Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Herkese bol eksili ve bol enerjili bir hafta diliyorum :KK34:
Ben haftaya yine hızlı bir başlangıç yaptım :KK1: sağ olsun annemler temelli türkiyeye geldiklerinden beri totoşum yer görmedi :KK1:
Bir yandan iyi bir yandanda kötü :KK53:
Bazen kendime özel bir hayatım kalmadı gibi hissediyorum ama sonra kendimde dayanamıyorum:KK1:

Şu anda beni bekliyor hatun :KK1: birlikte pazara gideceğiz :KK1:
Kahvaltımı ettim şimdi cadıyı uyandırıp hemen çıkıyorum :KK3:
Akşam görüşmek üzere kendinize iyi bakın :KK34:

Günaydınlar herkese

cozutuk hafta sonlarından nefret ediyorum acaba diyorum diyetisyenler haftanın 1 günü istediğin şeyi yiyebilirsin diyormuş ya bu gün bizim için pazarmı olsa :)

dünkü menüm:
sabah: kahvaltılıklar çok az patates kızartması 2 dilim kepek ekmek
saat 12 diydi bu arada

ara: küçük 1 dilim ıslak kek

akşam: yarım ıspanaklı pide domates salatalık ve çay

spor: tüm gün temizlik ütü yaptım
su: hatırlamıyorum ama çok az içtim

iyi geceler bayanlar
ayşe abla nasılsın ev taşıyosun sanırım Allah yardımcın olsun zor iş vesselam
ablacım yerimiz varsa ben dönmek istiyorum bura olmadan vermek şurda dursun alıyorum ben
Eski grubun tekrar toplanıyor olması beni daha da motive ediyor hoşgeldin kadiscim
Günaydııııın kızlar,
Geçen sene 8. takımda sizlerle beraber çok düzenli spor yapmaya alışmış ve beslenme düzenimi rayına oturtmuştum yaz tatilinde memleketimde internet probleminden dolayı aranızdan ayrılmak zorunda kalmıştım :KK43:şimdi takımınızda da yer varsa kaldığım yerden devam etmek istiyorum hiç bir zaman burada olduğu kadar motiveyle spor yapamıyorum alacağım cezaların korkusuyla ancak sizinleyken boğazımı tutabiliyorrum :KK43:Ayşe ablanın mükemmel menüleri ilee motive olup spora dört elle sarılmak istiyorum :)
Tekrardan aranıza dönebilirmiyim kaptancım:KK52:
günaydın canım bende bu hafta geri dönüş yaptım inşallah beraber vereceğiz şu gitmeyen kgları

Bugün misafir vardı sabahtan kalkıp temizlik alışveriş yaptım hemen yemek yapmaya koyuldum.

Sabah
1 hurma

Ara
1 Türk kahvesi

Öğle
1/2 dilim ekmek
1 kase çorba
Kızarmış balık
1 kase salata

Ara
1 mandalina
1 bardak beşli bitki çayı

Akşam
Az yağda patlamış mısır
1 bardak lipton form çay
İyice azaltmam lazım şu kalorili şeyleri :KK70: Normalde peynirli börek kakaolu kekte yapmıştım ama yemedim engelledim kendimi:)

Su : 1,5 lt
Spor : 50 dk yürüyüş

Ah ah 53.2 lere düşmüştüm nasıl 54 lere çıktım geri :KK43:( İki haftalık perhize giriyorum normal kilo seyrine dönünceye kadar abur cubur şekerli şeyler hazır gıdalar yok inşallah. Okula da evden hazırlayıp götüreceğim. Yoksa işin ucu kaçacak bir dur demem lazım:KK43:((

menün gayet iyi görünüyor peynirli börek ve keki yemediğin için ayrıca tebrik ediyorum seni ben dayanamazdım
Benimde 55 lere düştüğüm günler gelecekmi acaba

iyi akşamlar şekerler:KK3:
eve anca gelebildim,temizliğin bir kısmını bitirdim,yap yap bitmiyor yahu:KK31:
yorgunum baya.
yarın öğlende ingilizce sınavım var,hastalığım sebebiyle derslerede gidememiştim çalışacak halimde yok, erkenden yatmayı düşünüyorum.hem mevcut dersleri,hemde gidemediğm için göremediğim derslere çalışmam gerekde nezaman nasıl olcak hiç bilmiyorum.dualarınıza ihtiyacım var :KK17:

[/B]

ablammm maşallahın var iyi dayanıyorsun bu koşturmacaya Rabbim sağlık versin

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Çok geç olduğu için hemen menümü paylaşıp kaçıyorum :KK34:
Kusuruma bakmayın ama hem çok yorgunum hemde eşim yatmıyormuyuz diyip durdu ben pc başına oturunca :KK1: bir 5 dakika ancak müsaade etti uyuzum :KK1:

Evet günün menüsü :KK1:

Sabah uyanır uyanmaz;
1 büyük fincan az elma sireki sıcak su

Kahvaltı;
3 dilim çavdar ekmeği
2 kk beyaz peynir
5 zeytin
2 yumurtadan bir omlet
Domates, Salatalık
1 fincan şekersiz çay

ara;
1 mandalina, 1 elma

Öğle;
1 ufak kase tel şehriye çorbası
1 ufak karnıyarık ( yarım patlıycandan )
2 Yk pilav
1 kase cacık

ara;
1 şekersiz nescafe, 1/2 kase aşure

Akşam;
1 kase çorba
4 Yk Kuzu Kavurma ( yağsız )
1 büyük kase salata
1 dilim ekmek

ara;
2 bardak şekeriz çay

Gece;
1 su bardağı tarcınlı süt
Maşallah menü çok güzel görünüyor keşke birazda spor olsaymış

Herkeslere günaydın anlamıyorum cuma günü 66.1 geliyordum bugün 66.7 ;(( bir problem var vücudumda ayrıca kızlar bileniniz var mı kollarımın arkası bir anda pütür pütür ve kırmızı oldu Off dertlerim hiç bitmiyor

Geçmiş olsun tatlım yediğin birşey dokunmuş olabilir sağlık olsun verilir bu kglala önemli olan sağlıklı olmak

Günaydınlar herkese

cozutuk hafta sonlarından nefret ediyorum acaba diyorum diyetisyenler haftanın 1 günü istediğin şeyi yiyebilirsin diyormuş ya bu gün bizim için pazarmı olsa :)

dünkü menüm:
saat 12 diydi bu arada

canım günaydın nasılsın
evet o hafta sonları zaten raydan çıkıyoruz
bugünden itibaran toparlayalım inşallah

tünaydın diyim geç oldu baya:KK3:
öğlende sınavım var ve ben hala ders eksiklerim olmasına rağmen sabahtan beri sallanıyorum bi defter kitap açamadım sanırım böylede giricem sınava:KK31:

Herkeslere günaydın anlamıyorum cuma günü 66.1 geliyordum bugün 66.7 ;(( bir problem var vücudumda ayrıca kızlar bileniniz var mı kollarımın arkası bir anda pütür pütür ve kırmızı oldu Off dertlerim hiç bitmiyor
selülit olmasın canım o:26:

Günaydııııın kızlar,
Geçen sene 8. takımda sizlerle beraber çok düzenli spor yapmaya alışmış ve beslenme düzenimi rayına oturtmuştum yaz tatilinde memleketimde internet probleminden dolayı aranızdan ayrılmak zorunda kalmıştım :KK43:şimdi takımınızda da yer varsa kaldığım yerden devam etmek istiyorum hiç bir zaman burada olduğu kadar motiveyle spor yapamıyorum alacağım cezaların korkusuyla ancak sizinleyken boğazımı tutabiliyorrum :KK43:Ayşe ablanın mükemmel menüleri ilee motive olup spora dört elle sarılmak istiyorum :)
Tekrardan aranıza dönebilirmiyim kaptancım:KK52:
hoşgeldin tatlım,yerimiz var tabiki:KK16:
uzun süredir dağıttım. hiç öyle güzel menülerim yok bu ara, ama inşallah düzene giricem tekrar, yani umut ediyorum:KK1:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Herkese bol eksili ve bol enerjili bir hafta diliyorum :KK34:
Ben haftaya yine hızlı bir başlangıç yaptım :KK1: sağ olsun annemler temelli türkiyeye geldiklerinden beri totoşum yer görmedi :KK1:
Bir yandan iyi bir yandanda kötü :KK53:
Bazen kendime özel bir hayatım kalmadı gibi hissediyorum ama sonra kendimde dayanamıyorum:KK1:

Şu anda beni bekliyor hatun :KK1: birlikte pazara gideceğiz :KK1:
Kahvaltımı ettim şimdi cadıyı uyandırıp hemen çıkıyorum :KK3:
Akşam görüşmek üzere kendinize iyi bakın :KK34:
aleyküm selam banucum:KK16:
gez gez hareket iyidir:KK76:

Günaydınlar herkese

dünkü menüm:
saat 12 diydi bu arada

kız o bir gün değil bir öğün:KK1:

ablammm maşallahın var iyi dayanıyorsun bu koşturmacaya Rabbim sağlık versin
sağol canım benim,dayanmıyorum aslında vücut bir yerlerden sinyalleri veriyor:KK1:

tünaydın diyim geç oldu baya:KK3:
öğlende sınavım var ve ben hala ders eksiklerim olmasına rağmen sabahtan beri sallanıyorum bi defter kitap açamadım sanırım böylede giricem sınava:KK31:

selülit olmasın canım o:26:

hoşgeldin tatlım,yerimiz var tabiki:KK16:
uzun süredir dağıttım. hiç öyle güzel menülerim yok bu ara, ama inşallah düzene giricem tekrar, yani umut ediyorum:KK1:

aleyküm selam banucum:KK16:
gez gez hareket iyidir:KK76:

kız o bir gün değil bir öğün:KK1:

sağol canım benim,dayanmıyorum aslında vücut bir yerlerden sinyalleri veriyor:KK1:

Yo selülit değil sivilce gibi tane tane kırmızı ve bütün kolumun arkasında

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Ya eve geldiğimden beri koşturuyorum :KK53: totoşum daha yeni yer gördü :KK1:
Sabahtan pazara gittik daha sakin oluyor o saatlerde diye :KK34:
Normalde doğru düzgün birşey bulamayan ben dünyayı aldım :KK1:
Eşime hızımı alamadım birde yorgan aldım kendimize dediğimde anammm şaşırdın sen kendini dedi :KK1:

Öğleden sonra gelip ancak evimin işiyle uğraştım. Çamaşırdı bulaşıktı derken yemeğimide ateşe koydum buraya attım kendimi :KK1:
Bu ara yine Annemin planları yüzünden spor Salonuna gidemiyorum yaaa :26:
Kızkardeşim bile farkında kız işim var desene anneme diyor :KK1:
Neyse bu haftayıda atlatayımda ondan sonra kesinlikle spor salonuna gideceğim :KK34: hatta yarında ayarlayıp kaçmaya çalışacağım havuza :KK34:

Maşallah menü çok güzel görünüyor keşke birazda spor olsaymış

Aslında çok haklısın ama işte bu ara yoğunluk var :KK34:
İnşallah önümüzdeki hafta çok daha rahat olacağım :KK34: gerekirse anneme kusura bakma ben gelmiyorum diyeceğim. Hee dışardaykende baya yürüyoruz ama işte spor giibi olmuyor :KK34:
Bir ara kendime birde adım sayar almayı düşünüyorum :KK34: aslında vardı bir tane ama benim büyük cadı nasıl becerdiyse kırmış geçen sene :KK53:

Kızlar benim moralim bozuluyor ya :KK43:( Sabah tartıldım 54.4 müydü öyle birşeydi. Nasıl bir anda öyle aldım anlamadım:KK43: Ayrıca menülerimi düzene sokamıyorum. Okula ordan kursa filan gidince saçma sapan birşeyler oluyor. Moralim bozuldu ya :KK43:

Menü
Sabah
2 dilim çavdar ekmek
2 dilim peynir

Ara
1 elmalı tart bisküvi
1 ekinezyalı çay

Öğle
1 dilim peynirli börek

Akşam
1 dilim peynirli börek
2 kase çorba
1 mandalina
1 beşli bitki çayı

Su 1,5 litre su
Spor 50 dk yürüyüş

merhaba kızlar sınavlarım iyi kötü bitti pazar sabahı evime geldim pazar akşamıda kuzenimin nişanı vardı :) yorucu bir gündü ama herkes gözlerine inanamadı elbisede giymiştim çok şık oldum kilolarda gidince süper oldu :KK23::KK23: siz neler yaptınız bakalım :KK17:

Selamün aleyküm kızlarrrrrr :KK3:

Bir sürü iş yaptım yemeğimide aradan çıkardım hazır eşimde karadayıda dalmak üzereyken bir koşu buraya geldim :KK1:
Anamdan fırsat bulamıyorum diye bugün baya bir sinir oldum ama kadıncağızada birşey diyemiyorum sonuçta senelerce gurbet yaşadı bizleri ancak senede 1 ay görüyordu. Şimdi yeni geldiği için özelim kalmadı yok işlerimi yapamıyorum demek kırıcı olur diye ses etmiyorum. Tabi ona ses etmiyorum ama evde eşime söylendim bugün :KK1:

Aslında ben pek sevmem temizliği ( her ev hanımının olduğu gibi :KK1: ) ama dağınıklık olunca bana geliyorlar :KK1:
Sağ olsun ev ahaliside nasılsa ben ses edemiyorum diye bu ara azıtmıştı :KK53:
Tam söylenmeye başlayacaktım ki eşim hadi ben sana yardım edeyimde birlikte yapalım dedi :KK1: :KK1: :KK1:
Birlikte yatak odasına bir giriştik ( geçen gün kaldırmıştım işim bitmemişti daha :KK1: en çokda ona takmıştım :KK1: )
Şükür hemen iki saatte hallettik tabi geç olmasın diye de yemeği araya sıkıştırıverdik :KK34:
Yarın akşamda birlikte mutfağı temizliyormuşuz :KK76::KK76::KK76:
Ohhhhhh valla rahatladım hee :KK1: temizlik gibisi yok ama işte insan kendi yapmak zorunda kalınca sinir oluyor :KK1:

Hazır aklımdayken bugünki menümüde paylaşayım :KK34:

Uyanır uyanmaz;
1 büyük fincan elma sirkeli sıcak su

Kahvaltı;
1 domates
1 salatalık
5 zeytin
2 KK kadar taze kaşar ( az yağlılardan )
( ekmek yemedim çünkü pazarda simit yemeden dönmek olmaz :KK1: )

ara;
1/2 simit

Öğlen;
1 kase çorba
3 YK Kavurma ( yağsız )
2 YK makarna
2 YK mantar sote

ara;
1 fincan süt + 2 küp çikolata ( çok canım çektiği için nefsimi körledim daha beter krize girip dibine vurmim diye :KK1: )

Akşam;
1 kase çorba
3 - 4 Yk Patlıycan yemeği ( susuz, etsiz )
1 koca kase karışık salata ( 1 tk yağ döktüm )

Şu anda 1 büyük fincan yeşil çay içiyorum ve yatarkende 1 bardak sütle günü kapatacağım inşallah :KK34:

Selam kızlaaaar,
daha önceden tanışmadığımız arkadaşlarım için kendimi tanıtayım adım Zeynep İstanbulda yaşıyorum geçen yıl burada takım çalışması booool motivasyon ile çook güzel kilolar vermiştimm :))) takımdan ayrılmak zorunda kalıncaya kadar herşey yolundaydı aslında yazında belirli bir kiloya kadar düştüm sonra eylül ayının başlamasıyla birlikte sistemli olarak kilo almaya başladım takiiiiiii geçen pazar gününe kadar(DÜN):KK43:((( pazar günü kışlık kalın montlarımı çıkarınca birde baktım ki fermuar zar zor çekiliyo işte boğazını tutamamanın bedeli dedim korkunç derecede canım sıkıldı ama can sıkmayla kilolar gitmiyor :KK43:((
iyi ki buradayım ve sizinle yeniden başladım inşallah ennn kısacık sürede hepimiz dilediğimiz kilolarda oluruz...:)

Hazır aklımdayken bugünki menümüde paylaşayım :KK34:

Uyanır uyanmaz;
1 büyük fincan elma sirkeli sıcak su

Kahvaltı;
1 domates
1 salatalık
5 zeytin
2 KK kadar taze kaşar ( az yağlılardan )
( ekmek yemedim çünkü pazarda simit yemeden dönmek olmaz :KK1: )

ara;
1/2 simit

Öğlen;
1 kase çorba
3 YK Kavurma ( yağsız )
2 YK makarna
2 YK mantar sote

ara;
1 fincan süt + 2 küp çikolata ( çok canım çektiği için nefsimi körledim daha beter krize girip dibine vurmim diye :KK1: )

Akşam;
1 kase çorba
3 - 4 Yk Patlıycan yemeği ( susuz, etsiz )
1 koca kase karışık salata ( 1 tk yağ döktüm )

Şu anda 1 büyük fincan yeşil çay içiyorum ve yatarkende 1 bardak sütle günü kapatacağım inşallah :KK34:

Canım menünü çok beğendim çok sağlıklı gözüküyor :)tebrik ederiiiim AMA spor yapmıyor musun ?
Birde elma sirkesi kilo vermende etkili oluyormu canım bende içmeye başlamak istiyorumda yararlı olur mu olmaz mı bilemedim :KK43:

X