8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

Giden gitmiş beni karnı burnumda bırakıp, 6 aydır ailesiyle küsken canım cicimken barışalım sürekli bi gidiyorum tehdidi vs. Yeterince kullanıldığını yara bandı olduğumu gördüm tek dileğim iyi hissetmek

Sizin terk etmeniz gerekirken adam terk etmiş. Bırakın şu anakuzularını
Ben bu konularda çok saf salak yada iyi niyetliyim bilmiyorum. Ben terk edemezdim kıyamazdım etsemde ki daha önce ettim hep kendimi suçlandım vicdan azabı çektim. İlk önce bu huyumu değiştirip ben demeyi bilmeliyim

Kadınlar Süreçte Erkekler Sonuç da üzülür... Rabbim sana Güç kuvvet versin. Üzüntülerini sıkıntılarını kederini kaldırsın feraha ulaştırsın... Baban ne diyor boşanma işine,?

Lütfen o adamı alışkanlık yapma bedeli neyse o alışkanlığını bırak çünkü seni ve çocuklarını uzuyor emin ol sevgi bu değil
Zaten biz çok değer verdiğimiz için yapmıyorlar mı bunları? Zaten beni affeder diye her istediklerini yapıyorlar bazen hatayı onlarda bulmuyorum bunu biz yapıyoruz. Bulunmaz hint kumaşı mübarek

Kadınlar Süreçte Erkekler Sonuç da üzülür... Rabbim sana Güç kuvvet versin. Üzüntülerini sıkıntılarını kederini kaldırsın feraha ulaştırsın... Baban ne diyor boşanma işine,?
Hiç konu açılmadı hamileyim üzülüyorum diye sadece beni mutlu etmeye çalışıyorlar bu konu hakkında konuşmuyorlar ama beni bu halde bırakıp gittiği için boşanmamı ister tabiki de

Çok haklısın emin ol tek başına hayatını sürdüğünde göreceksin ne kadar mutlu olduğunu
Bebeğimde gelişim geriliği var imza atıp çıkmıştım hastaneden kızım olduğu için beni aramayabikir amaa annemler bile arayıp kontrol vardı çocuk nasıl diye sormadı 3 yaşındaki kızımızı arayıp görmedi o böyle yaptıkça iyice tiksiniyorum

Hiç konu açılmadı hamileyim üzülüyorum diye sadece beni mutlu etmeye çalışıyorlar bu konu hakkında konuşmuyorlar ama beni bu halde bırakıp gittiği için boşanmamı ister tabiki de
Rabbim Hayırlı ömürler versin arkadaşım. Babandan da Allah razı olsun elleri öpülesi büyük ADAM

Insanliktan zerre kadar nasibini almamış. Çok özür dileyerek mikrop adam

Benim size önerim aileniz sahip çıkıyorsa size bosanin hem eşinizin ise yaramsmazligi hem ailesinin yaptıkları akillanmaz lar gibi geldi,anasının eteğinde otursun tekmeyi basin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…