Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

hoşbulduk cancazımmm:KK16::KK16:iyi gidiyo valla nasıl olsun enerjik olmam lazım ama 1 degil 2 degil 10 degil 30 kilo fazlam var :KK9::KK9::KK9:
ne yaparsam yapayım vercem mecbur böle yaşanmaz.ve bebegim olsun istiyorum düşünsene 100 kiloyum gebe kaldım 20 kilo aldım 120 kilo hayal edemiyotrumm........:KK49:eşim de iştemiyo erkekler çok önem veriyo dış görünüşe:KK45::KK45::KK45::KK45: falan falan işteeeee

Vericeksiiin :KK19: ayy canim umarim su kilolar bi an once gider de bi kiz dogrursun (bebek dicektim kiz yazmisim allah mi soyletti ne :KK1: ) burayada bol bo. Fitograf koyarsin :*

bayılıyorum bu yeşil çaya:nazar:

Yesil cayi bi sevemedim hep cayi sekerli icmeye alisiktim o zamanlar hc sevmezdim bi de tadi gitsin diye bi limon sikardim midem bulanirdi :KK1: bakalim artik baslamam saart

Aü tıptayım. Yilmayalim ama bence sporsuz diyet bana cok uzak geliyor. Beslenmemi bir duzene soksam mukemmel olacak.. ama ders temposuyla cok ogun atliyorum.Bakalim bunyem ne zaman intikamini alacak.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet sen de haklisin hele hele ogle yemekleri yemekhaneler bi yerden sonra kabak tadi vermeye basliyo :KK43: sen kacinci siniftasin? Sey activianin kahvati icin yogurtlari var ben bi ara onlari ogle yemegi icin yiyodum baya tok tutuyo arada oyle yiyebilirsin belki ogun atlamaktan iyidir ve sey elma filan en azidan cidden ogun atlama ya :KK43:

Aü tıptayım. Yilmayalim ama bence sporsuz diyet bana cok uzak geliyor. Beslenmemi bir duzene soksam mukemmel olacak.. ama ders temposuyla cok ogun atliyorum.Bakalim bunyem ne zaman intikamini alacak.

Burukçay ve zygomatic. Maaşallah ne güzel bölümlerde okuyosunuz. Alla zihin açıklığı versin. Sizin bölümler gerçekten zor. Düzenli beslenmenizi etkiler. Çantanızda havuç, meyve filan taşıyın. Allah korusun kız. Bünyene söyle sıksın dişini...

Benim bolumum hrm sevimsiz hem zorlardan icime fenalik basiyo yani :KK43: sizin doktor isleri nooldu hatice abla

Bu günkü menüm

Sabah: 2 portakal,
6 çilek

Öğle: 1 tabak soğan çorbası,
1 armut
1 kahve fincanı sütlü menengiç kahvesi

Ara: 2 cici bebe bisküvisi

Akşam: 2 portakal
1 tabak soğan çorbası

Su: 2 litre
Spor: Yok

Sayfada çok paylaşımda bulunduğu için gruptan atılan varmı :KK53:. Böyle giderse ben ilk olucam gibi geliyo...

Hahah yok merak etme varya foruma gelirdik gecen hafta filan boyle hic sayfa ilerlememis gecmis okumayi ozlemisim valla :KK1:

tae bo çok zevkli ben çok seviyorum hep ayakta yapılıyo billy blanks diye arama yaparsan rahat olur you tube da bir sürü videosu var ama suan kapalı dailmation da 2 tane var .boks:KK4::KK4: ile fitness karışımı bişey ama sıkılmadan yaptığın tek spor acayip stres atılıyo

Tae bo cok guzel de bende o enerji yok ya yere yapisir kalirim ama accaaayip kalori yaktiriyo o bi gercek :KK8:

merhaba geldim ben de cok şükürr...
uzun uzun okumalardan sonra cesaretımı toplayıp.. :KK16:

Hosgeldin caniiiim kac yasindasin ya birbirimizi daha iyi taniyalim diye hani kendimizden bahsediyoruz da geldigimizde :)) umarim cok guzel kilolar veririz birliktee

kusura bakma canım, yoğunluktan gözümden kaçmıştır:13:
Anlatıcak bişii yok aslında, bildiğimiz şeyler, uzun vadeye dayanan sağlıklı, sporlu uzun bi dönem yalnız son zamanlarda fazla rehavet yaptım ama silkinme zamanı geldi.. şu senin spora bayıldım akşam denicem.. Bende youtube açıldı umarım evde de açılır..

Yeme ölçüm

sabah:kral
öğle:memur
akşam: çook fakir

vee spor...

Kızlar unutmadan menülerinize ek olarak kitap da eklermisiniz..

Menü bildirimi+spor+su+kitap

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ya cok merak ettim kitap niye? Ben cokseverim kitap okumayi sorun digil bildirmek de garip geldi :KK1:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Etrafımda devamlı beni anlamıyorsun anne diye söylenen bir minik cadıyla kafamı toplayıp buraya yazmaya çalışıyorum :KK1:
Rüyasında görmüş gibi kalktığından beri dondurma istiyorum diye ağlıyor vermeyincede sinirlenip beni anlamıyorsun işte diyip duruyor :KK60:
Babası akşam almış gördü yemekten sonra veririz dedik ama uyuya kaldı :KK1: nasıl bir inatsa uyandığından beri onu tutturdu :KK1:
Neyse kahvaltı ederse veririm artık biraz :KK1:

Bende sabahtan beri az onu düzelt az bunu düzelt derken daha kahvaltı bile edemedim :KK1:
Yumurtalarımı haşlayana kadar sizlere bakayım dedim :KK34:

Canım 2.ci gece bitti ama birşey göremedim henüz :KK1: 7 gece tamamlamak gerekiyormuş :KK34: eğer yine 7ci günün sonunda rüya görülmezse o işle ilgili iyi yada kötü nasıl hissediyorsam o şekilde yormam gerekiyormuş :KK34:
Bakalım belki bu gece bir rüya görürüm :KK1: kız uyuyamıyorum resmen acaba nasıl bir rüya göreceğim diye düşünmekten :KK1:

Aramıza hoşgeldin :KK3:
İnşallah birlike çok güzel kilolar vereceğiz :KK3:

Kiyamam ya ben ona kucuk olan mi :KK1: o buyuyunce cook nazli olucak galba valla kolay gelsin banu abla bi buyuk bi kucuk iki kiz :KK1:
Ben de yapmak istiyorum aslinda ama sikintida oldugum konu biraz basit geliyo erkek arkadas problemi hani bunun icin yapilir mi diyorum ama canimi cook sikiyo napicam bilmiyorum

28 yaşimdaım
kılo 92
bır oğluşum var
ew hanımıyımmm

ınşallllaahhh güzel şeyler olacak
zayıf olup burnuma yemek dayayıp kendısı yemeyip bır de bana akıl vermesıne sınır oldugumm bı dengesız sayesınde dengelı beslenmeye karar verdım... :KK16: ve sızlerleyımm..

Hoşgeldin canım. Sana bu gıcıklığı kim yapmışsa iyi yapmış. Bak ne güzel kamçılamış seni. İnadına zayıfla. Yanındayız...
Bu arada keşke benim eşim de beni uyarsa. 100 kg olsam sen böylede güzelsin der oturur. Halbuki müdahale etse daha kolay olurdu...

Hoşgeldin canım. Sana bu gıcıklığı kim yapmışsa iyi yapmış. Bak ne güzel kamçılamış seni. İnadına zayıfla. Yanındayız...
Bu arada keşke benim eşim de beni uyarsa. 100 kg olsam sen böylede güzelsin der oturur. Halbuki müdahale etse daha kolay olurdu...
sanırım manen güzel oluyo bız kadınları ınat duyguu ılerletıyo :KK70: :21:

Hayatım. Ben ilk hamileliğimde 17 yaşındaydım. Tabi kemikler tam gelişmemiş. Bebişte maşaallah 4 kiloydu. Belimde fıtıklaşma oldu. Yıllar içinde ağır yükler kaldırmak, stress vs derken ilerledi gitti. Yıllardır egzersizlerle ayakta duruyodum. İki sene önce iş kurdum. Çok yorucu ve tempolu bi iş bizim yaptığımız. Derken erkek işine koş, kendi işine koş, bankası, alacaklısı, vereceklisi.... Kendime aşırı yüklendim. Şimdi hem merkezde ilerlemiş bel fıtığı (sağlı,sollu), kemik çökmesi, kemik fıtığı ve bel kayması.... Hepsi birden ve bi anda nüksetti. Fizik tedavi gördüm, hiç bir işe yaramadı. Özel masaja gittim. Belim haricinde tüm kaslarım pamuk gibi oldu. Rahatladım ama bel ağrıma bi etkisi olmadı. Doktorun önerdiği ameliyat çok riskli. Fıtık ameliyatı gibi değil. Şimdi teeyyyy Trabzon'dan Adana'ya proloterapiye gidiyorum. İlk seansımı 15 gün önce yaptırdım. 2. seans için önümüzdeki pazartesi günü Adana'ya gidicem. Şimdiden korkusu çöktü üstüme. Tekrar o iğneler... offffff offffffff :KK59:

çok geçmiş olsun .allh şifanı verir inşşşş:KK34::KK34:

28 yaşimdaım
kılo 92
bır oğluşum var
ew hanımıyımmm

ınşallllaahhh güzel şeyler olacak
zayıf olup burnuma yemek dayayıp kendısı yemeyip bır de bana akıl vermesıne sınır oldugumm bı dengesız sayesınde dengelı beslenmeye karar verdım... :KK16: ve sızlerleyımm..

eee hadi :KK4::KK4:zayıflayalım o zaman tüm engellere ragmennnn:KK8::KK8::KK8::KK8:

..VE ALEYKÜM SELAM.. SORUCAM HEP UNUTUYORUM SEN NEDEN LİSTEDE DEĞİLSİN BAKİİMMM :KK34:

Şey kem küm :KK1: şaka bir yana ama bir ara çok daralmıştımda sağ olsun Ayşem beni izinli yazdı :KK34: en azından takıma zararım olmasın dedim devamlı artı görünce :KK1: ama dünden beri karatay yapıyorum :KK34: çokda rahatım o yüzden inşallah cuma günü yine listede olurum tabi sizlerede uygunsa :KK34:

Kiyamam ya ben ona kucuk olan mi :KK1: o buyuyunce cook nazli olucak galba valla kolay gelsin banu abla bi buyuk bi kucuk iki kiz :KK1:
Ben de yapmak istiyorum aslinda ama sikintida oldugum konu biraz basit geliyo erkek arkadas problemi hani bunun icin yapilir mi diyorum ama canimi cook sikiyo napicam bilmiyorum

Sorma canım büyük biraz hot hot hiç müdanası yok valla :KK35: ama ufaklık tam düzenine adamı ( öyle diyorum ben :KK1: ) istediğini elde etmek için yapmayacağı yalakalık yok :KK60: demin kahvaltısını bitirmediği halde bitirdim hadi ver dedi getir tabağını göreceğim diyince yok yok kalsın süpriz olsun sana diye :KK60: meğer sadece yumurtasıyla az ceviz yemiş :KK1: tabi sucunu bildiği için hemen şakasına yedim dedim anneciğim dedi sessizce odasına kaçtı :KK1: dondurmanın lafı olmuyor artık :KK1: suçlu ya hanım :KK1:

Valla çok cadı bu ufaklık :KK34: eşim bile hep diyor büyükten yana rahatım ama ufaklık benim anamı ağlatacak diye .1:

Canım bence istihareye erkek arkadaşın için bile olsa yatabilirisin :KK34: sonuçta millet kocaya gitmeden evvel istihareye yatıyorlar :KK34:
Kız benim görümcemi görücü usulü istemişler bir zamanlar istihareye yatmış ve hayır olarak görüp daha yeni tanıştığı adamla 3 ay sonra evlendi :KK1: İlk okul mezunu bile değilken mühendisle evlendi hatun :KK1: İstanbulda semt dışına çıkmazken şu anda dünyayı geziyor :KK1: eşi desen üzerine titriyor :KK34:
Paraya para bile demiyor o derece yani :KK1: ve hep der istihare çok önemlidir belki daha evvel isteyenlerde de istihareye yatıp red kararı vermemiş olsaydım daha hayırlısına deng gelemezdim diye :KK34:

Hadi benim herif için istihareye yatmak için çok geç kaldım :KK1: hayır yada şer herifi aldık bir kere :KK60: şaka bir yana çok şükür eşimden yana beni bazen dellendirsede memnunum :KK34: o yüzden şu ameliyat işini Rabbime danışayım istedim ( sonuçta bu istihare Yaradandan yardım istemek gibi birşey :KK34: )

Yesil cayi bi sevemedim hep cayi sekerli icmeye alisiktim o zamanlar hc sevmezdim bi de tadi gitsin diye bi limon sikardim midem bulanirdi :KK1: bakalim artik baslamam saart
Benim bolumum hrm sevimsiz hem zorlardan icime fenalik basiyo yani :KK43: sizin doktor isleri nooldu hatice abla
Hahah yok merak etme varya foruma gelirdik gecen hafta filan boyle hic sayfa ilerlememis gecmis okumayi ozlemisim valla :

Ya cok merak ettim kitap niye? Ben cokseverim kitap okumayi sorun digil bildirmek de garip geldi :KK1:
Kızlar yeşil çayı bende sevemedim. Ama biraz önce eşime sipariş verdim. Alışmam lazım. Ben tam bi çay tiryakisiyim. Her şeyden vazgeçebildim çaydan vazgeçemiyorum. Şu anda en çok beni zorlayan çayı azaltmış olmak. Acayip baş ağrısı tutuyo. Demekki bağımlısı olmuşum.:KK76:
Senin bölümünde okumak için neler vermezdim. Zor ve sıkıntılı olduğu kesinde bana çok sevimli görünüyo. Keşke zamanında okumama izin verilseydide beyin cerrahı olsaydım...
Bu arada valla hep evdeyim ya. Canım sıkıldıkça foruma yazasım geliyo. İki dolanıp ev işi yapıyorum. Yorulup gelip çöküyorum pc nin başına. Bu arada pazartesi sonuç almak için hastaneye gidecektim ama Trabzon iki gündür aşırı sisli puslu... Tabi bu da ağrılarımı çok artırıyo. O yüzden gidemedim. Havanın açılmasını bekliyorum:KK51:

Kitap ismi yazalım gerçekten. Ben kitap delisiyim. Evde yaklaşık 3000 kitaplık bi kütüphane oluşturdum. Her gün bence de kitap okuyanlar yazsınlar. Böylece kaçırdığımız güzel kitapları yakalarız.

merhaba arkadaşlar.. merhaba takım kaptanı. benim bir sorum olacaktı.
2 kilo fazlam var ve vermek istiyorum. listeye dahil olmadan fahri olarak aranıza katılabilir miyim?

Şey kem küm :KK1: şaka bir yana ama bir ara çok daralmıştımda sağ olsun Ayşem beni izinli yazdı :KK34: en azından takıma zararım olmasın dedim devamlı artı görünce :KK1: ama dünden beri karatay yapıyorum :KK34: çokda rahatım o yüzden inşallah cuma günü yine listede olurum tabi sizlerede uygunsa :KK34:

Sorma canım büyük biraz hot hot hiç müdanası yok valla :KK35: ama ufaklık tam düzenine adamı ( öyle diyorum ben :KK1: ) istediğini elde etmek için yapmayacağı yalakalık yok :KK60: demin kahvaltısını bitirmediği halde bitirdim hadi ver dedi getir tabağını göreceğim diyince yok yok kalsın süpriz olsun sana diye :KK60: meğer sadece yumurtasıyla az ceviz yemiş :KK1: tabi sucunu bildiği için hemen şakasına yedim dedim anneciğim dedi sessizce odasına kaçtı :KK1: dondurmanın lafı olmuyor artık :KK1: suçlu ya hanım :KK1:

Valla çok cadı bu ufaklık :KK34: eşim bile hep diyor büyükten yana rahatım ama ufaklık benim anamı ağlatacak diye .1:

Senin cadıyla barıştığınızda benim için öp onu. Benim cadı şu anda kreşte. Bi anda burnumda tüttü...

Kızlar. Listeye girdiğiniz zaman size mesajmı geliyo? Yoksa listelerin yayınlandığı bi sayfamı var. Kendimi embesil gibi hissettim. Çözemedim bu konuyu...
Bi de dün başladığım soğan çorbasından mı bilmiyorum bu gün merak içinde tartıya çıktım. 63.60 geldim. Hadi bakalım 2 günüm daha var. Ne olucak merak ediyorum.

Canım bence istihareye erkek arkadaşın için bile olsa yatabilirisin :KK34: sonuçta millet kocaya gitmeden evvel istihareye yatıyorlar :KK34:
Kız benim görümcemi görücü usulü istemişler bir zamanlar istihareye yatmış ve hayır olarak görüp daha yeni tanıştığı adamla 3 ay sonra evlendi :KK1: İlk okul mezunu bile değilken mühendisle evlendi hatun :KK1: İstanbulda semt dışına çıkmazken şu anda dünyayı geziyor :KK1: eşi desen üzerine titriyor :KK34:
Paraya para bile demiyor o derece yani :KK1: ve hep der istihare çok önemlidir belki daha evvel isteyenlerde de istihareye yatıp red kararı vermemiş olsaydım daha hayırlısına deng gelemezdim diye :KK34:

Hadi benim herif için istihareye yatmak için çok geç kaldım :KK1: hayır yada şer herifi aldık bir kere :KK60: şaka bir yana çok şükür eşimden yana beni bazen dellendirsede memnunum :KK34: o yüzden şu ameliyat işini Rabbime danışayım istedim ( sonuçta bu istihare Yaradandan yardım istemek gibi birşey :KK34: )

ablam kızın çok tatlı ya

Kızlar. Listeye girdiğiniz zaman size mesajmı geliyo? Yoksa listelerin yayınlandığı bi sayfamı var. Kendimi embesil gibi hissettim. Çözemedim bu konuyu...
Bi de dün başladığım soğan çorbasından mı bilmiyorum bu gün merak içinde tartıya çıktım. 63.60 geldim. Hadi bakalım 2 günüm daha var. Ne olucak merak ediyorum.

her cuma sabahtan takım kaptanları takımlistelerini açıklıyo deneme süresindeysen listede olmassın eger degilse zaten listede adın yazar cumalar takip etmen yeterli yaklaşık 3 hafta deneme süresi oluyo:KK42:

her cuma sabahtan takım kaptanları takımlistelerini açıklıyo deneme süresindeysen listede olmassın eger degilse zaten listede adın yazar cumalar takip etmen yeterli yaklaşık 3 hafta deneme süresi oluyo:KK42:

ayy ıkı saattır ben de bunu anlamaya çalışıyorum ben de faydalandım bu bılgıden :KK9: :KK9: :KK9:

Bu gün itibariyle yogaya hafif tempolu bi giriş yapıcam inşallah. Beni ancaa yoga paklar.:KK53:

Yoga deyince aklıma ne geldi :KK9: bundan yıllar önce, güzel bir ortamda yoga hocası bir bayanla tanışmıştım..Yoga dersleri almaya karar verdim ve ilk ders için salonuna gittim bir hevesle.. İşte bi sürü şey anlattı vücuttaki 7 çakrayı açtığına dair falan filan :KK24:

Sonra başladık hareketlere ve bana bu hareketler çok tanıdık geliyor diyorum ve devam edyorum, secde eder gibi bi hareket yapmaya başladı/başladık ve ben ilk 2. saniyesinde kalktım çünkü hareketleri nerden tanıdığımı bulmuştum o an :KK28: ve utanmıştım bi an kendimden :KK17: ve yaradandan..

Bildiğimiz ama kımakta ihmalkarlık yaptığımız namazın hareketleriydi yahuu.. Secde durumu ise tamamen bozdu beni dedim ben burda boş boş yere kapanıp secde edeceğime yaradanın huzurunda secde ederim hem hayr hem ibadet hem yükseliş yapar insan olurum dedim ve çıktım salondan ve o gün namaza başladım..

Sonraki hafta ne çıkardı rabbim karşıma.Okuduğum kitapta tesadüfen tabii çünkü kitabın alakası yok gibi namazla.. Namazın tümm çakralarımızı açtığını, vücutta açılmadık kemik, esnemeyen kas bırakmadığını okudum, çok duygulanıp çok ağlamıştım o an.Dedim Rabbim çok teşekkür ederim bana hediye gibi sunduğun bu bilgi için..
Üstelik tam teçhizatlı kılındığında eklem ağrısı diye bişii de kalmıyormuş vücutta.. Düşünsenize vücudumuzdaki eklem ağrıları eksik yapılan ibadetin uyarısı gibi.

Özetle kuzucum ben yoga yerine namazı tavsiye ederim :KK16:

Hem sevgililer sevgilisi ile buluşuyorsun, hem tüm çakraların açılıyor, hem ruhun hafifliyor vs. vs. vs...

Tüm güzelliklerin başlangıç kapısı :KK42:

Girmek isteyenler.. şu an öğle namazı vakti :KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:

Ufak bi değişiklik tatlım :KK34:

Deneme süremiz 2 hafta..

Tartı günümüz de perşembe sabahı olacak bundan sonra..

Perşembe sabahı herkes tartılıp buraya yazmayı unutmasın olurmu :KK16:

X