Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

SElamün aleyküm kızlarrrrrrrrr

Bugün malum annemlerle hem pazara çıktık hemde akşam balık faslı yaptık
Bedenen çok fazla yorulmadım ama maalesef benim yeğenler birde benim küçük cadı resmen çete gibiydiler ve bir dakika durmadılar Artık sık sık sesimide yükseltmek istemiyorum kızkardeşim kırılırsa diye ama beni deli etti 3ü bir arada

Eşim maalesef bugün bu saat oldu hala gelemedi :26:
Amcası fenalaşmış ve eşim onu hastaneye götürdü. Aslında iki tane oğulu var amcasının ama biri pipirik en ufak şeyde fenalaşır hastanede az fazla kalınca ( ya mikrop kaparsam korkusundan ) diğeride tek başına başa çıkamayacağından eşimi aramışlar eee tabi birde onlarda araba yok
Umarım öneml birşey değildir ama maalesef kan tükürüyormuş ve tansiyonu tavan yapmışı :26:
Rabbim acil şifa verir inşallah Aminnnnnnnnn
Bakalım eşim kaçta gelebilecek

Aklımdayken bugün yediklerimide yazayım

Uyanır uyanmaz;
1 büyük fincan elma sirkeli sıcak su

Kahvaltı;
2 yumurtadan omlet
2 dilim ekmek
1 KK beyaz peynir
5 zeytin
1 domates
1 salatalık

ara;
1 mandalina

Öğlen;
4 YK bulgur pilavı
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

ara;
1 şekersiz nescafe

Akşam;
1 kase tel şehriye çorbası
Bol hamsi
bol salata
3 yk bulgur pilavı ( kalanı bitirelim dedik )

Gün içinde 2 litre su
spor maalesef yok

Günaydın herkese
yorgun ve uykusuzum kendimi hiç iyi hissetmiyorum başım çok ağrıyor.

dün oruç tutmuştum menü biraz saçma oldu

sahur: tost yedim çayla

akşam: işyerinde olduğumdan öğleden kalan salata pilav ve yoğurt 2 ince dilim ekmek
pilav 4 kaşık

eve gidince yarım kase çorba ve 2 kaşık menemen yedim

su çok az tükettim
spor yok ama çok yorgundum

cecom menü güzel az da olsa vereceksin bence ben veremeyecğim gibi almayım da

gayet güzel bir menü 2 kurabiye olmasaymış iyiymiş

kız bu ne iyi doymuşsun akşam menü cok güzel 3 lt su içsem ben ne güzel olur ama 2 lt bıle zor

Haklısın ablacım nedesen haklısın ben kaptan olmak isterdim ama hem hesaplamayı cok fazla yapamıyorum hemde işlerimin yoğunluğu hiç belli olmuyr daha musaıt olan arkadaslardan biri üstlenir inşallah bu görevi

günaydın kızlar iyi bir gün geçirmeniz dileğiyleee
hava yağmurlu soğuk ama ben kendimi iyi hissediyorumm

ablacım çok haklısın
giriyorum kendi kendime konuşuyorum burada kimseler yok dediğin gibi motivasyon kalmıyor
ama takımım diyorum asla vazgeçmiyorum ayakta tutalım yinede sende vazgeçme haklı olsan da yine de şans ver
ve kurallar daim olsun cezalarda
ayrıca sen çok iyiy bir kaptansın kaybetmek istemem açıkçası

canım geçmiş olsun
allah kabul etsin orucunu da
canım menü oruç olmana rağmen güzel tebriklerrr

canım geçmiş olsun zor ya umarım önemli bşeyi yoktur üzüldüm

canım geçmiş olsun zor ya umarım önemli bşeyi yoktur üzüldüm

Çok sağ ol canım
Bakalım dün gece hastaneye yatırmışlar ve bir kaç gün araştıracaklar bir yandan neden ileri geliyor diye
Sabah yine eşimi aradım varmı haber diye ama şu ara tahliller yapılıyor diye aramamış inşallah hayırlı haberler verir

canım mazeretinizi belirttikten sonra sorun olmuyor zaten.sanada Allah kolaylık versin zordur taşınma telaşı bilirim

Aynen ablam çok zor oğlumda kucağımdan başka yerde durmuyor pazar Mersin'e gittik salı akşam döndük ev felan bulduk ben orda grip oldum çok değişik bi havası var orası sıcak burası soğuk inş şu 2-3 hafta hemen geçerde düzenimi oturturum

okuldan yeni geldim kızlar nasılsınız ??

ben yarın sabah giremem diye bugünden yazıyorum. hafta içinde kilom artmıştı sabah tartıldım geçen haftaki kilomla aynı sabit durumdayım :S

geçen hafta:64.6
bu hafta : 64.6 kilo sabit

kız bu ne iyi doymuşsun akşam menü cok güzel 3 lt su içsem ben ne güzel olur ama 2 lt bıle zor

Patlamış mısır beni tok tutuyor akşam için :) Çok az yağ tuzsuz yaptıgım için iyi oluyor. 3 litre den fazla da içiyorum bazen. Bir ara içmedim hemen 55 lere çıktı. Kabızlık bana yaramıyor :)

tatlım sen zaten izinde olduğun halde takımı boş bırakmadın teşekkür ediyorum
izin 2 hafta olcak diye bir kaide yok,ne zaman istersen o zaman dönersin
izin en az 2 hafta olabiliyor,yani 1 hafta izne ayrılamıyoruz kurallar gereği.

Anladım canım :) Ben zaten o ara kilo çok fazla çıkıyordu takımı etkilememek için izne ayrıldım. Konu takibini bırakmadım çok şükür o ara 55 lere tekrar çıkmışken şimdi 53.6 lara düştüm tekrardan. Ama bıraktığım kilo 53.4 gene eksi de. Bir de adet olmama üc dört gün kaldı onun kilosu da birikti. Yarın sanırım tartıda gene eksi çıkacak en iyisi haftaya ben katılayım listeye kilo vermiş olarak. Zaten rutinlerime devam ediyorum. İnşallah bir iki kilo gider bu adet sonrası (

canım sen yine sabit kalmışsın bn korkuyorum ya hiç tartılmadım bu hafta ne çıkacak bakalım

Sabah
1 peynirli tost

Ara
1 bardak kekikli yeşil çay
2 mandalina

Öğle
1 kase çorba

Ara
10 fındık içi
3 ceviz içi
2 mandalina

Akşam
Fırında tavuk ( kanatlanacagım yakında :)))
3 kaşık yoğurt
1 dilim kakaolu kek

Su : 3 litre
Spor: -

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…