/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

selam canım nasılsın nasıl geçiyor gebeliğin :) benim kargom geldi bugün bir sürü test aldım :) test yaptım negatif çıktı hayırlısı olsun hakkımızda daha 5 gün var bata beklemelere devam ALLAHdan ümit kesilmez .

daha erken kuzum inşallah müjdeli haberi verirsin bize hayırla
bizde iyiyiz inşallah teyzesi pek sıkıntım yok şuan için elhamdülillah

daha erken kuzum inşallah müjdeli haberi verirsin bize hayırla
bizde iyiyiz inşallah teyzesi pek sıkıntım yok şuan için elhamdülillah
sevindim canım benim kendinede yiğenimizede iyi bak Allaha emanetsiniz. RAABBİM sağlıkla hayırla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah tez vakitte darısı bize olsun :))) ve tümm burda hayırlı haberler bekleyen arkadaşlarımızın başına olsun :)

AMİNNNN AMİNNN inşallah yavrum hepiniz hamiş olacaksınız tez vakitte hayırla inşallah
bizim için ettiğin güzel duana da amin teyzesi sağolasın varolasın anne olasın tez vakitte hayırla inşallah

Amin kuzum sağol, inşallah
senin çok istiyorum ki bebiş olsun inşallah gelmesin kırmızı filan
İnşallah canim evet gelmesin kirmizilar yarin test yapsam mi diye düşünüyorum ama erken cikmaz diye de düşünüyorum yani ne yapacağımı bilmiyorum

Adet olcak gibi agrim var benim. Belirti olarak bisey yasamiyorum yani memisler fis:))) onun disinda belim agrio onceki hamileligihamileligimde bel agrisi belirtiydi. Bide midem bulanio biras biras.

Adet olcak gibi agrim var benim. Belirti olarak bisey yasamiyorum yani memisler fis:))) onun disinda belim agrio onceki hamileligihamileligimde bel agrisi belirtiydi. Bide midem bulanio biras biras.
benim hiç belirtim olmadı
hepsi regl belirtisi idi kuzum
yani belirtilere takılma

Mrb cnm bn adet oldum cuma günü. Doktora gittim klomen yazdı yarın içmeye başlicam

Mrb cnm bn adet oldum cuma günü. Doktora gittim klomen yazdı yarın içmeye başlicam

Öyle mi ne güzel cnm. İnşallah darısı başıma.. Sen kaç aydır bekliyordun ve bir sorununuz var mıydı? Bnm tek tüpüm kapalı öbürüde hsg ile açıldı açıkcası
Canim bizde testlerde cilan bir sorun cikmamisti. 10. Ayimda bebisime kavustum insallah allahin izniyle. Esimdede bi sorun yoktu. Demek ki vakti varmis bekletti bizi biraz tospam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…