Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

öğlen bişey yemedinmi
simit keşke daha az yeseydin
ama spor süper olmuş[/QUOTE]
ewet ben de simitte sonradan huzursuz oldum. dikkat edicem bundan sonra. ama 5 buçukta spor yapıp hepsini yaktım. hocaya sordum ewe gidince balık yiyebilir miyim diye ama yanında hiç bişi yeme dedi ve balık yağ yakmak için iyi bir besin dedi. L- carnitine diye bi sıvı war. hapı da war ama sıvısı daha hızlı kana karışıyor vucudun besinlerden aldığı bir madde ne vitamin ne amino asit. vucut besinlerden yalnızca %20 kadarını alıyormuş. Bu nedenle dışarıdan takviye ile kalanı tamamlıyorsunuz. spordan 15 dk önce aldığınızda çok ter atıp vucuttaki yağın sporla daha çok hızlı yakılmasını sağlıyor. ancak bu içtiğinizle mutlaka spor yapmalısınız.yani yağı yakıyor ama spor yapmazsanız çıkan kaoriyi vucudun enerji sarfederek harcaması gerekir. ben detaylı araştırdım. sporla alınca hiç bir zararı yok. Ancak iyi bir marka olması gerekiyor. içindeki etken maddesi çok olan. ama marka araştırmadım. hap olarak da alınabliiyor. ben yarından iti baren hapına başlıcam solgarın. olumlu etkisini görürsem sizlere de yazarım. bi hafta bi kullanayım. hı bide spor hocam bütün hareketlerde başımı bekledi antrönörlük yaptı mekik çekerken saydı falan. çok daha motive ediciydi.

sağol tatlım ne bileyim öyle hissettim birden. siz tanışıyorsunuz ya ben fransız kaldım sankine

canım benim sakın öyle düşünme sohbet edilmezmi hiç
sen yanlış anlamıssındır ,üzülme sakın
yabiki takımız birikteyiz ve dessteğiz birbirimize

sporA KAÇA YAZILDIN CANIM KAÇ GÜN GİDİYORSUN HAFTADA

hanımlar öneriniz hangisi ?cok kararsız kaldım 2sı arasında

Kızlar yarın tatil
bir film açıp izleyeceğim keyif yapayım birazcık
oğlum uyudu

canım bence cercevesiz olanı güzel

canım bence cercevesiz olanı güzel

metal olanımı cnm ?
cok kararsz kaldım.2 modelıde begendım babam braz daha kemıgı begendı bence 2 sıde oldu.ama yas 26 olunca terettudeyım kemık konusunda 15-16 olsam hemen kemık alcam.sabah 9da goz doktoruna gıtcem gozlukmuayenesı olcam son kararı yarın verıcem.

Benim menu bugun berbat kizlar

sabah kahvalti yapamadim

öğlen 1 kase yogurt

aksam da 1 nar 1 mandalina

istahtan kesildim valla (
hani menü yiyecek göremiyorum

tatlım simit diyette önerilmiyor illa yiyecem dersende uzun aralıklarla sadece yarım simit yiyebilirsin ve simit yediğin gün diğer öğünlerde ekmek tüketmemelisin2 simit gereğinden fazla olmuş

hayır tatlım,1 2 kişi harici bizlerde çok eski değiliz,sakın öyle hissetme
daha özen gösterilecektir

ben çerçevelileri beğendim

spora başlaman harika

evet canım metal olanı beğendim bende 26 yaşındayım çercevesiz benimkide arada takıyorum bende
canım uzakmı sorunun yakınmı?

iyi akşamlar şekerler
bugün erken uykum geldi yeni saate alışamadım sanırım
sağolsun kardeşimin eşi ben rejimdeyim diye sağlıksız hiç bir şey hazırlamamış
balık ve salata yaptı çok hoşuma gitti canım benim ya
bıcırığıda mıncıkladım geldim arkamdan hayaaaaaa ( hala ) diye bağırıyordu

menüm,
sabah

kahvaltı
2 dilim çavdar ekmeği
beyaz peynir
5 zeytin

ara
1 taze hurma

öğlen
balık
yeşillik
1 dilim t.b ekmek

ara
1 mandalina

akşam
balık
salata
1 dilim t.b.ekmeği
1 dilim koska helva

ara
2 bardak şekersiz çay

1,5 litre su (gün içinde)

spor :yok
adımsayar: saymayı unuttum

Selam ben lcarnetin kullandım ama o zaman maçım vardı. Türkiye şampiyonası için 56.5 düşmem gerekiyordu. Günde 3-4 saat idman yapıyordum. Çok hızlı kilo düştüm tabi sporun etkisi büyük tek başına ile yaramaz lcarnetin. Benimkisi tüpte sıvıydı şeftaliliydi tadı çok güzeldi :)

Son düzenleme:

çerçeveli olanlar 26 yasındakıne gıdermı ?sokakta lise kızları daha cok takıyor o gozlugu dee karrsız kaldım.hos calsıtıgım yerde bır bende olucak ama başka sehre gezmeye vs gıdınce bırcok lıse kızında olucak kararsız kaldım yasıma gıdermıkı

anladım cnm bahcede yapma sansım yok hem subatta olucak hava soguk hemde bahce yok salonda yapıcam ama neler yapılması gerektıgıne daır hıcbır fıkrım yok anlıcan cnm

Sade mi gosterisli mi birseyler istiyorsun ona karar ver. Kalani rahatca halledersin .ben olsam restorant kafede kokteyl tarzi bakardim . Elbisene bak oncesinde. Senin icin en onemli ayrinti o. Kk nin dugun nisan hazirliklari bolumune goz at. İki yil dugun salonunda calistim orada gordugum ayrintilari kk nin dugun ve nisan ayrintilari kisminda da gordum

Hayasi yesin onu yaa bende cocuk istiyorm... Ablasi suyu az icmisssin:-(

sağol tatlım hallettim sanırım. Zor oldu ama hallettim walla. olmuş mu sen de bak. Hiç sohbet eden yok mu artık ben deee warıııımmmmmmmm

Ben pc den pek giremiorm telden takip etmek zorundayim bu ara:-( telde cizelgeler gorunmuyor. Sohbet ediorz aslinda arada ama bayramdan sonrasi takimin toparlanma olayi zaman alayi malum tatil sonrasi gibi birsey...

Benim menu bugun berbat kizlar

sabah kahvalti yapamadim

öğlen 1 kase yogurt

aksam da 1 nar 1 mandalina

istahtan kesildim valla (

Az yemissin ama sagliksiz olmus canim:-(

Canim sabah 2 simit cok olmus su az olmus aksam ve spor cok guzel

Canim ozellikle yapilan birsey yoktur emin ol oyle denk gelmistir. sahsim adina kesinlikle oyle birsry yapmam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…