Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kizlar menum:-)

Sabah bi poaca

ogle sucuklu yumurta 2 dilim ekmek

aksam tavuk sote pilav bi dilime yakin ekmek

su 1,5 lt

spor yarim saat yuruyus

Yoldaim kayseriye gidiorm 11 saatlik yolculugum basladi:-(

herkese merhaba zayıflamacı topikolarım ,
memlekete geldim ve maalesef burda tarı yok , kilo bildirim yapamıycam :KK50:

haftaya cuma da burdayım , o zaman da bildiremiycem .bu durumda ne yapmak lazım bilmiyorum kaptanım ,izinli falan mı olmak gerekiyo :44:

Merhaba sevgili takim yarin tarti gunu bakalim sonuc ne olacak.bugun menum sabah bi dilim ekmek sucuklu yumurta ogle bi tabak dolma 3 kasik yogurt ara cay eti burcak 6 tane aksam yarim kase corba 3 catal menemen. su 3 litre

haftaya cuma da burdayım , o zaman da bildiremiycem .bu durumda ne yapmak lazım bilmiyorum kaptanım ,izinli falan mı olmak gerekiyo :44:

Kızım eczane falandamı yok komşularda falan yokmuymuş

Sabah bi poaca

su 1,5 lt

spor yarim saat yuruyus

Iyi yolculuklar tatlim.nasil kilo verebildin mi?biraktigimda da bu kilolardaydin sanirim.

Sabah : domates - peynir - omlet - bal - zeytin - salatalık - 2 bardak süt - 2 dilim ekmek

Ara : bayramlık şeker ve çikolata

Öğle : tahinli çörek

Akşam : ıspanak - yoğurt

Ara : yarım elma

Sabah 2 saat yürüyüş yaptım

Sabah : domates - peynir - omlet - bal - zeytin - salatalık - 2 bardak süt - 2 dilim ekmek

Cukulata ve seker miktarini yazmamissin coreginde yorum yapmak zor ama aksam guzel olmus ve yuruyus mukemmel

Haftaya bayramdan dolayi kilo bildirimi yok neyse ki hic olmazsa bayramda aldigimizi bi sonra ki cumaya kadar verebiliriz.

günaydın hanımlar, kusura bakmayın bu hafta menü bildirimi yapamadım.Dün babannem vefat etti, çok üzgünüm sizden ricam beni bu hafta mazur görsenizde izinli yazsanız bugünlerde kolum kanadım hiç kalkmıyor.
başın sağolsun canım.Allah rahmet eylesin.
cuma günü bildirim yapabilirim dersen izne ayrılmana gerek yok canım,sadece kilo bildirirsen yeterli olur bi süre.hiç giremem dersen de 2 hafta izinli yazarız:KK34:

Kizlar ogle oldu nerdesiniz:-)
ben sabah 11 gibi evden bi çıktım az önce girdim eve tekrar:KK55:

bugünkü menüm

sabah limonlu ıhlamur
lahana çorbası

öğlen lahana çorbası

akşam lahana çorbası
4-5 kaşık pırasa yemeği
3 kaşık yoğurt
1 dilim ekmek

spor yok
su 3 lt
2 form çayı
özel bir diyet olduğu için yorum yapamıyorum,sadece 3 günden fazla yapmamanı tavsiye ederim

Bugünkü saçma menümü yazayım.

Sabah
1, 5 dereotlu puğaça
Öğle
1 tablet fıstıklı çikolata
1 mandalina
1 lipton beşli çay
Akşam
1 mandalina

Su : 2 litre
Spor : 30 dk yürüyüş

Boğaz ağrım olduğu için çok fazla birşey yiyemiyorum. Acıkmıyorum da hiç ne oluyor bilmiyorum. Cumartesi gidiyorum ailemin yanına bir hafta ordayım. Annem önüme koyacak yemekleri zayıf kalmışsın deyip bakalım kilo vermeyi bıraktım almadan dönersem iyi olacak :)
yorum yapılacak bir menü yok:KK53:

Sabah bi poaca

su 1,5 lt

spor yarim saat yuruyus

ayy sucuklu yumurtaları poğaçaları götürüyo birde şişko gelin olmucam diyorrr:KK47:

tatlım zaten haftaya bayram dolayısıyla bildirim yapılmayacak.istersen bu hafta kilonu sabit diyelim,boşuna iznini kullanmamış olursun.

Merhaba sevgili takim yarin tarti gunu bakalim sonuc ne olacak.bugun menum sabah bi dilim ekmek sucuklu yumurta ogle bi tabak dolma 3 kasik yogurt ara cay eti burcak 6 tane aksam yarim kase corba 3 catal menemen. su 3 litre
kadriyecim menün güzel görünüyor.

daha bayram gelmeden bayramlık şekerlemeleri yersek yandık:KK19:
çeşitli bir kahvaltı ve hafif bir akşam yemeği güzel.öğle yemeğin yok:KK4:
yürüyüş harika:KK34:

baya bi yorgunum sabah beri koşturup duruyorum.yeniden ev dizmek ne zormuş yahu:KK31:bitmiyo bitmiyo,liste yapıyorum gidiyorum alıyorum.eve gelince listeden düşeyim dyorum bi bakıyorum 3 tane düşüyorum,liste olduğu gibi duruyor:KK1:eşim boşuna ikide bir arayıp,ocağıma incir ağacı diktinmi demiyor:KK9:garibim bilmiyoki ne incir ağacı,incir ağacı ormanı oldu haberi yok:KK51:

baya bi yorgunum sabah beri koşturup duruyorum.yeniden ev dizmek ne zormuş yahu:KK31:bitmiyo bitmiyo,liste yapıyorum gidiyorum alıyorum.eve gelince listeden düşeyim dyorum bi bakıyorum 3 tane düşüyorum,liste olduğu gibi duruyor:KK1:eşim boşuna ikide bir arayıp,ocağıma incir ağacı diktinmi demiyor:KK9:garibim bilmiyoki ne incir ağacı,incir ağacı ormanı oldu haberi yok:KK51:

ablacım allah kolaylık versin
gerçekten çok zor iş vede masraflı:KK1:

:KK50:iş yerinde internet olmadığı için kilo bildirimimi şimdi yoıyorum
geçen hafta:62.8
bu hafta:62.8
fark yok malesef

Bu hafta benim için çok moral bozucu geçti
iş yerinde sorunlarım var
kilo da veremddim canım sıkkın
bayram tatilinde kendime gelirim umarım

1 slm hanımlar nette sorun var 5 msj yazamayabılırım.

kılo bıldırımım gecen hafta ıle aynı

91,6/91,6/%0
100 dk spor

X