Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

oyyy imdattttt bittiiii:KK52:
artık 5 den sonra saymadım bir müddet sonra:KK37:

kızlar,mesajları sayıcaz diye telef olduk efsax la:KK36:

şu andan itibaren her mesaj günlük numaralanacak,numaralanmamış mesaj yok sayılacak bilginize...!!![

2- tamamdır abla :KK70:

3 dunki menü

sabah
1 domates
2 dılım ekmek
7 zeytın
1 bardak kırmızı meyve cayı

ara
1avuc cevız
oralet

ogle
6 kasık pilav
4 ızgara tavuk kanatı
salata
yarım ızgara domates

ara
1bardak cy
1bardak oralet
4mınık etı cın

aksam
3 ufak dolma ( 1 dolma yapar)
1 kasık pilav
1kasık yoğurt
1 kasık tavuk sote

ara
3 bardak cay
3ufak milföy börek (1 milföyü 4e böldüm 3 parcasnı yedım)

spor:iş yerınde ogleden sonra bır ıcerı bır dısaır yurudum spor sayarsak 30 dk yuruyus
su 2,5 lt olmuştur

Hayırlı sabahlar 8.ci takım.
Dün hem bireyselde hem de diğer takımlar arası ilk üçe girmişiz.
Kilo veren herkesi tebrik ediyorum.

efsaxx adım sayar işi ne oldu acaba ?
Eğer kimse yapmıyorsa ben de bırakayım :))
Dün ki yürüdüğüm adım sayısı 10245

Dünkü menü

sabah :

-1 bardak süt
-1 dilim ekmek
-1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi
-1 dilim peynir

ara :2 kakaolu petibör bisküvi

öğlen :

- 1 tabak salçalı makarna
- yoğurt

ara :
-1 bardak az şekerli nescafe

akşam :
-1 kase yayla çorbası

ara :
-1 mini magnum :KK37:

spor : 1 saat yürüyüş(bebek arabası ile )
su : 1.5 lt
bitki çayı : yok
Adımsayar : 10245

gunaydın kızlar haftasonu yogunum gıremeyebılırım , okul donemı baslıyor malum valızdı temızlıktı ole gececek

Hayırlı sabahlar 8.ci takım.
Dün hem bireyselde hem de diğer takımlar arası ilk üçe girmişiz.
Kilo veren herkesi tebrik ediyorum.

efsaxx adım sayar işi ne oldu acaba ?
Eğer kimse yapmıyorsa ben de bırakayım :))
Dün ki yürüdüğüm adım sayısı 10245

canm pazartesıye kadar herkes adım sayarı temın edecek ve baslayacagız yapacak 7 kısı var 7 kısıden bu ozenı beklıyorum umarım pazartesı gunu hayal kırıklıgı olmaz

1
Günaydın millet bugün kendimi çok zinde hissediyorum çünkü okul yok yuppi çocuklar gibi şenim :KK66:) biraz sonra kızımı alıp gezmeye çıkacağız ordan da anlama geçeceğiz ama o şimdi pasta börek döktürmüştür tabii ki yemeyeceğim bugün toplam 15 bardak su içmeyi hedefliyorum Pazartesi ne 68 olmam lazım

Herkeslere günaydınnnnn , bütün mesajları okuyayım dedim , bi ikinci olmuşum bi üçüncü olmuşum ,biraz daha karışsaymış şampiyon oluyomuşum :KK76::KK76::KK76: Moralim düzeldi be :KK9::KK9::KK9:

Sabah:
2y.k pastırmalı omlet
2 siyah zeytin
1/4 soyulmuş salatalık
1/4 kibrit kutusu beyaz peynir
1/4 domates

Ara:
2y.k yoğurt

Öğle:
6y.k sebzeli türlü
1y.k yoğurt

Ara(yani kaçamak):
3 kurabiye (yahu hiç bu kadar güzel kurabiye yapmamştım hep ondan oluyo gerçi ben hiç kurabiye yapmamıştım:KK9:)
100gr kadar üzüm

Akşam:
Ülker Kellog's Special K Kırmızı Meyveli 1 porsiyon

Su:5 bardak(şimdilik)
Spor:Ev temizliği ve birazdan çıkacağım yürüyüş
Almam gereken kalori: 1280 kcal
Aldığım kalori: 830kcal

sen de mi kuarbiye kaçamağı beyin bacım :KK52:

eline sağlık kaptanım:KK42:tüm arkadaşlar tebrik ediyorum
kendi adıma iyiki burayı bulmuşum bişey yiyeceksemde duruyorum çok iyi motive oluyorum

valla ben de , bişe yiyeceğim zaman liste aklıma geliyo :18::18::18:

12.takım 327.etap dereceleri

1.cirkinordekyavrusu % 1,47 :KK19: :nazar: :nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::119::119::119::119:
2.maviask %1,44:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::119::119::119:
3.phalanx %0,74 :nazar::nazar::KK9::KK9::119::119:
4.adayaren38 %0,72:nazar::KK9::119:
5.rabia1984 % 0,47:nazar::KK9::119:
6.thebeyin % 0,15
:nazar::KK9::119:

8.takım 327.etap dereceleri

1.iris % 2,47 :KK19: :nazar: :nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::119::119::119::119:
2.alsen %1,70:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::119::119::119:
3.yagmur3872 %0,90 :nazar::nazar::KK9::KK9::119::119:
4.efsax %0,38:nazar::KK9::119:
5.moni %0,32:nazar::KK9::119:
6.sky87 % 0,11:nazar::KK9::119:
7.turuncu % 0,08
:nazar::KK9::119:

8.nice15 % 0 :KK47::KK4:
9.hrnsnr %0:KK47::KK4::KK20:

oleyyyyy :KK8::KK8::KK8::KK76::KK76::KK76:

Tamam o zaman birbirimizi iyi takip edelim :)
takipteyimmmmm :KK4:

1-

sabah
1 domates
5 zeytın
1bardak cay
2 dılım ekmek

ogle

1 tabak barbun fasulye
5 kasık pilav
salata
1dılım ekmek

ara
2 bardak cay
1 kasık erıste

aksam
2 dılım ekmek
1domates

spor
20 dk yuruyus

5 kaşık pilav nedir :KK47::KK47::KK47:

bugünkü menüm

sabah
1 yumurta
ıhlamur
domates salatalık
1 dilim peynir

arada

3 kaşık yoğurt
1 çay bardağı antep fıstığı
4 dilim kavun

öğlen

1 tabak kabak yemeği

akşam
2 ızgara göfte
fıraında patates tavuk(1 tavuk but 6 dilim patates)
6 kaşık yayla çorbası
salata
2 çicek brokoli

1 yeşil cay
şimdiye kadar 3 lt su
30 dk yürüyüş
ne güzel ne güzel ..kaçamaksız menüler :KK9::KK9::KK9:
Pilavı ben baya azalttım hatta yemiyorum evde hep var ama yemiyorum bence pilav ve ekmek azaltılmalı :KK34:
ben sadece bunu yaparak zayıfladım...ekmek pilav makarna tatlı yemiyorum o kadar :KK34:

6

aynen azaltmam lazım.
pazartesi iş yerine kflakes alıp oglen yoğurtla onu yemeyı planlıyorum.2-3 gundur aşçı benım olduğum taraftaydı sureklı pilav yaptı :KK43:
işyerinde olunca sıkıntı oluyo işte , ne çıkarsa ondan yiyosun ...ben bu ay yemeğe girmedim ama zor oluyo , önümüzdeki ay giricem ama işte pilav ve makarnaları yemiycem :KK51:

iris de ikinci oldu bieysel :KK1:
o nasıl oldu anlamadım ama olmuş işte ,acaip motive oldu iriss :nazar:

elime yuzume bulastırdım , kafam yıne dalıp gıdınce olanlar oldu :KK50:sanırım sımdı duzgun halı hesaplarda hata yapmayalım derken derecelerde yaptım:KK9:tsk ederım tatlım

turkbayragi.gif
CUMA zayıflama YARIŞMASI 327.ETAP SONUÇLARI
turkbayragi.gif

( 13 -20 Eylül )

BİREYSEL DERECELER
1.ayeyıldız ( %2,62) 13.Takım:KK9:
2.
cerenberen16(%2,51) 13.Takım:KK9:
3.iris( %2,47)8.Takım:KK9:

TAKIM DERECELERİ
:nazar:1.13.TAKIM
:nazar:2.14.TAKIM
:nazar:3.8.TAKIM
:KK9::KK9::KK9:

Adayaren iriss yağmur ve ben yarışacağız. 2 ye 2 olacak. Örneğin irisle ben yağmurla adayaren rakip olacak gibi.

Diğer gruplarda kendi içinde yarışıyorlar kıskandım :) acımak yok birbirimize :) kaçamaklara da göz yummayacağız. Ağır spor cezası vericez. Zor kurallar ama sonucu güzel olacak

Hadi bakalım ,rakibim kim onu öğreneyim :KK42:

Sabah : peynir - zeytin - 2 dilim tahıllı ekmek

Öğle : domates - peynir - zeytin - bal - 1 dilim ekmek - süt çayı

Ara : 3 kurabiye - meyve suyu - 2 dilim kavun

Akşam : 1 kase çorba

:KK9::KK9::KK9:
kurabiyeler de süt yapmıştır inşallah yağ yapmamıştır :KK50:

Sabah
Domates salatalık 3 zeytin 30 gr peynir 2 dilim ekmek

Öğle
Kornet dondurma

Ara
Elma

Akşam
100 gr tavuk sote
1 kase fasülye
2 dilim ekmek

Ara
1 meyve yiyeceğim
dondurma istedi canım şimdi :KK5:

Sabah
1 domates
1 salatalik
2 zeytin
peynir

oglen
1 kase corba
1 kase yogurt

ara
1 elma

aksam
3 y.k. bezelye
yogurt

3 fincan yesil cay 2 lt su
spor: soluksyz birakan kizimla aktif 8 saat :)))

bütün gün bunlar yetti mi bacım bravo :KK9:

kahvaltı
1 dılım ekmek
sebze haslama
1 bardak k.meyvesuyu
öglen
4-5 catal ıskender
1 bardak ayran
yarım porsıyon 1 t.k kaymaklı kunefe
aksam
2 y. kasık kabak haslama
1 kutu tonbalıgı salatası
künefeeeeeeeee :KK53::KK53::KK53:

iyi akşamlar şekerlerim:KK3:

ilk günkü menüm:KK56:

sabah

kahvaltı

tam buğday ekmek le beyaz peynirli domatesli yağsız tost
söğüş domates ve salatalık

ara

1 bardak tarçınlı light süt

öğlen

tavuk
salata
cacık

ara
10 badem
1 muz

akşam
1 kase mercimek çorbası
6 kaşık z.yağlı taze fasulye
1 kase yoğurt

ara
3 adet kestane şekeri püresi

3 litre su (gün içinde)

spor :30dk

diyetsiyene giderek mi oluşturuyosun menüyü kaptanım :44:

bugün menüm
sabah:yarım simit çay
öğle hamburger menü:KK37:
akşam:nohut yemeği,makarna biraz 1 dilim ekmek
spor:1 saat yürüyüş
bugün abarttım farkındayım ama işthım öyle çok açıkki sormayın deli gibi yiyorum
suyu da çok az içiyorum :KK17::KK17:

ohooooooo , şişmanlama topiğindem miyiz aloooooooo :KK3::KK3::KK3:

3 dunki menü

sabah
1 domates
2 dılım ekmek
7 zeytın
1 bardak kırmızı meyve cayı

ara
1avuc cevız
oralet

ogle
6 kasık pilav
4 ızgara tavuk kanatı
salata
yarım ızgara domates

ara
1bardak cy
1bardak oralet
4mınık etı cın

aksam
3 ufak dolma ( 1 dolma yapar)
1 kasık pilav
1kasık yoğurt
1 kasık tavuk sote

ara
3 bardak cay
3ufak milföy börek (1 milföyü 4e böldüm 3 parcasnı yedım)

spor:iş yerınde ogleden sonra bır ıcerı bır dısaır yurudum spor sayarsak 30 dk yuruyus
su 2,5 lt olmuştur

karışık olmuş sanki kız ,milföyler pilavlar :KK50:
oralet deyince de çocukluğuma döndüm :))

Uyjusuz gecen bir gecenin sabahinda Gunaydin herkeseeeee :)

günaydınnnn ben de çok az uyudummmmm :KK24:

1
Günaydın millet bugün kendimi çok zinde hissediyorum çünkü okul yok yuppi çocuklar gibi şenim :KK66:) biraz sonra kızımı alıp gezmeye çıkacağız ordan da anlama geçeceğiz ama o şimdi pasta börek döktürmüştür tabii ki yemeyeceğim bugün toplam 15 bardak su içmeyi hedefliyorum Pazartesi ne 68 olmam lazım

yeme yeme yemeeeeee :KK20::KK20::KK20:

günaydın biz bugün geç kalktık şimdi kahvaltı zamnı:KK56:

bi de biz geç kalksak , bugün 6 da dikildik :KK47:

Günaydın hanımlar

adım sayarı ben bu akşam cep tel yüklüyorum ve pazartesi adım sayara başlıyoruz.

Sabahki menüm;

1 kase sütle nesfit

ara öğün
1 fincan nescafe

bu arada ablamın bir komşusu vardı diyetisyene gitmişti ve 2 ayda tam 15 kilo verdi ablam o listeyi almış bende pazartesi bakayız belki o listeyi uygularım.Biliyorum herkese göre diyetisyenler farklı diyet uyguluyorlar ama malum benim işyerinde izin sıkıntılı ben kızı bile dr götürmeye izin alamıyorum.

Birde kızlar kızım çok agresif oldu ( çalıştığımdan mıdır yoksa 2 yaş sendromumu anlamadım ) istediği olmayınca kafasını yere vuruyor, bırakın yere nereye gelirse kafasını vuruyor. ne yapacağımı bilmiyorum geçer diyorlar,sabır diyorlar ama nasıl.Çok inatçı bir kız oldu.İnattan konuşmayı bile bıraktı artık öğrettiğim kelimeleri bile dinlemiyor.Benim sıkıntım kızımıda acayip etkiledi galiba en iyisi işten çıkmak.

bu arada ablamın bir komşusu vardı diyetisyene gitmişti ve 2 ayda tam 15 kilo verdi ablam o listeyi almış bende pazartesi bakayız belki o listeyi uygularım.Biliyorum herkese göre diyetisyenler farklı diyet uyguluyorlar ama malum benim işyerinde izin sıkıntılı ben kızı bile dr götürmeye izin alamıyorum.

Birde kızlar kızım çok agresif oldu ( çalıştığımdan mıdır yoksa 2 yaş sendromumu anlamadım ) istediği olmayınca kafasını yere vuruyor, bırakın yere nereye gelirse kafasını vuruyor. ne yapacağımı bilmiyorum geçer diyorlar,sabır diyorlar ama nasıl.Çok inatçı bir kız oldu.İnattan konuşmayı bile bıraktı artık öğrettiğim kelimeleri bile dinlemiyor.Benim sıkıntım kızımıda acayip etkiledi galiba en iyisi işten çıkmak.

Canim o listeyi burada bi paylasiversen :))

2 yas donemi cok zor geçiyormus tatlim...allah yardimcin olsun...yaptiklarini gormezden gel ve yaptiklari ile inatlasmamaya calis....bu kızlar bizi yaslandiracak ayolll :KK66:))

Canim o listeyi burada bi paylasiversen :))

2 yas donemi cok zor geçiyormus tatlim...allah yardimcin olsun...yaptiklarini gormezden gel ve yaptiklari ile inatlasmamaya calis....bu kızlar bizi yaslandiracak ayolll :KK66:))

listeyi ablamdan henüz almadım alınca hemen paylaşırım tatlım.

evet canım 2 yaş sendromu böyleyse ergenliğini düşünemiyorum benim zilli cadının yaşlanmaya razıyım yeterki kendini yerden yere atmasın ben onunla hiç inatlaşmıyorum, bağırmıyorum dahi kendimi bile kızıma karşı tanıyamıyorum o kdar sakinimki kızıma karşı normalde o kadar sakin ve sabırlı değilim anlayacağın.:KK50::KK50::KK50:

2 ayda 15 kilo çok değil mi? başlangıç kilosu da önemli tabi biilemedim :44:

biz de 2 yaşa yaklaşıyoruz ( daha 14 aylığız ama ) inşallah sendrom değildir ,geçici bi süreçtir....
işten çıkmayı düşünme hemen , netten araştır biraz bence budurumda ne yapabilrsin ,nasıl iletişim kurmalısın..hemen işi bırakmayı düşünme :KK20:

evet canım 2 yaş sendromu böyleyse ergenliğini düşünemiyorum benim zilli cadının yaşlanmaya razıyım yeterki kendini yerden yere atmasın ben onunla hiç inatlaşmıyorum, bağırmıyorum dahi kendimi bile kızıma karşı tanıyamıyorum o kdar sakinimki kızıma karşı normalde o kadar sakin ve sabırlı değilim anlayacağın.:KK50::KK50::KK50:

sakin olmakla en doğrusunu yapıyosun zaten :KK9:
kızıp bağırırırsan herşey ters tepebilir ,ısrarla konuşmayı dene bence , çok da bıktırmadan ,ne bileyim...er geç sana dönecektir :44:

2 ayda 15 kilo çok değil mi? başlangıç kilosu da önemli tabi biilemedim :44:

biz de 2 yaşa yaklaşıyoruz ( daha 14 aylığız ama ) inşallah sendrom değildir ,geçici bi süreçtir....
işten çıkmayı düşünme hemen , netten araştır biraz bence budurumda ne yapabilrsin ,nasıl iletişim kurmalısın..hemen işi bırakmayı düşünme :KK20:

2 ay için 15 kilo fazla tatlım ama kadın zaten şişmandı ama günde 2 saate yakın yürüyüş yaptı ve çok güzel kilo verdi.

tatlım sürekli araştırıyorum 2 yaş sendromunu ama ne şekilde iletişim kurduysam olmuyor tatlım çok inatlaşıyor.Sadece ben iletişim kurmuyorum çünkü 5 gün annem bakıyor, 1 gün ablam bakıyor çocukta belki kendince haklıdır, zaten işyerimde de problem var biliyorsunuz, çokta mutlu değilim.En geç yeni yılda işten çıkacağım böyle düşünüyorum.zaten yaza doğru tuvalet eğitimi var, annem o kadar bakamaz, annemde bel fıtığ var çocuğu dışarı bile çıkarmıyor.( bakamıyor diye)

1
arkadaslar hemen bir maruzatimi bildireyim sehir disindayim disardada olsa telden girerim diye dusunuyordum ama maalesef cogunlukla net olmuyor burda o yuzden mesajlarimda azalma olabilir adimsayarda ancak eve gidince baslayabilirim. hafta ici donmeyi dusunuyorum ama uzayabilir bilmiyorum bakalim gorusuruz :)))

...4...

2 ay için 15 kilo fazla tatlım ama kadın zaten şişmandı ama günde 2 saate yakın yürüyüş yaptı ve çok güzel kilo verdi.

tatlım sürekli araştırıyorum 2 yaş sendromunu ama ne şekilde iletişim kurduysam olmuyor tatlım çok inatlaşıyor.Sadece ben iletişim kurmuyorum çünkü 5 gün annem bakıyor, 1 gün ablam bakıyor çocukta belki kendince haklıdır, zaten işyerimde de problem var biliyorsunuz, çokta mutlu değilim.En geç yeni yılda işten çıkacağım böyle düşünüyorum.zaten yaza doğru tuvalet eğitimi var, annem o kadar bakamaz, annemde bel fıtığ var çocuğu dışarı bile çıkarmıyor.( bakamıyor diye)

çok kiloluysa 15 kilo normal tabi ,hem de spor yapmış :KK9:

işten ayrılma konusunda en iyisini sen bilirsin tab i, getirisini götürüsünü hesaplayarak davran bilemiyorum...yılbaşında niye mecbur çıkıcan anlamadım ,işyeri mi kapanacak :44:

1
arkadaslar hemen bir maruzatimi bildireyim sehir disindayim disardada olsa telden girerim diye dusunuyordum ama maalesef cogunlukla net olmuyor burda o yuzden mesajlarimda azalma olabilir adimsayarda ancak eve gidince baslayabilirim. hafta ici donmeyi dusunuyorum ama uzayabilir bilmiyorum bakalim gorusuruz :)))

ben bilmem ,kaptanımız ve yardımcısı bilir :KK51:

Son düzenleme:

öncelikle 2 ayda 15 kilone kadar kalıcıdır bilemiyorum:44:
benimde 29 aylık bir oğlum var o da istediği şey olmayınca deli gibi ağlıyor önce ayır diyorum nedenini açıklıyorum umarım dinliyordur:KK1:sonrada bırakıyorum ağlıyor:KK1:

ben 1 aydır ceza vermeye başladım başta çok ağlıyordu ama şimdi ceza dediğimde yapmıyor

X