Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

canım sporun çok güzel olmuş da sanki bugün çoook karbonhidrat ağırlıklı olumuş gibi geldi bana:26:

Tanıştığımıza memnun oldum bende Banu
Henüz cuma gününden beri bende buralardayım
33 yaşında biri 13 diğeride 3 yaşında iki cadının annesiyim Bende istanbulda yaşıyorum 14 - 15 senedir.
Maalesef bende bir ara çok güzel kilolar verdim ama sonra sigarayı bıraktım yok antidepresan kullandım derken yine verdiklerimi geri aldım
Kim bilir belki o dönem biraz ben oldum moduna girmiştim farkında olmadan
Dediğin gibi can sıkıntısıyla gitmiyor bu kilolar o yüzden hepimiz elimizden geleni yapacağız

kesinlikle katılıyorum sana canım hafta sonu yemelerimden nefret ediyorum tüm hafata dikkat edip hafta sonu sapıtanlardanım bende (((aslında çook da abartmamışsın ama sağlıksız bir menü olmuş canım:26:ama o ütü varyaaa tüm sporlara bedel

Merhabalar Banucuuum;
Evde iki tane kuzucuk varsa senin spora ihtiyacın olmuyordur tatlım :)))Allah kolaylık versin canım :)
bende iki yıldır istanbuldayım,bu üçüncü yılım (((
valla bana can sıkıntısıyla kilolar heeeep geldi bugüne kadar artık bi gitseler bende kendime gelsem hiiiç de fena olmayacak hani(

vee ilk menüm :)
aslında adamakıllı bi menüyle başlamam lazımdı ama tüm gün kurslarım vardı
SABAH:
kahvaltılık gevrek (nesfit meyveli)
süt

ARA:1elma

ÖĞLE:
ton balıklı salata
1dilim kepek ekmek
1kase çorba

ARA:1muz

AKŞAM00kurs çıkışı
1dilim ekmek
yarım dilim kaşar peyniri

ARA:18:00

1avuç leblebi

bol bol koşuşturdum bugün ama özel yürüyüş yapamadım:26:

hoşbulduk ablacım
kilo almış olmana uzuldum ama taşınma arifesi normal düzenin otursun hızla verirsin sen
rrahatsızlığın içinde geçmiş olsun
önemli bişey değildir umarım

umutcum merhaba canım nasılsın görüşmeyeli
al benden de o kadar bura olmadan olmuyo bu iş

bende tanıtayım kendimi adım kadriye 2008den beri buralardayım 2 oğlum var çalışıyorum
burayla kilo veriyorum ve seviyorum burda olmayı,

bugun menüm
sabah 1 puaça idare edin diyete bünyemi yavaş alıştırayım
öğle bi bisküvi
akşam 3 kaşık pilav 3 parça et yeşillik 3 kaşık çorba

yarın herşey daha güzel olacak
spor ben yapamıyorum bilginize ayağım kırıldığı için hala eski düzenim yok
su 3 litre

size iyi geceler

merhaba kızlar yeni gelenler hoşgeldiler geriyi okuma fırsatım olmadı ama hepinizle ayrı ayrı tanışmak isterim. ben öğrenciyim 20 yaşındayım 65li kilolardayım. 80li kilolardan buralara kadar geldim :)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr

İnşallah bugünde hepimiz için çok verimli geçer
Bugün öğleye kadar evdeyim şükür hem biraz iş yaparım hemde biraz keyif
Öğleden sonrada artık büyük cadıya kışlık bot ve mont bakmaya gidiceğiz
Gitmeden spor çantamıda hazırlayacağım ki kızları direk eve bırakıp hiç eve çıkmadan Spor salonuna atayım kendimide Havuzda bir güzel yüzeyim
Tabi önce bir duş almam şart dışarı çıkmadan malum reglm yeni bitti

Hazır cimcimem uyurken bir duşa atayım kendimide ondan sonra rahat oturayım

merhaba kızlar yeni gelenler hoşgeldiler geriyi okuma fırsatım olmadı ama hepinizle ayrı ayrı tanışmak isterim. ben öğrenciyim 20 yaşındayım 65li kilolardayım. 80li kilolardan buralara kadar geldim :)

İnşallah bende senin kilolarını görürüm daha çooooooook yolum var ama neyse pes etmek yok 3 sene sonrada olsa o kiloyu göreceğim başka yolu yok

günaydın herkese benden başka erkenci yok sanırım

dünkü cozutuk menümü paylaşayım

sabah: gayet güzel başlamıştım aç karnıma zencefilli tarcınlı kürden içtim
kepekli yağsız tost
şekersiz çay

ara: nescafe şekersiz

öğle: sanki güne gitmiş gibi menü geldi
4 kaşık kısır
paneli tavuk avuç içi kadar
3 patates kızartması
az yoğurt

ara: 5 kaşık aşure
ve arkadasımın gazabına uğradım boş çörek getirmiş avuç içi kadar da onu yedim yani yuhhh bana daha devamı var tabi

akşam: 2 yemek kaşığı kuru fasulye
4 lahana sarma
4 yemek kaşığı brokoli salatası

regl olduğumdanmı nedir tatlı kriziyle kendimi mutfakta kek yerken buldum utanıyorum yuhhh dıyorum kendıme ama bugün
fazlasıyla toparlıcam söz veriyorum

su:1.5 lt
spor: regl olduğum için yapmadım

Tatlım arada bendede oluyor gelgitler menün benimkine bakarak çok çok iyi sporda gayet güzel

menün gayet iyi cecomm bugün ayşe ablam benim saçımı başımı yolacak
ee bu kadar ara ver diyete adapte olamadım gidecek bu kglar başka yolu yok

canımmm gayet güzel menün kız nasıl doydun sen bu kadar şeyle

günaydın şekerler
ilaçlar sebebiylemi bilmiyorum dikkat edemiyorum yediklerime ,kilo olarak gelmeye başladı ve ben bu durumdan hiç hoşnut değilim.spor zaten hayatımda bir süredir mecburiyetten yok.insülin direncim yüzünden spor yapamadığımda hızla kilo alıyorum.diyet kilo konusunda mutsuzumbir yandan hastalıklar ve kansızlık, bir yandan taşınma hazırlıkları bu süreci en az kiloyla atlatmayı umuyorum

hoşbulduk ablacım
kilo almış olmana uzuldum ama taşınma arifesi normal düzenin otursun hızla verirsin sen
rrahatsızlığın içinde geçmiş olsun
önemli bişey değildir umarım
teşekkür ederim kadriyecim,sol elimde problem oluşmuştu şişlik ve ağrı kullanamadım bir süre.şimdi daha iyi ama yine tam geçmedi.hayatımı düzene sokabilsem kilolarda gidecek de bir türlü olamıyor şu sıra.

aleykümselam banucum
benim yerimede yüz canımcım,ben sporsuz kaldım

çok geçmiş olsun kadiscim
ilk gün olarak gayet iyi tatlım menün

menün gayet iyi cecomm bugün ayşe ablam benim saçımı başımı yolacak
ee bu kadar ara ver diyete adapte olamadım gidecek bu kglar başka yolu yok

Çok teşekkür ederim
İnşallah aynı istikrarla devam ederimde çozutmam

Yok yok çekinme Ayşe okadar güzel yürekli ki eminim seni motive eder ancak

Ayşeciğim Allah yardımcın olsun
O koşturmacalar ve sorunlar arasında spor yapamaman çok doğal
Bende fitnesse gitmiyorum bu ara ( he defasında sonrasında bir iki saat deli gibi kalbim çarpıyor ve acıkcası korkuyorum kalbimi fazla yorarım diye o yüzden sırf yüzmeyi tercih ediyorum ) ama biraz daha kilo verince tekrar başlarım diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…