Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

canım allahım şifa versin inşallah hayırlı ömürler versin

Merhaba kızlar
iki gündür yoğunluktan giremedim

dünkü menüm
sabah: tost
şekersiz çay

ara: yeşil çay

öğle: 1 kase çorba
1 porsyon ıspanak
yoğurt
komposto ve 1 dilim ekmek

ara: yok

akşam: 1 kase sulu köfte
salata
ve boş kare mantı yoğurtlu yarım porsyon

su: hatırlamıyorum
spor yok

selam şekerler,
sabah kursum vardı öğlen de bitti.dönüşte yürüyüş yapayım dedim,evime çok yakın avrupa göz hastanesi var ,baktım broşür datıyorlar aldım bitane. sgk yede bakıyomuş girdim sırada yoktu çok iyi denk geldi.çok yakını net göremediğimi farketmiştim onun için muayene olayım dedim.yakın gözlüğü verdi ,göz alerjimde varmış gerçi zaten farkındaydım da ilaç kullanmıyordum.2 tanede damlam var.yarında göz damar filmim çekilecek,tansiyon hastası olduğum için onada bakalım dedi.

aleykümselam banucum
Allah yardımcın olsun canım

nisa hanımında babasına rabbim acil şifalar versin,çok geçmiş olsun.

canım menüler iyi gidiyor sadece öğle ekmek yemesen olurmuş öyle değilmi
çünkü menün doyurucu

Bugünkü menüm dünün benzeri:)

Sabah
2 dilim ekmek
2 dilim peynir
Marul

Ara
1 tarçınlı karanfilli çay
1 mandalina

Öğle
Sade tavuk döner
2 dilim çavdar ekmek
4 kaşık yoğurt
1 domates

Ara
Patlamış mısır vazgeçemiorum ama tuzsuz çok az yağ ile
1 mandalina

Akşam
1 bardak sade nescafe
2 mandalina

Su : 3 litre
Spor : 30 dk yürüyüş.

nerelerdesiniz yahu takıma belirli bir kaç kişi harici uğrayan yok
kızıyorum,yeter ama aaa
bir mazeretiniz varsa şuraya 2 dk uğrayıp bildirmeniz gerekmiyormu? çok mu zor?
önce kendinize saygınız sonrada takıma karşı saygınız ve sorumluluğunuz olmalı.sonuçta bir takım işi bu.eğer burayı ve bizleri umursamıyorsanız o halde ayrılın.herkesin işi gücü var.. kimsenin motivasyonunu kırmaya kimsenin hakkı yok
kaç gündür idare ediyim diyorum,tüm kurallarımızı ve cezalarımızı askıya aldım,sırf kendinizi kötü hissetmeyin diye.ama nerdee takıma uğranmıyorki yazılananlar okunsun
benimde işim gücüm var zamanım bile yok şuraya bakmaya ama yinede uğramaya çalışıyorum,sizlerden de aynı şeyi bekliyorum...
aranızda kaptan olmak isteyen varsa lütfen şu görevi üzerimden alsın ben artık bunaldım.giderim doğru düzgün bir takıma normal yarışmacı olarak devam ederim.zaten motivasyonum 0,üstüne birde geriliyorum...

buyrun buda takımın son listesi,aslında bu cümleyi ''ne haliniz varsa görün..!!'' diye bitirmek isterdim..anlayana..................

***8.TAKIM 337.ETAP***

Moni(93,5/ / /% )
Nice15( 64,4 / / / % )
adayaren38 (66,1/ / /% )izinli
phalanx(64,4/ / /% )
koizumirisa ( 103,4/ / /% )
benbirtaneyim ( 64,6/ / /% )
newlife35 ( 59,3/ / / % )
ceco34 (118,6/ / /%)
umutlayasasen ( 68,3 / / / % )

8. TAKIM ORTALAMASI:%

dn: lütfen üstüne alınması gerekenler alınsın...

Son düzenleme:
merhaba kızlar okulum olduğu için sık sık giremiyorum. bu arada bütün notlarım açıklandı orta kararr diyebiliriz umarım finallerim iyi olurda alttan ders bırakmam bu arada bursarın açıklanmasınada az kaldı bana dua edin kızlar bursa çok ihtiyaçım var çıkarsa çok iyi olur :S

(( Kusura bakma canım ya bu hafta sanırım bende listeye giriyorum. iki haftalık molam sona erdi.

Ablam başka ile taşındığım için kolileme eşimin işyerini taşımasına yardım etme birde 4,5 aylık bebişimle yetişmeye çalışıyorum herşeye önceden buraya durumu yazmıştım 3 haftaya rahatlıyıcam o zaman tam motivasyonla dönücem :)

inşallah dersin kalmaz canım ve bursunda çıkar
canım zaten bir süre böyle gidecek galiba,en azından cuma günü bildirim yapmayı unutmayın.

(( Kusura bakma canım ya bu hafta sanırım bende listeye giriyorum. iki haftalık molam sona erdi.
tatlım sen zaten izinde olduğun halde takımı boş bırakmadın teşekkür ediyorum
izin 2 hafta olcak diye bir kaide yok,ne zaman istersen o zaman dönersin
izin en az 2 hafta olabiliyor,yani 1 hafta izne ayrılamıyoruz kurallar gereği.

canım mazeretinizi belirttikten sonra sorun olmuyor zaten.sanada Allah kolaylık versin zordur taşınma telaşı bilirim

Selam kızlaaaaarrr,
bikaçgündür bir öğretmenler günü kutlamasıdır gidiyor :)
İyi ki öğretmenim diyorum bol bol buaralarrrr miniklerimle :))
sizle nasılsınııız???
Nasıl gidiyor zayıflamalaaaar????
ya kutlamalar beni bitirdiiii,bu hafta kilo almazsam bir daha almaaaam((

çok güzel bir menü olmuş tatlıııım

Geçmiş olsun Ayşe ablaa ,bencede çok şanslıymışsın göz doktoruna gitmek gerçekten sıkıntılı çoook fazla sıra oluyor genellikle sen şansı yakalamışsın ilaçlarını düzenli kullanırsa kısacık zamanda alrjidende kurtulursun inşallaaah :)

ben cevap yazmasamda girip bakıyorum foruma :)
amin en büyük dileğim okulumun bitmesi sonra zayıflamam :)

sabah
2dilim domates
1dilim salatalık
1dilim peynir
4 yeşik zeytin
1dilim ekmek

öğlen
ufak kutu süt+ çevrek

akşam
1 kase çorba
yarım karnı yarık
1küçük kase cacık
1dilim ekmek

ara
1kuru incir
1ufak portakal
2kurabiye ufacık :26:

su ve sporla harika oluş tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…