74 ten 50 ye uzun bir yolculuk

Malesef 1 buçuk kase aşure yedim saat 7 olmadan. Bu yıl ilk defa komşum aşure getirdi. Ben de çok sevdiğim için yedim. Bir haftadır şeker tüketmediğim için yedikten sonra karnım çok ağrıdı :KK43: Bundan sonra kaldığım yerden devam.

Bundan sonra cumartesi günleri tartı günüm olacak. Haftada bir tartılmaya çalışacağım. Yarın da Leslie 2 mile başlayacağım.

29.07.2024
Sabah: 1 kase chia tohumlu meyveli ( 3 kuru kayısı, 3 kuru incir, 2 ceviz, 5 böğürtlen) yulaf
Ara: 1 fincan damla sakızlı Türk kahvesi, 1 lifalif yulaf bar, 1 maden suyu
Leslie 2 mil yaptım

30.07.2024
Sabah: 2 haşlanmış yumurta, 1 tk zeytin ezmesi, 2 wasa, 1 kase aşure, salatalık domates
Ara: 1 fincan Türk kahvesi, 1 yulaf bar, 1 maden suyu
Akşam: 1 tabak yaprak sarma, 1 kase keten tohumlu yoğurt
Leslie 2 mil yapıldı

Cumartesi gününü tartı günü ilan ettim. Cumartesi sabah tartılacağım. 6 lı rakamları görmeyi düşünüyordum ancak bu haftaki kaçamaklardan dolayı görme umudum yok.

30.07.2024
Sabah: 2 haşlanmış yumurta, 1 tk zeytin ezmesi, 2 wasa, 1 kase aşure, salatalık domates
Leslie 2 mil yapıldı
Sabahki yumurtalar dokundu malesef. Sürekli yulaflı kahvaltı da yapmak istemiyorum. Bir çözüm bulmam gerekiyor

Sabahki yumurtalar dokundu malesef. Sürekli yulaflı kahvaltı da yapmak istemiyorum. Bir çözüm bulmam gerekiyor
Avokado ve söğüş tabağı yiyebilirsiniz lor peynir ile.
Yoğurtlu meyve bowl lar hazırlayabilirsiniz. Yulaf ve yumurtadan lavaş yapıp yeşilliklerle yiyebilirsiniz.
Diyet tostlar, mercimek krepler vs aslında kahvaltı seçeneği çok.
Bu arada nacizane akşam yemeğini kalori açısından hafif tutup örneğin sebze yemekleri, gün içinde alacağınız kahvaltı ve araöğünlerde en yüksek kalorileri almaya çalışın.

30.07.2024
Leslie 2 mil yapıldı
Sabah 1 kupa yeşil çay eklemeyi unuttum

Avokado ve söğüş tabağı yiyebilirsiniz lor peynir ile.
Yoğurtlu meyve bowl lar hazırlayabilirsiniz. Yulaf ve yumurtadan lavaş yapıp yeşilliklerle yiyebilirsiniz.
Diyet tostlar, mercimek krepler vs aslında kahvaltı seçeneği çok.
Bu arada nacizane akşam yemeğini kalori açısından hafif tutup örneğin sebze yemekleri, gün içinde alacağınız kahvaltı ve araöğünlerde en yüksek kalorileri almaya çalışın.
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

selamlar bende diyete başlamak istiyorum 64.7 kiloyum boyum 159 doğumdan sonra bir türlü boğazımı tutup eski halime dönemedim :KK43: 55-56 civarı çok iyi oluyor bende önerilerinizi takip edebilir miyim?

selamlar bende diyete başlamak istiyorum 64.7 kiloyum boyum 159 doğumdan sonra bir türlü boğazımı tutup eski halime dönemedim :KK43: 55-56 civarı çok iyi oluyor bende önerilerinizi takip edebilir miyim?
Selam canım hoşgeldin. Tabiki birlikte bu süreci yürütebiliriz. Ben diyet yapmıyorum sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Sağlıklı beslenirken de kilo vermeye çalışıyorum. Her gün buraya öğünlerimi ve sporumu yazıyorum. Cumartesi günleri tartı günüm. İstersen birlikte devam edelim.

31.07.2024
Sabah: 1 tk zeytin salatası 1 çk acılı ezme, peynir, domates salatalık, 3 wasa
Ara: 1 fincan Türk kahvesi, 1 maden suyu, 1 lifalif yulaf bar

Selam canım hoşgeldin. Tabiki birlikte bu süreci yürütebiliriz. Ben diyet yapmıyorum sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Sağlıklı beslenirken de kilo vermeye çalışıyorum. Her gün buraya öğünlerimi ve sporumu yazıyorum. Cumartesi günleri tartı günüm. İstersen birlikte devam edelim.
Hoşbuldum. Teşkkür ederim. Bugğn Sabah çeyrek simit yedim ve latte içtim. öğlen tavuk ızgara ama şimdi yine soğuk kahve içicem benim ilk amacım porsiyon kontrolü aslında tartım tayinim çıktığı için taşınacağım eve gitti en son kilom 64.7 idi bakalım bu süreçte ne kadar eksilecek akşamları da telefonuma indirdiğim programdan spora başlıcam :) bu arada sabah bel ölçümü alıp devam edebilirim

01.08.2024
Sabah: 1 tk zeytin salatası, 1 tk fıstık ezmesi, 3 wasa, salatalık domates
Ara: 1 kupa Türk kahvesi, 1 maden suyu, 1 lifalif yulaf bar
Leslie 2 mil yaptım

Merhaba arkadaşlar bende diyete başladım 10 gün oldu .
Aralıklı oruç yapıyorum 78 kiloyum hedefim 1 martta kadar 55 olmak her ay ortalama 3 kilo vermek istiyorum , bol eksili günlerimiz olsun 😍😍
Benim bugün ki menüm
Sabah 2 yumurta domates salatalık biber peynir 3 zeytin
Ara öğün süt ve meyve
Akşam balık salata
Gündüz dörtte yeme olayını bitiriyorum , sabah 10 da kahvaltı . 16 saat açlık umarım iyi gelir 💐💐

Akşam bir kase kabak yemeği 6 yemek kaşığı kadar pilav yağsız bol yeşil salata yedim akşam arası da bir ince dilim karpuz bir incir insallah daha bir şey yemem 🫢🫢

X