Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Günaydın hepinizee :KK61:
Dün tartıda 66,4 görmüşken bugün 65,4 gördüm o kadaar sevindim ki anlatamam cumaya kadar bunu koruyabilirim umarım :KK61:

ınsallah gırmez tatlım
valla cnm en ıyı toparlanabıldıgım halım bu aslında ıyı bıle toparladım dıyebılırım hersey cok taze cunku

aslında ınsan bole durumlarda mantıklı dusunemıyor ablam, aslında dedıgın gıbı baska bırı olsa benım durumumda bende ona aynı seyı derım kısmetın daha cıkmadı karsına nıye uzuluyorsun dıye , ınsan nedense kendı basına gelınce uygulayamıyormus bunları bunu gordum ablam sandıgım kadar guclu degılmısım yanı, muhtac mısım gıbı hıssetırıyor bu bana, bızım bıldıgımız her serde hayır varken ,bıze hayır gorunendede bır ser olabılır, suan kalbım acıdıgı ıcın umutsuzum ama bılıyorumkı toparlayacam, hersey bı anda nasıl tepe taslak olabılıyor anlamıyorum ablam bazen cok dusunurken kendımı bı ısyan ıcınde buluyorum , ısyan etmekten gunaha gırmektende korkuyorum kacan kovalanıyor evet bende yaptım bunu salak gıbı hemde hıc degmeyecek bırı ıcın ona sevgımı ınandırmaya calısırken rabbım aslında hıc sevılmedıgımı yuzume carpıverdı , ama amacı neydı onun bunu anlamıyorum bende madem sevmıyordu nıye evlılık tarhı belırlendı konusuldu edıldı,mantıgım almıyor rabbıme hep dua edıyorum Hz.Alının bı sozuyle ALLAHIM gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle, Hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle. dıye demekkı hayırlısı buymus

Kız sen hala o modda mısın ?
Bak ne diyom - 36 yaşındayım diyom - gerçekten daha hayatın başındasın ve anlattığın kadarıyla karşındaki insan için bırak hayatını 1 gününü bile harcamaya değmez ,neyi düşünüyosun....İşin başında bitmiş işte ,buna sevin bence ,ya daha sonra sorunlar yaşasaydınız ,ayrılsan olmaz devam etsen olmaz...
Biz yaşıyoruz mesela ara sıra , boşansan olmuyo barışsan olmuyo ortada kalıyoz , bi de aynı evin içindesin mecburen , çocuk da var ,saçmasapan bi hale geliyo ilişki :KK47::KK47::KK47:

Ahhhh diyorum , şimdi bekar olsam :KK5::KK5::KK5: Yapacak o kadar çok şeyim var ki :KK76::KK76::KK76:
Hayatının kıymetini bil , önce kalbini hafiflet ,sonra da bedenini :KK9::KK9::KK9:

gunaydın kızlar ,hepınıze bol neselı gunler ınsallah

kızlar son zamanlarda yaşayabileceğim son aksilik evime hırsız girmesi kalmıştı onuda bugün yaşadık. çok şükür kapı kilidini kırmış ama içeri girememiş. ev arkadaşlarımın stres olduğu ile atlattım. geçmişe bakacağım şimdi anca bitirdim işlerimi:KK43:( yorgunluktan bitti vucüdum son günlerde...
cok gecmıs olsun cnm verılmıs sadakatınız varmıs
yaş olarak belki senden çok fazla tecrübem yoktur ama 10 yıldır ailemden ayrı yalnız yaşıyorum. önce okul sonrasında iş şehir şehir gezdim çeşitli insanlar tanıdım. bir insana hakettiğinden fazla değer verirsen hata edersin. doğru insan seni bulur elbet. kıymetini bileni bulacaksın o senin hiç ummadığın anda karşına çıkacak emin ol. zaman gelecek şimdi kendini üzdüğün için kendine kızacaksın. sabırlı ol.

mutluluk gülüşünde saklıdır unutma. ve sen evrene ne mesaj verirsen evrende sana aynı cevabı verecek:))
tsk ederım tatlım benım ınsallah ole olucak tek umudum o zaten vaktı zamanı gelseydı olurdu napalım nasıp kısmetmıs
kızlar pedometreyi indirdim uygulama sorun çıkarmazsa benide alın listeye...
tamm tatlım eklerım
kızlar menüm...

sabah
kek süt

öğle
menemen çeyrek ekmek

ara elma

akşam
patlıcan yemeği bulgur pilavı 1.5 dilim ekmek yoğurt

ara çikolata süt

su 2 litre içtim

çok çok yürüdüm iş yaptım.

regl dönemi tatlı krizi:KK43:(
valla cnm ne dıcemı bılemedım ekmek pılav cıkolata kek :KK9:
cok can sıkıcı bir durum ya.. normalde pazar pazartesi tartida 54.4 u gordum bugun neden 55 kilo yani ozellikle oyle ogunlerimde fazlalikta yok aksine fitness filanda yaptim sinir oldum yahu
canm hergun tartılma , regl donemın falan yaklastıysa vucudun su toplamıs olabılır yada odem falan baska seylerden dolayıda tutmus olabılırsın odem atıcı caylar ıcebılırsın (avakado yapragı , mısır puskulu, kıraz sapı buna bırebır)
Günaydınnnn zayıflamacı topikolarımmmm :KK3::KK3::KK3:

Nasılsınız ,eyisinizdir ,az yemişsinizdir işallah amin.....

Ben akşam planladığım gibi yedim ama Umayı uyutma işi uzun sürdüğünden 9 da anca yedim :KK50:
gunaydınn tatlımm, erken kalkıyorsunuz ne guselgercı benmde son gec kalkma gunlerım :KK9:
günaydın dicem ama bana gün aydınlanmadı :KK50:çıksın şu dişler artık ya:KK37:
gunaydın cnm ufklık dıs mı cıkartıyor
ayse abla merhaba sanırım izinden dönmem lazım ama safra kesemden ameliyat oldum 2 gün önce onun için dönemiyorum bu durumda ne olcak diyet yapamıyorum normal beslenmiyorum suanda gruptan cıkarılacakmıyım

cok gecmıs olsun cnm, gruptan cıkma durumunu bı sekılde ayarlarız tatlım sen merak etme ıyıslemeye bak sen bıra n once don aramıza

Günaydın hepinizee :KK61:
Dün tartıda 66,4 görmüşken bugün 65,4 gördüm o kadaar sevindim ki anlatamam cumaya kadar bunu koruyabilirim umarım :KK61:
gunaydın cnm tebrık ederım :KK9:
:nazar::KK9:
Kız sen hala o modda mısın ?
Bak ne diyom - 36 yaşındayım diyom - gerçekten daha hayatın başındasın ve anlattığın kadarıyla karşındaki insan için bırak hayatını 1 gününü bile harcamaya değmez ,neyi düşünüyosun....İşin başında bitmiş işte ,buna sevin bence ,ya daha sonra sorunlar yaşasaydınız ,ayrılsan olmaz devam etsen olmaz...
Biz yaşıyoruz mesela ara sıra , boşansan olmuyo barışsan olmuyo ortada kalıyoz , bi de aynı evin içindesin mecburen , çocuk da var ,saçmasapan bi hale geliyo ilişki :KK47::KK47::KK47:

Ahhhh diyorum , şimdi bekar olsam :KK5::KK5::KK5: Yapacak o kadar çok şeyim var ki :KK76::KK76::KK76:
Hayatının kıymetini bil , önce kalbini hafiflet ,sonra da bedenini :KK9::KK9::KK9:
:KK9:
:KK9:kendımle bas basa kalınca bole oluyor cnm kendımden fazla kacamıyorum :KK9:ama hepsını bırakıcam arkamda dolu dolu bı hayat yasıcam yapmak ısteyıpte yapamadıgım yada erteledıgım herseyı yapıcam:KK9: kalbımıde bedenımıde hafıfletıcem :KK9:

:KK9:kendımle bas basa kalınca bole oluyor cnm kendımden fazla kacamıyorum :KK9:ama hepsını bırakıcam arkamda dolu dolu bı hayat yasıcam yapmak ısteyıpte yapamadıgım yada erteledıgım herseyı yapıcam:KK9: kalbımıde bedenımıde hafıfletıcem :KK9:

Teşekkrüler canım :)

kalma o zaman kendinle başbaşa ,dinleme kendini ,at kendini sokağa...ahhh ah bi ben salsam kendimi sokağa :KK5:
sen gel benim kıpırığa bak ,hem kafan dağılır , ben de az gezeyim ha ,olmaz mı :KK53::KK53::KK53:

kalma o zaman kendinle başbaşa ,dinleme kendini ,at kendini sokağa...ahhh ah bi ben salsam kendimi sokağa :KK5:
sen gel benim kıpırığa bak ,hem kafan dağılır , ben de az gezeyim ha ,olmaz mı :KK53::KK53::KK53:

kız ınsan enınde sonunda kalıyor kendıyle dun gece bı yattım ay uyku akıyor gozlerımden dusunmekten uyuyamadım saga don yok sola don yok artık donmekten yorudumda ole uyuyakaldım :KK9: bakayım cnm yakınsan bana seve seve bakayım banada mesgale olur:KK9:

kız ınsan enınde sonunda kalıyor kendıyle dun gece bı yattım ay uyku akıyor gozlerımden dusunmekten uyuyamadım saga don yok sola don yok artık donmekten yorudumda ole uyuyakaldım :KK9: bakayım cnm yakınsan bana seve seve bakayım banada mesgale olur:KK9:

hee ,uyuyamadın mııı ..bak sana moralini düzeltecek bişey söyleyim ,bu akşam mışıl mışıl uyu ; 1,5 senedir uyumuyom ben :KK53::KK53::KK53: Yani bi bıraksalar 3 gün deliksiz uyurum da uyutmuyo velet .....:KK47:

Tamam , sarıyerdeyim ben ,sen enrdesin adresi ver getiriyom haftasonu :KK4::KK4::KK4:

hee ,uyuyamadın mııı ..bak sana moralini düzeltecek bişey söyleyim ,bu akşam mışıl mışıl uyu ; 1,5 senedir uyumuyom ben :KK53::KK53::KK53: Yani bi bıraksalar 3 gün deliksiz uyurum da uyutmuyo velet .....:KK47:

Tamam , sarıyerdeyim ben ,sen enrdesin adresi ver getiriyom haftasonu :KK4::KK4::KK4:

ufaklık uyutmuyordur senı :KK9: cocukları asırı sevıyorum ama kendım cocuk sahıbı olmaktan korkuyorum aslında :KK9: kız benım aılem kutahyada ben manısadayım :KK9: sımdı ıse burdurdayım :KK9:

ufaklık uyutmuyordur senı :KK9: cocukları asırı sevıyorum ama kendım cocuk sahıbı olmaktan korkuyorum aslında :KK9: kız benım aılem kutahyada ben manısadayım :KK9: sımdı ıse burdurdayım :KK9:

Benimde içimde aşırı bi çocuk sevgisi var :KK1: Bende diyorum hemen evlensem de çocuğum olsa falan filan vıdı vıdı vıdı :KK9:

uzakmışın ama olsun,kargoyla yolalrım ben :KK53:

Benimde içimde aşırı bi çocuk sevgisi var :KK1: Bende diyorum hemen evlensem de çocuğum olsa falan filan vıdı vıdı vıdı :KK9:

kız sen cocuk sahıbı olmak ıstıyormussun ben cocuk sahıbı olmaktan korkuyorm :KK9: onu yetıstırememekten guzel bı hayat sunamamaktan hep dıyorum dogurursamda 1 tane dogururum hatta tartısma konumuz oluyordu cocukları sevıyorsun ama 1 cocuk sahıbı olmak ıstıyorsun dıye:KK9:

kız sen cocuk sahıbı olmak ıstıyormussun ben cocuk sahıbı olmaktan korkuyorm :KK9: onu yetıstırememekten guzel bı hayat sunamamaktan hep dıyorum dogurursamda 1 tane dogururum hatta tartısma konumuz oluyordu cocukları sevıyorsun ama 1 cocuk sahıbı olmak ıstıyorsun dıye:KK9:

:KK9::KK9: hiç belli olmaz canım 1 mi olur 2 mi

diyet listelerinde güzel valla ben çözemedim senin vücudu :KK1:

ya bazen vucut dırence gecıyor ole oluncada kılo veremıyor bıde ınsanın kılo verırken takılıp kaldıgı kılolar olurmus kıloluyken uzun sure o kılolarda kaldıgı kılolar anlatabıldım mı bılmıyorum
ornek :) dıyelm ben 103 kıloya kadar cıkarken bı sure 70 kıloda uzun bı sure kaldım , 103 kılodan 70 kıloya kadar guzelce dustum ama sımdı 70 te takılıp kalıyorum bunun nedenı kılo alırkennde 70 tekı kılomu uzun sure korumamdan kaynaklanıyormus

X