Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

merhaba kızlar ben diyetten çıktım çok kötü hissediyorum kendimi spor u çok yapıyorum ama çok da yiyorum engel olamıyorum çok üzgünüm

KİZLAR NOLUYO BİZEEE OKUYUN SUNU LUTFEN FORUMA Bİ BAKİYORUM HER TAKİM COSMUS BİZ 2 haftadir SESSİZİZ NOLUYO ( Takimi dagticaklar nolur kendimize gelelim valla cok uzuluyoruymm

aynencanım ya kisecikler yok malesef burası böyle sessiz sedasız olunca motivasyonumu kaybediyorum

Kizlaar bugun cok yoruldum ve cok fena yedim daha da yicem bu hafta 4 tane sinavim bar sozde bugun caliscaktim pehhh sabah 1de ciktik 8de anca donduk annemle bi de cop sis yedim vicdan azabi cekiyorum ustune aksam icin keskul aldim ya canim istedi burasi gitti benim motivasyonum da cok kotu dustu

hayırlı sabahlar hanımlar nasılsınız kaç gündür giremiyorum çok hastayıdım bugun biraz daha iyiym :2:kafamı kaldırabiliyorum çok sükür tabi diyet ve spor hak getire neyse hayırlısı olsun iyileştim ya simdi daha iyi asılırım olaya

merhaba kızlar dün akşam çok diş ağrısı çektim
halada biraz ağrım var

Gecmis olsun caniim bosver sen iyi ol hepsi sirayla gelir zaten belki de cok yuklendin kendine o yzfen kotu oldun sen iyice bi sagligina kavus da sonra sporla diyete geri donus yaparsin :))

merhaba kızlar dün akşam çok diş ağrısı çektim
halada biraz ağrım var

Gecmis olsun dis agrisi ne igrenc bisey ya boyle cok kotuyse insanin kulagna da vuruyo umarim cabcak duzelir bi herkes duzelsin de cuma bildirim gunumuz milat olsun moni de ugruyo su kendimize. Gelmeyi konusuruz :))

Kizlar ben de dunku hatalari telafi ediyin diye sabah bi bardak nesvafe ictimsadece cok tok tutuyo sinavim vardi sonra derslere girmedim zaten yarim gunum diye gumussuyunun yokusuyla beraber gumussuyundaan ortaklarin sonuna yurudum:))

selammm kızlaaaaar

okuldan girdim burdan yazıyorum ne yapıyorsunuz hiç sesiniz çıkmıyorrr

dün bende gelemedim geriii , bugün telafi ederiz . hiç spor yapamıyorum şu aralar yürüyüşe başlamam lazım

ikindi gibi eve dönerim tekrar geleceğimmm

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Anam gelcem gelcem derken ancak fırsatım oldu
Gece yatak odasını kaldırdığımız için salonda yattık sabahta baya bir dinç uyandım ( demekki yatak odasının karanlık olması insanı iyice mayıştırıyor
Bu ara yine ergen gerisiyle zıtlaşmamız var
Hatun dün takmış neymiş efendim ondan kurtulmaya çalışıyormuşum ( beni babannesinde kalmakla tehdit edince git bakalım kaç gün sana bakacak demişim son tartıştığımızda ) Yok efendim devamlı onu aşağılıyormuşum falan diye sayıp durdu
Hayır tartışmanın başlamasıda okadar saçma ki :26: sabah babasının parfümünü sıkmış bende gelince kızım ne alaka bir daha yapma dedim bizimkide bir başladı horozlanmaya yok efendim ne var onda işte mecbur muyum sebep göstermeye falan diye söylenmeye. Hadi doktora gidiceğiz diye konuyu uzatmıyayım dedim ama dışarda hala sınıf arkadaşını kızdırıyormuş gibi beni sinir ediyor :26:
Eve geldik ondan sonrada oturdu durduk yere kendime daha pazardan yeni aldığım filli bir kahve kavanozunun üzerindeki filin gözümün içine baka baka burnunu kırdı :26: bende o an ulen gerizekalımısın bile bile niye kırdın şimdi onu diye kızdım o anlık sinirle
Resmen ne zaman kendime birşey alsam bunu bile bile yapıyor :26:
Ya bakıcağım ayağına kırıyor yada başka bir şekilde zarar veriyor sonrada alt tarafı üç kuruşluk birşey onun için mi bana bağırıyorsun diyor sanki çok doğal birşeymiş gibi ( gözümün içine gülere bakarken yapmasa hadi neyse )

Akşam baya bir konuştuk uzun uzun ama ne dediysem sen beni istemiyorsun ben yarın gidip babannemin yanına yerleşeceğim diyip durdu Eşim kızım hatalısın annenden özür diye öpüşüp barışın dediği halde ben özür dileyecek birşey yapmadım diye inatlaştı durdu. Tekrar babanneme gidiceğim işte yarın görürsün diyincede eşim çıldırdı ve af edersiniz toton yiyorsa git lan diye kızdı
İnadından özür dilemedi ve gitti yattı sabahta zaten biz uyandığımızda okula gitmişti bile :26:
Bakalım gelince uzun uzun konuşacağız hatunla ama dua ediyorum sabahtan beri bir şekilde orta yolunu bulalım diye Anneme anlattım kızım ergenlikten yapıyor yoksa biliyorsun ufakken sana inanılmaz düşkündü diyor :26:
Rabbim Ergen Annelerine sabırlar versin başta bana Aminnnnnnnnnnnnnnnnn

teşekkür ettim canım geçti çok şükür

selam kızlar yarın tartı günü evet ve bende sizler gibi endişeliyim çünkü bugün tartıldım ve
2 kilo artıdayım bilmiyorum 1 kaftada bu kadar kilo almışmıyımdır yok artık diyorum

selamün aleyküm kızlar
Çok yoğun günler geçiriyorum geçmişi bile okuyamıyorum yani
Taşınıyorum ve iki evle uğraşmak gerçekten çok yorucu,birinde eşya topla diğerinde yerleştir gerçekten çok zorlanıyorum.
İngilizce kursumda yoğunlaştı haftada üç gün ödev falan derken...iki hafta sonra da aöf sınavlarım var onada ne ara ve nasıl çalışıcam hiççç bilmiyorum
Buraya şu an dönebilmem mümkün değil anlayacağınız.lüften sizler takımı yalnız bırakmayın hergün menü paylşınki motivasyonunuz kaybolmasın.yokluğumu aratmayın canlarım.içinizden birini yardımcı seçin.
Yarın kilo bildirmeyi unutmayın sakın

***8.TAKIM 355.ETAP***

Nice15( 62,6/ / / % )
ukalasey (74,5 / / / % )
burukcay( 64,7 / / / % )
sismanvemutsuz(98,2/ / / % )

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Ev mi tasiyosun ayse abla cidden kolay gelsin gecen yaz annemle 3 ay ugrastik cok zor sen de haklisin tabi de bizim bi dusuncemiz var sana bi sorun olmazsa cuma yarismalarina katilmak isteyenleri biraz takip edip takima cagirsak olurmy cunku efsax sen turuncu ceco hckimse yok 4 kisi de bi yere kadar gidiyo

selam kızlar yarın tartı günü evet ve bende sizler gibi endişeliyim çünkü bugün tartıldım ve
2 kilo artıdayım bilmiyorum 1 kaftada bu kadar kilo almışmıyımdır yok artık diyorum

Aynn oyle ben de 66 kusur cikiyorum motalim cok bozuldu ya burasi sessiz olunca kimse gazlamayinca moralim bozuluyoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…