Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr

Ya sabahtan beri bir türlü uğramaya fırsatım olmadı :26:
Sabah İstikbal Servisinden geldiler ( minderlerimde tüylenme olmuştu ya ) Adamlar temizleyip aynı minderleri geri getirmişler fabrika değişimi kabul etmemiş neyse bir kaç yere telefon açtım bakalım tekrar döneceklermiş bana
Eşimde söyleniyor satana kadar bin tane takla atıyorlar sonra hiç birşey yapmıyorlar diye
Bakalım birazdan aldığımız bayi yide arayacağım belki onlar birşey yaparlar yoksa devamlı kıldı tüydü uğraşılmaz o minderlerle bırakın teklide aynı kumaştan :26:
Hayırlısı ne diyelim artık elbet bir çaresini bulacaklar mecbur yoksa benle çok muhattap olmak zorunda kalacaklar

Öğleden sonrada Annemle pazara git gel, aldıklarımı yerleştir yok yemek yap derken ancak fırsatım oldu oturmaya
Yarın akşamda annemler çaya gelecekler; yarın yine gündüz temizlikle uğraşacağım üstüne birde çayın yanına birşeyler yaparım inşallah
Son turlarımı dönüyorum ondan sonra inşallah bende pazartesi full enerjiyle karataya başlıyorum tabi o arada iki gün nasıl olduğunu bir tam araştırayımda benimki kabatay olmasın

Canım Allah yardımcın olsun
İnşallah herşeyi bitirip sende aramıza dönersin
Benimde bu ara biraz yoğunluğum var ama inşalla pazartesiden itibaren bende her gün yine menülerimi bildireceğim
Bakalım ameliyat işi olana kadar ( ki bir senecik beklemem gerekiyor malum 6 000 lira istiyorlar profesör ameliyata giriyor diye ) eşimde sağ olsun başka yere güvenemiyor bekle ki doğru dürüst bir yerde olmuş olsun diye beklememi istedi
O zamana kadarda artık karatayıda bir deniyeyim diyorum tabi önce bir inceliyeyim nasıl birşeymiş
İnşallah işe yararda belki gerek bile kalmaz ameliyata

kızlar üzgünüm ama kimse gelmiyor ben burda boşuna vakit geçirmek zorunda kalıyorum , sınavlarımda başladı ...üzgünüm ama ben takımdan ayrılma kararı verdim kızlar

kızlar üzgünüm ama kimse gelmiyor ben burda boşuna vakit geçirmek zorunda kalıyorum , sınavlarımda başladı ...üzgünüm ama ben takımdan ayrılma kararı verdim kızlar

Hayir hyir bolur yapma bak nolur guzel gidiyoruz soz toparlanicax kendimize gelicez hem sen de gidersen biz napariz be izne ayril birax olmazmi

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Akşam bir çıktık pir çıktık
Bizimkine ay başında spor ayakkabısı sözü vermiştik ya Annem sağ olsun sponsor oldu
Daha doğrusu kendi verdi parasını ama ne eşin nede kızın bilmesin dedi ( eşime ve kızıma zuladaki paramı ortaya çıkardım ayağı yaptım Annem kızımında bilmesini istemedi ki sonradan her fırsatta aaa ben böyle yaparsam nasılsa Anannem istediğimi alır diye düşünmesin dedi )
Tabi benimki hemen başladı kirli çıkı madem bukadar paran var ne çıkarmıyorsun diye dedim çıkardım bitti işte sende rahat bende rahat

Forumda bütün ayakkabıcılara girip çıktık ama hatun bir türlü beğenmiyor yada beğendiği beni kalpten götürecek cinsten
Kararsız ve nerde bir antin kuntin şey onu beğeniyor Çok şükür ufaklık bana çekmiş kokoş paso banada birşey alsana diyip durdu
Sonunda siyah beyaz güzel bir spor ayakkabı beğendide kurtulduk o işkenceden Üstelik 6 dükkan gezdikten sonra yine ilk dükkandan aldı
Minik kuşumada bir cift ayakkabı aldık ondan mutlusu yok

Cimcime tam anası kılıklı ha bire alışveriş yapsın istiyor kendine güzel bir nevresimde beğendi ama onu başka zaman alırız dedim dudaklarını büzerek peşimizden geldi

Canım kararından vazgeçsende burukcayın dediği gibi izne ayrılsan
Bu ara herkeste bir yoğunluktur gidiyor ama inşallah hepimiz bir an önce toparlanır yine takımımızı canlandırırız
Ben kendi adıma inşallah yine menü paylaşımlarında falan bulunacağım pazartesi itibariyle önümüzdeki cumada bildirimime göre artık izni iptal edip etmeyeceğimize bakarız
Karatayı az daha inceleyeyimde inşallah faydası olur

HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR
günler sonra spor yapabildim

Canim iyilesmene cok sevindiim tekrar gecmis olsunbu atada ne zamandir aklimda gitti mi kaynanan? Ve umarim cok mutlu hissediyosundur o kas agrisi dunyanin en tatli agrisi gibi geliyodur darisi basimaaa :))

Canim senin alisveris merkezinde filan yaptigin yuruyus baya spor ya oralari o kadar yoruyo ki isik midir nedir ben eve donunde gozlerimi acamiyorum hahahah anane gibi sponsor yok ya :)) kirmizi spor ayakkabi istiyodu vazmi gecti ondan bu rada resminize baktim da ne kadar benziyosunuz buyukkizinla abla kardes gibi ne guzel :)) karatay diyeti de cok iyi diyolar da biraz kolestrol yukseltir gibi geliyo tereyaginda omlet filan ekmek yerine ceviz babam yapti onu bi ara kendince ama metve yememezlik yapamam dedi hergun iki porsiyon meyve birer avuc kuruyemisle ustune kilo aldi cokk dikkat et o yuzden :)) sey 3 ana 3 ara ogun denedinmi hic duzenli 3 litre suyla 3 diyeti diye geciyodu o bi de gunde 30 dakka spor :)) onu bi de birazcik kalori hesabiyla yaparsan ohh zaten biraz kilo fazlan oldugundan direk cabucak gidicek bence ilk asamada umarim amelyata da gerek kalmaz ne kadar gerekli olsa da bicak altina allah korusun ya umarim seneye bu zamanlar kendi cabalamanla bi 25-30 kilo gider en az :)) bi de varya hersey bogazi tutmayla alakali sanirim 3 gun az kalinca 4. Gun miden kuculuyo :))

Bugunku menumu giriyim:
Sabah: donates salatalik biber bolca bi incecik dilim kepek ekmegi siyah zeytin sekersiz cay
Saat 10daydi kahvalti sonra 12 gibi orta sekerli bi turk kahvesi
2de sekersiz sutlu nescafe
Sonra taa aksam 8de sinav vardi ikista arkadaslarla taksime ciktik vegeterian wrap diye bisey yedim ama biseye benzetenedim allah affetsin boyle mantarli zeytinli kirmizi biberli wrapti ama guzel digildi yaninda biraz patates kizartmasiyla biraz salata vardi onlari yedim ama cok dengesiz oldu saatler bi de yarim muz yedim eve gelince :) su da anca 1 litre oldu bugun sinavim da kotu gecti zaten

Tatlim nerelerdesin sen geri don artik nolur ya ozledik baz sni komiten de bitti biz birbirimize destek oluyoduk ki hem takimimizi toparlayalim el ele verip bak goruyorum arada giriyosun o gununu yaz anlat sikintilarini paylas takim olarak bu yuzden variz hadi 2 haftan doluyo yarindan itibaren geri doon

Bu arada canim sen hangi okuldaydin? Ve abartmiyorum o kadar uzuldum ji bu kararina cumartesi iki tane cok onemli sinavim var erken yatip kalkip caliscaktim sozde forumda dolaniyorum sen gelip de gitmekten vazgectimdersin diye

günaydın canımmm sagolasın evet buyuk ölçüde iyileştim bu arada kaynam gitti evime bi huzuzr geldi ki sorma dır dırlar vır vırlar bagırşmalar çagırışmalr bi anda gitti

günaydın kızlar
kilo bilidrimi yapayım hemen
kilom sabit (bütün bu hastaklığa ragmen kilo almamaışım çok şükür)
spor 200 dk gene de iyi

günaydın canım ben başladım karatay simdilik iyi gidiyo çok saglıklı bi beslenme sekli ben tavsiye edrim
bu arada bu bi sene de bence bütün fazlalıklarını veririsin çoluk çoçok var biliyorum ama daha fazla spor daha fazla irade(bende olmayan şey)
bence yapabilirsin mucize adamın kitabını okumalısın çünkü adam karatay tipi beslenme yapmış ama bunu bilerek degil sonradan fark etmiş
nedense ameliyat olmanı istemiyorum

Gunaydin kizlaarr simdi kalktim hemn tartildim da yaziyim diye kahvaltimi yapicam simdi bu hafta nasi oldu anlamadim kendi en buyuk rakamimi vermisim annem sen cok yemedin diyip duruyo ama :))
Gecen hafta: 64.7
Bu hafta: 63.6
Aradaki fark :1.1
Hesaplanmis halii: %1.70
Cok mutluyyuum haftaya daha siki yapip daha fazla ver em umarim bi kahvalti yapiyim da kendime geliyiim optum hepinizi

Selamün aleyküm kızlarrrrrrr

Bir sürü işim var ama iki dakika da olsa bakayım dedim
Daha evi toparlayıp süpürüp sileceğim anam malum çok titiz şimdi geldiği an başlar bakınmaya birşey gördüğü anda alır bezi eline dur bunu unutmuşsun sanırım ben yapayım bari diye
Babamda sağ olsun anamın titizliğine alışkın olunca çaktırmadan anama der burayı düzenlesene kız fırsat bulamadı herhalde çocuklardan diye
Tabi ben onlara kıyamadığım için üzülüyorum iş yaptığında o yüzden o gelmeden bütün işler bitmesi lazım

İnşallah canım yaa valla gitsinde nasıl giderse gitsin modundayım şu anda
Karatayla bir deniyeyim olmadı başka birşeyler bulurum artık insülin direncim çok yüksek olduğu için çok zor kilo veriyorum hatta 3 ara 3 ana öğünü son gittiğim diyetisyen verdide 3 kilo aldım bir ayda
Bakalım bir iki gün daha araştırayımda pazartesi başlarım inşallah

Evet o adamın kitabını bende alacağım inşallah belki bana yardımı olabilir
Keşke dün aklıma gelseydide D & Rdan alırdım hazır alışveriş merkezine gitmişken Neyse artık bir sonraki gidişimde inşallah

***8.TAKIM 355.ETAP***

Nice15( 62,6/ 0/ 0 / % 0 )kilosu sabit
ukalasey (74,5 / 0 / 0/ % 0 )izinli
burukcay( 64,7 / 63,6 / 1,1/ % 1,70)
sismanvemutsuz(98,2/0 / 0/ % 0)kilosu sabit

8. TAKIM ORTALAMASI:% 0,43
***8.TAKIM 355.ETAP***

Son düzenleme:
kızlar selam takıma istediğinizi davet edebilirsiniz.deneme sürecinde olurlar bi süre,

kızlar selam takıma istediğinizi davet edebilirsiniz.deneme sürecinde olurlar bi süre,

monim paylaşımda farkettim takımın sıkıntısını, yoğunluğun geçene kadar takımın kaptanlığını üstlenebilirim istersen..

Bana dönersen, püsküüte bildiririz hemen, 8. takım kapanmasın ya, burası benim ilk göz ağrım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…