/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Günaydın hatunlar mutlu yillar yeni yıl hepimize saglik mutluluk huzur bereket ve bebis getirsin inşallah. Ben 30 aralikta kirmizilari gordum neden erken geldi anlamadim. Yeni BAT 25 hayirlisi olsun artik yeni yila hamiş girmek nasip değilmiş.

Günaydın hatunlar mutlu yillar yeni yıl hepimize saglik mutluluk huzur bereket ve bebis getirsin inşallah. Ben 30 aralikta kirmizilari gordum neden erken geldi anlamadim. Yeni BAT 25 hayirlisi olsun artik yeni yila hamiş girmek nasip değilmiş.
Her iste vardir bir hayir canim ins yeni batinda bebis haberlerini verirsin:emir_bebek:

Gu aydin benim aslinda adet gunum bugun ama son iki aydir 30 gunde bir oldugum icin 2 ocak dedim bat a. Dun test yaptim negatif... Bekliorum bakalim hayirlisi

Nasip böyleymiş canım benim...:KK200:
İnşallah geleceği vakit önümüzdeki aydır...hayırla sağlıcakla bereketle gelsin inşallah annesi, çalışmaları sıkı tutalım bu ay :KK54::KK15::KK36:

Nasip böyleymiş canım benim...:KK200:
İnşallah geleceği vakit önümüzdeki aydır...hayırla sağlıcakla bereketle gelsin inşallah annesi, çalışmaları sıkı tutalım bu ay :KK54::KK15::KK36:
İnşallah canim benim zaten bu ay tam ovulasyon testinde cift cizgiyi gördüm ama esim yanimda degildi sadece umudum bir gun onceki calismaydi o da olmadi demek ki rabbim bilir ne zaman verecegini

Certain canım 3 tl ye aldım evet net çıktı ve hemen çıktı bende inanamadım ama olmuş galiba çok şükür Rabbim e darısı isteyen herkese :) hala inanamıyorum ama

Hayırlı olsun cnm. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Yeni yıla hamiş giriyorsun ne güzel. Rabbim isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın.

Günaydın Forever07 Forever07 canim sen ve bebişin :anneadayı::emir_bebek: nasilsiniz bakalim nasil gidiyor hamislik dönemin. Ben yumurtladan 3-4gun sonra ara ara adet olucakmisim gibi agri cekiyorum sebebi ne acaba? :KK64::KK64:
Canım umutlandirmak istemem benimde 4~5 gun sonra agrilarim baslamisti umarim hayirli haberin oncusudur bu agrilarin

Canım umutlandirmak istemem benimde 4~5 gun sonra agrilarim baslamisti umarim hayirli haberin oncusudur bu agrilarin
Ne yazık ki canim agrilarin sonucu hüsran oldu. Ben de umutlanmistim baya... hatta bata 3 gun kala adet oldum bu kadar erken gelmesine sasirdim cunku adetim hic sekmez tam gununde adet olurdum onumuzdeki maclara bakicaz artik yeni bat 25 ocak

Ne yazık ki canim agrilarin sonucu hüsran oldu. Ben de umutlanmistim baya... hatta bata 3 gun kala adet oldum bu kadar erken gelmesine sasirdim cunku adetim hic sekmez tam gununde adet olurdum onumuzdeki maclara bakicaz artik yeni bat 25 ocak
Hayirlisi canim umutsuzluga kapilma inşallah bu ay bebisine kavuşursun :emir_bebek:

Cok silik ayni markanin daha once iki testini yapmistim.kesnlikle en ufak bisi goremedim. Goz yanilmasi bile yasamadim ama bunda goruyorum..

Eklentiler

• 20160102_232647.jpg
    20160102_232647.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 70
Cok silik ayni markanin daha once iki testini yapmistim.kesnlikle en ufak bisi goremedim. Goz yanilmasi bile yasamadim ama bunda goruyorum..
Canim bende goruyorum.ben ilk testimi buraya yukledigimde cogu kisi cizgiyi gorememisti.seni anliyorum. Bence bugun tekrar yap buyuk ihtimal biraz daha belirginlesir. Bata kac gun kaldi. Insallah bebisin seninledir canim

hadi canm inşallah czgi görnmyo sankim ama silikse zaten resmde cıkmıyo sabh ilk idrarla denesen daha net olur hayrlısyla inşallah baklm güzel haberlerni verr bizee

Canim bende goruyorum.ben ilk testimi buraya yukledigimde cogu kisi cizgiyi gorememisti.seni anliyorum. Bence bugun tekrar yap buyuk ihtimal biraz daha belirginlesir. Bata kac gun kaldi. Insallah bebisin seninledir canim
Yarin yapcam artik. Sat 3 aralik normalde 28 de bir oluyodum ama iki aydir falan hep 30 gunde bi geldi. Dundu desem yeridir yani.

hadi canm inşallah czgi görnmyo sankim ama silikse zaten resmde cıkmıyo sabh ilk idrarla denesen daha net olur hayrlısyla inşallah baklm güzel haberlerni verr bizee
Insallah canim daha kesin degil ama sevinemedim bile boyle olunca bile ucmam getekiodu normalde. Korku aldi beni ayni seyleri yasama korkush

X