Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Ya sabahtan beri bir türlü uğramaya fırsatım olmadı :26:
Sabah İstikbal Servisinden geldiler ( minderlerimde tüylenme olmuştu ya ) Adamlar temizleyip aynı minderleri geri getirmişler :KK53: fabrika değişimi kabul etmemiş :KK35: neyse bir kaç yere telefon açtım bakalım tekrar döneceklermiş bana :KK34:
Eşimde söyleniyor satana kadar bin tane takla atıyorlar sonra hiç birşey yapmıyorlar diye :KK35:
Bakalım birazdan aldığımız bayi yide arayacağım :KK34: belki onlar birşey yaparlar yoksa devamlı kıldı tüydü uğraşılmaz o minderlerle bırakın teklide aynı kumaştan :26:
Hayırlısı ne diyelim artık elbet bir çaresini bulacaklar mecbur yoksa benle çok muhattap olmak zorunda kalacaklar :KK60:

Öğleden sonrada Annemle pazara git gel, aldıklarımı yerleştir yok yemek yap derken ancak fırsatım oldu oturmaya :KK34:
Yarın akşamda annemler çaya gelecekler; yarın yine gündüz temizlikle uğraşacağım :KK35: üstüne birde çayın yanına birşeyler yaparım inşallah :KK34:
Son turlarımı dönüyorum :KK1: ondan sonra inşallah bende pazartesi full enerjiyle karataya başlıyorum :KK34: tabi o arada iki gün nasıl olduğunu bir tam araştırayımda benimki kabatay olmasın :KK1:

selamün aleyküm kızlar:KK3:
Çok yoğun günler geçiriyorum geçmişi bile okuyamıyorum yani:KK25:
Taşınıyorum ve iki evle uğraşmak gerçekten çok yorucu,birinde eşya topla diğerinde yerleştir gerçekten çok zorlanıyorum.
İngilizce kursumda yoğunlaştı haftada üç gün ödev falan derken...iki hafta sonra da aöf sınavlarım var onada ne ara ve nasıl çalışıcam hiççç bilmiyorum:KK24:
Buraya şu an dönebilmem mümkün değil anlayacağınız.lüften sizler takımı yalnız bırakmayın hergün menü paylşınki motivasyonunuz kaybolmasın.yokluğumu aratmayın canlarım.içinizden birini yardımcı seçin.
Yarın kilo bildirmeyi unutmayın sakın:nazar:

Canım Allah yardımcın olsun :KK71:
İnşallah herşeyi bitirip sende aramıza dönersin :KK34:
Benimde bu ara biraz yoğunluğum var ama inşalla pazartesiden itibaren bende her gün yine menülerimi bildireceğim :KK34:
Bakalım ameliyat işi olana kadar ( ki bir senecik beklemem gerekiyor malum 6 000 lira istiyorlar profesör ameliyata giriyor diye ) eşimde sağ olsun başka yere güvenemiyor bekle ki doğru dürüst bir yerde olmuş olsun diye beklememi istedi :KK34:
O zamana kadarda artık karatayıda bir deniyeyim diyorum :KK1: tabi önce bir inceliyeyim nasıl birşeymiş :KK1:
İnşallah işe yararda belki gerek bile kalmaz ameliyata :KK34:

kızlar üzgünüm ama kimse gelmiyor ben burda boşuna vakit geçirmek zorunda kalıyorum , sınavlarımda başladı ...üzgünüm ama ben takımdan ayrılma kararı verdim kızlar :KK14:

kızlar üzgünüm ama kimse gelmiyor ben burda boşuna vakit geçirmek zorunda kalıyorum , sınavlarımda başladı ...üzgünüm ama ben takımdan ayrılma kararı verdim kızlar :KK14:

Hayir hyir bolur yapma :KK43: bak nolur guzel gidiyoruz soz toparlanicax kendimize gelicez :KK43: hem sen de gidersen biz napariz be :KK43: izne ayril birax olmazmi:KK43:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Akşam bir çıktık pir çıktık :KK1:
Bizimkine ay başında spor ayakkabısı sözü vermiştik ya Annem sağ olsun sponsor oldu :KK1:
Daha doğrusu kendi verdi parasını ama ne eşin nede kızın bilmesin dedi :KK1: ( eşime ve kızıma zuladaki paramı ortaya çıkardım ayağı yaptım :KK34: Annem kızımında bilmesini istemedi ki sonradan her fırsatta aaa ben böyle yaparsam nasılsa Anannem istediğimi alır diye düşünmesin dedi :KK34: )
Tabi benimki hemen başladı kirli çıkı madem bukadar paran var ne çıkarmıyorsun diye :KK60: dedim çıkardım bitti işte sende rahat bende rahat :KK1:

Forumda bütün ayakkabıcılara girip çıktık ama hatun bir türlü beğenmiyor yada beğendiği beni kalpten götürecek cinsten :KK60:
Kararsız ve nerde bir antin kuntin şey onu beğeniyor :KK1: Çok şükür ufaklık bana çekmiş :KK60: kokoş paso banada birşey alsana diyip durdu :KK1:
Sonunda siyah beyaz güzel bir spor ayakkabı beğendide kurtulduk o işkenceden :KK34: Üstelik 6 dükkan gezdikten sonra yine ilk dükkandan aldı :KK1:
Minik kuşumada bir cift ayakkabı aldık :KK34: ondan mutlusu yok :KK34:

Cimcime tam anası kılıklı :KK1: ha bire alışveriş yapsın istiyor :KK1: kendine güzel bir nevresimde beğendi ama onu başka zaman alırız dedim dudaklarını büzerek peşimizden geldi :KK1:

Canım kararından vazgeçsende burukcayın dediği gibi izne ayrılsan :KK34:
Bu ara herkeste bir yoğunluktur gidiyor ama inşallah hepimiz bir an önce toparlanır yine takımımızı canlandırırız :KK34:
Ben kendi adıma inşallah yine menü paylaşımlarında falan bulunacağım pazartesi itibariyle :KK34: önümüzdeki cumada bildirimime göre artık izni iptal edip etmeyeceğimize bakarız :KK1:
Karatayı az daha inceleyeyimde :KK1: inşallah faydası olur :KK34:

HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR
günler sonra spor yapabildim :KK6:

Canim iyilesmene cok sevindiim tekrar gecmis olsunbu atada ne zamandir aklimda gitti mi kaynanan? Ve umarim cok mutlu hissediyosundur o kas agrisi dunyanin en tatli agrisi gibi geliyodur darisi basimaaa :))

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Akşam bir çıktık pir çıktık :KK1:
Bizimkine ay başında spor ayakkabısı sözü vermiştik ya Annem sağ olsun sponsor oldu :KK1:
Daha doğrusu kendi verdi parasını ama ne eşin nede kızın bilmesin dedi :KK1: ( eşime ve kızıma zuladaki paramı ortaya çıkardım ayağı yaptım :KK34: Annem kızımında bilmesini istemedi ki sonradan her fırsatta aaa ben böyle yaparsam nasılsa Anannem istediğimi alır diye düşünmesin dedi :KK34: )
Tabi benimki hemen başladı kirli çıkı madem bukadar paran var ne çıkarmıyorsun diye :KK60: dedim çıkardım bitti işte sende rahat bende rahat :KK1:

Forumda bütün ayakkabıcılara girip çıktık ama hatun bir türlü beğenmiyor yada beğendiği beni kalpten götürecek cinsten :KK60:
Kararsız ve nerde bir antin kuntin şey onu beğeniyor :KK1: Çok şükür ufaklık bana çekmiş :KK60: kokoş paso banada birşey alsana diyip durdu :KK1:
Sonunda siyah beyaz güzel bir spor ayakkabı beğendide kurtulduk o işkenceden :KK34: Üstelik 6 dükkan gezdikten sonra yine ilk dükkandan aldı :KK1:
Minik kuşumada bir cift ayakkabı aldık :KK34: ondan mutlusu yok :KK34:

Cimcime tam anası kılıklı :KK1: ha bire alışveriş yapsın istiyor :KK1: kendine güzel bir nevresimde beğendi ama onu başka zaman alırız dedim dudaklarını büzerek peşimizden geldi :KK1:

Canım kararından vazgeçsende burukcayın dediği gibi izne ayrılsan :KK34:
Bu ara herkeste bir yoğunluktur gidiyor ama inşallah hepimiz bir an önce toparlanır yine takımımızı canlandırırız :KK34:
Ben kendi adıma inşallah yine menü paylaşımlarında falan bulunacağım pazartesi itibariyle :KK34: önümüzdeki cumada bildirimime göre artık izni iptal edip etmeyeceğimize bakarız :KK1:
Karatayı az daha inceleyeyimde :KK1: inşallah faydası olur :KK34:

Canim senin alisveris merkezinde filan yaptigin yuruyus baya spor ya oralari o kadar yoruyo ki isik midir nedir ben eve donunde gozlerimi acamiyorum :KK43: hahahah anane gibi sponsor yok ya :)) kirmizi spor ayakkabi istiyodu vazmi gecti ondan bu rada resminize baktim da ne kadar benziyosunuz buyukkizinla abla kardes gibi ne guzel :)) karatay diyeti de cok iyi diyolar da biraz kolestrol yukseltir gibi geliyo tereyaginda omlet filan ekmek yerine ceviz :KK70: babam yapti onu bi ara kendince ama metve yememezlik yapamam dedi hergun iki porsiyon meyve birer avuc kuruyemisle ustune kilo aldi cokk dikkat et o yuzden :)) sey 3 ana 3 ara ogun denedinmi hic duzenli 3 litre suyla 3 diyeti diye geciyodu o bi de gunde 30 dakka spor :)) onu bi de birazcik kalori hesabiyla yaparsan ohh zaten biraz kilo fazlan oldugundan direk cabucak gidicek bence ilk asamada umarim amelyata da gerek kalmaz ne kadar gerekli olsa da bicak altina allah korusun ya umarim seneye bu zamanlar kendi cabalamanla bi 25-30 kilo gider en az :)) bi de varya hersey bogazi tutmayla alakali sanirim 3 gun az kalinca 4. Gun miden kuculuyo :))

Bugunku menumu giriyim:
Sabah: donates salatalik biber bolca bi incecik dilim kepek ekmegi siyah zeytin sekersiz cay
Saat 10daydi kahvalti sonra 12 gibi orta sekerli bi turk kahvesi
2de sekersiz sutlu nescafe
Sonra taa aksam 8de sinav vardi ikista arkadaslarla taksime ciktik vegeterian wrap diye bisey yedim ama biseye benzetenedim allah affetsin :KK43: boyle mantarli zeytinli kirmizi biberli wrapti ama guzel digildi :KK43: yaninda biraz patates kizartmasiyla biraz salata vardi onlari yedim ama cok dengesiz oldu saatler :KK43: bi de yarim muz yedim eve gelince :) su da anca 1 litre oldu bugun sinavim da kotu gecti zaten :KK43:

Kizlar kac gundur giremiyorum kilo vermeyi de bitirdim annemlerle her dk basi kavga etmeye sinir krizlerine cevremin tepkilerine dayanacak gucum psikolojim zerre kadar kalmadi. ruh halim zaten alt ust olmus durumda.. kendinize iyi bakin umarim hedeflerinize ulasirsiniz..

Tatlim nerelerdesin sen geri don artik nolur ya ozledik baz sni komiten de bitti biz birbirimize destek oluyoduk ki hem :KK43: takimimizi toparlayalim el ele verip bak goruyorum arada giriyosun o gununu yaz anlat sikintilarini paylas takim olarak bu yuzden variz :KK43: hadi 2 haftan doluyo yarindan itibaren geri doon

Bu arada canim sen hangi okuldaydin? Ve abartmiyorum o kadar uzuldum ji bu kararina cumartesi iki tane cok onemli sinavim var erken yatip kalkip caliscaktim sozde forumda dolaniyorum sen gelip de gitmekten vazgectimdersin diye :KK43:

Canim iyilesmene cok sevindiim tekrar gecmis olsunbu atada ne zamandir aklimda gitti mi kaynanan? Ve umarim cok mutlu hissediyosundur o kas agrisi dunyanin en tatli agrisi gibi geliyodur darisi basimaaa :))

Canim senin alisveris merkezinde filan yaptigin yuruyus baya spor ya oralari o kadar yoruyo ki isik midir nedir ben eve donunde gozlerimi acamiyorum :KK43: hahahah anane gibi sponsor yok ya :)) kirmizi spor ayakkabi istiyodu vazmi gecti ondan bu rada resminize baktim da ne kadar benziyosunuz buyukkizinla abla kardes gibi ne guzel :)) karatay diyeti de cok iyi diyolar da biraz kolestrol yukseltir gibi geliyo tereyaginda omlet filan ekmek yerine ceviz :KK70: babam yapti onu bi ara kendince ama metve yememezlik yapamam dedi hergun iki porsiyon meyve birer avuc kuruyemisle ustune kilo aldi cokk dikkat et o yuzden :)) sey 3 ana 3 ara ogun denedinmi hic duzenli 3 litre suyla 3 diyeti diye geciyodu o bi de gunde 30 dakka spor :)) onu bi de birazcik kalori hesabiyla yaparsan ohh zaten biraz kilo fazlan oldugundan direk cabucak gidicek bence ilk asamada umarim amelyata da gerek kalmaz ne kadar gerekli olsa da bicak altina allah korusun ya umarim seneye bu zamanlar kendi cabalamanla bi 25-30 kilo gider en az :)) bi de varya hersey bogazi tutmayla alakali sanirim 3 gun az kalinca 4. Gun miden kuculuyo :))

günaydın canımmm:nazar: sagolasın evet buyuk ölçüde iyileştim bu arada kaynam gitt:KK9::KK9::KK9:i evime bi huzuzr geldi ki sorma dır dırlar vır vırlar bagırşmalar çagırışmalr bi anda gitti:KK9:

günaydın kızlar :nazar:
kilo bilidrimi yapayım hemen
kilom sabit (bütün bu hastaklığa ragmen kilo almamaışım çok şükür:21::21::21:)
spor 200 dk gene de iyi:KK76::KK9:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Ya sabahtan beri bir türlü uğramaya fırsatım olmadı :26:
Sabah İstikbal Servisinden geldiler ( minderlerimde tüylenme olmuştu ya ) Adamlar temizleyip aynı minderleri geri getirmişler :KK53: fabrika değişimi kabul etmemiş :KK35: neyse bir kaç yere telefon açtım bakalım tekrar döneceklermiş bana :KK34:
Eşimde söyleniyor satana kadar bin tane takla atıyorlar sonra hiç birşey yapmıyorlar diye :KK35:
Bakalım birazdan aldığımız bayi yide arayacağım :KK34: belki onlar birşey yaparlar yoksa devamlı kıldı tüydü uğraşılmaz o minderlerle bırakın teklide aynı kumaştan :26:
Hayırlısı ne diyelim artık elbet bir çaresini bulacaklar mecbur yoksa benle çok muhattap olmak zorunda kalacaklar :KK60:

Öğleden sonrada Annemle pazara git gel, aldıklarımı yerleştir yok yemek yap derken ancak fırsatım oldu oturmaya :KK34:
Yarın akşamda annemler çaya gelecekler; yarın yine gündüz temizlikle uğraşacağım :KK35: üstüne birde çayın yanına birşeyler yaparım inşallah :KK34:
Son turlarımı dönüyorum :KK1: ondan sonra inşallah bende pazartesi full enerjiyle karataya başlıyorum :KK34: tabi o arada iki gün nasıl olduğunu bir tam araştırayımda benimki kabatay olmasın :KK1:

Canım Allah yardımcın olsun :KK71:
İnşallah herşeyi bitirip sende aramıza dönersin :KK34:
Benimde bu ara biraz yoğunluğum var ama inşalla pazartesiden itibaren bende her gün yine menülerimi bildireceğim :KK34:
Bakalım ameliyat işi olana kadar ( ki bir senecik beklemem gerekiyor malum 6 000 lira istiyorlar profesör ameliyata giriyor diye ) eşimde sağ olsun başka yere güvenemiyor bekle ki doğru dürüst bir yerde olmuş olsun diye beklememi istedi :KK34:
O zamana kadarda artık karatayıda bir deniyeyim diyorum :KK1: tabi önce bir inceliyeyim nasıl birşeymiş :KK1:
İnşallah işe yararda belki gerek bile kalmaz ameliyata :KK34:

günaydın canım ben başladım karatay simdilik iyi gidiyo çok saglıklı bi beslenme sekli ben tavsiye edrim
bu arada bu bi sene de bence bütün fazlalıklarını veririsin çoluk çoçok var biliyorum ama daha fazla spor daha fazla irade(bende olmayan şey)
bence yapabilirsin mucize adamın kitabını okumalısın çünkü adam karatay tipi beslenme yapmış ama bunu bilerek degil sonradan fark etmiş:KK9::KK9::KK9:
nedense ameliyat olmanı istemiyorum:KK50::KK50::KK50:

Gunaydin kizlaarr simdi kalktim hemn tartildim da yaziyim diye kahvaltimi yapicam simdi bu hafta nasi oldu anlamadim kendi en buyuk rakamimi vermisim annem sen cok yemedin diyip duruyo ama :))
Gecen hafta: 64.7
Bu hafta: 63.6
Aradaki fark :1.1 :nazar:
Hesaplanmis halii: %1.70 :nazar:
Cok mutluyyuum haftaya daha siki yapip daha fazla ver em umarim bi kahvalti yapiyim da kendime geliyiim optum hepinizi :KK1:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Bir sürü işim var ama iki dakika da olsa bakayım dedim :KK1:
Daha evi toparlayıp süpürüp sileceğim :KK1: anam malum çok titiz şimdi geldiği an başlar bakınmaya birşey gördüğü anda alır bezi eline dur bunu unutmuşsun sanırım ben yapayım bari diye :KK1:
Babamda sağ olsun anamın titizliğine alışkın olunca çaktırmadan anama der burayı düzenlesene kız fırsat bulamadı herhalde çocuklardan diye :KK1:
Tabi ben onlara kıyamadığım için üzülüyorum iş yaptığında o yüzden o gelmeden bütün işler bitmesi lazım :KK34:

İnşallah canım yaa valla gitsinde nasıl giderse gitsin modundayım şu anda :KK1:
Karatayla bir deniyeyim olmadı başka birşeyler bulurum artık :KK34: insülin direncim çok yüksek olduğu için çok zor kilo veriyorum hatta 3 ara 3 ana öğünü son gittiğim diyetisyen verdide 3 kilo aldım bir ayda :KK53:
Bakalım bir iki gün daha araştırayımda pazartesi başlarım inşallah :KK34:

günaydın canım ben başladım karatay simdilik iyi gidiyo çok saglıklı bi beslenme sekli ben tavsiye edrim
bu arada bu bi sene de bence bütün fazlalıklarını veririsin çoluk çoçok var biliyorum ama daha fazla spor daha fazla irade(bende olmayan şey)
bence yapabilirsin mucize adamın kitabını okumalısın çünkü adam karatay tipi beslenme yapmış ama bunu bilerek degil sonradan fark etmiş:KK9::KK9::KK9:
nedense ameliyat olmanı istemiyorum:KK50::KK50::KK50:

Evet o adamın kitabını bende alacağım inşallah :KK34: belki bana yardımı olabilir :KK34:
Keşke dün aklıma gelseydide D & Rdan alırdım hazır alışveriş merkezine gitmişken :KK34: Neyse artık bir sonraki gidişimde inşallah :KK34:

***8.TAKIM 355.ETAP***

Nice15( 62,6/ 0/ 0 / % 0 )kilosu sabit
ukalasey (74,5 / 0 / 0/ % 0 )izinli
burukcay( 64,7 / 63,6 / 1,1/ % 1,70)
sismanvemutsuz(98,2/0 / 0/ % 0)kilosu sabit

8. TAKIM ORTALAMASI:% 0,43
***8.TAKIM 355.ETAP***

Son düzenleme:
kızlar selam takıma istediğinizi davet edebilirsiniz.deneme sürecinde olurlar bi süre,

kızlar selam takıma istediğinizi davet edebilirsiniz.deneme sürecinde olurlar bi süre,

monim paylaşımda farkettim takımın sıkıntısını, yoğunluğun geçene kadar takımın kaptanlığını üstlenebilirim istersen..

Bana dönersen, püsküüte bildiririz hemen, 8. takım kapanmasın ya, burası benim ilk göz ağrım :KK16:

X