Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Geçmiş olsun canım oğlun çabuk toparlar inşallah.
Ameliyattan sonra daha çok dikkat etmek gerekiyor. Benim de yeğenim geniz etini aldırmıştı. Çok soğuk , çok sıcak şeyler yememesi gerekiyor.

benim diyet bilinçsizlik yüzünden bozuldu yemeğe gitiik arkadaşlarala
onlar mantı yedi ben tavuk şinitzel yedim oda baya kaloriliymiş ya çok çok üzüldüm 1 saat yürüdüm ama yinede

Bir sefer bişey yedin diye diyet bozulmaz ki sadece o gün onun kalorisini yakacaksın olur biter .
Ertesi gün aynı şeye devam etmen lazım. Yoksa her ufacık bir şey yediğinde başlar bitirir durursun.

Kizlar 10 gundur spor yapmiyodum bugun yapiyim diye zorladim kendimi ilkbasladigimda ocakta onu bi yapiyim dedim ki cidden basit oluyorum sandim 30 dakkalik programin 23 dakkadini ilan anca yaptim diherleri yarim yamalak o kadar yoruldum ki aglicam nasi doncem ben eski kondisyonuna off (

Allah allah cok ilginc esinin burcu ne boga olabilirmi o kadin da bi garip samimiyetsiz icten pazarlikli gibi geliyo bana yazdiklarindan hic o zamandan beri isyerine gittinmi sana yemege gelmislardi hani? Belki de bikitapta okumustum kadin boyle biseydn supheleniyo iste ama ertesi hafta evlilik yildonumleri geliyo adam bunu miamiye goturuyo o kadinla planladik baya ardim etti cok ygrastik filan gibi bi durum olmustu cok hayalperestim belki ama oyle bisey olabilirmiki 3

selam kızlar tekrardan baya rahatsızım , dukan diyetinde atak evresinin 2.gününü tamamladım bugün . o kadar rahatsızım ki anlatamam yürüyüş yaptım tempolu 40-45 dakika kadar ondan beridir çok kötüyüm başım nasıl ağrıyor anlatamam , bi halsizim yorgunum ki ... noldu anlamadım bugün çok az yedim ondan mı böyle oldum acaba bilemiyorum papatya çayı yaptım şimdi onu içiyorum bi yandan da buraya yazıyorum , uyumaya çalıştım kaç sefer gözümü kapatıyorum uyuyamıyorum bi türlü. yarına geçer inşallah hiç hoş bi durum değil

neyse menümü paylaşıp ,çıkıyorum kızlar

sabah : 1 haşlanmış yumurta (tuzsuz) 2 parmak büyüklüğünde süt peyniri (ev yapımı , tuzsuz)

ara : 1 koca bardak süt içine 1 çay kaşığı kahve koydum içtim

öğle : 1 şiş kuşbaşı , yanında 2 tane pişmiş domates , 1 bardak ayran

ara : yarım su bardağı limonlu soda

ara : 1 bardak süt içine kahve

akşam : 2 tane alabalık ( balıklar çok küçüktü , tuzsuz , fırında pişti ) , çok az marul ,soğan

ara : 1 fincan papatya çayı ( şekersiz )

su : 2,5 litre spor : 45 dakika yürüyüş

Güya mekik çekecektim daha ama çok halsizim

kızlar iyi akşamlar ben çıkıyorum

iyi akşamlar nice15

burukçay bir haftayı bulur eski kondisyonuna dönmen tabi sana bağlı bak bana bi yürüyüş yaptım tansiyonum düştü , ağır geldi diyetle beraber

canım ya dukan diyeti yapma çok zararlı sonradan çıkıyor acısı be yaptım ondan beri b12 vit dengesizliğpi olustu kabızlık ve baş agrısı çekiyorum yaklaşık bir yıldır.:26::26::26:

canım ya dukan diyeti yapma çok zararlı sonradan çıkıyor acısı be yaptım ondan beri b12 vit dengesizliğpi olustu kabızlık ve baş agrısı çekiyorum yaklaşık bir yıldır.:26::26::26:

canım bende yaptım daha önce ama bi sıkıntısını görmedim 12 kilo verdim kilolarımı sabitledim. Şimdi 2.kez yapıyorum zaten en fazla 2 kez yapabilirsiniz diyordu pierre dukan . Bende 2. ve son şansımı deniyorum bırakmak da istemiyorum açıkçası

tabi sen bilirsin

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Yine yorucu bir günü bitirdim şükür
Tam anam salla işleri bugün keyif yapacağım diye kendi kendime yayılmak üzereyken eski yan komşum ( şimdi evi kirada ) telefon açtı yarım saat sonra müsaitsen bir komşumla sana geliceğim sıkışmışda tuvalete gitmesi gerekiyormuş
İyi buyur gel dedim ama içimdende ulen yoldaysan hiçmi lokanta birşey yok lavaboya girsin dedim neyse yarım saatte fazla işim yok nasılsa bitiririm diye düşünürken tam 5 dakika sonra zil çalmazmı
Hatun meğer sokağın başındaymış
Onlar asansörü çağırıp yukarı çıkana kadar ana kız deli gibi koşturduk evi toparlamak için ve tam kapıya geldiklerinde işimiz bitti
Büyük kız bile sonradan diyor anam nasıl becerdik o anda hem salonu hem mutfağı okadar hızlı toparlamaya diye

Aslında biraz uyuz olmadım değil yani sonuçta tanımıyorum yanında getirdiği hatunu üstelik kadın benim gelinlik resimlerimi görünce aaa kapalıyken çok daha güzelmişsin keşke açılmasaydın demezmi ulen evin içinde kadın kadınayız hani nerden biliyorsun benim açıldığımı Demekki benim ex komşu baya bir benden dedikodu yapmış
Dedim orada baya zayıftım o yüzden sana daha hoş gelmiştir şimdi kiloluyum sonuçta yooo ozamanda yüzün kiloluymuş demezmi :26: ulen 52kgdum üstelik herkes diyordu suratın kaşık kadar sadece kocaman bir ağızın kalmış diye
Kadında patavatsız benim için hiç sorun değil diyincede yanlış anlama yüzün çok güzel falan dedi sonrada geçen sene gelinin 120 kg olduğunu söyledi ( ki benim ex komşu bilmez kilomu ) sonra doktorlar kesinlikle bu kilo tehlikeli diyip kadına tüp mide ameliyatı yapmışlar ve şu anda gelinimi bir gör duduli gibi incecik dolanıyor ortalıkta dedi
Ulen dedim bu kadın müneccim şeysimi yedi tabi onlara hiç demedim bende de aynı durum var belki bende olucağım falan diye
Kısmet herşey ne güzel o kurtulmuş kilolarından diyip konuyu değiştirdim

Hatunlar iki saate yakın oturdu sonrada çekip gittiler bende ancak akşam yemeği falan derken yeni oturabildim acele misafir yüzündende evimin işi bitti şükür çamaşırlarıda onlar gittikten sonra serdim o derdimde kalmadı artık bir tek ütümü yapıp nevresimlerimi değiştirdiğim an kurtuluyorum bir kaç günlüğünede olsa işlerden sadece üsten yaparım bir kaç gün

Canım benim eşim koç burcu
Hatun gerçekten bir garip :44: hesapta beni çok sevmişti, birlikte iki günlüğüne gezmeye gidelim diye tutturmuştu, kızlar buz pateni lafı edince yemeğe geldikleri gece ille birlikte gidelim demişti hatta bende ya bir bakayım nasılsa konuşuruz diye lafı geçiştirdiğimde aaa mutlaka haber ver diye ısrar etmişti ama o geceden sonra hiç yazmadı :26: hayır umurum değil canıma minnet hatta ama bir insan bir başkasına durduk yere soğuk yapmaz ancak ağrına giden birşey olmuştur
Benim eşim her şeyini onla paylaşıyordu ( gereksiz samimiyetlerine anlam veremediğim için sinir oluyordum ama hiç birşey demedim eşimede bu konuyla da )
Eşim asla okadar ince değildir aksine ben senelerdir diyorum eşime şöyle bir iki günlüğüne bir yerler kaçalım diye ama o hep ya para yok der yada iki çocuğumuz var artık romantizmden çık diye yani benimki yontulmamış şekerim
Hem öyle birşeyde olmuş olsa hatun neden soğuk yapsın aksine çaktırmamak için benle aynı konuşmaya devam eder

Benim hayal güçüm seninkinden biraz daha beter
Bir ara ulen yoksa benim herif devamlı benden bahsederken yok işte aramız pek yok falan muhabbetimi yaptı ( tipik aldatma eylimi olan erkeklerin yaptığı gibi ) hatunda çaktırmamak adına beni tanımak istedi ve sonrasında da belkide eşimin anlattığı gibi olmadığımı görüptemi kendini çekti gibi bir senaryo üretmişliğim var
Geçmişte fazla türk filmi izledim sanırım

Kız hangi pasta senin ki ona göre oy verelim

benim pastam aşkın gücü pastam diye yazılı canım ama hangisini beğenirseniz ona oy verin , oy veren bir arkadaş pro üyelik kazanıyormuş linki de bu yüzden paylaştım zaten

ya ben diyet y<pamııyorummmmmmmm sen gene yapabilyonnnn ne olcak halimmmm

:) neden yapamıyorsun canım benim de tatlıya çok düşkünlüğüm vardır normalde şuan evde kadayıf mı dersin baklava mı dersin hepsi var ama ben yemiyorum söz verdim kendime yemeyeceğim diye sende kendine söz ver yaparsın belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…