodum. Bizim başımız kelmi? Kendi forumumuzdaki gibi olurmu hiç... İyi oldu valla. Şahsen ben çoookkk sevindim bu işe....

Bu arada kahvaltıda yediklerim

1 az çikolatalı krep
1 kibrit kutusu kaşar peyniri
1 bardak şekersiz çay
çeyrek dilim ekmek

kahvaltıdan önce 1 bardak ta su içmiştim

Ya şu ilaçla ne yapıcam ben. Çok kötü etkiledi beni. Gerçi doktor uyarmıştı. Ama bendeki kendine güven tavanda olduğundan hiç ciddiye almamıştım. Şimdi hakkatten feci zorlanıyorum. Ama bırakmayacağım diyeti... Bi şekilde ilacın yan etkisini yenicem...

Nasl yaptın biz de yapamazmıyızki
Na

çok sıkıcı bi gün nedense
Niye hayatım. Hava mı bozuk, ben hava bozuk olduğunda hiç çekilmez olurum da.

Oyle bir ders islemisiz ki 5 saat blok !!! En buyuk sorun belediyenin tuvaletlerini kirmasi üzerine abimizi isyaninin da temeli olan afedersiniz ama nereye sicacaklar sorusu!!! Allahim mesanem patlayacak sandim. Annemin karnina geri donemez miyim ? Bugun sabah kahvalti yapmadim oglegin hoca ara vermedi ogle yemegi de yok uniye yuruyerek 1.5 saatte gidip geldigimi hesaba katarsak , buna da sukur yasiyorum ya da galiba.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…