Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Dünden beri ancak uğramaya fırsatım oldu :KK1: Kusura bakmayın :KK34:
Malum dün akşam yemeğine annemlerdeydim hatta erken gidip biraz yardım ettim :KK34:
Gece sinemaya gittik babam ve kızkardeşimle falan toplam 5 kişi :KK1:
Tabi bizim sinamadan eve gelmemiz neredeyse saat 1i buldu ve bizim cimcimelerin hepsi uyumuştu o saatte :KK76::KK76::KK76:
Fırsat o fırsat hemen eşimle eve kaçtık :KK1: adamcağızla evde tek başına filminde olduğu gibi yatak üzerinde zıplayacaktık :KK60: :KK60: :KK60: uzun zamandan sonra ilk kez baş başa kalmıştık ve inanılmaz iyi geldi :KK1:
Gerçekten cimcimenin aramızda yatması benim uykumu almamama sebep oluyormuş ( tedirgin uyuyormuşum meğer çocuk rahat etsin diye :KK34: )
Sabah okadar dinç uyandık ki :KK1: eşimle birbirimize bakıp buna gerçekten ihtiyacımız varmış dedik :KK1:
Hatta sabah kahvaltıya çağırdılar hem çocuklarıda alır dönersiniz diye :KK34: anneme dedim valla arada böyle yaparım ona göre diye :KK1: annemde tabiki seve seve bakacağını söyledi :KK34:
Cimcimemde ben yine dedemlerde yatacağım dedi :KK76:

Her zaman olmasada ayda bir en azından çocukları anneme postlamayı düşünüyorum arada :KK1:
Şimdi çocuklar annemlerdeyken temizlik yapmaya geldim eve mola vermişken sizlere bir mesaj atayım dedim :KK34:

Akşam geç saatte uğrarım yine inşallah :KK3:

ooo çok güzel ya 1 kilo sen böyle giderse annene verdiğin sözü tutacaksın allahın izniyle:KK34:
düğün derrnek filmide çok güzlmiş canım arkadaş gitti bayılmış su ve ateşde çok güzelmiş bende gitmek istiyorum ya

Baya küfürlüydü ama resmen karnıma ağrılar girdi gülmekten :KK60:
Uzun zamandır iki saat hiç birşeyi dert etmeden kafa dağıtmış olduk :KK34: kesinlikle tavsiye ederim canım :KK34:
Stres atmak için bire bir :KK34:
Dünden beri rım rım yarim diye şarkısını mırıldanıyorum :KK60:

kızlar bu hafta 5.olduk,8 takım arasında.
bu hafta güzel kilolar verilmiş hepinizi tebrik ediyorum ve bundan sonrada inşallah listede hiç eksi görmücez.

bende kendi adıma pazartesi sabahı itibariyle kaçamaksız,dikkat ederek tekrardan başlıyorum inşallah.
listelerimide yazıcam,elimden geldiğince yürümeye çalışıcam evdede bir şeyler yapmaya gayret edicem spor anlamında.
1 senedir 8.takımla yarışmadayım güzel kilolar verip geri aldım malesef:KK25:
çok mutsuz hissediyorum kendimi:KK43:

Kıyamam sana kuzum yaaa :KK30:
Hayatım şu yoğunluğun bitse eminim yine patır patır kiloları vereceksin :KK34:
Bende şu günü bir atlatsam sıkı sıkı spora sarılacağım evin içinde de olsa :KK34: fırsat buldukçada üyeliğim bitene kadar yüzmeye gitmek istiyorum haftada iki kere :KK34:
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun ....Aminnnnnnnnn

RAbbim sanada zihin acıklığı versin güzelim :KK34: şu sınavını çok güzel atlat ondan sonra kim tutar seni :KK76:

Ben iyidir çok geç kalktım pazara gittim balık aldım :) Eve gelip pişirdim hemen. Ekmek fırından aldım sıcacık ee yani yemeyip naparsın neyse kendimi kontrol edecegim artık:)

bende pazara gittim bugün bütün paralarımı döktüm geldim :KK1: sende mi balık balık kabusum oldu:KK53: :KK50::KK31::KK25: taze sıcacık ekmek off ne süper olurr :KK53::KK53::KK53:

iyi akşamlar şekerlerim,
bugünki sınavlar inanılmaz zordu,kim hangi mantıkla hazırladıysa artık:KK37:off yarında zor bir gün olacak:KK31:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Şükür evime dönebildim :KK1:
Aslında yarın annemin doğum günü ama biz bu gece süpriz yaptık kendisine ve pasta aldık :KK17:
Annem yarında gelin havası yaptı ( hesapta çaktırmayacak hani olurda yaş gününü unutursak diye :KK1: )
Dedik yok yarın herkes evinde dinlensin, işini yapsın olmadı gideceği varsa gitsin :KK34: oda unuttuğumuzu düşündü ve o arada gizliden aldığımız pastayı ortaya çıkardık :KK1:

Tabi pasta yeme ihtimalimizi bildiğim için öğlende akşamda dikkat ettim hatta aklımdayken menümüde paylaşayım :KK34:

Sabah;
3 dilim ekmek
2 KK beyaz peynir
4 zeytin
domates, salatalık
1 haşlama yumurta
2 bardak çay

Öğlen;
1 mandalina
1 portakal
1 şekersiz nescafe

Akşam:
1 tabak nohut
3 YK pilav
2 YK yoğurt
3 çatal turşu ( tuzu çok azdı :KK34: anam bana özel yapmıştı :KK1: )

Yemekten 2 saat sonrada incecik bir dilim baton pasta :KK34:
BOl bol su içtim geldiğimden beri tabi yarın dahada dikkatli olucağım ki artı görmim en ufak kaçamakta :KK34:

iyi akşamlar şekerlerim,
bugünki sınavlar inanılmaz zordu,kim hangi mantıkla hazırladıysa artık:KK37:off yarında zor bir gün olacak:KK31:

Ayşemmm inşallah yarınki sınavın çok daha rahat ve başarılı geçer :KK34: Rabbim zihin açıklığı versin güzelim :KK34:
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

kızlar burs çıktı çok mutluyum gerçekten :KK52::KK76::KK76::KK76: resmen hayallerim gerçek oldu:KK76::KK76:

Ooo hayırlı olsun :) Güzel günlerde kullan inşallah.

Bugün kahvaltı vardı arkadaşlarla. Abartmadan yemeğe çalıştım başardım sanırım :) Çok yiyemedim sayılır yani açık büfeye göre :)

Sabah
2 dilim peynir
1/2 haşlanmış yumurta
2 kaşık menemen
2 dilim çavdar ekmek
1 kücük dilim su böreği
Bol yeşillik salatalık

Ara
4 mandalina

Akşam
1/2 hamburger
Patates kızartması paketin çoğu duruyordu çok az
1/2 bardak cola

bugünün zararı bu kadar şimdilik :)) Ama sabah tartıldım 52.2 geldim. Çok sevindim 4 kilo kaldı istediğim kiloya ulaşmama. Bir an önce 48 olurum umarım :))) 4 kilocuk sadece bu kadarcık kaldı..

Günaydın kızlar
herkese hayırlı haftalar diliyorum
Yoğun bir hafta sonu geçirdim hastalığımı atlatamadım daha sanırım fena üşütmüşüm.
Hasta hasta arkadasın kızının doğum gunune gıttım cumartesıde düğün felan hala toparlamış değilim. Gerçekten herşeyin başı sağlık, sağlık olmadığı zaman hiçbirsey yapmak istemiyor yapamıyorda zaten. Bu hafta toparlayacağım inşallah.

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3:

Dün hiç uğrayamadım :26:
Okadar çok işim varki inanın kafamı bile kaşımaya fırsatım olmuyor :KK53::KK53:
Anam ne günmüş yaaa fenalık geldi bu sefer :KK19:
Bütün gün temizlikle uğraştım durdum ama daha bitmedi bile :KK43:
Ne koltuk kılıfları kaldı ne tüller :KK53:
Bugünde öğlen bir iki eksik almak için annemle alışverişe çıkacağız ( çay bardaklarını kır a kıra azaltmışım :KK1: )

Bu arada benim büyük görümce yurtdışından geldi dün hatta biz onlara hoşgeldine gitmeyi düşünürken hanım biz ananneye gidiceğiz oraya gelin görüşelim dedi :26:
Geçen senede aynısını yapmıştı :KK53: biz gelelim dedikçe bahane uydurdu ve sonunda 10 dakika ananede görüşmüştük :KK35:
Meğer hanım ufak görümceyle sözleşmiş onlara gidecekmiş tabi biz davetli değiliz her zamanki gibi :KK53:
Eşimde zavallım aaa işte bir gün bizde gidelim çok oldu gitmeyeli demezmi :26: ulen abi olarak seni davet etmemiş bir gün evine gelmemiş kendi isteğiyle san hala bir gün gidelim diyorsun dedim :KK53:
Haklı olduğumu bildiğinden hiç ses bile etmedi :KK34:

Perşembe günü büyük görümce kocasıyla bir yere gidecek diye gelmeyeceğini düşünüyordum ama otobüs bileti bulamadıkları için bir sonraki güne kalmışlar ve bu durumda oda gelicek güne :26:
Küçüğünüde aradım buyur gel diye ( ille davetiye bekliyor ) ama telefonda fırsatım olurmu bilmem falan dedi ( ulen senin babanın senesi :KK35: ) bende sen bilirsin dedim kapattım telefonu :KK50:
Anlıyacağınız bu seferki gün baya bir sıkıcı geçicek benim için :26: hayır annemlede araları hiç yok kadıncağız sıkılacak diye korkuyorum ama annemede istemiyorsan gelme demem onada kırılır sonra :44:

Şu günüde bir atlatsam çok rahatlıyacağım :KK34:
Neyse fazla uzatıp başınızı şişirmim :KK1: nasılsa günün özetini cuma günü uzun uzun yaparım :KK1:

Herkesin günü inşallah çok hareketli ve az kalorili geçer :KK34:
Gece ütü yapıp birde halımı sileceğim ama fırsatım olursa mutlaka uğrarım :KK3:

Bugünde öğlen bir iki eksik almak için annemle alışverişe çıkacağız ( çay bardaklarını kır a kıra azaltmışım :KK1: )

Bu arada benim büyük görümce yurtdışından geldi dün hatta biz onlara hoşgeldine gitmeyi düşünürken hanım biz ananneye gidiceğiz oraya gelin görüşelim dedi :26:
Geçen senede aynısını yapmıştı :KK53: biz gelelim dedikçe bahane uydurdu ve sonunda 10 dakika ananede görüşmüştük :KK35:
Meğer hanım ufak görümceyle sözleşmiş onlara gidecekmiş tabi biz davetli değiliz her zamanki gibi :KK53:
Eşimde zavallım aaa işte bir gün bizde gidelim çok oldu gitmeyeli demezmi :26: ulen abi olarak seni davet etmemiş bir gün evine gelmemiş kendi isteğiyle san hala bir gün gidelim diyorsun dedim :KK53:

Perşembe günü büyük görümce kocasıyla bir yere gidecek diye gelmeyeceğini düşünüyordum ama otobüs bileti bulamadıkları için bir sonraki güne kalmışlar ve bu durumda oda gelicek güne :26:
Küçüğünüde aradım buyur gel diye ( ille davetiye bekliyor ) ama telefonda fırsatım olurmu bilmem falan dedi ( ulen senin babanın senesi :KK35: ) bende sen bilirsin dedim kapattım telefonu :KK50:
Anlıyacağınız bu seferki gün baya bir sıkıcı geçicek benim için :26: hayır annemlede araları hiç yok kadıncağız sıkılacak diye korkuyorum ama annemede istemiyorsan gelme demem onada kırılır sonra :44:

Neyse fazla uzatıp başınızı şişirmim :KK1: nasılsa günün özetini cuma günü uzun uzun yaparım :KK1:

Maşallah koştur koştur geçiyor günlerin
temizlik deme bana bu hafta hasta olduğumdan elimi sürmedim eve şimdi içim içimi yiyor ev temiz değill diye yarın akşam iyi olursam girişicem eve temizlik ütü birikti beni bekliyor

günaydın canlarım,mutlu huzurlu bol eksili bir hafta olur inşallah hepimiz için:KK16:

bu sabah tartıda 95,9 geldim:KK43:rekorumu kırdım yani, aferim bana,bu kadar kısa sürede ,o koşuşturmada bu kadar kiloyu alabilme başarısını da gösterdimya kendime bişe demiyorum:KK47:

bu sabah itibariyle dikkat etmeye başladım inşallah bu sefer başarırım.artık bıktım kilo verip almaktan,bu seferde başaramassam bırakıcam her şeyi:KK37:artık gittiği yere kadar der yer içerim,napalım ömrümüz de bi 20,30 yıl kısa oluversin.şişer şişer patlarım bigün bende kurtulurum yapacak bir şey yok artık uğraşamıyorum.başa sar sar nereye kadar:26:

kendimi çok yorgun ,uykusuz,halsiz ,bitkin hissediyorum:KK31:

2 günlük saçma salak sorulardan oluşan ve aöf öğrencilerini ters köşe eden sistemide kınıyorum,Allah bildiği gibi yapsın onları:KK25:

kızlar burs çıktı çok mutluyum gerçekten :KK52::KK76::KK76::KK76: resmen hayallerim gerçek oldu:KK76::KK76:
çok sevindim canım,Allah güzel güzel yemeyi nasip etsin:KK1:

Günaydın kızlar
Yoğun bir hafta sonu geçirdim hastalığımı atlatamadım daha sanırım fena üşütmüşüm.
Hasta hasta arkadasın kızının doğum gunune gıttım cumartesıde düğün felan hala toparlamış değilim. Gerçekten herşeyin başı sağlık, sağlık olmadığı zaman hiçbirsey yapmak istemiyor yapamıyorda zaten. Bu hafta toparlayacağım inşallah.
çok geçmiş olsun tatlım:KK16:

aleykümselam banuşum:KK54:

seninde koşuşturmaların hiç bitmiyo canım ya Allah yardımcın olsun:KK16:
bizim kadar başkası koştursa safinaza dönerdi,bizde ters etki yapıyor ne kadar iş,uğraş o kadar kilo:KK1:
ayy sinirlerim bozuldu gülüyorum her şeye:KK35:

annecinede hayırlı,sağlıklı,uzun ömürler versin rabbim,doğum günü kutlu olsun:KK16:

insanlar malesef garip şekerim,babasının mevlüdüne gelmeyen zihniyetten ne olurki? :26:
Allaha yakın bize uzak olsunlar.

banucum bide senin şu obezite cerrahisi ile yazılarının hepsini okumuştum ama zamansızlıktan cevaplayamamıştım.son kararına çok sevindim canım,bencede tekrar denemelisin ve başaracaksın ben sana inanıyorum:21:senki kısa sürede ne kilolar devirip 99 u görmüş birisin,bunu bu sefer kalıcı olarak yapacaksın tatlım,2013 de başaramadık ama 2014 de fıstık gibi olucaz emin olabilirsin:KK76:

cerrahiye ben şöyle sıcak bakmıyorum,bir kere yarım insan oluyorsun kim ne derse desin:KK50:her ameliyat gibi riskleri var haliyle..
ameliyat sonrası desen tam bir muamma:26:bir yıl sıvı besinlerle besleniyorsun galiba,bir çokda yan etkisi oluyormuş sanırım.e ne anladım ben o zaman,çorbayla besleneceksem ameliyat neden olayım? şimdi yerim bir yıl çorba:KK1:tabiki aynı şey değil işin espirisindeyim ama,madem o kadar zahmete girip ameliyat olucam o halde özgürce her şeyi yemeliyim:KK76:o kadar acı,zahmet çekip belirli bir süre sıvı beslenip yinede kilo alma riski olan bir şeyi olmak bana hiç mantıklı gelmiyor:KK50:o acıları çekip kendime eziyet ediceme ,yediklerime dikkat etmek bence daha kolay.
özetle diyeceğim o ki,oldu bitti maşallah değil bu durum çok zorlu süreçlerden geçiliyor:nazar:

biz azimle bunu başarabilecek kişileriz,sadece,'' yeterince istememiz''gerekli..neymiş demekki ''yeterince istememişiz''
ve artık,''yeterince istiyoruz ve hazırız'':KK34:

merhaba kızlar yorum yapan herkese teşekkürler hayırlısıyla paraları cimri bir şekilde tüketeceğim :KK1: tam sıkışık zamanımızda çıktı burs çok mutlu oldum gerçekten :) benim okulum var bugün ders bugüne alınmış saat 2buçukta da ben 2 servisiyle okula gideceğim :)
bu arada kızlar etrafınızda van için yardım toplayanlar varsa en azından 1 çorapta olsa yardım edin :KK16: kamu spotu gibi oldu ama siz yinede yardım edin :KK1:

iyi akşamlar kızlar
ben hastayım 2 gündür bgün hastaneye gittim rapor aldım 3 gün
işe perşembe gideceğim dinleneyim de geçsin artık ya tdım tuzum kalmadı halim yok :KK50:

merhaba kızlar yorum yapan herkese teşekkürler hayırlısıyla paraları cimri bir şekilde tüketeceğim :KK1: tam sıkışık zamanımızda çıktı burs çok mutlu oldum gerçekten :) benim okulum var bugün ders bugüne alınmış saat 2buçukta da ben 2 servisiyle okula gideceğim :)
bu arada kızlar etrafınızda van için yardım toplayanlar varsa en azından 1 çorapta olsa yardım edin :KK16: kamu spotu gibi oldu ama siz yinede yardım edin :KK1:

canım hyırlı olsun gözün ydın
kul sıkışmasa hızır yetişmezmiş:KK1:

Günaydın kızlar

canım çok geçmiş olsun bende aynı durudayım y sorma hafta sonudalıştım hiç dinlenemedim arık baktım iyileşemiyorum bugün gittim rapor aldı 3 gün oğlum da hasta zaten okula yollamadım birlikte dinleniyoruz
sende dinlen canım allah şifalar versin

Kızlar 2 gündür kafam karışık eşimi gebelik testi almaya gönderdim. Oğlum daha 5 aylık offf eşim hemen gelse de şu testi yapsam

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Anammm ne bitmez çilem varmış :KK1: Deminden beri tam yazacağım bir iş aklıma geliyor dur onuda yapayım diyorum :KK1: tam bilgisayarın başına oturuyordum çamaşır makinesi durdu hadi daha sonra asarım diye düşünürken benim büyük cadı yarın için spor kıyafetlerini yıkarmısın diye diğer odadan mesaj attı bana faceden :KK60:
Teknoloji sıpası :KK1: gelip söylemeye bile üşeniyor ders yapıyor bir yandan diye :KK1:
Hadi birde onları makineye atmışken beyazlarıda sereyim dedim onlarda mübarek en nefret ettiğim tür çamaşır :KK1: ıncık cıncık bir sürü şey :KK35: havalarda soğuk zaten zor kuruyor bari zamanında asayım dedim :KK34:

Offff yaaa daha yapılması gerek bir sürü ütümde var :KK35: onlarıda bugün yapmasam yarın mutlaka yapmam gerekecek o yüzden büyük ihtimal nöbetciyim :KK1:
En azından yarın kuaföre gidip şu tek kaş haline gelmiş kaşlarımı aldırır birde dip boyamı aradan çıkartırım :KK34:
Ayyyy kadın olmak ne zor yaaa :KK1: bazen diyorum erkek olmak varmış :KK1: işe git gel yeter :KK1: birde benim gibi bir saftirik bulup evlendimi yeme de yanında yat :KK60: :KK60: :KK60:
Akşam üzere başım ağrıyordu ona rağmen yemeğimide yaptım evimide düzenledim iyice azmasın diye :KK34:
Şu günü bir atlatayım 2 - 3 gün kendime tatil ilan ediceğim :KK1: varsın ev dağılsın pislensin :KK33: nasılsa eşimde haftasonu yardım eder sonuçta perşembe günü anasını ve mahtumlarını çekeceğim :KK1: ki eminim yine beni gerecek birşeyler olur ama bu sefer hazırlıklıyım :KK33:

Anlattımmı bilmiyorum ama dün mevlüde davet konusunda küçük görümceyi davet etmeyi unutsam yine olay yaratır demiştim ananedeyken eşim ablasıda eee görümce çay kaşığı gibidir ortalığı karıştır kenara çekilir dedi şakayla :KK35: bende valla o günler geride kaldı o çay kaşığını kırar önüne koyarım ( küçük görümce için ) dedim :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:
Bugün anneme anlattımda iyi demişsin diyor :KK1: sonuçta kaç sene olmuş hala benden ufak olan birinin laflarına boyun eğecek değilim :KK33:

Anam bir geldim pir geldim :KK1: yine başınızı şişirdim kusura bakmayın kızlar yaa :KK34:
Öpüyorum hepiciğinizi :KK1:
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Günaydın kızlar

Canım çok çok geçmiş olsun :KK71:
Kusura bakma sabah görmemişim :KK34: Rabbim acil şifalar versin....Aminnnnn

Maşallah koştur koştur geçiyor günlerin
temizlik deme bana bu hafta hasta olduğumdan elimi sürmedim eve şimdi içim içimi yiyor ev temiz değill diye yarın akşam iyi olursam girişicem eve temizlik ütü birikti beni bekliyor

Ay sorma ööö geldi iyice :KK53: ama işte dünyanın en nankör işini yapıyoruz :KK34:
Bari emekli olma şansımız olsa ama oda yok :KK1:
Bazen diyorum bari öbür dünyada bir ayrıcalığımız olsa okadar uğraşa karşılık :KK1: ( uyanık ceco :KK1: )

çok sevindim canım,Allah güzel güzel yemeyi nasip etsin:KK1:

çok geçmiş olsun tatlım:KK16:

aleykümselam banuşum:KK54:

seninde koşuşturmaların hiç bitmiyo canım ya Allah yardımcın olsun:KK16:
bizim kadar başkası koştursa safinaza dönerdi,bizde ters etki yapıyor ne kadar iş,uğraş o kadar kilo:KK1:
ayy sinirlerim bozuldu gülüyorum her şeye:KK35:

annecinede hayırlı,sağlıklı,uzun ömürler versin rabbim,doğum günü kutlu olsun:KK16:

insanlar malesef garip şekerim,babasının mevlüdüne gelmeyen zihniyetten ne olurki? :26:
Allaha yakın bize uzak olsunlar.

banucum bide senin şu obezite cerrahisi ile yazılarının hepsini okumuştum ama zamansızlıktan cevaplayamamıştım.son kararına çok sevindim canım,bencede tekrar denemelisin ve başaracaksın ben sana inanıyorum:21:senki kısa sürede ne kilolar devirip 99 u görmüş birisin,bunu bu sefer kalıcı olarak yapacaksın tatlım,2013 de başaramadık ama 2014 de fıstık gibi olucaz emin olabilirsin:KK76:

cerrahiye ben şöyle sıcak bakmıyorum,bir kere yarım insan oluyorsun kim ne derse desin:KK50:her ameliyat gibi riskleri var haliyle..
ameliyat sonrası desen tam bir muamma:26:bir yıl sıvı besinlerle besleniyorsun galiba,bir çokda yan etkisi oluyormuş sanırım.e ne anladım ben o zaman,çorbayla besleneceksem ameliyat neden olayım? şimdi yerim bir yıl çorba:KK1:tabiki aynı şey değil işin espirisindeyim ama,madem o kadar zahmete girip ameliyat olucam o halde özgürce her şeyi yemeliyim:KK76:o kadar acı,zahmet çekip belirli bir süre sıvı beslenip yinede kilo alma riski olan bir şeyi olmak bana hiç mantıklı gelmiyor:KK50:o acıları çekip kendime eziyet ediceme ,yediklerime dikkat etmek bence daha kolay.
özetle diyeceğim o ki,oldu bitti maşallah değil bu durum çok zorlu süreçlerden geçiliyor:nazar:

biz azimle bunu başarabilecek kişileriz,sadece,'' yeterince istememiz''gerekli..neymiş demekki ''yeterince istememişiz''
ve artık,''yeterince istiyoruz ve hazırız'':KK34:

Sorma canım yaa inan beni gören çoğu insan senin yediğini yesek açlıktan ölürüz, senin kadar koştursak kesin bir deri bir kemik kalırız diyorlar :KK1: ama nerdeeeeeeeeeeee

Ameliyat meselesine gelince :KK53:
Aslında sonuna kadar haklısın ama insanın canına tak edincede herşeye rağmen göze alabiliyor bazı şeyleri :26:
Annemle konuştuğumuzdan beri biraz daha kafamdan çıktı o düşünce ama tabi tamamen değil :KK1: Annemle babamda kaç gündür anlaşmış gibi gelip geçip konuyu obezite cerrahisine getirip fikri kafamdan çıkarmak için bin tane bahane üretiyorlar :KK1:
Bende tabi hiç ses etmiyorum ama yinede bazen diyorum o son çare tamam elimden geleni yapacağım ama bu da son çare diye :KK34: İnan çok iyi araştırıyorum ve bazı araştırmalarımda ben bile ya gerçektende iyi bir fikirmi yoksa yanlışmı diye düşünmüyor değilim sonuçta ömrünün sonuna kadar yemeklerin yanında su dahi içemiyorsun, soda rüyanda görürsün işte çok çok az bir risk de olsa verdiğinin bir kısmını geri alabiliyormuşsun hatta mide dikkat etmezsen az da olsa biraz genişleme riski varmış :26: o zamanda bıcak altına yattığına değermi diyorum kendi kendime :KK53:
İşte böyle :KK1: bol bol gel gitlerim var ama elimden geleni yapacağım ki gerek kalmasın :KK34:
Annem bile kızım vermesende olur yeterki ameliyat olma ve daha fazla alma diyor :KK34:

Ay ne bileyim kafam çok karışık be güzelim. Senelerce kısmaktan bıktım hadi kilo versem aç gezmeye de razıyım ama işte şu an durum sabit gibi :KK34: şu an senin kilonda olsam inan göbek atacak kıvamdayım :KK1:

Dediğin gibi belkide gerçekten içtenlikle istemiyoruz :KK34: Neyse yeni yıla bir girelimde sonra nasılsa sıkı sıkı sarılır kilolardan kurtuluruz :KK34: ( yılbaşı son bir keyif yapmayı düşünen ceco :KK60: )
Tabi bu arada azıtmıyorum :KK34: Şu günüde hayırlısıyla bir atlatayım ondan sonra sporuma da başlıyorum evde :KK34: hatta plates topu almayı düşünüyorum :KK1: evde yumuşak yumuşak yapıveririm :KK1:

Sende eminim şu sınav streslerin bitince yine patır patır verirsin kilolarını :KK34:
Bu arada geçen Nüketle sohbet ettikte sana selamı var :KK34: ilk fırsatta görüşelim diyor sen, nüket, nisa abla ve ben :KK1: dedim şu yılbaşını bir atlatalım daha rahat olur :KK34:

kızlar kursum 1 de ben ufaktan hazırlanıp gideyim akşam görüşürüz:KK16::KK54:

RAbbim zihin açıklığı versin yüreği güzel insan :KK34:

iyi akşamlar kızlar
ben hastayım 2 gündür bgün hastaneye gittim rapor aldım 3 gün
işe perşembe gideceğim dinleneyim de geçsin artık ya tdım tuzum kalmadı halim yok :KK50:

Çok çok geçmiş olsun :KK71:
Bende hasta olucağım galiba :KK53: inanılmaz üşüyorum hatta şu an kızın pufuduklarını giydim :KK1: hanima ateş basıyormuş onlarla :KK1: aldırana kadar çenesini çektik şimdi kenarda boş durmasın dedim :KK1:

Kızlar 2 gündür kafam karışık eşimi gebelik testi almaya gönderdim. Oğlum daha 5 aylık offf eşim hemen gelse de şu testi yapsam

Canım herşeyde bir hayır vardır :KK34:
Rabbim gönlüne göre versin ...Aminnnnnnnnn
Anladığım kadarıyla istemiyorsun ama sakın varsada başka şeyler aklından geçirme çok büyük günah biliyorsun :KK20: ben şu anda hep diyorum keşke büyük kızım ufakken kardeşi olsaymış diye ama tabi herşey nasip kısmet :KK34:
Ortada henüz birşey yok ama olursada ufakken zorlansan dahi büyüdüklerinde inanılmaz rahat edersin :KK34:

kız sonuç ne???

Bende meraktan çatlıyacağım :KK1:
Baksana kaynana gibi daha ortada birşey yokken ben senaryoyu düzdüm çocukları büyüttüm bile :KK60:

X