Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Umarim amelyat olmadan hallolur kilolar ya insulin direnci mi ona karsilik hatirliyorum okumustum 90a kada inmissun bi ara valla cok iyi ya bence yine inersiiin ) kolay gelsin bu arada

haftaya muhteşem olacammm söz veriyorummmm kendi kendime

Evvet tabiki forumu da canlandiricaz ya sen hem hastaydin ya benve heeepsi duzelcek en az 97-96.5 gorucen haftayaa

evet 8 takım kapanmasınnnn

Canim hic spor yapmak istemiyo kizlar ya da bi de hamlafigimi yediremiyorum kendime naapmaliyim sinavim va yarin iki tane ama calistim yarin 6.30da biticek sinavlar taa yarun yapamam bugun de simdi biseyle atistirdum biraz hazmedip yapiyim of

akrebim çok iyi olur canım sana zorluk olmayacaksa tabii.
Ben bir süre daha yokum malesef
Çok teşekkür ederimmm

kızlar selam takıma istediğinizi davet edebilirsiniz.deneme sürecinde olurlar bi süre,
Lütfen beni alın takıma. Hırslıyım, kararlıyım, kiloları vericem.... Takımınızı çok sevdim. Beni boynu bükük bırakmayın lütfeeennnn....

Lütfen beni alın takıma. Hırslıyım, kararlıyım, kiloları vericem.... Takımınızı çok sevdim. Beni boynu bükük bırakmayın lütfeeennnn....

Estaggurullah canim neden bu kadar caresizsin ki kaptanimiz moni yetki birakti bize suan akrep kaptan ama sanirim deneme surecine girmene hicbisey demez aramiza hosgeldin yani :)) kendini tanitirsan cok seviniriz :)

Estaggurullah canim neden bu kadar caresizsin ki kaptanimiz moni yetki birakti bize suan akrep kaptan ama sanirim deneme surecine girmene hicbisey demez aramiza hosgeldin yani :)) kendini tanitirsan cok seviniriz :)
Çok teşekkür ederim. Ben Trabzon'dan Hatice. Aslen Denizli'liyim. 41 yaşındayım. 24 yaşında bir oğlum 16 yaşında ve 3 yaşında iki kızım var. Simit-poğaça imalatı ve satışı yapıyorum. Daha doğrusu yapıyordum. 3 aydır belimdeki rahatsızlık yüzünden evdeyim. Yoğun tempolu çalışma hayatından evde istirahate geçince 10 kilo aldım. Felaket iştahlı biriyim. Beni yemek yerken görenler tok olsalar da heveslenip sofraya oturur. Zaten kilo fazlam vardı. üstüne 10 kiloyu da alınca şahdım şahbaz oldum. 6 gündür kendimce sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Tamda regl dönemime rastladı. Dün dayanamayıp küçük boy bir pizza yedim. 6 gün önce 68 kiloydum. Sabah tartıldığımda 65 kiloydum. Bu gün de küçük kızımın doğum günü. Sanırım minik bir dilim pasta yerim.
Bu arada sayfa başında anlatılan kurallar halen geçerlimi. Yeterince incelemeye vaktim olmadı. Bu yazıdan sonra tekrar sayfaları okuyacağım. Bu arada bir pasta imalatçısı olarak kilo vermenin ironisi de bi başka :)) Ama kararlıyım. 54 olana kadar vazgeçmek yok. Aslında 50 olsam daha iyi olur ya hadi hayırlısı.

Son düzenleme:
iyi akşamlar hanımlar
bügün kü mönüm..........................
sabah:biraz peynir
bol maydonoz dere otu
ara:yeşil çay
öğle mercimek salatası
arA.1 ARmut
akşam.2 yumurta bol maydonoz
1kurabiye

Meraba hatica ablaa ben de tugce 18 yasindayim yarismaya istanbuldan katiliyorum gecen sene universte sinavi stresi derken 10-13 kilo arasi aldim onlari vermeye calisiyorum 70le basladim kendimce simdi 64um cok sukur :)) off bayilirim simitle pogacaya acmaya valla o duruma karsilij yine istikrarlisin da kendini biraz sikarsan devami gelir ya iyiki dogmus bu arada :)) biz bu takimda azicik paylasim sikintisi yaziyorus bu aralar haftada en az 30 mesaj yazmakla yukunluyuz istersen nunaralandirabilirsin de. Her aksam menu bildirimi yapilan spor ve icilen su miktarini yaziyoruz cuma sabahi daa kilo bildirimi :)) sen yarin sabah ac karnina bi tartilirsin gelis kikon net o olur :)) 3 hafta deneme suren vardi yanlis hatirlamiyosam hayirli olsuun

iyi akşamlar hanımlar
bügün kü mönüm..........................
sabah:biraz peynir
bol maydonoz dere otu
ara:yeşil çay
öğle mercimek salatası
arA.1 ARmut
akşam.2 yumurta bol maydonoz
1kurabiye

Kizbu ne hicbisey yememissin de canim gunluk 100 kaloriyi gecmezsen sagliksiz olur ya bunlar cidden cok az

yediklerime sayayımmm

Tuğçe akşam akşam güldürdün beni . Sağolun hoş bulduk bu arada. Ben de yazayım ne yiyip ne içtiğimi.
Aç karnı geceden bir bardak suyla ıslatılmış keten tohumu içtim.
Sabah 1 portakal
Ara 1 portakal
Öğle 1 tabak zeytinyağlı karnıbahar, yeşil soğan, üzerine taze öğütülmüş keten tohumu eklediğim yoğurt
Ara 1 portakal
Akşam zeytinyağlı salata. Üzerine öğütülmüş sinemeki serptim
Gün içinde 2 litre su içmişimdir. Yani bilmiyorum. Bundan sonra dikkat edicem.
Spor yapma şansım maalesef bu aralar yok. Belimdeki rahatsızlık çok kötü. Accık ağrılarım hafiflediğinde butik sabunlar yapıyorum. Spor sayılmaz ama sürekli oturmaktan iyidir :))
Biraz sonra ince bir dilim kızımın doğum günü pastasından yiyeceğim.
Bi de her gece yatmadan önce 30 ml sarmısaklı zeytinyağı 30 ml taze sıkılmış limon suyu karışımı içiyorum.

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlarr

moni beni izinli yazmış burukcay ve ceco sizinde mesajlarınızı okuduktan sonra bu hafta izne ayrılmaya karar verdim yarın gelip mesajlarınıza uzun uzun cevap yazacağım pek vaktim yok bugün çok yoruldum , takımdan ayrılmıyorum yani izne ayrılmak bana da iyi gelecek sanırım diyetimi bırakmadım devam ediyorum vaktim oldukça girip menümü de yazmaya çalışacağım

hepinize iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…