Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kızlar benim moralim bozuluyor ya :KK43:( Sabah tartıldım 54.4 müydü öyle birşeydi. Nasıl bir anda öyle aldım anlamadım:KK43: Ayrıca menülerimi düzene sokamıyorum. Okula ordan kursa filan gidince saçma sapan birşeyler oluyor. Moralim bozuldu ya :KK43:

Menü
Sabah
2 dilim çavdar ekmek
2 dilim peynir

Ara
1 elmalı tart bisküvi
1 ekinezyalı çay

Öğle
1 dilim peynirli börek

Akşam
1 dilim peynirli börek
2 kase çorba
1 mandalina
1 beşli bitki çayı

Su 1,5 litre su
Spor 50 dk yürüyüş

canım sporun çok güzel olmuş:KK9::KK9: da sanki bugün çoook karbonhidrat ağırlıklı olumuş gibi geldi bana:26:

Selam kızlaaaar,
daha önceden tanışmadığımız arkadaşlarım için kendimi tanıtayım adım Zeynep İstanbulda yaşıyorum geçen yıl burada takım çalışması booool motivasyon ile çook güzel kilolar vermiştimm :))) takımdan ayrılmak zorunda kalıncaya kadar herşey yolundaydı aslında yazında belirli bir kiloya kadar düştüm sonra eylül ayının başlamasıyla birlikte sistemli olarak kilo almaya başladım takiiiiiii geçen pazar gününe kadar(DÜN):KK43:((( pazar günü kışlık kalın montlarımı çıkarınca birde baktım ki fermuar zar zor çekiliyo işte boğazını tutamamanın bedeli dedim korkunç derecede canım sıkıldı ama can sıkmayla kilolar gitmiyor :KK43:((
iyi ki buradayım ve sizinle yeniden başladım inşallah ennn kısacık sürede hepimiz dilediğimiz kilolarda oluruz...:)

Tanıştığımıza memnun oldum bende Banu :KK3:
Henüz cuma gününden beri bende buralardayım :KK34:
33 yaşında biri 13 diğeride 3 yaşında iki cadının annesiyim :KK1: Bende istanbulda yaşıyorum 14 - 15 senedir.
Maalesef bende bir ara çok güzel kilolar verdim ama sonra sigarayı bıraktım yok antidepresan kullandım derken yine verdiklerimi geri aldım :KK14:
Kim bilir belki o dönem biraz ben oldum moduna girmiştim farkında olmadan :KK53:
Dediğin gibi can sıkıntısıyla gitmiyor bu kilolar o yüzden hepimiz elimizden geleni yapacağız :KK34:

Günaydınlar herkese

cozutuk hafta sonlarından nefret ediyorum acaba diyorum diyetisyenler haftanın 1 günü istediğin şeyi yiyebilirsin diyormuş ya bu gün bizim için pazarmı olsa :)

dünkü menüm:
sabah: kahvaltılıklar çok az patates kızartması 2 dilim kepek ekmek
saat 12 diydi bu arada

ara: küçük 1 dilim ıslak kek

akşam: yarım ıspanaklı pide domates salatalık ve çay

spor: tüm gün temizlik ütü yaptım
su: hatırlamıyorum ama çok az içtim

kesinlikle katılıyorum sana canım hafta sonu yemelerimden nefret ediyorum tüm hafata dikkat edip hafta sonu sapıtanlardanım bende :KK43:(((aslında çook da abartmamışsın ama sağlıksız bir menü olmuş canım:26:ama o ütü varyaaa tüm sporlara bedel:KK31:

Tanıştığımıza memnun oldum bende Banu :KK3:
Henüz cuma gününden beri bende buralardayım :KK34:
33 yaşında biri 13 diğeride 3 yaşında iki cadının annesiyim :KK1: Bende istanbulda yaşıyorum 14 - 15 senedir.
Maalesef bende bir ara çok güzel kilolar verdim ama sonra sigarayı bıraktım yok antidepresan kullandım derken yine verdiklerimi geri aldım :KK14:
Kim bilir belki o dönem biraz ben oldum moduna girmiştim farkında olmadan :KK53:
Dediğin gibi can sıkıntısıyla gitmiyor bu kilolar o yüzden hepimiz elimizden geleni yapacağız :KK34:

Merhabalar Banucuuum;
Evde iki tane kuzucuk varsa senin spora ihtiyacın olmuyordur tatlım :)))Allah kolaylık versin canım :)
bende iki yıldır istanbuldayım,bu üçüncü yılım :KK43:(((
valla bana can sıkıntısıyla kilolar heeeep geldi bugüne kadar artık bi gitseler bende kendime gelsem hiiiç de fena olmayacak hani:KK43:(

vee ilk menüm :)
aslında adamakıllı bi menüyle başlamam lazımdı ama tüm gün kurslarım vardı:KK43:
SABAH:
kahvaltılık gevrek (nesfit meyveli)
süt

ARA:1elma

ÖĞLE:
ton balıklı salata
1dilim kepek ekmek
1kase çorba

ARA:1muz

AKŞAM:21:00kurs çıkışı
1dilim ekmek
yarım dilim kaşar peyniri

ARA:18:00

1avuç leblebi

bol bol koşuşturdum bugün ama özel yürüyüş yapamadım:26:

iyi geceler,hoşgeldin kadriyecim.
sağolasın,benim taşınmam biraz yılan hikayesine döndü.sanırım bir süre 2 evi idare edicem hafta içi ve hafta sonu gibi.haliylede yorucu oluyor.
yerimiz var, dönmene çok sevinirim.evet malesef tek başına olmuyor,sorumluluk olmadan zor.
bu ara bende kilo aldım,kan hapım,rahatsızlılğım sebebiyle çeşitli ilaçlar üstüne hareketsizlik bu hafta acayip iştah patlamasına sebep oldu,inşallah yarından itibaren düzene girerim.

hoşbulduk ablacım
kilo almış olmana uzuldum ama taşınma arifesi normal düzenin otursun hızla verirsin sen
rrahatsızlığın içinde geçmiş olsun
önemli bişey değildir umarım

Günaydııııın kızlar,
Geçen sene 8. takımda sizlerle beraber çok düzenli spor yapmaya alışmış ve beslenme düzenimi rayına oturtmuştum yaz tatilinde memleketimde internet probleminden dolayı aranızdan ayrılmak zorunda kalmıştım :KK43:şimdi takımınızda da yer varsa kaldığım yerden devam etmek istiyorum hiç bir zaman burada olduğu kadar motiveyle spor yapamıyorum alacağım cezaların korkusuyla ancak sizinleyken boğazımı tutabiliyorrum :KK43:Ayşe ablanın mükemmel menüleri ilee motive olup spora dört elle sarılmak istiyorum :)
Tekrardan aranıza dönebilirmiyim kaptancım:KK52:

umutcum merhaba canım nasılsın görüşmeyeli
al benden de o kadar bura olmadan olmuyo bu iş

bende tanıtayım kendimi adım kadriye 2008den beri buralardayım 2 oğlum var çalışıyorum
burayla kilo veriyorum ve seviyorum burda olmayı,

bugun menüm
sabah 1 puaça idare edin diyete bünyemi yavaş alıştırayım
öğle bi bisküvi
akşam 3 kaşık pilav 3 parça et yeşillik 3 kaşık çorba

yarın herşey daha güzel olacak
spor ben yapamıyorum bilginize ayağım kırıldığı için hala eski düzenim yok
su 3 litre

size iyi geceler

merhaba kızlar yeni gelenler hoşgeldiler geriyi okuma fırsatım olmadı ama hepinizle ayrı ayrı tanışmak isterim. ben öğrenciyim 20 yaşındayım 65li kilolardayım. 80li kilolardan buralara kadar geldim :)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

İnşallah bugünde hepimiz için çok verimli geçer :KK34:
Bugün öğleye kadar evdeyim şükür :KK34: hem biraz iş yaparım hemde biraz keyif :KK1:
Öğleden sonrada artık büyük cadıya kışlık bot ve mont bakmaya gidiceğiz :KK34:
Gitmeden spor çantamıda hazırlayacağım ki kızları direk eve bırakıp hiç eve çıkmadan Spor salonuna atayım kendimide Havuzda bir güzel yüzeyim :KK34:
Tabi önce bir duş almam şart dışarı çıkmadan :KK53: malum reglm yeni bitti :KK1:

Hazır cimcimem uyurken bir duşa atayım kendimide ondan sonra rahat oturayım :KK34:

merhaba kızlar yeni gelenler hoşgeldiler geriyi okuma fırsatım olmadı ama hepinizle ayrı ayrı tanışmak isterim. ben öğrenciyim 20 yaşındayım 65li kilolardayım. 80li kilolardan buralara kadar geldim :)

İnşallah bende senin kilolarını görürüm :KK43: daha çooooooook yolum var ama neyse pes etmek yok 3 sene sonrada olsa o kiloyu göreceğim başka yolu yok :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

günaydın herkese benden başka erkenci yok sanırım

dünkü cozutuk menümü paylaşayım

sabah: gayet güzel başlamıştım aç karnıma zencefilli tarcınlı kürden içtim
kepekli yağsız tost
şekersiz çay

ara: nescafe şekersiz

öğle: sanki güne gitmiş gibi menü geldi
4 kaşık kısır
paneli tavuk avuç içi kadar
3 patates kızartması
az yoğurt

ara: 5 kaşık aşure
ve arkadasımın gazabına uğradım boş çörek getirmiş avuç içi kadar da onu yedim yani yuhhh bana daha devamı var tabi

akşam: 2 yemek kaşığı kuru fasulye
4 lahana sarma
4 yemek kaşığı brokoli salatası

regl olduğumdanmı nedir tatlı kriziyle kendimi mutfakta kek yerken buldum utanıyorum yuhhh dıyorum kendıme ama bugün
fazlasıyla toparlıcam söz veriyorum

su:1.5 lt
spor: regl olduğum için yapmadım

Kızlar benim moralim bozuluyor ya :KK43:( Sabah tartıldım 54.4 müydü öyle birşeydi. Nasıl bir anda öyle aldım anlamadım:KK43: Ayrıca menülerimi düzene sokamıyorum. Okula ordan kursa filan gidince saçma sapan birşeyler oluyor. Moralim bozuldu ya :KK43:

Menü
Sabah
2 dilim çavdar ekmek
2 dilim peynir

Ara
1 elmalı tart bisküvi
1 ekinezyalı çay

Öğle
1 dilim peynirli börek

Akşam
1 dilim peynirli börek
2 kase çorba
1 mandalina
1 beşli bitki çayı

Su 1,5 litre su
Spor 50 dk yürüyüş

Tatlım arada bendede oluyor gelgitler menün benimkine bakarak çok çok iyi sporda gayet güzel

Hazır aklımdayken bugünki menümüde paylaşayım :KK34:

Uyanır uyanmaz;
1 büyük fincan elma sirkeli sıcak su

Kahvaltı;
1 domates
1 salatalık
5 zeytin
2 KK kadar taze kaşar ( az yağlılardan )
( ekmek yemedim çünkü pazarda simit yemeden dönmek olmaz :KK1: )

ara;
1/2 simit

Öğlen;
1 kase çorba
3 YK Kavurma ( yağsız )
2 YK makarna
2 YK mantar sote

ara;
1 fincan süt + 2 küp çikolata ( çok canım çektiği için nefsimi körledim daha beter krize girip dibine vurmim diye :KK1: )

Akşam;
1 kase çorba
3 - 4 Yk Patlıycan yemeği ( susuz, etsiz )
1 koca kase karışık salata ( 1 tk yağ döktüm )

Şu anda 1 büyük fincan yeşil çay içiyorum ve yatarkende 1 bardak sütle günü kapatacağım inşallah :KK34:
menün gayet iyi cecomm bugün ayşe ablam benim saçımı başımı yolacak :KK4: :KK4:
ee bu kadar ara ver diyete adapte olamadım gidecek bu kglar başka yolu yok

vee ilk menüm :)
aslında adamakıllı bi menüyle başlamam lazımdı ama tüm gün kurslarım vardı:KK43:
SABAH:
kahvaltılık gevrek (nesfit meyveli)
süt

ARA:1elma

ÖĞLE:
ton balıklı salata
1dilim kepek ekmek
1kase çorba

ARA:1muz

AKŞAM:21:00kurs çıkışı
1dilim ekmek
yarım dilim kaşar peyniri

ARA:18:00

1avuç leblebi

bol bol koşuşturdum bugün ama özel yürüyüş yapamadım:26:

canımmm gayet güzel menün kız nasıl doydun sen bu kadar şeyle :KK1:

günaydın şekerler:KK16:
ilaçlar sebebiylemi bilmiyorum dikkat edemiyorum yediklerime ,kilo olarak gelmeye başladı ve ben bu durumdan hiç hoşnut değilim.spor zaten hayatımda bir süredir mecburiyetten yok.insülin direncim yüzünden spor yapamadığımda hızla kilo alıyorum.diyet kilo konusunda mutsuzum:KK31:bir yandan hastalıklar ve kansızlık, bir yandan taşınma hazırlıkları bu süreci en az kiloyla atlatmayı umuyorum:KK25:

hoşbulduk ablacım
kilo almış olmana uzuldum ama taşınma arifesi normal düzenin otursun hızla verirsin sen
rrahatsızlığın içinde geçmiş olsun
önemli bişey değildir umarım
teşekkür ederim kadriyecim,sol elimde problem oluşmuştu şişlik ve ağrı kullanamadım bir süre.şimdi daha iyi ama yine tam geçmedi.hayatımı düzene sokabilsem kilolarda gidecek de bir türlü olamıyor şu sıra.

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

İnşallah bugünde hepimiz için çok verimli geçer :KK34:
Bugün öğleye kadar evdeyim şükür :KK34: hem biraz iş yaparım hemde biraz keyif :KK1:
Öğleden sonrada artık büyük cadıya kışlık bot ve mont bakmaya gidiceğiz :KK34:
Gitmeden spor çantamıda hazırlayacağım ki kızları direk eve bırakıp hiç eve çıkmadan Spor salonuna atayım kendimide Havuzda bir güzel yüzeyim :KK34:
Tabi önce bir duş almam şart dışarı çıkmadan :KK53: malum reglm yeni bitti :KK1:

Hazır cimcimem uyurken bir duşa atayım kendimide ondan sonra rahat oturayım :KK34:

İnşallah bende senin kilolarını görürüm :KK43: daha çooooooook yolum var ama neyse pes etmek yok 3 sene sonrada olsa o kiloyu göreceğim başka yolu yok :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
aleykümselam banucum:KK16:
benim yerimede yüz canımcım,ben sporsuz kaldım:KK5:

bugun menüm
sabah 1 puaça idare edin diyete bünyemi yavaş alıştırayım
öğle bi bisküvi
akşam 3 kaşık pilav 3 parça et yeşillik 3 kaşık çorba

yarın herşey daha güzel olacak
spor ben yapamıyorum bilginize ayağım kırıldığı için hala eski düzenim yok
su 3 litre

size iyi geceler

çok geçmiş olsun kadiscim
ilk gün olarak gayet iyi tatlım menün

menün gayet iyi cecomm bugün ayşe ablam benim saçımı başımı yolacak :KK4: :KK4:
ee bu kadar ara ver diyete adapte olamadım gidecek bu kglar başka yolu yok

Çok teşekkür ederim :KK34:
İnşallah aynı istikrarla devam ederimde çozutmam :KK1:

Yok yok çekinme Ayşe okadar güzel yürekli ki eminim seni motive eder ancak :KK34:

günaydın şekerler:KK16:
ilaçlar sebebiylemi bilmiyorum dikkat edemiyorum yediklerime ,kilo olarak gelmeye başladı ve ben bu durumdan hiç hoşnut değilim.spor zaten hayatımda bir süredir mecburiyetten yok.insülin direncim yüzünden spor yapamadığımda hızla kilo alıyorum.diyet kilo konusunda mutsuzum:KK31:bir yandan hastalıklar ve kansızlık, bir yandan taşınma hazırlıkları bu süreci en az kiloyla atlatmayı umuyorum:KK25:

teşekkür ederim kadriyecim,sol elimde problem oluşmuştu şişlik ve ağrı kullanamadım bir süre.şimdi daha iyi ama yine tam geçmedi.hayatımı düzene sokabilsem kilolarda gidecek de bir türlü olamıyor şu sıra.

aleykümselam banucum:KK16:
benim yerimede yüz canımcım,ben sporsuz kaldım:KK5:

Ayşeciğim Allah yardımcın olsun :KK71:
O koşturmacalar ve sorunlar arasında spor yapamaman çok doğal :KK34:
Bende fitnesse gitmiyorum bu ara ( he defasında sonrasında bir iki saat deli gibi kalbim çarpıyor ve acıkcası korkuyorum kalbimi fazla yorarım diye o yüzden sırf yüzmeyi tercih ediyorum ) ama biraz daha kilo verince tekrar başlarım diye düşünüyorum :KK34:

X