Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kızın için biraz Zor olacaktır ama alışır elbet ne kadar ordasınızr

1 ay buradayiz sonra yine ankara... ama artik surekli gel git yapacagiz cnm :))

Ayyy hadi hayırlısı. .. tebrikler cnm :))))

cok sagol tatlım cok sukur cok mutluyum ve ınsallah hepte bole devam eder cumlemızı rabbım mutlu eder
tskler cnm benım amin ınss mutluluklarımız hep daım olsun
1 ay buradayiz sonra yine ankara... ama artik surekli gel git yapacagiz cnm :))

Ayyy hadi hayırlısı. .. tebrikler cnm :))))
saol canm benım tskler

kızlar ben birazdan çıkacağım inşallah alışverişe gideceğiz arkadaşlarla

akşama görüşürüz

melekcim takıma uğramıyorsun,inşallah bir sorun yoktur:44:

Ayşe abla bilgisayarımı dün akşam tamir ettirdim. telefondan mesaj yazsam da birden kapanıyor bütün yazdıkları silinip boşa gidiyordu. sizin için uygunsa bugünden itibaren devam etmek isterim. yani kabul edersen akşam bildirim yapabilirim. senden haber bekliyorum. o 5 kilo haftada yarışına da giremedim .çünkü laptop yoktu nasıl resim yollayım. dediğim gibi mesajını bekliyorum. kolay gelsin.

selam kızlar
geçmişi okudum mutluluklar,kavuşmalar var çok sevindim
rabbim hepimizin hakkında her şeyin hayırlısını versin inşallah.aminn.

bende birazdan hazırlanıp çıkıcam. ablamla birlikte erkek kardeşimin evine gidicez,bıcırığı çokk özledim biraz mıncıklıyım cadıyı
pek diyet modunda değilim,regl yaklaştı sanırımzaman zaman oluyor bu bende inşallah kısa sürede toparlarım.

yeni ev yeni şehir hayırlı olsun canım

mervecim hoşgeldin tatlım,hayırlı uğurlu olsun inşallah rabbim utandırmasın.bazen ani verilen kararlar daha hayırlı olabiliyor.inşallah hayatın boyunca çok mutlu olursundularımız seninle canım

tabiki bizimlesin canım durmak yok devam

Bu hafta 1 kilocuk vermişim ama gözle görünürde annem daha çok fark ediyor. şu kilo çizelgesini düzeltmeyi bir beceremedim. kilo vermekten daha zormuş yaaa

saol ablacım bende ole dusunuyorum herseyın yolunda gıtmesı ve bu kadar cabuk gelısmesı daha hayırlı gıbı gelıyor Allah razı olsun ablam

kızlar ben gidiyorum,bıcırığı biraz mıncıklıyım
akşama görüşürüz

Hayirli olsun canim bayramda atlattim nisam telasini guzel duyguydu Allah yardimcin olsun dugun hazirligi bende yapiorm

merhaba kızlar nasılsınız? valla hepinizi çok özledim. şu kilolardan gerçekten bıktım valla üstümden biran önce gitsinn istiyorum. bue günlerde daha bir hevesliyim. şuanki kilom 67.5 falan. sabah erken saatlerde derse gidiyorum ve yurtta kaldığım için tartılmam zor oluyor. aslında tartım varda sabah ses olmasın diye tartılamıyorum ama yinede kilo olarak gayet iyiyim. her gördüğüm kişi verdiğim kilolardan bahsediyor ama ben ruhen mutlu hissetmiyorum. 55 kiloyugörmedende rahat etmeyecek biliyorum (

saol cnm benm bıraz anı oldu ama ınsallah guzel olucak, Allah tamamını erdırsın senınde nasıl yaptın nısanı aıle arasındamı yoksa salondamı

Saol canim nisani bahceli evimiz vardi yozgatta orada yaptik sonrasinda gencler icin canli muzik ayarladik tam istedigim gibi oldu

Canim stres yapmazsan rahat verirsin yoksa zor inan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…