Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın kızlar kimsecikler yok yine
cumartesiden beri yazmaya fırsat bulamadım

hafta sonum fazla kaçamaklı değildi

sabah: 12 gıbı kahvaltılıklar ve cok az patates kızartması yumurta

öğle : yok

akşam: 3 kaşık taze fasulye
4 kaşık pilav
1 dilim ekmek
2 kornişon tursu

misafirlikte 1tne tuzlu kurabiye 3 dilim karpuz

su: 2ltyi gectı
spor: ev temizliği ve 100 kol hareketi

herkese günaydın
bugün minik kızımın huysuzluğuna uğrayıo kahvaltı edemeden işe geldim sanırım7-8 adte yulaflı bisküvi ve sekerisz çay sabah kalvaltın evden apar topar cıktığımdan ara öğün getiremedim bakalı su içmeye devam ediyorum aksamda spor beni bekliyor insallh aksatmam bu arada dün bana zayıflamıssın dediler aslında kilom aynı ama aynada dün kendime baktım sarkkan göbeğim küçük kalmıs nerden gidiyor bu kilolar ozamn

Bu kizlar ne huysuz ya bende 2 saattir dizlerimde salliyom hatunu biraktigim an uyaniyo :)

bu kizlar ne huysuz ya bende 2 saattir dizlerimde salliyom hatunu biraktigim an uyaniyo :)

ya sorma kızlara has bir özellikmi anlamıyorum sabah peşinden ayrılmıyor wc bile müsade isteyerek giriyorum 1 yasında ama parmağında oynatıyor beni sbah kalhvaltılarım genelde kacıyor sayesinde sağolsun ama benim kız beni cok destekliyor hakkıı yemiyeyim eşim ip atlamam için ip almıstı her sofraya oturduğumda kızım muhakak o ipi getiriyor atla diye bende ona göre yiyorum bu kız kesin beni forma sokacak

Günaydın kızlar...Haftasonu yoğunluktan uğrayamadım.
Bol kilo vermeli güzel bir hafta diliyorum herkese.:KK16:
Haftasonu fena kaçırdım.Şuan +700 gr almış bulunmaktayım.Cumaya kadar hem aldığını verip hemde ektra kilo vermeyi hedefliyorum.:KK4:
Akşam sorun çıkmazsa yüzmeye gideceğim.
Bu hafta az beslenip bol spor ile geçirmeye çalışacağım.:KK51:

Dün yediklerim

sabah (08.00)
-2 tane kuru pasta

ara (11.00)
-yarım dilim ekmek
-patates kavurması (ortalama 1 orta boy patates yedim)
-2 kk beyaz peynir
-1 bardak ice thea

öğlen : (15.00)
-2 kayısı
-1 avuç kiraz
-1 minik salkım üzüm

ara : (17.00)
-1 top dondurma

akşam : (19.30)
-1 porsiyon taze fasülye
-3-4 y.k özbek pilavı
-yarım bardak kola

su : 2 lt
spor : 1 saat park gezisi + 2 saat avm gezme

:KK24::KK24::KK24:

merhaba arkadaslar dün giremedim ama dün ve bugun yediklerimi paylasayım istedim
dün sabah kahvaltı 2 dilim ekmek 2 adet yuvarlak kesilmiş sucuk domates salatalık peynir 1 taatlı kasığı çikolata yedim
öğlen bişi yok ikindi vakti bir corba kasesi kısır yedim aksam misafirliğe gittim 1 küçük parça börek yedim 1 bardakda meyve suyu içtim

gelelim bugune sabah 1,5 yumurta (haslanmıs) domates salatalık sekersiz çay 1 tatlı kasığı bal birazda tereyeğ
öğlen bişey yemedim sadece 1 adet bisküvi yedim
ikindi çiğ köfte yedim doımates salatalık daha bisey yemem

Hoşgeldin bitanemo.
Genel olarak iyi görünüyor menü.

bugünkü menüm
sabah peynir 4 zeytin 1 kaşık kadar reçel domates salatalık 2 bardak çay
öğle 1 dilim ekmek az peynir 1 şeftali
akşam orta boy kıymalı pide 2 bardak kola
1 lt su
30 dk yürüyüş
ii geceler...

oow 2 bardak kola çok olmuş canım yaa.:KK20:
Sıcaklardan insanın canı çok istiyor böyle şeyleri ama hakkını ice thea den veya soda tarzı içeçeceklerden yana kullanmanı tavsiye ederim.
Verecek kilon çok azaldı.Bu hafta spora yüklen bakalım biraz :KK34:

günaydın kızlar takımın yüz karası geldi :KK1: dünkü menümü yazıp geçmişe bakayım
sabah ögle birlikte ikiadet yumurta domates salatalık iki dilim ekmek çay
akşam zeytinyağlı taze fasulye cacık bir dilim ekmek
bir saat yürüyüş akşam karpuz :KK56:

Haftasonu için gayet güzel.Hele yürüyüş süper :KK34:

herkese günaydın
bugün minik kızımın huysuzluğuna uğrayıo kahvaltı edemeden işe geldim sanırım7-8 adte yulaflı bisküvi ve sekerisz çay sabah kalvaltın evden apar topar cıktığımdan ara öğün getiremedim bakalı su içmeye devam ediyorum aksamda spor beni bekliyor insallh aksatmam bu arada dün bana zayıflamıssın dediler aslında kilom aynı ama aynada dün kendime baktım sarkkan göbeğim küçük kalmıs nerden gidiyor bu kilolar ozamn

Bisküvi çok olmuş ama en azından sabah saatinde yenmiş.
Bence kahvaltı yapılamadığı durumlarda evde hemen bir sandviç hazırlayıp yanında götürürsen daha sağlıklı olur :KK34:
Birde günün özetini ya gün sonunda ya da ertesi gün yaparsan takip etmek daha kolay olur :KK55:

2 hafta sonra izine ayrılmak zorundayım kızlar.Kayınvalidelerde geçireceğim ramazanı ve internete zaman ayıramayacağım sanırım.
Ramazan sonuna kilo vermeyi hedefliyorum ama mutlaka.Dur bakalım neler olacak :KK31:

1yumurta 1 dilim ekmek yetmedimi canim

yetmedi :KK56:

2 hafta sonra izine ayrılmak zorundayım kızlar.Kayınvalidelerde geçireceğim ramazanı ve internete zaman ayıramayacağım sanırım.
Ramazan sonuna kilo vermeyi hedefliyorum ama mutlaka.Dur bakalım neler olacak :KK31:

bende ramazanda vermek istiyorum ama bakalım tabi açlık bu kendimizi tutabilirsek :18:

vee öğlen yemeğim
2 catal çiğ köfte
1 tabak makarna (erişte az yağla yapılmıs kızm için yapsıtım kalanı benim oldu et suyu ile yapılmıs.):KK52::KK52::KK52:

Hoşgeldin bitanemo.
Genel olarak iyi görünüyor menü.

oow 2 bardak kola çok olmuş canım yaa.:KK20:
Sıcaklardan insanın canı çok istiyor böyle şeyleri ama hakkını ice thea den veya soda tarzı içeçeceklerden yana kullanmanı tavsiye ederim.
Verecek kilon çok azaldı.Bu hafta spora yüklen bakalım biraz :KK34:

Haftasonu için gayet güzel.Hele yürüyüş süper :KK34:

Bisküvi çok olmuş ama en azından sabah saatinde yenmiş.
Bence kahvaltı yapılamadığı durumlarda evde hemen bir sandviç hazırlayıp yanında götürürsen daha sağlıklı olur :KK34:
Birde günün özetini ya gün sonunda ya da ertesi gün yaparsan takip etmek daha kolay olur :KK55:

hımm tamamdır önerileriniz dikkate alacağım ben de öyle yapım ben yanlıs anlmısım sanırım yediklerimi anında paylasıyorum :KK53::KK53: aksam yazarım artık kontrolu kolay olur:KK34::KK34:

selam bayanlar, herkese keyifli bir hafta diliyorum...Kendi adıma birazcııık kaçamaklı bir hafta sonu oldu malum eve dönüş falan, ama bugünden itibaren daha dikkatli olmaya çalışıyorum çünkü kilo aldıkça iştah da artıyor kendimi frenlemezsem ipi ucu kaçabilir :KK45:

4 kaşık pilav
1 dilim ekmek
2 kornişon tursu

günü hafif geçirmişsin canım özellikle kol hareketleri muhteşem olmuş benim de ihtiyacım var onlara

MERHABA KIZLAR
nasılsınız bakalım
hafta sonu yoğun geçenelr uğramamışlar snaırım
2 hafta iş yerinde yalnızım herkez izne ayrıldı
işim epey zor
vakit buldukça uğrayacağım ama geçmişe bi bakayım hemen

bende izinde olacağım
bu haftayı da bi atlatayım
ayşe abla dönecekti ama
nerelerde kaldı acaba

Günaydın kızlar...Haftasonu yoğunluktan uğrayamadım.
Bol kilo vermeli güzel bir hafta diliyorum herkese.:KK16:
Haftasonu fena kaçırdım.Şuan +700 gr almış bulunmaktayım.Cumaya kadar hem aldığını verip hemde ektra kilo vermeyi hedefliyorum.:KK4:
Akşam sorun çıkmazsa yüzmeye gideceğim.
Bu hafta az beslenip bol spor ile geçirmeye çalışacağım.:KK51:

Dün yediklerim

sabah (08.00)
-2 tane kuru pasta

ara (11.00)
-yarım dilim ekmek
-patates kavurması (ortalama 1 orta boy patates yedim)
-2 kk beyaz peynir
-1 bardak ice thea

öğlen : (15.00)
-2 kayısı
-1 avuç kiraz
-1 minik salkım üzüm

ara : (17.00)
-1 top dondurma

akşam : (19.30)
-1 porsiyon taze fasülye
-3-4 y.k özbek pilavı
-yarım bardak kola

su : 2 lt
spor : 1 saat park gezisi + 2 saat avm gezme

:KK24::KK24::KK24:
700 gr çok olmuş am adikkat edersen veririsin sen canım

selam bayanlar, herkese keyifli bir hafta diliyorum...Kendi adıma birazcııık kaçamaklı bir hafta sonu oldu malum eve dönüş falan, ama bugünden itibaren daha dikkatli olmaya çalışıyorum çünkü kilo aldıkça iştah da artıyor kendimi frenlemezsem ipi ucu kaçabilir :KK45:

bestecim
kaçamak lafını duymak istemiyorum artık
yeter
diyete odaklan ve bitir bu işi hadi bakalım
haftalık vermek istediğin kiloyu liste yap ve biizmle paylaş
ben seni kontrol ederim
hedefe ulaşamazsan bi sonraki haftaya eklersin ok miiiiiiiiiiiiii
1 senedir aynı kilodasın
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

vee öğlen yemeğim
2 catal çiğ köfte
1 tabak makarna (erişte az yağla yapılmıs kızm için yapsıtım kalanı benim oldu et suyu ile yapılmıs.):KK52::KK52::KK52:
menüleri toplu yazalım ki gün içinde yedikleirmizi doğru yorumlayalım

ya sorma kızlara has bir özellikmi anlamıyorum sabah peşinden ayrılmıyor wc bile müsade isteyerek giriyorum 1 yasında ama parmağında oynatıyor beni sbah kalhvaltılarım genelde kacıyor sayesinde sağolsun ama benim kız beni cok destekliyor hakkıı yemiyeyim eşim ip atlamam için ip almıstı her sofraya oturduğumda kızım muhakak o ipi getiriyor atla diye bende ona göre yiyorum bu kız kesin beni forma sokacak

aaaaa
ne güzel bak kızın sana destek oluyor
alt kattakiler ne der acaba :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

4 kaşık pilav
1 dilim ekmek
2 kornişon tursu

kaçamaksız güzel bi menü canım
bu hafta kilo verecek herkez ona göreeeeeeeeeee

herkese günaydın

canım incelmek kilo vermekten daha iyidir
keşke bende incelsem
mesela benim kilo aynı ama kalınlaştım ya
etekler falan daraldı gibi
bırakma dayan ve ver kilolarını canım

geçmiş yokmuş ki yav:KK1: kızlar nerelerdesiniz :nazar: sanırım yaz herkesi etkiledi motivasyon konusunda bu cuma ben cezalıyım kilo vermem lazım mutlaka :26:
aynen öyle canım vermen lazım

günaydın kızlar takımın yüz karası geldi :KK1: dünkü menümü yazıp geçmişe bakayım
sabah ögle birlikte ikiadet yumurta domates salatalık iki dilim ekmek çay
akşam zeytinyağlı taze fasulye cacık bir dilim ekmek
bir saat yürüyüş akşam karpuz :KK56:

neyse ki hiç bişey yememişsinn bu hafta vereceğine eminim

X