Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrr

Herkese bol eksili ve bol enerjili bir hafta diliyorum
Ben haftaya yine hızlı bir başlangıç yaptım sağ olsun annemler temelli türkiyeye geldiklerinden beri totoşum yer görmedi
Bir yandan iyi bir yandanda kötü
Bazen kendime özel bir hayatım kalmadı gibi hissediyorum ama sonra kendimde dayanamıyorum

Şu anda beni bekliyor hatun birlikte pazara gideceğiz
Kahvaltımı ettim şimdi cadıyı uyandırıp hemen çıkıyorum
Akşam görüşmek üzere kendinize iyi bakın

Günaydınlar herkese

cozutuk hafta sonlarından nefret ediyorum acaba diyorum diyetisyenler haftanın 1 günü istediğin şeyi yiyebilirsin diyormuş ya bu gün bizim için pazarmı olsa :)

dünkü menüm:
sabah: kahvaltılıklar çok az patates kızartması 2 dilim kepek ekmek
saat 12 diydi bu arada

ara: küçük 1 dilim ıslak kek

akşam: yarım ıspanaklı pide domates salatalık ve çay

spor: tüm gün temizlik ütü yaptım
su: hatırlamıyorum ama çok az içtim

iyi geceler bayanlar
ayşe abla nasılsın ev taşıyosun sanırım Allah yardımcın olsun zor iş vesselam
ablacım yerimiz varsa ben dönmek istiyorum bura olmadan vermek şurda dursun alıyorum ben
Eski grubun tekrar toplanıyor olması beni daha da motive ediyor hoşgeldin kadiscim
günaydın canım bende bu hafta geri dönüş yaptım inşallah beraber vereceğiz şu gitmeyen kgları

menün gayet iyi görünüyor peynirli börek ve keki yemediğin için ayrıca tebrik ediyorum seni ben dayanamazdım
Benimde 55 lere düştüğüm günler gelecekmi acaba

ablammm maşallahın var iyi dayanıyorsun bu koşturmacaya Rabbim sağlık versin

Maşallah menü çok güzel görünüyor keşke birazda spor olsaymış

Geçmiş olsun tatlım yediğin birşey dokunmuş olabilir sağlık olsun verilir bu kglala önemli olan sağlıklı olmak

canım günaydın nasılsın
evet o hafta sonları zaten raydan çıkıyoruz
bugünden itibaran toparlayalım inşallah

tünaydın diyim geç oldu baya
öğlende sınavım var ve ben hala ders eksiklerim olmasına rağmen sabahtan beri sallanıyorum bi defter kitap açamadım sanırım böylede giricem sınava

selülit olmasın canım o:26:

hoşgeldin tatlım,yerimiz var tabiki
uzun süredir dağıttım. hiç öyle güzel menülerim yok bu ara, ama inşallah düzene giricem tekrar, yani umut ediyorum

aleyküm selam banucum
gez gez hareket iyidir

kız o bir gün değil bir öğün

ablammm maşallahın var iyi dayanıyorsun bu koşturmacaya Rabbim sağlık versin
sağol canım benim,dayanmıyorum aslında vücut bir yerlerden sinyalleri veriyor

Yo selülit değil sivilce gibi tane tane kırmızı ve bütün kolumun arkasında

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr

Ya eve geldiğimden beri koşturuyorum totoşum daha yeni yer gördü
Sabahtan pazara gittik daha sakin oluyor o saatlerde diye
Normalde doğru düzgün birşey bulamayan ben dünyayı aldım
Eşime hızımı alamadım birde yorgan aldım kendimize dediğimde anammm şaşırdın sen kendini dedi

Öğleden sonra gelip ancak evimin işiyle uğraştım. Çamaşırdı bulaşıktı derken yemeğimide ateşe koydum buraya attım kendimi
Bu ara yine Annemin planları yüzünden spor Salonuna gidemiyorum yaaa :26:
Kızkardeşim bile farkında kız işim var desene anneme diyor
Neyse bu haftayıda atlatayımda ondan sonra kesinlikle spor salonuna gideceğim hatta yarında ayarlayıp kaçmaya çalışacağım havuza

Maşallah menü çok güzel görünüyor keşke birazda spor olsaymış

Aslında çok haklısın ama işte bu ara yoğunluk var
İnşallah önümüzdeki hafta çok daha rahat olacağım gerekirse anneme kusura bakma ben gelmiyorum diyeceğim. Hee dışardaykende baya yürüyoruz ama işte spor giibi olmuyor
Bir ara kendime birde adım sayar almayı düşünüyorum aslında vardı bir tane ama benim büyük cadı nasıl becerdiyse kırmış geçen sene

Kızlar benim moralim bozuluyor ya ( Sabah tartıldım 54.4 müydü öyle birşeydi. Nasıl bir anda öyle aldım anlamadım Ayrıca menülerimi düzene sokamıyorum. Okula ordan kursa filan gidince saçma sapan birşeyler oluyor. Moralim bozuldu ya

Menü
Sabah
2 dilim çavdar ekmek
2 dilim peynir

Ara
1 elmalı tart bisküvi
1 ekinezyalı çay

Öğle
1 dilim peynirli börek

Akşam
1 dilim peynirli börek
2 kase çorba
1 mandalina
1 beşli bitki çayı

Su 1,5 litre su
Spor 50 dk yürüyüş

merhaba kızlar sınavlarım iyi kötü bitti pazar sabahı evime geldim pazar akşamıda kuzenimin nişanı vardı :) yorucu bir gündü ama herkes gözlerine inanamadı elbisede giymiştim çok şık oldum kilolarda gidince süper oldu siz neler yaptınız bakalım

Selamün aleyküm kızlarrrrrr

Bir sürü iş yaptım yemeğimide aradan çıkardım hazır eşimde karadayıda dalmak üzereyken bir koşu buraya geldim
Anamdan fırsat bulamıyorum diye bugün baya bir sinir oldum ama kadıncağızada birşey diyemiyorum sonuçta senelerce gurbet yaşadı bizleri ancak senede 1 ay görüyordu. Şimdi yeni geldiği için özelim kalmadı yok işlerimi yapamıyorum demek kırıcı olur diye ses etmiyorum. Tabi ona ses etmiyorum ama evde eşime söylendim bugün

Aslında ben pek sevmem temizliği ( her ev hanımının olduğu gibi ) ama dağınıklık olunca bana geliyorlar
Sağ olsun ev ahaliside nasılsa ben ses edemiyorum diye bu ara azıtmıştı
Tam söylenmeye başlayacaktım ki eşim hadi ben sana yardım edeyimde birlikte yapalım dedi
Birlikte yatak odasına bir giriştik ( geçen gün kaldırmıştım işim bitmemişti daha en çokda ona takmıştım )
Şükür hemen iki saatte hallettik tabi geç olmasın diye de yemeği araya sıkıştırıverdik
Yarın akşamda birlikte mutfağı temizliyormuşuz
Ohhhhhh valla rahatladım hee temizlik gibisi yok ama işte insan kendi yapmak zorunda kalınca sinir oluyor

Hazır aklımdayken bugünki menümüde paylaşayım

Uyanır uyanmaz;
1 büyük fincan elma sirkeli sıcak su

Kahvaltı;
1 domates
1 salatalık
5 zeytin
2 KK kadar taze kaşar ( az yağlılardan )
( ekmek yemedim çünkü pazarda simit yemeden dönmek olmaz )

ara;
1/2 simit

Öğlen;
1 kase çorba
3 YK Kavurma ( yağsız )
2 YK makarna
2 YK mantar sote

ara;
1 fincan süt + 2 küp çikolata ( çok canım çektiği için nefsimi körledim daha beter krize girip dibine vurmim diye )

Akşam;
1 kase çorba
3 - 4 Yk Patlıycan yemeği ( susuz, etsiz )
1 koca kase karışık salata ( 1 tk yağ döktüm )

Şu anda 1 büyük fincan yeşil çay içiyorum ve yatarkende 1 bardak sütle günü kapatacağım inşallah

Selam kızlaaaar,
daha önceden tanışmadığımız arkadaşlarım için kendimi tanıtayım adım Zeynep İstanbulda yaşıyorum geçen yıl burada takım çalışması booool motivasyon ile çook güzel kilolar vermiştimm :))) takımdan ayrılmak zorunda kalıncaya kadar herşey yolundaydı aslında yazında belirli bir kiloya kadar düştüm sonra eylül ayının başlamasıyla birlikte sistemli olarak kilo almaya başladım takiiiiiii geçen pazar gününe kadar(DÜN)((( pazar günü kışlık kalın montlarımı çıkarınca birde baktım ki fermuar zar zor çekiliyo işte boğazını tutamamanın bedeli dedim korkunç derecede canım sıkıldı ama can sıkmayla kilolar gitmiyor ((
iyi ki buradayım ve sizinle yeniden başladım inşallah ennn kısacık sürede hepimiz dilediğimiz kilolarda oluruz...:)

Canım menünü çok beğendim çok sağlıklı gözüküyor :)tebrik ederiiiim AMA spor yapmıyor musun ?
Birde elma sirkesi kilo vermende etkili oluyormu canım bende içmeye başlamak istiyorumda yararlı olur mu olmaz mı bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…