Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın herkese benden başka erkenci yok sanırım

dünkü cozutuk menümü paylaşayım

sabah: gayet güzel başlamıştım aç karnıma zencefilli tarcınlı kürden içtim
kepekli yağsız tost
şekersiz çay

ara: nescafe şekersiz

öğle: sanki güne gitmiş gibi menü geldi
4 kaşık kısır
paneli tavuk avuç içi kadar
3 patates kızartması
az yoğurt

ara: 5 kaşık aşure
ve arkadasımın gazabına uğradım boş çörek getirmiş avuç içi kadar da onu yedim yani yuhhh bana daha devamı var tabi

akşam: 2 yemek kaşığı kuru fasulye
4 lahana sarma
4 yemek kaşığı brokoli salatası

regl olduğumdanmı nedir tatlı kriziyle kendimi mutfakta kek yerken buldum utanıyorum yuhhh dıyorum kendıme ama bugün
fazlasıyla toparlıcam söz veriyorum

su:1.5 lt
spor: regl olduğum için yapmadım
günaydın canımcım,diyetin ilk günlerinde normal bunlar,oluyor ister istemez.bir kaç güne düzene girersin merak etme.
yinede ben çekeyim saçlarını,daha çabuk adapte olabilmen adına:KK4::KK4::KK4::KK4:

menün gayet iyi cecomm bugün ayşe ablam benim saçımı başımı yolacak :KK4: :KK4:
ee bu kadar ara ver diyete adapte olamadım gidecek bu kglar başka yolu yok
ah canım benim ben menü bile yazamıyorum o kadar düzensiz ve saçma besleniyorumki:KK24:
saçımı çekmekle kurtulabilsem iyide,benimde saçım başım yolunacak durumdayım.:KK4::KK4::KK4::KK4:
:KK4::KK22::KK22:hatta al bana al bana

günaydın canımcım,diyetin ilk günlerinde normal bunlar,oluyor ister istemez.bir kaç güne düzene girersin merak etme.
yinede ben çekeyim saçlarını,daha çabuk adapte olabilmen adına:KK4::KK4::KK4::KK4:

ah canım benim ben menü bile yazamıyorum o kadar düzensiz ve saçma besleniyorumki:KK24:
saçımı çekmekle kurtulabilsem iyide,benimde saçım başım yolunacak durumdayım.:KK4::KK4::KK4::KK4:
:KK4::KK22::KK22:hatta al bana al bana

ablam sen toparlarsın ben güveniyorum sana aramızda en güzel menüsü olan ve kg veren sendin seni hayranlıkla takip ederdim o zamanda şimdi de vereceğiz abla başka yolu yok bunun önceden böylemiydik biz onu hatırlayalım motıve oluruz belkı

Çok teşekkür ederim :KK34:
İnşallah aynı istikrarla devam ederimde çozutmam :KK1:

Yok yok çekinme Ayşe okadar güzel yürekli ki eminim seni motive eder ancak :KK34:

Ayşeciğim Allah yardımcın olsun :KK71:
O koşturmacalar ve sorunlar arasında spor yapamaman çok doğal :KK34:
Bende fitnesse gitmiyorum bu ara ( he defasında sonrasında bir iki saat deli gibi kalbim çarpıyor ve acıkcası korkuyorum kalbimi fazla yorarım diye o yüzden sırf yüzmeyi tercih ediyorum ) ama biraz daha kilo verince tekrar başlarım diye düşünüyorum :KK34:
canım benim iyi düşüncelerin için teşekkür ederim,sende benim için aynısın:KK16:
sağolasın banucum:KK54:
sporuda dozunda yapmak lazım,hele bizim gibi şişkolar daha bi dikkat etmeli:KK8:yüzmek ve yürümek dünyanın en güzel sporu aslında imkan buldukça yapılması gereken:KK55:

ablam sen toparlarsın ben güveniyorum sana aramızda en güzel menüsü olan ve kg veren sendin seni hayranlıkla takip ederdim o zamanda şimdi de vereceğiz abla başka yolu yok bunun önceden böylemiydik biz onu hatırlayalım motıve oluruz belkı
inşallah canım benim,hepimiz toparlayıp en güzel kiloları vericez ben inanıyorum,dönem dönem duraklamalar yaşamamız normal zor bir süreç ve azim ve sabır gerektiriyor.

bende şu andan itibaren takıma ve size olan sorumluluğum dahilinde daha dikkat etmeye çalışıcam.motive edici sözlerinizle beni kendime getirdiniz canlarım iyi varsınız:KK16::KK54:

inşallah canım benim,hepimiz toparlayıp en güzel kiloları vericez ben inanıyorum,dönem dönem duraklamalar yaşamamız normal zor bir süreç ve azim ve sabır gerektiriyor.

bende şu andan itibaren takıma ve size olan sorumluluğum dahilinde daha dikkat etmeye çalışıcam.motive edici sözlerinizle beni kendime getirdiniz canlarım iyi varsınız:KK16::KK54:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
yy ablam bu gaz bana baya bi gider :KK1:

Ohhh benden önce seni kendine getirmişler iyi bariii yoksa ben fena gtiricektim seni kendine:KK23::KK23:
Hadi kızlar bu hafta dereceye girme sırası sizde olsun, olsunki sarı kartınızı silin..Nerdeyse ikinci sarı kartınız olacak ve cezaya düşeceksiniz..
Hadi silkelenin ve dökün tüm yağları eteklerinizden :KK8::KK8::KK8::KK8:

DÜNKÜ MENÜM:KK9::KK9:

SABAH:1 yumurtanın sarısı, 1 dilim kepek ekmek,yeşillik ve bitki çayı

öğle:lahana sarması yarım tabak

akşam:1 kase çorba ve 1 tabak ıspanak yemeği, yoğurt

1 litre su

Spor:60 dak yürüyüş

günaydın herkese benden başka erkenci yok sanırım

dünkü cozutuk menümü paylaşayım

sabah: gayet güzel başlamıştım aç karnıma zencefilli tarcınlı kürden içtim
kepekli yağsız tost
şekersiz çay

ara: nescafe şekersiz

öğle: sanki güne gitmiş gibi menü geldi
4 kaşık kısır
paneli tavuk avuç içi kadar
3 patates kızartması
az yoğurt

ara: 5 kaşık aşure
ve arkadasımın gazabına uğradım boş çörek getirmiş avuç içi kadar da onu yedim yani yuhhh bana daha devamı var tabi

akşam: 2 yemek kaşığı kuru fasulye
4 lahana sarma
4 yemek kaşığı brokoli salatası

regl olduğumdanmı nedir tatlı kriziyle kendimi mutfakta kek yerken buldum utanıyorum yuhhh dıyorum kendıme ama bugün
fazlasıyla toparlıcam söz veriyorum

su:1.5 lt
spor: regl olduğum için yapmadım

canım zaten akşam toparlamışsın az az yemişsin vallla
kek de reglden artık olur o kadarda değilmi ama
bende regl oldum dün canım tatlı bişeyler çekiyor
hazır kek varya 1 dilimlik ondan bi lokma yemek istiyorum oğluma diyorum yiyecekmisin diye acayım diyorum yemicem diyor ben ısrarla ye diyorum onun için acacacğım bir ısırık almak için ya coçuğa kek yedirdim bir lokma yetti aslında zaten kek ne kadar ki:KK9:
işte paketin hepsini yemektense bir lokma ile idare ettim çok şükür günü iyi bitirdiğimi düşünüyorum

vee ilk menüm :)
aslında adamakıllı bi menüyle başlamam lazımdı ama tüm gün kurslarım vardı:KK43:
SABAH:
kahvaltılık gevrek (nesfit meyveli)
süt

ARA:1elma

ÖĞLE:
ton balıklı salata
1dilim kepek ekmek
1kase çorba

ARA:1muz

AKŞAM:21:00kurs çıkışı
1dilim ekmek
yarım dilim kaşar peyniri

ARA:18:00

1avuç leblebi

bol bol koşuşturdum bugün ama özel yürüyüş yapamadım:26:

canım bence adamakıllı bir menü zaten güzel olmuş o kadar koşturmacanın arasında

1 litre su

özlemcim gayet güzel menün abartı hiçbirşey yok yürüyüş çok güzel benim regl bitince sporla ilgili sıkı bir program hazırlamam lazım kendime :KK8::KK8::KK8:

Dünkü menüm

Sabah
30 gr peynir
4 dilim ekmek

Ara
1 kurabiye

Öğle
Karnıbahar
Yoğurt

Ara
1/2 simit

Akşam
50 gr et
1 dilim ekmek
Salata

Ara
3 meyve

Su 6 bardak

merhaba kızlar yeni gelenler hoşgeldiler geriyi okuma fırsatım olmadı ama hepinizle ayrı ayrı tanışmak isterim. ben öğrenciyim 20 yaşındayım 65li kilolardayım. 80li kilolardan buralara kadar geldim :)
hoşbulduk canım

çok geçmiş olsun kadiscim
ilk gün olarak gayet iyi tatlım menün

saol tatlım
eh işte menü istediğim gibi değilde

günaydın şekerler:KK16:
ilaçlar sebebiylemi bilmiyorum dikkat edemiyorum yediklerime ,kilo olarak gelmeye başladı ve ben bu durumdan hiç hoşnut değilim.spor zaten hayatımda bir süredir mecburiyetten yok.insülin direncim yüzünden spor yapamadığımda hızla kilo alıyorum.diyet kilo konusunda mutsuzum:KK31:bir yandan hastalıklar ve kansızlık, bir yandan taşınma hazırlıkları bu süreci en az kiloyla atlatmayı umuyorum:KK25:

teşekkür ederim kadriyecim,sol elimde problem oluşmuştu şişlik ve ağrı kullanamadım bir süre.şimdi daha iyi ama yine tam geçmedi.hayatımı düzene sokabilsem kilolarda gidecek de bir türlü olamıyor şu sıra.

aleykümselam banucum:KK16:
benim yerimede yüz canımcım,ben sporsuz kaldım:KK5:
geçmiş olsun canım benim

Ohhh benden önce seni kendine getirmişler iyi bariii yoksa ben fena gtiricektim seni kendine:KK23::KK23:
Hadi kızlar bu hafta dereceye girme sırası sizde olsun, olsunki sarı kartınızı silin..Nerdeyse ikinci sarı kartınız olacak ve cezaya düşeceksiniz..
akrepcim
nasılsın tatlım
daimi üyeleriz biz buralarınnnnn

hoşbulduk canım

saol tatlım
eh işte menü istediğim gibi değilde

geçmiş olsun canım benim

akrepcim
nasılsın tatlım
daimi üyeleriz biz buralarınnnnn
Sağol tatlım..Gelsene 14. takıma birlikte şekillendirelim takımı..14. takımın ayakta kalabilmesi için bize ihtiyacı var şeker :KK19:

ah canım benim ,şöyle iyi bir motiveye ihtiyacım var artık güzelliklemi olur, dayakla,kötekleme bilmiyorum ama lazım bana bişeyler:KK1:
evet acilen dereceye girmemiz lazım sarı kartın silinmesi için,bu hafta umudum yok %30 un altına düşmesek yeterde,haftaya mutlaka derece istiyorum artık.senin nezdinde takıma da belirtmiş oldum teşekkür ederim:KK16::KK54:

1 litre su

özlemimmm,kız gözlerime inanamadım bu ne güzel bir menü böyle uzun zamandır göremiyordum sende böyle menü:KK53::KK9::nazar:

Dünkü menüm

Sabah
30 gr peynir
4 dilim ekmek

Ara
1 kurabiye

Öğle
Karnıbahar
Yoğurt

Ara
1/2 simit

Akşam
50 gr et
1 dilim ekmek
Salata

Ara
3 meyve

Su 6 bardak
canımcım sabahki 4 dilim ekmeği çözemedim:KK53::44:

kızlarr buyrun size motivasyon:KK76:
anne kız gibi değillermi?:KK1:
kendimizle kıyaslayalım,ideal kilomuza indiğimizde nasıl görünücez acaba:KK34:
hadi gazı da verdim:KK76:
$11172_192193877619544_812748241_n.jpg

Menüm

Sabah
2 dilim çavdar ekmek
2 dilim peynir

Ara
3 kuru hurma

Öğle
Balık
1 tabak Salata
1 dilim çavdar ekmek

Ara
1 kase çekirdek

Akşam
2 mandalina
1 kepek grissini
1 bardak beşli çay

Su : 1 litre ama yatana kadar içeceğim daha
Spor : -

Şu 53 lü kilolara bir inebilseydim hayırlısıyla inşallah.

X