Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Saol canim nisani bahceli evimiz vardi yozgatta orada yaptik sonrasinda gencler icin canli muzik ayarladik tam istedigim gibi oldu

anladım cnm bahcede yapma sansım yok hem subatta olucak hava soguk hemde bahce yok salonda yapıcam ama neler yapılması gerektıgıne daır hıcbır fıkrım yok anlıcan cnm

Bugünkü menüm

Sabah
1 peynirli puğaça
Ara
1 mandalina
2 elmalı kurabiye
Öğle
5 kaşık et kavurma
4 kaşık bulgur pilavı
4 kaşık yoğurt
Ara
1 lipton form çay
1 türk kahvesi
Akşam
1 mandalina

Sabah : elma - açma - süt

Ara : hurma

Öğle : poğaça - çorba - minik çikolata

Ara : kuru incir

Akşam : roka salatası - somon balığı

Ya bugün çok fena tatlı ve abur cubur istiyo cnm

Selam cnm hoşgeldin. Ne güzel valla bu ara bende gaza gelmeliyim. Öyle bi kiloda kaldım ki hamile kıyafetlerim bol eski kıyafetlerimde çok dar :)

Sabah : elma - açma - süt

Ara : hurma

Öğle : poğaça - çorba - minik çikolata

Ara : kuru incir

Akşam : roka salatası - somon balığı

Ya bugün çok fena tatlı ve abur cubur istiyo cnm

3.

Aynen benimde çok canım istiyor tatlı şeyler. Meyve yiyeyim diyorum yok kesmiyor ondaki şeker..

Bugünkü menüm

Sabah
Yarım simit
1 dilim peynir
5 zeytin
Çay

Arada yarım elma

Öğlen
Makarna 1 tabak
Taze fasulye
Salata
2 kaşık yogurt
5 kaşık havuç salatası

Akşam
2 kaşık nohut yemeği
Salata
Turşu
Yoğurt çorbası 1 kepçe
2 dilim ekmek

Spor yok
Su 2 lt

gayet güzel menü :)

Tatlım makarna olmasaydı daha da süper olurdu böyle de güzel

Sabah
2 simit
3 parça peynir
2 çay
1 yumurta
3 domates salatalık
yarım avokado limonlu zeytinyağlı

Arada 2 gofret

Öğlen

Akşam
1 balık
Spor 2 saat spor salonunda kardiyo bugün yazıldım
Su 1 lt ama daha da içmeye dewam ederim.

Yeni olduğum için mi bilmiyorum. benle pek sohbet etmiyor takımım. Sanırım sizler uzun zamandır birbirinizi tanıyorsunuz. Bu nedenle günlük mesaj doldurmam gereken sayıyı doldurmak da zorlanıyorum. Hatta kendi kendime konuşuyor gibi hissediyorum. Takım ruhuyla motive olmak için yazdım sizlere. Neyse olmadı başka bir takım bulayım kendime. Laf atıp yazıyorum bir kaçınıza ama dönüş olmuyor. neyse üzüldüm bu duruma...:44::44::44::44::44::44::44::44::44:

Benim menu bugun berbat kizlar

sabah kahvalti yapamadim

öğlen 1 kase yogurt

aksam da 1 nar 1 mandalina

istahtan kesildim valla (
hayırdır canım niye iştahtan kesildin
çok sağlıksız bir menü olmuş

öğlen bişey yemedinmi
simit keşke daha az yeseydin
ama spor süper olmuş

slm hanımlar sehır dışında olduğum ve sabah erken çıkıp aksam gec geldıgım ıcın gıremedım sımdıde sız bırsey danışmak ıcın geldım gozluk alıcam ama nasıl bır gozluk alayım bılemedım sureklı takmaya degılde arada kullanmaya alıcam.normalde lens kullanıyorum yas 26 sızce hangısını tercıh edeyım 2 modelde güzel durdu kemık olanın sap renklerı degısıyor yanında 1 tanede fazladan sap verıyorlar onu alırsam sıyah beyaz sap alıcam.

http://................................-kisisel-bakim/ewox-imaj-gozlugu-ve-optik-cerceve-kirmizi-siyah-60684421http://................................-kisisel-bakim/ewox-imaj-gozlugu-ve-optik-cerceve-siyah-beyaz-64814485

bunlar kemık gozluk bırde soyle var

http://www.google.com.tr/imgres?sa=...=8&tx=190.22222900390625&ty=48.51852035522461

Son düzenleme:

bence yanlış düşünüyorsun arkadaşım özellikle sana cevap vermemezlik olmamıştır bazen öyle denk geliyor mesela bana bazı günlehhiö cevap verilmediği oluyor ama ben hiç takılmıyorum sende takılma önünde uzun bir yol var sen buna konsantre ol ve inşallah kolayca geçersin bu yolu

birde bu çerçevesiz sizce hangisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…