8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

3 yaşındaki çocuk pislik kelimesini bilip de kullanıyorsa o çocuğun içinde bulunduğu ortamı sorgulamak lazım. Siz herşeyi yaşamaya razı olabilirsiniz ama çocukları endişeli ve mutsuz bir ortamda yetiştirmeye hakkınız yok

Evet yaşattı bende son bir şans verdim ve gerçekten 6 aydır düzelmişti inanmıştım diyorum neye linç ediyorsunuz? Bende iki çocukla bunlaır yaşadığım için mutlu değilin

Est. Neden linç edeyim. Sizin için üzüldüm. Suanki yaşadığınız zor bir süreç ama keşke 2.çocuğu yapmasaydınız 6 aydır gördüğünüz fark için. Emin olun şuan onsuz daha kaliteli yaşarsınız.

Ayrıca sizin durumunuza benzer bir arkadaşım var. Ailesi artık bıktı adamın yaptıklarından sonuçta kızı ve torunlarını öyle görmek kim ister. Ama sizin gibi devamlı barışıyordu her yaptıklarına karşılık. Ailesi dediki arttık madem herşeye rağmen barışacaksın artık bize anlatma bize yansıtma biz çok üzülüyoruz . Madem sizinde aileniz arkadanızda bence fazla durmayınn bu adamın yanında

Zaten bu son noktaydı karnım burnumda beni bu halde bırakıp giden biri için üzülmüyorum artık beni yara bandı yapmış 6aydır ailesiyle barışan kadar işte

Anne babaniz sahip cikmis ev acmis adam yetmiyo kocanizin borcunu oduyo sonra buyuk konusmasaniz. Ne oldu kocanami dayanamiyosun.insan babasina acir be
Büyük konuşma kelimesinden kocama acıdığını çıkardığınız göre sizinde ruh sağlığınız pek iyi sayılmaz üzüldüm adınıza

Büyük konuşma kelimesinden kocama acıdığını çıkardığınız göre sizinde ruh sağlığınız pek iyi sayılmaz üzüldüm adınıza
Vallahi sen once ailene yasattiklarina uzul ben senden cok uzuldum.esini eve dondurmek isteyecegine al cocugunu guzelce baba evine don yoluna bak derim.bu adam ailesinden vazgcemez ucuncuyu yapma bari

Vallahi sen once ailene yasattiklarina uzul ben senden cok uzuldum.esini eve dondurmek isteyecegine al cocugunu guzelce baba evine don yoluna bak derim.bu adam ailesinden vazgcemez ucuncuyu yapma bari
Ben zaten babamın evimdeyim eşimi döndürmek gibi de bir çabam yok beni karnı burnunda bırakıp giden bir adamın vicdan yoksunu olduğunu, anası babasıyla konuşmuyor diye 3 yaşındaki çocuğuna surat yapan konuşmayan bir adamın hasta olduğumu anladığımdan beri daha iyiyim

Giden zaten gitti. Gelmesi için yalvaracak halim yok beni karnı burnunda bırakan adama, adam lafını da lafın gelişi söylüyorum herkes gittiği yerde mutlu olsun. Şu virüs olayları daha çok aklıma takılıyor bu ara doğumum yaklaştı ve strese giriyorum =)

Adam o kadar şey yapmış, üstüne siz ailecek adama bakmışsınız, dayak yemişsiniz, ben sıralamaktan yorulurum şu an her neyse üstüne üstlük bir de kapıdan çıktığı anda sizi heryerden engellemiş ulaşabilseniz ulaşacaksınız belki de .
Kusura bakmayın lütfen adam bugün dönse siz yine ona tamam diyecek durumdasınız burda sadece yorumlarla o boşluğu dolduruyor gibisiniz.
Üzülerek söylüyorum ki ailenize yazık bence siz boşanmayacaksınız doğumda ya da biraz öncesinde barışırsınız buraya yazıyorum.
Adam biraz annesiyle vakit geçirir istediklerini yapar yine gelir ve sizde çocuklarımın babasıdır kalkanıyla kabul edersiniz halbuki bunları yapan adamı seviyorsunuz hiç korkmayın eşiniz sizden ayrılmayacak niye ayrılsın ki herşeyi kabul eden bir eş, maddi gücünü sağlayan bir kayınpeder Allah yardımcınız olsun en çok babanıza üzülüyorum.

Son düzenleme:
Ne mi yapacaksın boşanacaksın çocuk var diye o adam ı kabul mü edeceksin ailenin yanında otur karaktersiz seviyesiz bir insanla nasıl yaşamak istersin cocuklari na yazık onları düşün bu adamdan sana bir bok olmaz
sinirlerim bozuldu yaaa nasıl böyle kendini bok sanan erkekkerin arkasından hâlâ ayy gitti ne yapcam yok geri dön dedim bilmem nee herşeyi geçtim karnındaki bebe ile 3 yaşındaki o kıza içim yandı yazıklar olsun sende hâlâ koca diye diye

İlk gün çok üzüldüm karnı burnumda olmamın verdiği bir etkide vardı şimdi daha iyiyim

Bosan bu adam.kisiliksiz bundan adam olmaz anneye kosuyo kavga ettiginde size geri geliyo sizle kotu oldugunda yine anneye gidiyo tipki cocuk gibi nerden sevgi goruyosa oraya kosuyo bundan ne koca ne baba olur lutfen hosanin boyle giderse her barismaniz bi cocukla sonuclanacak ve o cocuklar rezil olucak bu gidisle cunku cocugunuzada psikolojik baski yapiyo rezil bi adam evlerden irak turunde

İlk günkü kadar çok takmıyorum, ilk gün çok üzüldüm çok ağladım sonuçta 3 5 gün var doğumuma ve bu zamanda bana bu durumu yaşatması, 3yaşındaki kızımın babam neden gitti diye ağlaması falan baya etkilemişti. Şimdi bşraz daha alıştım sonuçta bunu İlk kez yapmıyor huylu huyundan vazgeçmez miş akılsızlık bende ki inanıyorum. Herkes kızıyor her seferinde nasıl affediyorsn sdie eşimle 15yaşından beri tanışıyorum ondan başkasını hiç sevmedim tanımak bile istemedim sevemedim alışkanlıklar var zorlanıyorum o yüzden ama çok yargılıyorlar Allah kmseyş böyle bir eşle imtihan etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…