Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

İnşallah bugünde hepimiz için çok verimli geçer :KK34:
Bugün öğleye kadar evdeyim şükür :KK34: hem biraz iş yaparım hemde biraz keyif :KK1:
Öğleden sonrada artık büyük cadıya kışlık bot ve mont bakmaya gidiceğiz :KK34:
Gitmeden spor çantamıda hazırlayacağım ki kızları direk eve bırakıp hiç eve çıkmadan Spor salonuna atayım kendimide Havuzda bir güzel yüzeyim :KK34:
Tabi önce bir duş almam şart dışarı çıkmadan :KK53: malum reglm yeni bitti :KK1:

Hazır cimcimem uyurken bir duşa atayım kendimide ondan sonra rahat oturayım :KK34:

İnşallah bende senin kilolarını görürüm :KK43: daha çooooooook yolum var ama neyse pes etmek yok 3 sene sonrada olsa o kiloyu göreceğim başka yolu yok :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım ben 18 kiloyu 3-4 ayda verdim :) inş. sende verirsin inş. isteyen herkes verir :)

Dünkü menüm

Sabah
30 gr peynir
4 dilim ekmek

Ara
1 kurabiye

Öğle
Karnıbahar
Yoğurt

Ara
1/2 simit

Akşam
50 gr et
1 dilim ekmek
Salata

Ara
3 meyve

Su 6 bardak

canım kahvaltıda4 dilim ekmek biraz fazla olmamış mı :KK43:(sonra hem kurabiye hem simit sanki karbonhidrat biraz fazla olmuş tatlım

Menüm

Sabah
2 dilim çavdar ekmek
2 dilim peynir

Ara
3 kuru hurma

Öğle
Balık
1 tabak Salata
1 dilim çavdar ekmek

Ara
1 kase çekirdek

Akşam
2 mandalina
1 kepek grissini
1 bardak beşli çay

Su : 1 litre ama yatana kadar içeceğim daha
Spor : -

Şu 53 lü kilolara bir inebilseydim hayırlısıyla inşallah.

tatlım ben menünü çok beğendim:KK9::KK9:canım ya 48 mi olmak istiyorsun sanki kilo cetvelinde 48 gördün kuzum çooook az değil mi:26:

günaydın şekerler:KK16:
ilaçlar sebebiylemi bilmiyorum dikkat edemiyorum yediklerime ,kilo olarak gelmeye başladı ve ben bu durumdan hiç hoşnut değilim.spor zaten hayatımda bir süredir mecburiyetten yok.insülin direncim yüzünden spor yapamadığımda hızla kilo alıyorum.diyet kilo konusunda mutsuzum:KK31:bir yandan hastalıklar ve kansızlık, bir yandan taşınma hazırlıkları bu süreci en az kiloyla atlatmayı umuyorum:KK25:

Ayşe ablacım çoook geçmiş olsun öncelikle:26:ama sen gerçekten benim idolümsün sporuna da beslenmenede hayran olmuşumdur takımda kaldığım sürece bende de kansızlık var kan ilaçları iştah açıyormuş neyazık ki :KK43:((ama ablam gel bu acıkmaları leblebi gibi,kuru üzüm gibi hafif şeylerle atlatalım hem kansızlıktan kurtulaım hem kilo almayalım haydi Ayşe ablacıııııım senden örnek menüler almaya devam etmek istiyorum beeenEn Büyük KK

Kadriyeciiiim merhaba Canııım nasılsııın???
Ne güzel oldu birlikte yeniden başlamak bu sefer kilo verelim artık şu kilolarımızı :KK8::KK8:ulaşalım hedefimize iiinşalllah:KK9:gerçi ben bayaaa bi dağıttım ama bakalım inşallah bir an önce toparlanabilirim:KK52:

menüm:
SABAH:
kahvaltılık gevrek
süt

ARA:2mandalina

ÖĞLE:
1kase çorba
1parça yağsız baharatlı tavuk göğsü
salata
2kaşık yoğurt
1dilim kepek ekmek

ARA:minik bi kase aşure

AKŞAM:
1dilim ekmek
1dilim peynir
1muz
1hurma
1elma
**meyveyi sapıttım biliyorum ama yine üşütüüm sanırım ve ne yapacağımı şaşırdım :KK43:((
yatmadan:tarçınlı ballısüt

Sabah
30 gr peynir
3 dilim ekmek
Domates salatalık

Ara
1 mandalina

Öğle
1 puaça

Ara-
1 mandalina

Akşam
Yoğurt
Patlıcan yemeği
3 köfte

Su 2 lt ye yakın

günaydın şekerler,
güzel br gün olsun:KK16:

15 kasım 2013/22 kasım 2013
güncel liste

***8.TAKIM 336.ETAP***

Moni(92,0/ / /% )
Nice15( 63,9 / / / % )
sky87 (92,9/ / / % )izinli
adayaren38 (66,1/ / /% )
phalanx(64,0/ / /% )
koizumirisa ( 103,3 / / /% )
benbirtaneyim ( 65,5/ / /% )
newlife35 ( 60,0/ / / % )
ceco34 (118,8/ / /%)
kadis ( 74,2/ / / % ) 332.etapta izne ayrılan üye geri döndü,kilosu 4 e bölündü
umutlayasasen ( 68,3 / / / % )315.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 20 ye bölündü

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Günaydın herkese
dünkü menüm

sabah: tarçınlı zencefilli su
kepekli tost
şekersiz çay

ara: yok

öğle: 100 grm yoğurt
1 kepçe kuru fasulye
4 kaşık pirinç pilavı
az turşu
avuç içi kadar tiramisu

ara: küçük dilim kek

akşam: 5 kaşık pırasa
5 çatal makarna
brokoli salatası 2 kaşık kadar

kardeşime gittim akşam inanırmısınız önüme gelen köstebek pastayı geri çevirdim yemedim o an nefsımı tutmak zor geldı ama şuan çok mutluyum :KK8::KK8::KK8::KK8:

su:2lt
spor yok

Menüm

Sabah
2 dilim çavdar ekmek
2 dilim peynir

Ara
3 kuru hurma

Öğle
Balık
1 tabak Salata
1 dilim çavdar ekmek

Ara
1 kase çekirdek

Akşam
2 mandalina
1 kepek grissini
1 bardak beşli çay

Su : 1 litre ama yatana kadar içeceğim daha
Spor : -

Şu 53 lü kilolara bir inebilseydim hayırlısıyla inşallah.

55 i görsem :KK52: :KK52: :KK52:
ahhhhh ahhh 49 kglardan nasıl bu hale geldim anlamıyorum
menün gayet güzel örnek menü bence

menüm:
SABAH:
kahvaltılık gevrek
süt

ARA:2mandalina

ÖĞLE:
1kase çorba
1parça yağsız baharatlı tavuk göğsü
salata
2kaşık yoğurt
1dilim kepek ekmek

ARA:minik bi kase aşure

AKŞAM:
1dilim ekmek
1dilim peynir
1muz
1hurma
1elma
**meyveyi sapıttım biliyorum ama yine üşütüüm sanırım ve ne yapacağımı şaşırdım :KK43:((
yatmadan:tarçınlı ballısüt
tatlım gayet iyi meyveden zarar gelmez sen bu hafta bence vereceksin

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3:

Ya kusura bakmayın dün bir türlü uğrayamadım :KK53:
Dün alışveriş sonrası kızları direk anneme bırakıp kendimi Havuza attım :KK34:
Normalde 6 tur yüzen ben dün yan kulvardaki bir kadınla gizli bir çekişmeye girdim neme lazımsa :KK1: tabi kadının bu rekabetten haberi bile yoktu :KK1:
Kendi kendime kadına avans verip sonrada deli gibi yüzüp kadından evvel kulvarı bitirmeye uğraştım :KK60: üstüne birde 6 yerine 8 tur yüzünce baya bir yordum kendimi :KK1:
Eve girmeden birde eşimin tekrar hastaneye yatan anannesini ziyaret ettik ve eve girdiğimde okadar yorgundum ki koltuğa bir 5 dakika uzanayım derken uyuya kalmışım :KK60:

Geç saatte eşim hadi yatağına geç dedi ve ben hiç uğrayamadan gittim yattım :KK1:
Gecede nasıl birşeyse sabahın 3ünde bacağımda bir ağrıyla uyandım. Meğer kendimi fazla zorlamaktan herhalde damar damar üzerine bindi ve ben sıcağıyla anlamadım :26:
Bugün annemle pazara gidecektim ama adım atacak halim yok. Akşamda annemler yemeğe gelicek nasılsa ancak yavaş yavaş bir üstten temizlik yaparım :KK34:
Eşim sağ olsun ben uyuduktan sonra mutfağı pırıl pırıl yapmış :KK16: bana bir tek salonu süpürmek ve banyoyu temizlemek kalmış :KK76::KK76:

Aklımdayken dünki menümüde paylaşayım :

Uyanır uyanmaz;
1 büyük fincan elma sirkeli su

Sabah;
3 dilim ekmek
2 KK beyaz peynir
5 zeytin
1 domates
1 salatalık
1 yumurta

ara;
1 yeşil çay, 1 elma

Öğlen;
3 Yk bulgur pilavı
4 YK taze fasülye
1 kase yoğurt

ara;
1 fincan kakaolu sıcak su, 4 Form bisküvi

akşam;
1 kase çorba
3 YK zeytinyağlı patlıycan ( dünden kalma )
1 kase salata
1 kase yoğurt

Bugün yaptığım spor; 40 dakika tempolü yüzme + suyun içinde hareketler
Bugün içtiğim su; 2 litre

X