8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

Boşanın arkaniza bakmayin cocuklarina sahip çık sakın o adama verme arkana bakma bile yazik yaa insan cocuguna kiyar mi insan diyorum cok üzüldüm evladiniza yazik psikolojisi bozulmasin lutfen kendinize iyi bakin cocugunuza da iyi bakin.

Valla benm yüzü düşse kalbim parçalanıyor asla kıyamıyorum diğerlerini bilemem

Evet doğru şöyle bir bakınca bana ve çocuklara bir faydası yok

(= evet bende dün kavga ederken öyle söyledim sen hamile karına tekme attıracak çocuğuna p... Ç diyen insana anne diyecek kadar namussuzun dedim

Teşekkür ederim haklısınız

Hala bağırdığın için kendini suçluyorsun daha şimdiden. Boşanma işi ciddiye bindiğinde bu suçlamaların artacak. Bence önce bunu hallet içinde. Sen suçlu değilsin kesinlikle. Karşında sana ve çocuklarına saygı duymayan, değer vermeyen insanlar var ve sen de insansın sabrının bir sınırı var tabii ki çığırından çıkabilirsin, tepki gösterebilirsin. Çocuklarınız bu kavga gürültü ortamında büyümesin. Anne babası ayrıılmis biri olarak yazıyorum. Benim annem de böyle bir ortamdan kurtarmış bizi. Yıllar sonra annemin isteğiyle görüştük babam ve babannemlerle, o ortamda büyüsek bambaşka insanlar olurmusuz. Annemle bir kere daha gurur duydum o hallerini görünce. Siz de evlatlarınizi olabildiğince uzak tutun bu çirkef insanlardan

Anne babana acıdım sana ve iki evladına onlar bakacaklar bide damada bakacaklar!! canım daha fazla üreme bence üreyeceksen bakmasıni da bileceksin..ne bu böyle ömrümü geçer bu adamla ne çalışıyo ne kocalik yapıyo ne babalık yapio sadece yük yapıyo annesinde para bitince kp in parasını yiyo o bitince yine annesine dönüyo Oooo oldu paşam başka..sende biraz zor akillanirsin bu gidişle neyse herkes kendi seçimlerinin sonucunu yaşar nasılsa!!!

Ay eşiniz hem bunları yaşatmış size hemde 6 aydır hiç kavga olmayan ilişkimiz bitti dıyorsunuz bu adamdan ayrılmanız için daha ne yapması gerekiyor anlamadım. Yanı adam resmen başınıza yük yani kendi ihtiyaçlarını karşılayamayan ailesine sahip çıkamayan bir adam.

Allah annenize babanize yardim etsin.sizn gibi tutarsiz bir evladim olsa birde boyle dengeiz basbos bir adam bulup kendini ezdirip surekli beni rezil edecegine hic olmasin derdim. Yazik bu zor gunlerde gururunu dusunmuyosun zsten orasi ayri da annenize babaniza cok uzuldum.is yalamaya donmus.

Keşke bu kadar büyük konuşmasanız çünkü gerçekten kimsenin yaşamasını istemem.

Evet yaşattı bende son bir şans verdim ve gerçekten 6 aydır düzelmişti inanmıştım diyorum neye linç ediyorsunuz? Bende iki çocukla bunlaır yaşadığım için mutlu değilin

Sağol iyi kötü yorumun için

Ne kadar güzel söylediniz bende bir insanım ve insanlıktan çıkarıp sonra sen böyle yaptın da gittim diye kılıf uydurmak tam bir karaktersizlik anladım

Kendinizi suçlamayın böyle bir adam için.
Ailesinin gölgesinden çıkamamış.
O düzeldi dediğiniz dönemde kendi gibi davranmamış rol yapmış, sonra gerçek yüzü tekrar ortaya çıkmış.
İnşallah tekrar sizi ikna etmeye kalkışmaz ve sizde ikna olmazsınız.
Hayırlı doğumlar diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…