Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Menum

sabah gozleme biraz bal

Ogle izgara tavuk ve kofte iki dilim ekmek

aksam cikolata:-( bitki cayiyla nasil yakisti ama

ara turk kahvesi

Spor yok
su 1 lt :-(

4
Kızlar yarın bebeğimi ilk kez bakıcıya bırakıyorum bir hafta boyunca annem de gelecek bakıcıya herşeyi gösterecek ana sonra kızımla bakıcı yalnız kalacaklar kadını tanıyorum iyi biri Allah korkusu var ama yine de içini bilemezsin eve gizli kamera koyduracağım sizlerin bir önerisi var mu bebeğim daga 10 aylık

Canim komsularda yok mu bildigin ildemde cocuga bakan cok oluyor rahat ol kayseride bir ogretmen arkadasin ildemde 4 yil ayni bakiciya birakti cok memnundu

Ben kk ya geldiğimde 69.8 dim. Takıma 67.7 felandım galiba şimdi 64 oldum bile. Ayşe ablacığım en kısa sürede mezun edeceksin hepimizi :)
inşallah tatlım o günleri görmek istiyorum sizlerle:KK16:
bakalım ilk mezunumuz kim olcak:KK1:

1
moni hic bosuna olur mu ben burasi olmasa coktan diyeti filan unutmus halimi kabullenmistim gerci su ara dikkatli degilim ogunlerde ama oturtacagim duzenimi insallah azar azar gidiyor gidiyor sonucta bir once ulasiriz sonuca
inşallah canım:KK16:

4
Kızlar yarın bebeğimi ilk kez bakıcıya bırakıyorum bir hafta boyunca annem de gelecek bakıcıya herşeyi gösterecek ana sonra kızımla bakıcı yalnız kalacaklar kadını tanıyorum iyi biri Allah korkusu var ama yine de içini bilemezsin eve gizli kamera koyduracağım sizlerin bir önerisi var mu bebeğim daga 10 aylık
hayırlı olur inşallah canım,kalbi iyi biridir inşallah.yavrularımız Allaha emanet olsun:KK16:

KAptanım şimdi ben bugün menüde kaçamaklar var ama inanki hepsi bir çatal hepsini yerdin ama bebeler izin vermedi:KK1:
Hepsini toplasan 200 kalori etmez
Kurallar gereği spor yapmam lazım geliyormu
Ahhh ahhh zıpırlarım olmasa ne sporlar yapıcam ama inanın yemek yiyemiyorum
Cezam neyse razıyım kaptanım:KK16:

iyi akşamlar, menüm,

sabah

kahvaltı
2 dilim çavdar ekmeği
beyaz peynir
biraz tulum peyniri
1er çay kaşığı bal ve reçel
5 zeytin

ara
1 taze hurma

öğlen
z.y barbunya yemeği
1 dilim t.b ekmek

ara
2 kare bitter çikolata

akşam
ızgara balık
salata
2 dilim t.b.ekmeği
1 dilim koska helva

ara
2 bardak şekersiz çay

2 litre su (gün içinde)

spor :yok
adımsayar: saymayı unuttum

4

Öncellikle yavrunu allahım korusun
Kamera iyi fikir ama bAkıcıya söylemelisin bence kadın yatar ne bileyim evde uygun olmayan kıyafetle yakalanır şahsen ben çok kötü olurdum
İnşallah iyi birinsandır başka yapabileceğin tek şey çocugunu iyigözlemle

iyi akşamlar, menüm,

sabah

kahvaltı
2 dilim çavdar ekmeği
beyaz peynir
biraz tulum peyniri
1er çay kaşığı bal ve reçel
5 zeytin

ara
1 taze hurma

öğlen
z.y barbunya yemeği
1 dilim t.b ekmek

ara
2 kare bitter çikolata

akşam
ızgara balık
salata
2 dilim t.b.ekmeği
1 dilim koska helva

ara
2 bardak şekersiz çay

2 litre su (gün içinde)

spor :yok
adımsayar: saymayı unuttum

Kaptanım bence ekmeği azaltmalısın menü süper olur o zaman

4

Herşeyden önce sabırlı ve şefkati biri olmalı. Heryere gizli kamera koy için rahat etsin. Emekleyecekte bebek herşeye gidecek merak edecek. Iyice konuş bakıcıyla ve arada hep bir mesafe koy cesareti olmasın. Allah'a emanet yavrularımız. İnşallah iyi insana denk gelirsin. zor bi durum çok iyi anlıyorum benim oğlumda 3.5 aylık işe dönünce bende babası baksın istiyorum. Eşim evden çalışıyor. Bakalım ben ne yapıcam

Sabah : cicibebe - süt - peynir - yarım dilim ekmek

Öğle : muz - kuruyemiş - tadım Fındıklı atıştırmalık

Akşam (saat 4te yedik) : iran yemeği yedik - gıymeh, sebzi gurme ve iran princi - ayran

Akşam : 2 parça bitter çikolata - soda

Günaydın, bugün okula gitmedim, zaten yarım gündü. O yüzden yazabileceğim, kahvatlıda 2 dilim ekmek, 5 yeşil zeytin, 1 kk beyaz peynir ve maydanoz yedim

Adıyaman'dan hepinize gunaydin....annemlerden ayrilip minik bidigimla birlikte esimin yanina geldik...kızım cok yabanciladi yeni evimizi..sınavlarım baslayana kadar buradayiz...bakalim onca kalabaliktan sonra kızım uc kişilik hayatimiza nasıl uyum saglayacak....

gunaydın kızlar ınsallah hepınız ıyısınızdır . bu aralar ben hem cok mutluyum hem cok telaslıyım , sanırım evlenıyorum hala ınanamıyorum galıba tanısma faslımızda evlılık kararımızda cok cabuk oldu ama herseyıyle bana hayırlı bı es olacagını dusunuyorum ınsallah ole olur bu hafta sonu aılemle tanıstı streslı ama guzel bı hafta sonuydu vızelerımden sonra 2 aıle tanısacak sonrasında 15 tatılde nısan ve yaza dugun dıye konustuk tabı babam ne dıyecek bılmıyoruz:KK9:evlılık hazırlıkları baya streslı gececek sanırım dualarınızı eksık etmeyın

Adıyaman'dan hepinize gunaydin....annemlerden ayrilip minik bidigimla birlikte esimin yanina geldik...kızım cok yabanciladi yeni evimizi..sınavlarım baslayana kadar buradayiz...bakalim onca kalabaliktan sonra kızım uc kişilik hayatimiza nasıl uyum saglayacak....
Kızın için biraz Zor olacaktır ama alışır elbet ne kadar ordasınız
gunaydın kızlar ınsallah hepınız ıyısınızdır . bu aralar ben hem cok mutluyum hem cok telaslıyım , sanırım evlenıyorum hala ınanamıyorum galıba tanısma faslımızda evlılık kararımızda cok cabuk oldu ama herseyıyle bana hayırlı bı es olacagını dusunuyorum ınsallah ole olur bu hafta sonu aılemle tanıstı streslı ama guzel bı hafta sonuydu vızelerımden sonra 2 aıle tanısacak sonrasında 15 tatılde nısan ve yaza dugun dıye konustuk tabı babam ne dıyecek bılmıyoruz:KK9:evlılık hazırlıkları baya streslı gececek sanırım dualarınızı eksık etmeyın
Hakkında hayırlısı olsun bende eşimle tanıştım 1 ay içinde eblenmeye karar verdik yaza evlendik
İnşallah seni hakeden bir insandır

canım hayırlı olur inşallah senin için
yazdıklarındam bile anlaşılıyor çok mutlu ve heyecanlı olduğun
tadını çıkar bu günlerin doya doya yaşa
çok güzel günlerdir tatlı heyecenlar
allahım mutlu etsin :KK16:

Günaydınlarrr

Tatlım hayırlı uğurlu olsun.ALLAH ağız tadınızı bozmasın.Bugün herkes maşallah ne kadar mutlu.ALLAH'ım hepimizi nazarlardan korusun.
Geçtiğimiz 2 hafta fazla kilo veremediğimden hatta hiç veremediğimden bugünden itibaren daha dikkatli olmaya karar verdim.
Sabahki menüm;
2 tane etimek ve peynir, 2 bardak şekersiz çay.

ara :
Şekersiz kahve, 66 cal Kfleks bisküvi yedim.

Bakalım inşallah bu hafta düzgün bir şekilde gider diyetim.

X